Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
21. mar 2011

@martina2001 no veď jasné Sa mi páči keď sú izby akoby prepojené a rovnaká dlažba No tak možno vie len von robiť
Ja magne mám písané 1-2denne ale niekdy si dám aj 3 čo je maximum
A na kojenie držím palce nech čo najdlhšie Ja som rok

martina2001
21. mar 2011

@lubica69 zas až toľko nemusím, stačí aj polroka, len aby mlieko bolo, šak kozy nato mám 😀 Máme v celom byte rovnakú podlahu, a chceli sme aj aby dlažba bola rovnaká, a vyšlo to zatiaľ.

mabumi
21. mar 2011

čaute kočky, to je počasííííííííčko, však 😀 😀 😎 . joj, kto to len má v tej práci vydržať 😝 ? zajtra si chcem zobrať dovolenku, dúfam, že sa podarí 😀

lubica69
21. mar 2011

@martina2001 aj ja by som tak chcela My hore máme v 2 izbách drevenú zvyšok plávačku ale spodok by som chcela všetko rovnakú Ale to je ďaleká vízia do budúcna 😀

martina2001
21. mar 2011

@lubica69 ja som chcela drevenú do celého bytu, ale keď som si to potom prebrala s jedným chalanom čo podlahy predáva ma to prešlo, lebo za plávajúcou obyčajnou mi vôbec po 5rokoch za tie prachy ľúto nebude, ale zas drevenú by som po 5rokoch kvôli prachom nemenila a potom aj to tu hralo že bývame v paneláku a vytopia ťa susedia, alebo vlastný radiátor 😀 a podlaha v riti. Ja som v starom byte mala plávajúcu aj v kuchyni a furt som trpla aby mi práčka nevytiekla a teraz tam mám dlažbu, tak len susedia pod nami by si to odniesli 😎 Ja nie som zástancom práčky v kúpelni

lenuska20
21. mar 2011

@lubica69 ja reku, či si neschudla, ked ti nechutí 🙂 kedy si asi začala priberať?
@martina2001 no tak to máš teda super výhlad, o divadlo sem tam postarané 😀

baby a to magnézko sa načo berie?

@mabumi konečne sa to počko umúdrilo, už bolo načase 😀 chcete zajtra robiť na dome?

martina2001
21. mar 2011

@mabumi počasíčko by už mohlo aj zostať len tých stupňov by mohlo byť aj 15násť, 20dsať 😉 to by som brala v poho aj do júla a potom už môže byť aj 35 😀 no my dovku nepotrebujeme, ale občas by sme menili sedenie doma za prácu 😀

martina2001
21. mar 2011

@lenuska20 nooo keď počuješ že pristáva tak áno ak nie ani nevieš že tu bola 😀 magnézium je na uvoľnenie tela a je neškodné v povolenom množstve pre dieťa, aj pri vysokom tlaku pomáha. A s tým priberaním sa nestresuj u každej je to iné, ja ešte ani kilo nemám hore, akurát že mi prepadli líca a stratila sa riť úplne, sa mm smeje

mabumi
21. mar 2011

@lenuska20 chcela by som, ma to strašne láka keď je takto pekne 😀 . keby človek mohol do práce chodiť len keď sa mu to hodí, ale peniažky by pekne chodili na účet pravidelne, to by bolo 😉 😀

@martina2001
@lubica69 my máme v byte tiež všade rovnakú podlahu a je to fajn 😉 . a v dome to budeme riešiť asi o rok 😅 ak bude z čoho 😕

lubica69
21. mar 2011

@martina2001 no my sme opravovali viac menaj drevenú čo tu bola v obývačke a spálni(boli na tom koberce) Inak by sme dali plávačku
@lenuska20 ako píše Maťka A začína sa brať po 15tt Juj a asi by nebolo dobre keby som teraz schudla Ale prvé mesiace som to je pravda Ja som sa nejak priberania nebála teda viac menej som to vôbec neriešila Keby mi chutilo tak jem

lubica69
21. mar 2011

@mabumi neboj do domčeku našetríte My tiež neriešime spodok Veď máme času 😀

martina2001
21. mar 2011

@mabumi podlahy teraz už aj kvalitné kúpiš zhruba pri akcii od 6euro hore, len nemôžeš ísť pod 7mm, ale tiež kukať na povolenú záťaž a potom máš pokoj. ja do domu by som už asi išla do drevenej, ale zas ako sa poznám by som chcela po pár rokoch zmenu a to by mi bolo ľúto prachov, tak laminát to istí 😀 jáááj tak to nám pri pnke tiež chodia pravidelne peniažky pekne na účet 😀
@lubica69 šak to že je ti to ľúto nezničené vyhodiť, a to opravovanie vám nezávidím

martina2001
21. mar 2011

http://deti.bazos.sk/inzerat/6891548/Kocik-CAM-... , baby kuk na tento, aj sa mi páči aj je blízko žeby sme ho videli pred kúpou naživo, len čakám na viac foto

lubica69
21. mar 2011

@martina2001 no však mm sa natrápil Sám vybrúsil nalakoval Však vyučený stolár 😀 Ale tak naštastie my sme bývali dole v tom čase lebo prachu tu bolo,že čau

martina2001
21. mar 2011

@lubica69 ani mi o prachu nehovor, mm ešte každý deň vysáva a umýva podlahy, ten malý prach je nezničiteľný

lubica69
21. mar 2011

@martina2001 hej moja Perfiš je

lubica69
21. mar 2011

myslela som kočík nie prach pochopiteľne 😀

martina2001
21. mar 2011

@lubica69 to mi bolo jasné že kočík 😀 len čakám na viac foto mi písala piatok že kočiar majú u rodičov a cez víkend pofotí

martina2001
21. mar 2011

@lubica69 tak to hej, len modrý a my chceme červený 😉 ale tá cena nemá konkurenciu

lenuska20
21. mar 2011

@lubica69 tak ja tiež papám, čo mi chutí, piate cez deviate, až sa bojím kuk na váhu, ale zatial sa držím 😀
@martina2001 mne tiež včera kamoška o tých lícach hovorila, že ich nemám také baculaté ako som mala 😕 a ten je peknučký 😉 už ti poslala tie zvyšné foto?

ja som sa bola dnes v obchode pýtať na kočík espiro gtx, ktorý chcel mm, no a predavčka mi povedala, že má kíl a viac...tak ho nechcem...no a mm mi povedal, že tak si môžem kúpiť ten nurse 🙂 jupíííí 😀

a dnes mi spolužiačka v škole povedala, že už to je na mne vidno, ma to potešilo 😅 🙂

aký ste mali deň kočky?

lubica69
21. mar 2011

@martina2001 aj tu na mk je červený za 230
@lenuska20 tak už vidno aj v škole?Supeeer A za kočík sa tiež teším Aj ten je teraz tu za 230 😀 No neviem či chceš nový či stačí takýto Inak Lenuška nevadí ti,že sa tá športová časť nedá dať v oboch smeroch,že?!
Bože to len ja vymýšlam 😀

lubica69
21. mar 2011

juj a ja som mala super deň
som sedela von na lavičke s dekou notebook som si vzala svietilo slniečko 😎 začali mi klíčiť aj predsadené paradajky😀

lenuska20
21. mar 2011

@lubica69 neviem, prekáža mi to menej ako to to, že henten je taký ťažký, ved ked by som s ním šla niekam sama, by som sa aj narobila, kým by som ho vytrepala z auta 😀 hej je tu, aj na bazoši je za super cenu a dokonca z nitry, ale musela by som to videiť ako vyzerá, ale mm chce nový, len mne to príde dať vela za kočík, takže ešte uvidíme...noo taká bola zlatá tá spolužiačka, sa cez cviko ku mne naklonila a hovorí mi: ,, ako to je na tebe už vidieť" 🙂 ma to potešilo 😀 no teda tak to si mala super dník, dnes bolo krásne slnečno 🙂 si si predsadila rajčinky? máš ich v nejakom parenisku, či ako?

lubica69
21. mar 2011

@lenuska20 čo je parenisko??? 😅 Ja ich mám predsadené zatiaľ len v kelímkoch Ale som rada,že vyšli
Spolužiačka zlatá 🙂
A to hej kočík musí byť aj ľahký 😉
Mne by mm nedal na nový 500 teda asi ani ja by som nedala 😅 Ale tak zas ak chceš len jeden a viac detičiek tak v poho

lenuska20
21. mar 2011

@lubica69 no myslela som si, že by bol pre dve...bolo by mi lúto predať...a parenisko je miesto, kde vytvoríš pomocou folie, najlepšie čiernej vysokú teplotu, aby ti niečo skôr vyklíčilo 😉 počuj zda sa ti v pohode, ak by ťa chcel niekto upozorniť na to, že ked dáš svojmu dieťaťu meno timotej, tak bude mať moc zlú karmu a je velká pravdepodobnosť, že sa mu niečo stane? napríklad zomrie?

lubica69
21. mar 2011

@lenuska20 aha ďakujem
Čooooooooooooooooooo?????????S tým menom tak to mi teda normálne nepripadá !!!!!!!!!
Pre boha a to kto ti povedal???Inak Sebko je narodený na Timoteja 🙂

lenuska20
21. mar 2011

@lubica69 napísala mi to jedna bývalá mm, že ona ma nechcela rozrušiť, ale mám popremýšlať nad iným menom, ak nechcem niečo spôsobiť....že ona pozná 3 timov, ktorý zomreli...ja takým veciam neverím, ale dorazilo ma to.... tak má krásny dátum narodenia, lebo vtedy má narodky aj moja mamina 🙂

lubica69
21. mar 2011

@lenuska20 bývalá tvojho muža???

lenuska20
21. mar 2011

@lubica69 hej, ona je už síce vydatá...ale nečakala som to...dorazilo ma to a poplakala som si...myslím, že nikto si nezaslúži, žiadna tehula, aby ju niekto takto plašil...aj ked to možno nemyslela zle...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre