Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
8. mar 2011

@lubica69 no len on začína ordinovať až o 12, takže sa idem vychystať a zbehnem tam...dúfam, že to nebude nič vážne, lebo krv tam nebola...

lubica69
8. mar 2011

@lenuska20 moja neboj Bude to dobré Ale pre pokoj v duši určite choď 🙂 Držím palčeky 😉

lenuska20
8. mar 2011

@lubica69 dakujem 🙂

lenuska20
8. mar 2011

@lubica69 no dal mi duphaston a teraz budem celá prelaknutá, čo bude s drobcom až do -teho ked pojdem zas na sono...ale povedal, že zatial tehu postupuje, že je tam už žltkový vak...

lubica69
8. mar 2011

@lenuska20 moja tak super
Žĺtkový vačok je dobre To je to čo viživuje bábetko A plod tam ešte nevidel?A nebojkaj Duphaston je dobrý berie sa len do konca 12tt A kedy ideš na ďalšie sono?

lenuska20
8. mar 2011

@lubica69 plod ešte nevidel, to je zle? ja sa teraz tak hrozne bojím, na sono idem až 25-teho ☹

lubica69
8. mar 2011

@lenuska20 moja len kľud Keby niečo nebolo dobre doki by to videl Duphaston je fakt dobrý Tak ho len papaj a hlavne čo je teraz najdôležitejšie je kľud A plod má samozrejme čas Toho 25 teho tam už bude určite vidieť Nebojkaj Ja som sa len pýtala

lenuska20
8. mar 2011

@lubica69 mm je taký zlatý, hovorí, že teraz bude väčšinu domácich prác robiť za mňa, aby sme čo najviac oddychovali 🙂 no ved to, že dal to tak neskôr, aby už toho bolo viac vidieť...takže teraz ho budem brať až do konca toho 12tt?

lubica69
8. mar 2011

@lenuska20 jej tak zlatý No odporúča sa do ukončeného 12tt Potom už nie

lenuska20
8. mar 2011

@lubica69 no zlatý, teraz mi povedal, že si už môžem kočík kúpiť aký ja chcem a nebude mi do toho vôbec rozprávať 🙂 no tak dúfam, že sa drobec udrží...

lubica69
8. mar 2011

@lenuska20 určite neboj
Vieš ono ja to po tých dvoch MA beriem tak,že ak to má byť dobré tak bude a ak nie tak žiaľ nebude Príroda je nevyspytateľná

lenuska20
8. mar 2011

@lubica69 no ved ano, čo sa má stať sa stane a mi to nejak neovplyvníme...a ešte som sa chcela spýtať, že prechádzky, ktoré mi nakázal pomáhaajú k čomu?

lubica69
8. mar 2011

@lenuska20 veď to Ja to beriem tak,že ak má byť bábo silné zdravé tak sa udrží a ak nie tak nie
A prechádzky???Ti nakázal???

lenuska20
8. mar 2011

@lubica69 no povedal, že aby som sa snažila chodiť na prechádzky...

lubica69
8. mar 2011

@lenuska20 aha tak to neviem 😕

gabriellka
8. mar 2011

@lenuska20 myslím že môžeš byť v klude. mám kamošku, ktorá tiež začala špiniť v nejakom 7 - 8 týždni, dal je duphaston a je to v pohodičke. Neboj sa, dobre to dopadne, hlavne na to nemysli, lebo krpček bude tiež v strese... to može byť aj tým, že si tam vytvára nejaký priestor na živobytie 😉

lenuska20
8. mar 2011

@lubica69 ved hádam vie čo hovorí, tak nám to snad neuškodí 🙂
@gabriellka uvidíme ako sa mu darí o dva a pol týždna, sa mi to povlečie, ale nejak zvládneme 🙂

ako sa máte dievčatá?

lubica69
8. mar 2011

@lenuska20 no prechádzka určite neuškodí Len neviem na základe čoho to odporúča 😅
Mňa dnes nejak bolí hlava či čo Ale zatiaľ bez tabletky Keď tak ak neprestane dám si detský paralen 125

lenuska20
8. mar 2011

@lubica69 trošku si lahni, možno bolesť polaví, mňa tiež bolela, už je to trocha lepšie...a možno mi to povedal preto, aby som sa trocha vyvetrala a nestresovala sa

lubica69
8. mar 2011

@lenuska20 veď to Hlavne no stress 😉

lenuska20
8. mar 2011

@lubica69 ako v tej pesničke 😀

lubica69
9. mar 2011

Ahojte dievčatá
@lenuska20 presne tak A ako sa dnes cítiš???
@martina2001 a ty ako moja?Presťahovaná?
Fu ja som na raňajky zjedla 10dg tresky som mala chuť a teraz mi je ťažko 😅

lenuska20
9. mar 2011

ahojte krásky 🙂
@lubica69 dnes celkom dobre, až na to, že som od polnoci hore a malými prestávkami 😒 ale zatial som nešpinila, žiadne fliačky...už ti je lepšie? to tak býva, ked niečo zješ z chuti a potom ti to zle padne...
@martina2001 kam si sa nám stratila?

lubica69
9. mar 2011

@lenuska20 moja a čo sa ti nedalo spať?No s duphastonom by si špiniť nemala na to je Je to snáď jeho jediná nevýhoda,že potláča aj špinenie aj krvácanie
Tak dospi mojka aspoň cez deň
Ja som si šla nakoniec ráno ešte ľahnúť a z postele som vyšla až o 15 čo som šla po Sebastiánka do škôlky 😅

meduela
9. mar 2011

Ahojte, dievčatá, posielam teplo s poobedného slniečka do vašich domovov 🙂

lubica69
9. mar 2011

@meduela ďakujeme 😉 Aj u nás bolo dnes pekne 😎

lenuska20
9. mar 2011

@lubica69 ja celkovo v poslednom čase toho vela nenaspím ☹ väčšinou mi býva v noci nevolno...juuj ako ti len závidím to dlhé leňošenie, ja na to akosi nemám čas, ale musím si nájsť, aby som si aspoň trocha oddýchla...
@meduela vdaka, aj u nás bolo pekne

lubica69
9. mar 2011

@lenuska20 no ani mne sa nie vždy dá v noci tak potom cez deň dospávam 😀

lenuska20
9. mar 2011

@lubica69 lepšie ako by si sa mala sama doma nudiť 😀

mabumi
9. mar 2011

pozdravujem vás dievčatá, len som náhodou zablúdila do vašej témy 😀 , tak len jeden príspevok.

@lenuska20 prechádzky ti nakázal dr isto preto, aby si na jarnom slniečku načerpala pozitívnu energiu a odbyla stres. nepoznám ťa z predchádzajúcich stránok, ani neviem, či máš nejaký problém, no môžem ti povedať - pre istotu žiadna námaha. Hlavne nedvíhaj nič ťažké, nevysávaj, neumývaj okná... tvoj mm má pravdu, nech si ťa len šetrí. Užívaj si tehu a príchod jari 😎
vidím, že je tu väčšina z vás tehu alebo aj s detičkami 😅 . tak veľa šťastia, držte sa (a nakazte ma 😅 )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre