Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
16. mar 2011

Čaute papuľky, konečne máme aj net už a presťahovaný sme už dva týždne 😀 Prežili sme to v pohode a čakáme dievčatko Ninku. Ale zas ma skolila jarná únava a normálne chodím poobede spať 😀 A vy ako?

lenuska20
16. mar 2011

@martina2001 jeeej tak dievčatko? gratulujeem, tiež vám to pekne vyšlo na párik 🙂 a tiež gratulko k novému bývaniu 😉 a ja že kam si sa nám stratila 😀 ako sa vám býva? na mňa už tiež teraz častejšie dolieha únava 😅

martina2001
16. mar 2011

@lenuska20 býva sa celkom ok, len stále eešte utieram prach, už neviem odkiaľ sa berie 😀 ja som teraz zaľahla idem trochu poležať, ma začali bolieť kríže 😉 tak povinný oddych

lubica69
16. mar 2011

Ahojte
@lenuska20 moja nebojkaj Všetko bude dobré A veľa veľa oddychuj
@martina2001 moja čo je s tebou?Dúfame,že je všetko OK a len net Vám ešte nejde Určite už bývate krásne v novom Tak sa nám ozvi a daj o sebe vedieť
Ja dnes OK Doobeda som trochu riadila po víkendovej grilovačke čo sa chodilo obutý von a dnu Potom som si ešte zdriemla a poobede som doučovala jednu kočku anglinu a potom po Sebka do škôlky Ten tam nespal takže mi zalomil pred chvíľkou na gauči v obývke 😀

lubica69
16. mar 2011

bože a kde som ja???
mne ukázalo len dozadu strany

lubica69
16. mar 2011

@martina2001 jeeeeeeeej moja gratulkooooooooooooooo k NInke

lenuska20
16. mar 2011

@martina2001 tak šup šup do postele 🙂 a inak sa máš ako? všetko v poriadku?
@lubica69 zalahni k nemu 😀 doma ešte doučuješ? ja by som tiež mala ísť zdriemnuť, lebo ťahám už od rána, brblem sa s tou bakalárkou a poobede som na to ledva videla...sa asi teraz pojdem vykotiť pred telku a pozriem si bez servítky 😀

martina2001
16. mar 2011

@lubica69 už ideeee, sa mm smial že už budem ticho, lebo mám net 😀 no vyšlo aj nám dievčatko sa tešíme a tato hádam najviac vychádzal z ultrazvuku s úsmevom od ucha k uchu
@lenuska20 všetko je ok, akurát ma bolieva brucho a kríže na striedačku ale to už vydržím furt si hovorím že už len 3mesiace a bude na svete. Záhada je v tom že nepriberám ale malinká rastie, rastie m len brucho aj to do šírky 😀

martina2001
16. mar 2011

@lubica69 došiel ti ten komplet do postieľky?

lenuska20
16. mar 2011

@martina2001 už za 3 mesiace? bože ten čas tak letí 😅 brucho bolieva aj mňa, ozýva sa hlavne ráno a večer...a vydržíš, čo by si nevydržala 😉 a kolko už má malinká?

lenuska20
16. mar 2011

@lubica69 veru aký je komplet?

martina2001
16. mar 2011

@lenuska20 neviem nemerala ju celú len hlavicku a stehienko a to je tak velké ako má. to si ja tak hovorím že tri mesiace šak apríľ, máj a jún, podľa všetkého sa narodí medzi 7-12tým júlom, mne by vyhovoval najviac ten 7, to mám narodeniny aj ja 😀 a brucho si zvykaj pomaly ale isto 😉 ale zas to nie je tak strašné keď si nájdeš dobrú polohu

lenuska20
16. mar 2011

@martina2001 to brucho ma bude bolieť asi celý čas, že?...no možno ťa bude chcieť potešiť narodí sa toho 7 😉 ja som strašne zvedavá a nedočkavá na dalšie sono, vlečie sa mi to 😒

lubica69
16. mar 2011

Kočenky ten komplet mi ani nespomínajte Oni sa nakoniec pomýlili v popise a prišli mi len 3 veci nie 4 takže som tam hneď písala Akože zlatý,že sa ospravedlňujú,že bol popis zlý a že mi môžu baldachýn za 10 eur doposlať Poštovné na nich plus mi pribalia ako darček nejaké body Ešte to neprišlo teda ten baldachýn tak neviem Ako kvalita super Síce trošku tvrdšie ale to podľa mňa operiem a bude OK Farba krásna aj materiál Takže súprava ma vyšla na 25 eur čo je aj tak dobrá cena
No ale medzi časom mi kámoška doniesla takú ružovú súpravu 😀 takže túto počkám kým príde baldachýn a dám na bazárik 😅 lebo načo sú mi dve,že

martina2001
16. mar 2011

@lenuska20 mňa nebolí stále, len je také obdobie že bolí a vtedy to rieši postteľ 😢
@lubica69 aha, neviem ja som si nevšimla, nemajú aj ten baldachýn čo je ako moskytiéra?

martina2001
16. mar 2011

@lenuska20 moja ja mám sekciu tak dátum sa dá vybrať 😉 a nič neboj všetko bude ok

lenuska20
16. mar 2011

@martina2001 tak predsa bude sekcia? no tak si to môžeš pekne naplánovať 😉 no mňa to chytá väčšinou v posteli, takže mi vtedy nič moc nepomôže 😅
@lubica69 a akú si to mala farbu tej čo si si objednala?

martina2001
16. mar 2011

@lenuska20 bude, lebo ináč bude Nina jak sloníča 😀 nosené 2roky 😀 ja mám paniku s klasického pôrodu po 1skúsenosti

lubica69
16. mar 2011

@martina2001 tak už máš sekciu na 100%???Aty máš pred sebou ešte 4 mesiace,nie?
Áno baldachýn mi pošlú taký ten klasický a potom skúsim predať komplet za 20 😀
Lebo mne to vychádza,že necelé 3 bez pár dní

lubica69
16. mar 2011

@lenuska20 takú smotanovú neutrálnu Inak pekná je no len ja nepotrebujem dve sady A tú kámoškynu predať nemôžem lebo jej ju chcem potom vrátiť
@martina2001 inak máte krásne meno vybraté

martina2001
16. mar 2011

@lubica69 šak ja si len tak hovorím, nepočítam polku marca a polku júla šak to nie sú celé mesiace 😀 a hej ak nepríde nič nepredvídané tak sekcia, je to jedno lebo viac detí neplánujeme

martina2001
16. mar 2011

@lubica69 chcel mm Natáliu ale dala ju jedna ........... tak ju zrušil a ja som chcela Ninu tak tá nám zostala, fuuuu ešte že je dievčatko, lebo sme sa nevedeli rozhodnúť pre meno chlapčeka

lenuska20
16. mar 2011

@lubica69 vieš čo, možno by som si ju od teba kúpila, lebo je to super cena, inde sú ovela drahšie...
@martina2001 @lubica69 baby vám sa to už tak kráti 🙂

lubica69
16. mar 2011

@martina2001 veď to aj ja som si pred časom tak hovorila 😀 A teraz ako rátam tak rátam a stále mi ostávajú 3 mesiace Aj keď už len necelé 😀
Inak Nina je moja švagriná A nech je akákoľvek meno má krásne 🙂
Inak my zas opačne Chlapčenské máme už dlhooo a dievčenské stááále vymýšlame
Ale asi Laura alebo Sabinka 😅 zatiaľ

lenuska20
16. mar 2011

@martina2001 sloníča 😀 a krásne meno, Nina 🙂 si mala ťažký prvý pôrod?

lubica69
16. mar 2011

@lenuska20 ak chceš moja kľudne Chcem za ňu len 20 aj keď ja som dala 28 aj s poštou Len moja musím počkať kým príde ten baldachýn preto som ju ešte ani neponúkala
Inak keby som nemala tú od kámošky tak si nechám túto lebo fakt aj tých 25 za novú je dobrá cena

lubica69
16. mar 2011

@lenuska20 jaj a je k nej aj záručák a záruka 24 mesiacov myslím

martina2001
16. mar 2011

@lenuska20 ani sa nenazdáš a máš polku za sebou aj ty 😉 rodila som strašne dlho a nakoniec malého vyťahovali rýchlo vonku lebo sa znížili odozvy a potom už ich skoro vôbec nevedeli nájsť, bola som potrhaná celá von aj dnu a mesiac som nemohla ani po,myslieť na sedenie alebo podobné. Lekár stratil nervy pri pôrode, ale potom sa zlatý chodil ospravedlňovať, chyba bola sestra nesledovala monitor ale bola na káve 😒 aj teraz bude s mojou doktorkou pri pôrode za 110 rokov sa vypracoval 😀
@lubica69 presne určíš jak sa narodí ako sa bude volať, my sme chceli aby boli 2nká

lenuska20
16. mar 2011

@lubica69 no ved jasné, keby si chcela ja by som ti za ňu kludne dala aj celú sumu, ved to je úplne nové. je to fakt super cena, lebo ja čo som našla, všetko len od 50 eur hore....
@martina2001 teda to si mala teda naozaj nepríjemný zážitok, a s tou sestrou aj spravili nejaký poriadok? no nenazdám, a budem mať hned aj štátnice 😀 až potom si môžem užívať tehulkovanie 🙂

lubica69
16. mar 2011

@martina2001 moja tak hrozný pôrod Ja som bola na tom monitore len 2 krát chvíľu pred pôrodom
My sme zas chceli meno na S lebo aj priezvisko máme 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre