Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lussynka
8. feb 2010

Dokelu baby, pomaly každá druhá kamoška má na Facebooku fotky svojich miminiek 😖 dokelu, dokelu, aj tam tam
už chcem pridať svoje, aspoň to "vypučené" bruško chcem čo najskôr 😵

skippy7
8. feb 2010

simasla:- - - - - - - - - - - - - - - http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
diapozitiv:- - - - - - - - - - - - - http://www.fertilityfriend.com/home/diapozitiv
fomarik:
skippy7:....................................3.mesiac po potrate.............. http://www.fertilityfriend.com/home/2c425b
kitu:- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 mesiace - - - - - - - - - - - - - -http://www.fertilityfriend.com/home/2b8b2e
josie3331:
elise
ameliejulliette.............................6 měsíců .............................http://www.fertilityfriend.com/home/2be7f8
janka13ke
nela00:- - - - - - - - - - - - - - - http://www.fertilityfriend.com/home/n
anaxamon:- - - - - - - - - - - - http://www.fertilityfriend.com/home/anaxamon
catrin1:- - - - - - - - - - - - - - http://www.fertilityfriend.com/home/2bfbb2
vadelka:.....................................1 mesiac............................. http://www.fertilityfriend.com/home/2aeb81
lussynka:....................................5 mesiacov ..........................http://www.fertilityfriend.com/home/2bfc08
mirip:........................................ 3 mesiace

skippy7
8. feb 2010

Lussy.....ešte že ja nie som na facebooku....nemusim sa porovnavať 😀 .... , lebo ja sa hrooozne porovnavam a to = depka u mna 😝

vadelka
8. feb 2010

Lussynka,aj moje kamošky majú na FB fotky z UTZ,alebo bruška alebo už aj miminka a ako píše Skippy,u mňa je do depka tiež ☹ Aj ja už veeeľmi chcem,hlavne aby to dobre dopadlo a my by sme sa dočkali zdravého miminka 🙂

skippy7
8. feb 2010

tak tak Vadelka, ja radšej počkam aj par mesiacov, len nech sa už nezopakuje to, čo sa stalo...
baby nebojte, dočkame sa aj my !!!! 😵 😵 😵 .....

lussynka
8. feb 2010

Dnes som bola u sesterky, ktorá má ročného synčeka, taký bol zlatý ☹ ach... tak mi bolo ľúto... A navyše mi mama a svokra o ničom inom nehovoria, len o tom, že už by chceli vnúčatko, že všetky ich kamošky už majú aspoň jedno a oni ešte ani jedna nemážiadne, a že sa ho ani nedožijú...a bla bla bla.... A stále sa ma pýtajú, kedy konečne bude...ach jaj a ja im stále hovorím, že my ešte neplánujeme...lebo keď som sesterke povedala, že chcem mimi, tak sa ma každý druhý deň pýtala, či už a kedy konečne, až mi liezla na nervy.. tak teraz všetkým okrem manžela hovorím, že ešte nechcem, až keď dostaviame dom...no čo musím klamať, hádam im nepoviem, že sa nám ešte "nezadarilo"

skippy7
8. feb 2010

Lussy, ja sa tiež tak trochu tvarim, že sa ešte nesnažime, ale z mojej najady je to zjavne,lebo neviem sa až tak pretvarovat, že som v pohode a pritom chytam nervy z toho,že sa nedari....len mna sa už radšej nič nepytaju,po tom všetkom.....už len kontrolne pohlady na brucho...a taky pohlad naozaj "pohladi"

ameliejulliette
8. feb 2010

Vadelka: No jasný, předpovídat ovulku, jenže my minulý měsíc jsme se do toho snažení tak ponořili už od začátku, že v době ovulky už nebylo sil 😀
Lussy, já taky vždycky jenom krčím rameny, taky se mi nechce to s nikým kromě vás rozebírat, jen s úplně nejbližšími kamarády, kamarádky moc nemám a nebo jsou v tomhle úplně jinde (nemají třeba dlouhodobý vztah většinou..., tak mimi rozhodně neplánujou...)

simasla
8. feb 2010

čaute holky
dneska už asi vypustím duši.. zase jseem se v práci nedostala k ničemu jinému než k práci 😠
samozřejmě, že jsem nestihla ani zavolat Dr., vzpomněla jsem si teď když jsem dorazila domů
a mám depku.. jsem sama doma a můj graf už se nevleze ani na obrazovku širokoúhlého monitoru a to už je vážně děs :( navíc zasee mám období kdy slušně kynu - zajídám ty nervy - to je mi podobné..
kdysi dávno jsem vážila krásných 65 kg - pak jsem měla takový vztah na nervy a za pár let přibrala na velikost verlyby.. no a loni jsem hezky zhubla skoro 15 kg... a dneska jsem si stoupla a váhu a mám to zpátky.. :( Takhle to miminko nebude.. chtěla jsem začít chodit cvičit, protože je možné, že mám problémy s cyklem i kvůli váze.. a na to není čas.. není čas si an dojít na oběd.. takže si koupim nějaký salát, párky nebo bagetu a tím se narvu.. a pak depkuju a pojídám brambůrky a čokoládu.. no a je z toho cesta ven???? chjo... pomóooc

kitu
8. feb 2010

ej baby tak vy už testovať sa chystate, no ja dnes začinam znovu- teda nova nadej... dufam že dorazia ovu testy a potom šup do toho... teda

k tým snom mne sa stale snivaju nejake sny o tom že mame už mimiska a najčastejšie že ich mame dvoch chlapčeka aj dievčatko... to by bolo keby sa tak splnili... 😀

ale ja by som asi tiež chcela radšeej prve dievčatko, aj manžel... ale asi je to jedno len nech už je niečo a nie mrcha...

diapozitiv01
8. feb 2010

ahojte, simi ty uz si mala mat davno vyvolavacku, to ta takto necha doktor??

ja som dnes len 13dc este sa nacakam,

simasla
8. feb 2010

dia - brala jsem ATB na tu ureaplasmu - dobrala jsem je v pátek... a dneska tam zapomněla zavolat.. takže zítra
a asi mě už ze sebe hrábne.. takéo cykly.. to není pro mě.. celkem slušně mi z toho hrabe.. cítím se pod psa :(

kitu
8. feb 2010

sim ziadna depka... ja si z toho nič nerobim že som pribrala... hovorim si že je to z tých všetkých hormonov čo do seba tlačim... ach jo... ja som tiež depkačila že ta sprosta mrcha dorazila a ešte že mi je tak nafigu... ale čo však hadam raz to pride...
neviem či niektore tu verite v Boha, ale jedna moja kamaratka mi vravela raz taku krasnu vetu- a ja si ju stale opakujem: "Boh nam dal do srdca len tie túžby, ktré nám chce splniť" pre tie ktore v Boha neveria verzia "že mame v srdci také túžby, ktoré sa nám raz splnia"
a ked mi je najhoršie tak si toto opakujem a dufam že raz to pride, a ono to určite pride, je možne že ta naša cesta za šťastim bude dlhšia ako nieko ineho ale o to viac si to budeme potom užívať, vychutnávať a tešiť sa z toho-nie?

diapozitiv01
8. feb 2010

simasli, no chvalabohu ze liecbu mate za sebou,, teraz sa mozte vrhnut do dalsieho cyklu 😉

ameliejulliette
8. feb 2010

Kitu, to je nádherný, fakt, úplně mě to rozbrečelo 🙂

Sim, žádný depky, co blázníííš? Ureoplazmu si odfajfkni, jedna věc je vyřešená, a šup na ten Tvůj megacyklus. Budou lepší cykly, uvidíš, fakt, určitě (a viděla jsi určitě už i horší, ne?). Práci zvládáš, jsi šikovná, ale neměla by ses odbývat bagetama 😉 Správné jídlo je dů-le-ži-té 🙂 Na chroupání si zkus koupit nějakou tu tropickou směs, jestli to jíš - takové ty sušené banánky a ananasy a rozinky a oříšky... 🙂

ameliejulliette
8. feb 2010

Já jdu vařit gulášek a než to bude a než ho sníme, to bude pomalu deset... 😀 Taky dobrý, ne?

kitu
8. feb 2010

hm no to je fajne... ja mam zas neskutočnú chuť na zemiakové placky... marnosť normalne že mi slinky teču...

diapozitiv01
8. feb 2010

no baby som sama doma,
tak som si otvorila sampus a popijam,,
komu je lepsie??

simasla
8. feb 2010

amelie - jééé gulášek.. hm to bych si dala
kitu - koukala jsem na graf - dorazila mrška, viď? ale někde jsem tu četla takové zajímavé heslo a sedí to.. Takže:
ZEMRELO VAJCO, NECHŤ ŽIJE VAJCO takže ... nový cyklus nová naděje 🙂 a určitě už to vyjde
dia - no snad máš pravdu, dneska mám pocit, že je vše k ničemu a nám se to snad nikdy nepovede

ameliejulliette
8. feb 2010

No vy dneska perlíte s citátama, tohle je taky dobrý 🙂

skippy7
8. feb 2010

Amelieeeee....ja tiež varim gulaš 😀 😀 😀 , ja ho mam strašne rada...
....ale v tom sušenom ovoci je tiež vela cukru....
Simasla- neboj, všetko chce svoj čas a trpezlivost....všetko pride,ak to ma prist, su veci, ktore neovplyvnime a nad ktorymi nemame moc, ale musime veriť.....tak hlavu hore a bojujeme dalej ok?😵 😵 😵

lussynka
8. feb 2010

simi- to s tým vajcom je super 😀 len dúfam, že tie naše tento mesiac nezemreli, ale že sa pekne stretli s "kámošom" a teraz sa už pekne delia 🙂

ameliejulliette
8. feb 2010

Skippy 😉 Tak snad se Ti podaří líp než mně 😀 (To je spoušť, jsem zblblá, všechno se mi připálilo - proč? měla jsem naopak tu mřížku na sporáku a vůbec jsem si toho nevšimla, až když zakročila má druhá polovička 😀 no to je konec...)

ameliejulliette
8. feb 2010

No co, rovnou píšu do seznamu svatebních darů "sada hrnců" 😀 😀 😀
Jinak něco na mě leze, nachlazení, ale dost silně to teď večer cítím ☹

skippy7
8. feb 2010

Amelie....asi si predsa len moje dvojče že jo?...mne vždy ked som na Konikovi,tak mi niečo prihori.... 😀 , ale už si davam pozor, dnes ale mm už prihorel hrniec,to bolo smradu!! 😝
no a na mne taky neco leze.....min, tyžden bolest v krku, teraz zase sopel....tak čo z toho bude??

ameliejulliette
8. feb 2010

Třeba z toho bude něco dobrého 🙂
U mě z toho bude nejspíš týdenní PN a následující měsíc si můžu jít sednou s kloboukem někam do metra a žebrat 🙂

kitu
8. feb 2010

Ale no baby... prihorieť hrniec kvoli konikovi? ake z toho plynie ponaučenie- ked idete na konika netreba sa pušťať do varenia.. ja som si dnes robila ružičky z marcipanu na tortu bo na vikend mam svadobnu poschodovu a ružičky potrebuju vytvrdnuť...

skippy7
8. feb 2010

vieš Kitu, to aby som mala dobry pocit, že nie som neužitočna....chcem akože spojit prijemne s užitočnym 😀 ....
mnaaaam, marcipaan....to nekupuješ hotove?tie ružičky?

kitu
8. feb 2010

ee samovyroba... len to dlho trva... a je z toho vela bordelu v celej kuchyni...

skippy ja si to viem predstaviť, ja mam cely den zapnutý komp ked som doma a stale chodim kukať či ste sem dačo čmarkli... a ked som tu tak odbieham niečo duchaplne robiť...

skippy7
8. feb 2010

počuj, tomu sa hovori zavislost.... 😀 😀 😀 ....ešte aj mužovi hovorim niektore vtipne hlášky,čo tu čitam..... 😀
ešte že v robote nemam pc, to by bola katastrofa, nezarobila by som ani na slanu vodu 😀
ale už pomaly idem sprchy.....ale ešte určite nakuknem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre