Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
9. mar 2011

@mabumi tak sa k nám, pridaj, my sme tu už skoro všetky nakazili 😀 a dakujem 🙂 a určite sa teraz snažím nenamáhať 🙂

lubica69
9. mar 2011

@mabumi ďakujeme a posielame tehu vírusíky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

mabumi
9. mar 2011

@lubica69
@lenuska20 jeeeeeej, ďakujem pekne 😉 😀 😅

gabriellka
9. mar 2011

@lubica69 aj mneee ☹
@mabumi neboj nič my budeme tehulkovať spolu 😉 sme na rade...

lenuska20
9. mar 2011

@gabriellka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT už ti letia 😀

lenuska20
9. mar 2011

@gabriellka @mabumi ste na rade nám ukázať kolajničky 😉 🙂 🙂

gabriellka
9. mar 2011

@lenuska20 ...kujééém 😀

lubica69
9. mar 2011

@gabriellka
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀

gabriellka
9. mar 2011

mám takého tušáka že už nám to dlho nepotrvá...asi si predsa len budem toto leto iba listovať v katalogoch z cestoviek a hladkať brucho...a nech, teším sa na to... 🙂

gabriellka
9. mar 2011

@lubica69 @lenuska20 no ja som dostala dva tehu bacilky že by dvojčatá??? už by mi to bolo jedno, volakedy som tvrdila, že by som dvojičky nechcela, ale teraz by som bola aká šťastná, hneď dve naraz...krááásna predstava 🙂

lenuska20
9. mar 2011

@gabriellka aspoň budeš mať dvojnásobnú radosť 🙂 🙂 myslíš, že sa už zadarilo? 🙂 my dovolenku asi tento ro oželieme a len si odskočíme na jar do prahy

mabumi
9. mar 2011

@gabriellka tak tak, to by bolo super 😎 . kedy čakáš ten veľký úspech?

asi si budem musieť o vás prečítať aj dozadu, aby som sa o vás čo-to dozvedela. keď ste ma tak krásne privítali, cítim sa pri vás fajn 😀 . srší z vás taká pozitívna energia, niet čudo, že máte taký úspech 😉

a stručne, aby ste aj vy o mne niečo vedeli, ja sa snažím cca 3 roky tak aktívne, všelijaké vyšetrenia, hókusy-pokusy, dg. PCOS a endometrióza. Minulý mesiac som mala 1. IVF - neúspešné a teraz asi v apríli čakám na KET 😒

lenuska20
9. mar 2011

@mabumi aj doktori zistili prečo sa nedarí? no dúfam, že vám čo najskôr podarí, v našej skupinke myslíme len pozitívne a postupne sme všetky otehulkovali, takže to v blízkej dobe čaká aj teba 😉

mabumi
9. mar 2011

@lenuska20 joj to by som bola ozaj šťastnááááááá. veď preto som sa k vám pridala 😀 . ale nie, hlavne preto, že ste veľmi milé 😉 . a že potrebujem inšpiráciu a pozitívne myslenie 😅
no zatiaľ mi nič špecifické nezisťovali, ale pravdepodobne to vezmem do vlastných rúk a vybavím si ešte nejaké vyšetrenia. zatiaľ všetko pripisujú tým mojim diagnózam - PCOS a endo 😒 .

lenuska20
9. mar 2011

@mabumi a ja taká nevzdelaná, čo to znamená? 😀 a TM bol aj na nejakom vyšetrení? no dievčatá sú tu také slniečka 🙂

mabumi
9. mar 2011

@lenuska20 🤐 prepáč, PCO sú polycystické ováriá - tvorí sa strašne veľa folikulov, ktoré nikdy nedozrejú a "obrnia" vaječníky akoby keramikou a endometrióza je, keď ti krv pri mrche nevychádza všetka von, ale niečo vytečie aj do dutiny brušnej a tam sa z toho robia krvné zrazeniny - cysty a robí to problémy 😠
Ale dosť negatív, ja sa teraz chystám na úspech 😅 , už sa to raz musí otočiť 😖

lenuska20
9. mar 2011

@mabumi no hned som o niečo múdrejšia 😀 ale držím palce, aby sa to všetko obrátilo na dobré, a my ti tu budeme posielať vela vela pozitívnej energie, aby sa vám čo najskôr zadarilo 🙂

mabumi
9. mar 2011

@lenuska20 to naozaj potrebujem 😅 😅 😅 . budem sa tešiť. no a ja vám zas možno v niečom poradím ak bude treba, ale dúfam, že len v pozitívnych veciach 😀

lubica69
9. mar 2011

@mabumi 😢 moja ale neboj raz sa určite zadarí
A čo je KET?

lenuska20
9. mar 2011

@lubica69 ja som KET googlila a nič som nevygooglila 😀
@mabumi budeme sa tešiť 🙂

lubica69
9. mar 2011

@lenuska20 veď preto sa pýtam

mabumi
9. mar 2011

@lubica69
@lenuska20 ospravedlňujem sa 🤐 , IVF je umelé oplodnenie. ET znamená embryotransfér - to ti vložia embryo v rámci umelého oplodnenia. to bolo neúspešné u mňa. KET znamená kryoembryotransfér - to sú zmrazené embryá, ktoré najskôr rozmrazia a ak sa preberú, tak ich vložia - to vloženie je KET. ja mám dve zmrazené, tak uvidíme, či sa im bude dariť a či sa to celé vôbec podarí. straaaašne dúfam, že už áno. strašne som unavená z toho celého... ale nechcem sem vnášať negatívnu energiu 😉 😉 😉 . všetko bude dobré, však 😀

lenuska20
9. mar 2011

@mabumi no hned sme múdrejšie 😀 žiadna negatívna energia, len pozitívna a všetko v blízkej dobe dobre dopadne 😉 🙂 🙂

gabriellka
9. mar 2011

@lubica69 @lenuska20 ani ja neviem čo je KET 😀
pripadala som si ako trdlo keď som začala chodiť na koníka...nerozumela som ničomu, ale postupne sa učím. nemala som predstavu čo je IVF, BT a podobné nezmysly ktoré sa tu stále rozoberajú...ale už som múdrejšia 😀
a čo robkáte? ja pozerám modré z neba. zase som prerevala polovicu.
a leni určite som neni tehu, lebo mám práve ms ☹ ale už to dlho nepotrvá, verím tomu. veď mám dnes taký prísun tehotenských hormonov od vás že to musí vyjsť...

lenuska20
9. mar 2011

@gabriellka ja som nevedela ani čo je DC 😀 takže další mesiac čakáme // 😉 🙂 🙂 ja mám tiež to modré z neba pustené, ale snažím sa to velmi nesledovať...ja sa akurát chystám do postele, lebo ma zas chytá nevolnosť a aj hlava...dúfam, že aspoň dnes sa vyspím 😒

lubica69
9. mar 2011

Ďakujeme Hneď sme múdrejšie
Kočenky dobrú 🙂

gabriellka
9. mar 2011

@lenuska20 no ty radšej nepozeraj ani modré z neba, ani reflex a podobné relácie...no bodaj by si pravdu mala s tými //
😉 dobrú nocku

@lubica69 aj tebe dobrú...
a aj našej novej kamoške mabumi dobrú 😉

mabumi
9. mar 2011

@gabriellka
@lubica69
@lenuska20 dobrú noc babenky, nech sa konečne dobre vyspíte 😔

lenuska20
10. mar 2011

ahojte zlatíčka 🙂

@gabriellka neboj mám pravdu 😉
@mabumi no veru ja som sa dnes konečne celkom dobre vyspala 🙂

ako sa dnes máte dievčatá? u nás je nejak sychravo, chcem slniečko ☹

lubica69
10. mar 2011

Ahojte kočenky
Ako sa dnes máte?
U nás ráno snežilo 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre