Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

kitu
2. feb 2010

Ahojte dievcata,

tak u mna takto- http://www.fertilityfriend.com/home/2b8b2e

inak vadelka my to mame skoro rovnake... aj ovulku aj cyklus a ešte aj to snaženie sme mali tak 2 dni pred ovulkou 😀 tak som zvedava ako sa nam to vyvrby 😀 😀 😀

baby dnes som si kupila tie femi kvapky_ ma ich niektorá z vas? čo vy na ne? a čo myslite ktore su lepšie femigard alebo tieto femi ? a ako ich užívate? je tam napisane 2x denne pred jedenim...to rano a večer?

anaxamon tak to je vrrrr, že mrcha dorazila- ako si to dovolila...

simasla
2. feb 2010

Ahoj holky - já pokračuji v nekonečném cyklu.. ať už doberu ty ATB abychom s tím zase něco udělali :(
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
catrin - vypadá to, jako bys neměla doplněné teploty :( jinak nevím, proč ti to takto neukazuje
kitu - jsem říkala, že ovulka teprve dorazí a 🙂 dorazila - ať to dopadne jak to dopadne i to je dobré, viď
anaxamon - je mi to líto, že přišla mrška, určitě se ale povede příště 🙂

kitu
2. feb 2010

simi no asi teda dorazila... tak aspon to ked už nie tehu... som zvedava čo na to povie doky ked mu ukážem grafik, nemam šajnu kedy za nim pojdem- toť dilema- lebo clostík sa ma brať od 5dc a to ešte mozno bude mrcha- no a zaas pred mrchou tam isť to sa mi zda dosť blbé ked neviem čo a ako - keby náhodou motyka vystrelila a nejakým zazrakom sa zadarilo 😀 hm mam to ja problemy...

simasla
2. feb 2010

kitu já být tebou tak si tam zavolám, jakmile bych dostala mršku a domluvím se 😀 však oni ti poví, ne?

skippy7
2. feb 2010

Ahojte,

Anaxamon- vyzeralo to veru nadejne,myslela som,že sa pridaš k tehulkam, škoda, ale skušame dalej 😉

ja dnes takto:http://www.fertilityfriend.com/home/2c425b...teplota stupa,som zvedava kedy mi to vyznači ovulku....

skippy7
2. feb 2010

opravujem, ten grafik je tu: http://www.fertilityfriend.com/home/2c425b

catrin1
2. feb 2010

no ja neviem preco mi to neukazuje kompletny graf,idem skusit este raz... http://www.fertilityfriend.com/home/2bfbb2

catrin1
2. feb 2010

no ja nechapem co som tam zle spravila... 😨

catrin1
2. feb 2010

uz to asi ide...o))

skippy7
2. feb 2010

fiha Catrin, čo to tam maš za kruh 😕 ....ale v grafe už maš tušim dalšie teplotky, akurat dnešna tam neni....

catrin1
2. feb 2010

skippy no ja som odklikala vsetko v nastaveniach a teraz tam mam aj ten kruh 😅 ...ta dnesna teplota tam je ale mam pocit ze vsetky teploty su o jeden den posunute... 😒

catrin1
2. feb 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/2bfbb2 ..no som to poposuvala hadam je to o.k uz...mate niekto skusenost s folikulometriou,zajtra idem...som 12 dc ale pri mojich 48 dnovych cykloch tam asi ziaden folikul nebude nie?

ameliejulliette
2. feb 2010

Ahojte, já jsem dneska vyřízená, ani hodinku jsem v noci nespala, tak se těším, až padnu do postele... Už si říkám, že by to špinění mohlo jakože skončit, abych už mohla udělat tlustou čáru (nejlépe za měsíc močí na těhotenském testu 😀 ) a začít znovu 🙂

Skippyy moc hezký grafík 🙂 Ovulku brzo určitě nakreslí 🙂 a pak Ti snad i záhy pogratuluje k těhu...
Anaxamon, hodně zdaru do dalšího kola 😉 Ale s tou teplotou to je trochu zvláštní, že?
Kitu, jak jsi prosím Tě přišla k té čárkované ovu-čáře? Čím to je, že není normálně plná?

skippy7
2. feb 2010

Ahojky Amelie,
no grafik pekny,ale takych už bolo....nerobim si velke nadeje, bojim sa sklamania....

mna by tiež zaujimalo, prečo na FF nakresli niekedy plnu a niekedy prerušovanu čiaru...??? možno Simasla by vedela,ona je tu odbornička na FF 🙂

a ty ešte špiniš?no teraz to asi dlhšie trva....ale neboj, nove vajko už je na sklade 😵 😵 😵

editastein
2. feb 2010

Ahojte, tato stranka s vasimi vypovedami ma motivuje 🙂

kitu
2. feb 2010

amelie no to by som aj ja rada vedela... ale videla som ich tu takých už parkrat... tak neviem sim nam to určite povie...to je nas macher na ff... halo simi kde si? si tu žiadaná... 😀

no baby mne dnes kamaratka povedala že je tehu- hm tak mi to prišlo luto, škoda že ja nie... 😢 ale však hadam aj to bude... raz... snad...

ameliejulliette
3. feb 2010

Kitu, No jako co píšou na FF, že ovu znaky jsou nějak nejasné... ale co je na tom nejasného, když je to jasné? 😀
Já jsem dneska začala měřit, špinění-nešpinění, prostě měřím a čekám ovulku, a to bude vajo jako od pštrosa a do něj pošleme superspermii a bude hotovo 😀
Kitu, to já se nejvíc děsím, až mi některá z mých nemnoha kamarádek, které ještě "dítě neplánují, nejdřív se nějak zařadit v práci, atd." oznámí, že je těhotná... Teď bych to zrovna neustála, tak to čekám každým dnem 😀
Zase jsem nespala, dnes kupuju fakt už to kladívko... 🙂
Hezký den všem,
Edito, to je správné, nech se jen motivovat, ale ne demotivovat 😉

anaxamon
3. feb 2010

ahojte, hej s tou teplotou to je cudne, ale z toho aku silnu mam mestruaciu s bolestami plus, dost kusy zrazenej krvi zo mna idu, tipujem ze som mala taky kvazi maly potrat alebo ako to napisat 😒

kitu
3. feb 2010

caute kočky,

tak dnes ste toho teda vela nenapisali... ja som len teraz dorazila z roboty.. hm takže moja ovulka je nejasná no fajn....
amelie ved to aj ja som z toho totalne vykolajená- tie čo mi hovoria že a ešte nechceme, tak tie su tehotne a rodia deti jedna radosť a my čo by sme chceli tak nič...
a najhoršie na tom je to že všetci sa ma vypytuju že kedy už my budeme mať babo a prečo ešte nemáme... vtedy by som sa najradšej rozplakala... čo im mam na taketo reči povedať... 😝

baby kedy nastupuje predmrchovský syndrom? pytam sa preto že som to nikdy nemala a teraz ma už 4dni bolia didiky- ale že neskutočne- ani nie tak didiky ako bradavky- blee mužik dostal normalne že zakaz chytať...ale som iba 6dpo tak neviem...je to sice 25dc ale ta lutealna faza by mala trvať 14dni tak mrchu ešte nečakam....

a ešte k tým femi kvapkam nikto nič?ziadnu poznamku nemate, som sa včera pytala....

lussynka
3. feb 2010

Babyyy,
ja mám dnes nejakú podivuhodne vysokú teplotu 36,9. V prvej polovici cyklu boli teploty dosť nízke a dneska zrazu bum o 0,5 stupňa hore. Je to OK? Dúfam, že ešte neprebehla ovulka, lebo neviem, či sme stihli poistiť 😕
Simi, ty si odborník, skús mrknúť 😵 http://www.fertilityfriend.com/ttc/
Baby, čo vy nato? Cyklus mávam tak 29 - 30 dňový...

kitu
3. feb 2010

lussy nešlo mi to pozrieť- neviem prečo... a ktorý dc si?

kaculad
3. feb 2010

Ahojte holčiny 😵 já se taky rozhodla, že letos otěhotním. Tak se vám sem drze vetřu.
Udělám vše proto, aby se zadařilo už teď v únoru 😀 Si věřím, co?

lussynka
3. feb 2010

Neviem ako to tu nahodiť. Ako to dávate vy?
Dnes som 14DC...

lussynka
3. feb 2010

Vitaj kaculad. Jasné, že vo februári otehotnieme! 😉

lussynka
3. feb 2010

Baby, ako tu mám hodiť odkaz na ten graf???

kaculad
3. feb 2010

Lussy - já o tom vůbec nepochybuju 😉
Hele, s tím grafem Ti neporadím - technický antitalent.

ameliejulliette
3. feb 2010

Lussy, přihlásíš se na svůj účet a nad grafem máš jednu z položek "Home page setup", tam klikneš a zkopíruješ pak už jen www adresu, která bude v rámečku pod "Your Charting Home Page Web Address". Uka grafík 🙂

Anaxamon, to by mohlo být, no, podle toho, co píšeš o té ms, že je silnější a víc bolí a jestli bude i delší... Tak jsi další "pohnojená" zahrádka, jak říkala Sim 🙂 Jakože v únoru bonusová šance 🙂

Kitu... zajímavé 😀 Jakože já už za každou bolestí prsou už vidím to jediné, já jsem na to nikdy netrpěla a teď během svého bleskového // období to bylo něco... Takže já se k tomu asi radši nevyjadřuju 🙂 Uvidíme dál. Jinak PMS mi začíná ne dřív než 4 dny před ms.

Kaculad, vítej a virusem se nakaž 🙂 Už začal lítat 🙂

lussynka
3. feb 2010

No dúfam, že sa podarilo 😅 http://www.fertilityfriend.com/home/2bfc08

lussynka
3. feb 2010

Vďaka Amelie... 😉

editastein
3. feb 2010

Ahojte baby, nezúfajte, ak to teraz nevyšlo. Musíme byť nad vecou. Všetky príznaky, ktoré tu uvadzate, sú mi dôverne známe. Mne tiež nevychádza otehotnieť a poridne dlho. Ale chcem vás povzdbudiť 🙂 hlavne nemajte stres. Zajtra ma čaká priam strašný pracovný deň, mám z toho nervy už týždeň a nemôžem spať. V takomto strese sa nedá otehotnieť. Lekár mi to povedal. Takže, žiadny stres, dámy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre