Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

mirip
21. jan 2010

kristy to može bť aj sposobené stresom ja som mala párkrát 45dnový a dokonca raz aj vynechal a pritom čo sa týka menzesu som v pohode aspon po kadejakých vyšetreniach čo mám za sebou m to aj Dr potvrdil, ktovie čím to je že je raz taký a raz taký cyklus

mirip
21. jan 2010

nie to nie je na ovulku, ale na rast folíkov anovulák sa neviem ako rieši ale aspon ja som ho brala preto že síce ovulačný cyklus bol ale ovulácia haprovala bola niekedy okolo 14dc a nieked okolo 20dc a preto sme sa netrafili a ono clostil. to upravil tak že som mala presne okolo 14dc a po clostile nasledovala vyvolávačka ovulky a "naordinované" snaženie niektorým babám pomohol ale mne osobne nie

catrin1
21. jan 2010

jaaj baby tak ja uz neviem som zvedava co mi povie doky na buduci tyzden..ale sa budem muset preobjednat lebo utorok este urcite budem mat mrchu

kitu
21. jan 2010

kristy vitaj, jasne že sa možeš pridať...meranie bt určite odporučam,je to fajn vedieť na čom si... teda mne to pomohlo a velmi rýchlo sme zistili že nemam ovulku... a mohli to začať riešiť, lebo keby somsi nemerala bt a neukazala dokymu graf tak by som stale bola na duphastone a netehotna... sice nie je iste či ju teraz budem mat ale však hadam hej....musime veriť

kitu
21. jan 2010

mirip a mne to doky dal na anovulak- aby sa mi vobec nejaky ten folik spravil, na žiadnu vyvolavačku nejdem, vraj sa mam ukazať po tomto cykle, a ak by nestačila jedna tabletka tak dalši cyklus dame 2 tb denne...no som zvedava že ako teda dopadnem...

lussynka
21. jan 2010

Vitaj Kristy,
aj ja som dnes dostala mrchu, takže sme na tom rovnako - dnes 1DC, a tiež odteraz (teda po mrche) prvý krát začínam s meraním bazálnej teploty.
Takže dúfam, že aj naraz (teda hneď začiatkom februára) otehotnieme 😉

catrin1
21. jan 2010

baby ja neviem co je tento cyklus ma to uz vazne serie na obed som mala len trosku ruzovy vytok a odvtedy nic...inokedy sa mi mrcha hned spusti a teraz toto..dufam ze do rana sa to uz rozbehne...
myslite ze doktor mi bude robit aj hormonalny profil?co sa z toho da zistit?

kitu
21. jan 2010

juj catrin ja mam takyto problem od kedy som brala dufik- slaba mrcha,
tak niektore začinate odznova... prajem už aby to bol ten spravny cyklus... 😉

catrin1
21. jan 2010

kitu len ja zatail nic neberem a toto som zatial nemala...ach jaj..
zajtra bi som mala mat aku teplotu ked ta mrcha pride nakoniec?taku istu ako dnes 36,4?

simasla
21. jan 2010

Ahoj holky 🙂 tak jsem doma - téda.. tady se to ale nějak rozmrškovává.... fuj.. nic.. hezky těhulkovat...
Catrin - uvidíš... buď se to rozjede nebo ne.. a pak jsi stejně objednaná k Dr... tak se na to podívá....
Jinak měření BT také doporučuji.. já na tom slušně ulítávám
ameliej.. no taky koukám, že jdu nahoru..
Holky jdu sem skopčit tabulku s odkazy na grafy a jdu se na vás podívat... co vy? Jak jste na tom
Kitu - zabírá clostík? už se blíží ovu.. no jdu se juknout

simasla
21. jan 2010

emily327: ............................................ 1. mesiac.............. kyselina listova
simasla:.................................................10.měsíc snažení...........kontryhel, kys.listová
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
diapozitiv:...............................................2.mesiac......................femi kapky, pupavka, kyselina listova, laska
http://www.fertilityfriend.com/home/diapozitiv
fomarik:..................................................4roky................ .......... momentálne len Babyplane
skippy7:..................................................2.mesiac po potrate v 27.tt ......................kys.listová
http://www.fertilityfriend.com/home/2c425b
kitu:.......................................................2.mesiac......................kys.listova,E-čko, duphaston-clostil,
http://www.fertilityfriend.com/home/2b8b2e
josie3331............................. ................ 3.mesiac..........................Nahrin Narosan cucoriedkovy
elise......................................................2.mesiac..........................kyselinu listovu, viera
ameliejulliette.........................................5. měsíc...........................Calibrum Babyplan, kontryhel, fenykl
http://www.fertilityfriend.com/home/2be7f8
janka13ke..............................................6. mesiac po druhom potrate........Duphaston, (Fraxiparin - injekcie - 3 mesiace), kys. listová, vit. E
nela00..................................................1rok a 8mes.................femi kvapky, clostil 1x1
http://www.fertilityfriend.com/home/n
anaxamon.............................................1 rok a 6 mes..............bez
http://www.fertilityfriend.com/home/anaxamon
duratlicka..............................................1 mesiac......................kyselina listova
http://www.fertilityfriend.com/home/2c02b6

Těhulky:

hhalina:.......................zřetelné //.........2roky a 3 měsíce snažení.......5 měsíců kys.listová + 6 měsíců ovu testy (manžel vitamíny E, selen, zinek, PROFERTIL).
mscat................................Rok bez ovulace.......2měsíce snažení.....//na testu......nic jsem nebrala.
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

simasla
21. jan 2010

kitu - tak ovulka ještě nic, viď... ale ona přijde... neboj 🙂
anaxamon - super prosnažená ovulka 🙂 - tak snad se povedlo
ameliej. - no teplota je pořád nahoře.. což by mohlo být dobré... to špinění nemusí nic znamenat - takže zítra see uvidí co?
skippy - ty jo.. ty se také krásně držíš 🙂

skippy7
21. jan 2010

Ahoj holky....

aj ja som tu už, ako spravna zavislačka... 🙂

dnes v robote kukam na wc a - ružova farba na papieri...toto su moje verzie,čo to je:
1. ak bolo tehu-skončilo ☹
2. ešte je tehu
3. mrcha 😠
4. mala som ružove okuliare 😎
5. wc papier bol ružovej farby 😀

Amelie- my to mame ale uuuplne jak cez kopirak čo? 🙂

vadelka
21. jan 2010

Ahoj baby,tak ja dnes asi takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2aeb81
Ahoj Skippy,tak ako dopadla rodinná oslava?Tvoje teplotky vyzerajú dobre,podľa mňa ešte nič nie je stratené,veď aj na začiatku tehu veľa žien špiní 😉 Neboj...

skippy7
21. jan 2010

Ahoj Vadelka,
podla mna ti to teraz začne stupat, tak pekne snažilkujte... 😉 😉 😉

no to nebola oslava,iba take stretnutie, no nič moc, citila som sa pod psa ☹,deti tam behali... a dnes som cely den revala v robote, proste depka, čo už....bude lepšie...raz

vadelka
21. jan 2010

Neboj Skippy,všetko bude dobré 😉 Viem si to predstaviť ako Ti bolo,my tu teraz tiež máme samé bábätká a mne je hrozne,ale teraz si hovorím,že aj mňa raz také určite čaká...Verím 😉
Kedy Ti má prísť mrcha?Ja by som si spravila test až v ten deň,keď sa dovtedy nič nezmení,ale teplotka tomu nenasvedčuje.....

simasla
21. jan 2010

skippy - no tak vy jste s ameliij. jak dvojčata - taky dnes zašpinila :D
vadelka - taky myslím, že je tu ovu... i ten krček tomu nasvědčuje..
ježiš krček - jdu se podívat a pak vám povím - u mě je to tak nějak ani tak ani tak :( tak by mi mohl krček napovědět

kitu
21. jan 2010

Ahoj simi, no ovulka zatial nehorzí- robila som test a nič, asi mi aj tie predali len jednočiarkove ☹ ☹ ☹
ale nafuknuta som teda poriadne, citim sa ako taky balon- normalne nie prijemne... dnes ma pichalo pri lavom vaječniku-ako by mi tam ihlu pichli- fuj, ale netrvalo to dlho-našťastie...

ameliejulliette
21. jan 2010

Skippy: růžové brýle a růžový toaleťák jsou fakt dobrý 😀 Hodně jsi mě pobavila 🙂 A jinak- ano, máme to nějak hodně podobné 🙂 Tak třeba budeme spolu brzo vozit kočárky 🙂

Simasla, tak ať nahoře vydrží! Přišpendli ji 🙂

Já jsem se před chvílí uklidnila, milý mi slíbil, že kdybychom !náááhodou! do konce prázdnin (až těch letních,bohužel 😀) na mimi nezadělali, že půjde na spermiogram (být po jeho, nechal by tomu volný průběh prý "tak dva roky", brrr).

ameliejulliette
21. jan 2010

Jinak čípek u mě pořád existuje, nepřipadá mi ani měkký ani otevřenější než předtím, ale ta růžová z něj jde... Ale četla jsem, že nemusí změknout a otevřít se už před ms, ale až v jejím průběhu, takže tak nějak... Ne, že bych házela flintu do žita, ale spíš se snažím moc nedoufat, že to ms není. Chápete, že 😎

skippy7
21. jan 2010

Amelie, chapem, ako tvoje dvojča 😵 😵 😵 ......inak, čo znamena ta prazdna gulička v tvojom grafe včera? si merala inokedy?

Simasla...ty si vidiš na krčok??? ty brďo 😀 😀 😀

Kitu, to pichanie, to sa tam mozno folik pripravuje, testuj testuj,nikdy nevieš, kedy začne stupat ten LH hormon

kristy22
21. jan 2010

lussy kéž by. jo a u nás doma nejsem jediná s mrchou, naše fenka začala hárat 😀 tak jsme na to dvě 😀

josie3331
21. jan 2010

skippy mas zmysel pre humor, to je super, zlepsila si mi naladu 😀 ale ta dvojka by to mohla byt, co? 😅
ja nic nove, zajtra alebo pozajtra si spravim ovu testy, tak uvidime.....

kristy22
21. jan 2010

já jsem začala brát čínskou medicínu a pít kontryhel, taky mi doktorka napsala utroš a světe div se ms dneska přišla přesně 28 den cyklu. 😀, probírali jsme to na jiné diskuzi s len a ta mi napsala, že způsob mého užívání utroše je trochu zvláštní mám brát 1-1-1 dva dny 23 a 24 den cyklu, tak jsme usoudily, že možná začíná zabírat ta čínská medicína. len mi moc pomohla dostat se do pohody. tak jsem taková veselejší 😀

ameliejulliette
21. jan 2010

Skippy, měřila jsem o hodinu dřív, nemohla jsem dospat, jak jsem se těšila do práce 😝

simasla
21. jan 2010

skippy - nevidím... :D ale došáhnu a jsem v šoku.. je tvrdý, zavřený a je tak středně vysoko.. a hlavně - ten hlení, co jsem stáhla - to je síla - je takový egg krémový... tedy průhledný - mezi tím i bílý.. je ho hodně a táhnul se mezi prsty tak na 10 cm??? chápete to teď takový hlen?

kitu
21. jan 2010

no ale už mam iba 2 ovulačné testy, tak hadam jeden bude pozitívny, včra som tam aj videla taku slabunku čiarku a dnes sa mi tam nezdala...a to som si myslela že bude silnejšia...inak ten krčok sledujem ho a ja mam pocit že sa vobec nemeni, stale rovnaky, či to sa zmeni tak že na prvýkrat sledovaný cyklus to velmi nerozoznam? jaj pišem ako hotentot...snad ste mojej otazke porozumeli...

hneva ma že doky nechel aby som prišla na kontrolu folikov- či nejaky rastie... teraz neviem na čom som... ale zas ho nechcem velmi uhanať (hovorim si že sa nesnažime až tak dlho, ale ked ja by som už tak chcela,) a predbiehať v diagnozach alebo tak nejako- aby si nemyslel že som nejaky hypochonder čo si vymyšla všelijake diagnózy

ameliejulliette
21. jan 2010

Sim, to je zvláštní teda, v těhu se spíš asi netáhne, ne?

Kitu - já taky sleduju první cyklus a změny jsem nejsnadněji pozorovala v poloze (když je nahoře, tak na něj fakt skoro nedosáhnu) a v tvrdosti - zatím teda tvrdý a měkší, nevím, jestli umí být ještě nějaký jiný 😀 Ale pokud jde o otevření, to fakt nerozeznám vůbec. Myslím, že to chce několik cyklů, abys v tom získala cit a cvik.

simasla
21. jan 2010

no kitu - určitě bude jeden už pozitivní 🙂 ovulka už bude co nevidět 🙂

catrin1
21. jan 2010

sim presne taky vytok som mala/mam aj ja..bielo priesvitny a natahuje sa...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre