Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

solinkarka
7. mar 2011

@lenuska20 Lenisko!!!! 😠 😀

lenuska20
7. mar 2011

@solinkarka čo? 😨
@lubica69 no ved čo budeš, len pekne oddychuj 😉 tak jasné, že ťa to kvôli malému mrzí, to je normálne...hádam príde aspoň vnučku po narodení pozrieť 🙂 no moji svokrovci k nám tiež ani nepáchnu, vždy musíme len mi k nim, a tiež sme mali nejaké zvady pred vianocami, že to vyzeralo, že k nim úplne prestanem chodiť...je to celé také pošahané...
a maťka sa nám stratila? jaaj však asi sťahujú 😅 🙂

solinkarka
7. mar 2011

@lenuska20 pises pises cely den a na mna seres 😠 😀

lenuska20
7. mar 2011

@solinkarka nikto na teba nesere, na fb som bola a nenapísala si

lubica69
7. mar 2011

@lenuska20 no a ako písomka moja?
No my tam nechodíme lebo ja som na PN už od októbra Juj aká dobrá výhovorka 😀 😀 😀

lenuska20
7. mar 2011

@lubica69 no nemôžu sa hnevať, lepšiu výhovorku, si si snad ani nemohla nájsť 😀 no dúfam, že dobre, celkom sme vedeli, ale na 100% by sme mali vedieť o týždeň. ako si sa dnes mala?

lubica69
7. mar 2011

@lenuska20 no veď jasné Ja som spokojná 😀
Tak týždeń čakania na výsledok?A v škole už niekto vie o tvojom tehu??? 😉

lenuska20
7. mar 2011

@lubica69 hej týždeň, väčšinou to mávame tak 😖 iba jedna kamoška, tá ma hned prekukla a jedna niečo tuší, ale trocha som ju obalamutila...asi im to ešte nechcem povedať, neviem...

lubica69
7. mar 2011

@lenuska20 veď jasné Povieš po 12tt Vtedy je to už také istejšie

lenuska20
7. mar 2011

@lubica69 tiež som si tak myslela, len neviem budúci týždeň, ked budeme mať lámačku, lebo minulý týždeň som sa vyhovorila na ATB...budem musieť nad niečím pouvažovať 🙂 lubka ty máš ten kočík nurse, však?

lubica69
7. mar 2011

@lenuska20 moja tak to asi budeš musieť 😀
Áno Nurse Prečo???

lenuska20
7. mar 2011

@lubica69 asi budem, lebo už mi asi nič nezožerú, už minule ma išli zožrať, že som nič nechcela 😀 pýtam sa preto, lebo mne sa velmi zapáčil nurse look, je velmi lahký, celé vnútro sa dá vybrať a oprať, má väčšiu vaničku, skôr ani nie tak širokú ako dlhú, ale dá sa...a chcela som vedieť, ako si ty s tou značkou spokojná, lebo aj ked stojí celkom dosť, asi by som ho chcela...len som chcela počuť názor niekoho, kto má s tou značkou skúsenosti 🙂

lubica69
7. mar 2011

@lenuska20 no ja som maximálne spokojná!!!
A je aj veľmi veľmi kvalitný Ja mám Nurse Look II
Vanička je áno dosť veľká a tá športová časť je maxi oproti iným kočíkom 😉
Ja som kupovala používaný za 250 eur teda za polovičnú cenu 😀

lenuska20
7. mar 2011

@lubica69 no ten čo chcem ja má označenie nurse look 3-2010, musím ho pohladať aj na bazároch, lebo nový stojí 500 a to neviem, či chcem až tolko dať, ale viem, že by som ho velmi chcela, som sa doňho v obchode normálne zalúbila 😅 😀 a na akom bazári si ty kupovala?

lenuska20
7. mar 2011

@lubica69 ja som ho už pozerala 😉 len predávajúca nemá žiadne hodnotenia, ale asi by si ho šla pozrieť, v akom je stave...ale je velmi pekný, aj mm sa páčil 🙂

lubica69
7. mar 2011

Ja som kupovala tiež tu na bazári a tiež nebola športová časť ešte používaná 😀
Mne sa zdá každý dobrý kvalitný drahší kočík zbytočné kupovať nový

lubica69
7. mar 2011

@lenuska20 Nurse je vlastne lacnejšie Jané
My sme sa s mm zaľúbili do tejto značky hneď ako prišli na Slovensko asi v roku 2007

lenuska20
7. mar 2011

@lubica69 http://www.adoos.sk/post/6398716/predaiexclm_ko... aj tento je pekný
mňa očarilo hlavne to, aký lahučky a že má hliníkovú konštrukciu, žiadna umelina...no aj tie jané sú riadne drahé...asi popozerám hlavne po tých bazároch

lubica69
7. mar 2011

@lenuska20 no on sa neskutočne ľahko ovláda manipuluje tlačí aj jednou rukou
A keď ti poviem,že v ňom Sebko ešte ako 2,5 ročný spával v pohode s vystretými nohami 😀

lenuska20
7. mar 2011

@lubica69 no on je fakt dlhý,priestranný, po inom sa ani nebudem pozerať, eln si budem sledovať inzeráty...mala si naň aj záruku ešte? či nie?
čo povieš na tento? http://www.webinzeraty.sk/detail_webinzerat.php...

lubica69
7. mar 2011

@lenuska2o juj hej hej perfektný je A aj tá cena 😀

lubica69
7. mar 2011

@lenuska20 mne sa celkom aj ten Hello páči
http://predeti.sk/?c=detail&id=3335

mirip
7. mar 2011

Ahojte žienky
http://lesk.cas.sk/zlaticko2011/profil/525
http://lesk.cas.sk/zlaticko2011/profil/489
http://lesk.cas.sk/zlaticko2011/profil/494
pošlite nám hlasy, dá sa posielať každú hodinu 1hlas na každú fotku tak ak si spomeniete do 22ho sa hlasuje dakujeme za všetky hlasy tým ktorý zahlasujú

lenuska20
8. mar 2011

@lubica69 ten je tiež velmi pekný, myslím, že som ho tam aj videla, ked som bola kuk ten look a tento nie je ani až taký drahý...no uvidíme 🙂

ako sa dnes máte babulky?

lubica69
8. mar 2011

Ahojte
@lenuska20 no veď jasné Máte ešte času tak uvidíte
Ja by som zas za kočík nedala viac ako 300 takže radšej menej používaný ako nový nejaký poľský

lenuska20
8. mar 2011

@lubica69 tak polský nechcem určite, však ešte sa tým inzerátov objaví 🙂 ...lubka, ráno a včer som mala taký úplne bledo hnedý fliačik na intimke, myslíš, že by som mala ísť k dokimu?

lubica69
8. mar 2011

@lenuska20 no neviem mojka Ja by som radšej išla

lenuska20
8. mar 2011

@lubica69 ked jemu je taký problém sa dovolať 😠 asi tam rovno skočím

lubica69
8. mar 2011

@lenuska20 no ja by som ani nevolala ale rovno tam šla Normálne zaklop,že si začala trošku špiniť U nás dokonca uprednostňuje súrne prípady

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre