Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

ameliejulliette
3. feb 2010

Edito, souhlasím, proto jsem se rozhodla mít se skvěle, ale asi mě to rozhodnutí stresuje, páč už dvě noci nespím 😀 😀
Lussynka - to je teda skok... Čekám na vyjádření naší odbornice 🙂

editastein
3. feb 2010

Milá Ameliejuliette, ak ti môžem poradiť aspoň podĺa mnňa, spoľahľa aby som sa na tvoju intuíciu.

lussynka
3. feb 2010

amelie- no ani ja nechápem ako tá teplota vyskočila, počkáme na Simi 🙂 a som zvedavá na zajtrajšiu teplotu...ani nezaspím 😵

kitu
3. feb 2010

lussy to iste si myslim aj ja- uvidiš čo dalšie dni, ale mohla by to byť ovu- ved 13dc je už tak akurat....

amelie- hm žeby už mrcha chcela za par dni doraziť, tak podla cyklu by aj mohla som 25dc ale podla tej fazy čo ste mi pisali tak ešte nie...

editastein
3. feb 2010

Lussynka, je tu super, želám ti to z celého srdca.

editastein
3. feb 2010

sorry, myslela som je to super, a nie je tu super, ale tým zároveň nechcem povedať, že na tejto stránke je zle 🙂 och, to som sa zamotala, musím ísť piecť palacinky, sľúbila som manželovi... ahojte

lussynka
3. feb 2010

edit - fandíš Edite Steinovej, či je to len náhoda?

catrin1
3. feb 2010

ahojte tak ja som dnes bola na tej folikumetrii...nic tam nevidel takze ovulka v nedohladne...12.2 idem na krv na hormonalny profil a potom sa uvidi... 😒
tu moj graf...http://www.fertilityfriend.com/home/2bfbb2

vadelka
3. feb 2010

Ahojte kočky,tak ja dnes asi taktohttp://www.fertilityfriend.com/home/2aeb81
a inak ani ja neviem prečo mám prerušovanú čiaru,tak ako Kitu 😕
kitu,tak tie citlivé bradavky podľa mňa môžu niečo znamenať 😉 ,aj u mňa to bol prvý príznak tehu 🙂 Máme to teda naozaj podobné,tak nech to aspoň jednej vyjde...
Lussynka,tak tá teplotka teeeda poriadne vyskočila,Simi bude určite vedieť... 😉

ameliejulliette
3. feb 2010

Hehe, tolik zábavy a napětí s grafama... 😀 Můj život bez FF si dovedu představit jen v těhu 🙂 A pak zas šup zpátky měřit a čípek hledat a zapisovat 🙂

lussynka
3. feb 2010

amelie - však? jaká zábava 🙂 celú noc sa teším, kedy príde ráno, lebo som zvedavá na teplotu 😀 😀 😀

ameliejulliette
3. feb 2010

Vadelka, podle mě z Tvého grafu - že hlen máš zaznačený plodný někdy jindy než je ovu určená podle teploty ... proto podle mě je čárkovaná, že FF to bere primárně podle teploty, ale ten hlen ho jako mate...

ameliejulliette
3. feb 2010

Píšu jako tydýt, omlouvám se 😀 Převážná část mozku je už odpojena...

vadelka
3. feb 2010

Amelie,možno je to preto,neviem...ale Kitu to má prečo tiež čiarkované?Ten hlien skúsim vymazať a uvidíme 😉

kaculad
3. feb 2010

Juj, jak vás tak čtu, tak mi jde hlava kolem. Já tyhle grafy nikdy neřešila - teď jsem si říkala, že poprvé zkusím měřit. Koukám, že je to celá věda 😨

ameliejulliette
3. feb 2010

U Kitu nevidím hlen vůbec...
No a nebylo na FF upozornění "28. -29.1. šetříme barvou a čáry kreslíme čárkovaně" ? 🙂
Vadelka, dej vědět, jak to vypadá s tím vymazaným hlenem, jsem moc zvědavá 🙂

vadelka
3. feb 2010

No už som to vymazala a tá prerušovaná čiara je stále tam,no asi máš pravdu,musíme šetriť,veď je kríza 😎

ameliejulliette
3. feb 2010

Sim, tak je to asi na Tobě, abys to rozlouskla 😀 Takových otázek... 😉

editastein
3. feb 2010

Ahojte, už som späť, palacinky vybavené.
Lussynka, myslíš Editu Steinovú rehoľníčku, ktorá zomrela v koncentráku? Áno, priznávam, že je pre mňa veľkým vzorom, žena, ktorá sa dokáže obetovať a vzať fyzického materstva. Ja mám pocit, že vzať sa materstva nedokážem. Chápeš?

lussynka
3. feb 2010

Hej myslela som tú Editu.

editastein
3. feb 2010

Aby som bola presná, ona - ES - sa vzdala materstva dobrovoľne, hoci bola mimoriadne vzdelaná a akceptovaná vedcami toho obdobia, a ja sa to snažím pochopiť. Je to môj filozofický problém.

lussynka
3. feb 2010

Študuješ filozofiu?

editastein
3. feb 2010

Nie, to mám asi z tej túžby po dietati.

lussynka
3. feb 2010

A ako dlho sa snažíte Edit?

editastein
3. feb 2010

Veľmi intenzínvne sa snažíme 3 roky. Ani sa mi neche menovať všekto možné, čím som prešla... A vy?

lussynka
3. feb 2010

No my zatiaľ len tretí mesiac, ale už sa neviem dočkať 😒

editastein
3. feb 2010

Tak to nemaj obavy, to je ešte veľmi, veľmi krátko, určite sa vám to podarí, veľmi ti to želám, aby vám to vyšlo 🙂 neboj sa, len buď trpezlivá ! Ja som si na začiaktu myslela, že to musí byž za mesiac hotové a vidíš 🙂 tak sa nenechaj odradiť.

kitu
3. feb 2010

babulky ja si tiež myslim že traba šetriť farbou... čo sa týka hlienu tak ja to tam neviem zaznačiť preto to tam nemam...ale u mna bol tiež ale by som povedala že skor okolo toho 16-17teho a nie až 19... tak neviem,..

baby dnes sa nam narodilo krsňa-chlapček- valibuk ako hrom skoro 4kg.. tak aspon z toho sa vytešujem, ked už nie zo svojho...

vadelka
4. feb 2010

Dobré ránko 🙂
Umňa dnes taktohttp://www.fertilityfriend.com/home/2aeb81
Kitu,mne to s tým hlienom je tiež nejaké divné,lebo ja som ho mala skôr,asi....veď sa nechajme prekvapiť 😉
Sim,kde si,máme tu veľa nezodpovedaných otázok 🙂
Pekný deň,musím ísť pracovať 🙂 🙂 🙂

lussynka
4. feb 2010

Baby, tak moja teplota dnes vyzerá takto http://www.fertilityfriend.com/home/2bfc08 podľa toho grafu už asi ovulka bola, aj keď nechápem, lebo ovu testy boli zatiaľ negatívne a na bábätku sme pracovali len 12DC a 14DC, tak len dúfam, že sme to stihli ešte pred ovulkou 😖 . Neviete, či ovulka nastáva pred stupnutim teploty alebo keď je teplota najvyššia?

Simi, kde si???? 😖 😖 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre