Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

vecernice
18. feb 2010

kitu - nechci te nejak ovlivnovat, jen pisu, co jsem tu na konikovi vycetla. taky si spis myslim, ze by bylinky nemely vadit ....
a kdyz ti na to tvuj dr. nic nerek, tak klidne pokracuj. muj proste asi bylinkam neveri (on je takovy trochu morous) 😉

simasla
18. feb 2010

večernice - díky za info - ale myslím, že na tu sliznici je spíš ten utrogestan - který jsem tedy nedostala
No ale ono se uvidí - vzhledem k mým cyklům, bude i ovulka zázrak.. tak zatím ani s ničím jiným nepočítám... budu ráda za ní, ale věřím, že se to tenhle rok povede, takže jdu vlastně optimisticky do dalšího snažilkování 🙂

kitu
18. feb 2010

sim no ja tiež neviem ako to vyzera s mojou sliznicou... doky mi ju nepozeral, tak neviem, ale ked som bola na vyšetrení tak nepovedal že by som ju mala nejaku nizku...a to aj vtedy ked som nemala mrchu-teda mi vynechala...a teiž som nedostala dufik alebo to čo ty pišeš... tak hm, neviem...

vecernica ja viem že nie, ale si mi nasadila chrobaka do hlavy teraz googlim že či sa to ozaj nemože brať spolu... ale zatial som nič nenašla...

kitu
18. feb 2010

hm tak som to našla , ten pan doktor vydra- tuším pisal že femigard sa nema užívať s clostylom, hm a čo teraz ked som ho užívala doteraz... clostil nebude učinkovať? alebo čo...?

lucka222
18. feb 2010

Baby moje neviem ako to zvladnem do pondelka ,,, nech to ubehne sa budem modlit 😝
Bud budem alebo nebudem ale ajtak by som to chcela vediet uz teraz 🙂 bolia ma stale prsia a mam ich tahsie ako normalne nemozem stiahnut brucho a bolieva ma brucho bud to bude mrcha alebo ja neviem 😕

A ako vydim je tu rec o sliznici no tak tu mam vraj daku zvisenu 😉

ameliejulliette
19. feb 2010

Lucko, přeju Ti, aby to dobře dopadlo.

Kitu, nechej to koňovi, už to neovlivníš, a každé tělo i na ty bylinky reaguje jinak, neznamená, že clostyl + femigard = hrozná katastrofa, i když je napsané, že se spolu nemají užívat. (+Vím, že blbý příklad, ale například, jaký oblíbený nápoj se stal z redbullu s vodkou 😀 Když ty energy drinky se nesmí kombinovat s alkoholem...)

Já klesááám... a cítím se předmenstruačně.

Hurá, už je pátek, muž se mi vrátí z dálek 😉

lucka222
19. feb 2010

ameliejulliette Dakujem ja tiez dufam 😝
Asi jej budem dnes volat ze si nahodov niesu vysledky skor 😵

vecernice
19. feb 2010

kitu - byt tebou tak neplasim, a necham to tak, jak to mas. me se seslo, ze jsem zacala s femi, a chvilicku na to jsem dostala clsotik, tak jsem radsi ty femi po tydnu vzdala. nechavam si je, az prijdu o clostik 😀

jinak preju vsem krasne rano!
a amelie - doufam, ze se citis mylne, a moc bych ti prala, aby to vse dopadlo uplne jinak! 🙂

simasla
19. feb 2010

Ahoj holky - krásný den - teda amelie? teplota klesla ale jen o pidikousek - tak zatím myslet pozitivně - třeba to vyšlo?
skippy - holka - tak ty už také mrškuješ - ještě do tebe jsem vkládala naději :(
lucka - také držím palečky

A všem ostatním přeji hezký pátek.. já si jdu pro něco k obídku. 🙂

josie3331
19. feb 2010

ja idem pondelok doktorovi, posledny mozny termin, vo stvrtok idem do BA na onkologiu a tam potrebujem mat vytlaceny ultrazvuk.....alebo ist tam na gynekologiu, ale to by som nerada, cca pred rokom a pol mi doktor nadal, ze akoto, ze sa este nesnazim otehotniet a potom ze by mi mali zobrat obe prsia a tak..no proste hroza des doktor

inac dufam, ze mi skonci menzes, neviete ako sa da zrychlit? 😀

maricom
19. feb 2010

josie asi už sa len vyžmýchať 😀 s tými doktormi je to ťažko, niekedy zabudnú, že aj ľudia s ktorými sa bavia majú čo to za sebou a práve ich výlev hnevu može byť bodkou... Ale hore hlavu.
Ja som si dnes telefonicky dohodla druhého gynekológa, takže si k nemu idem pre výmenný lístok aby ma ešte dokonca mesiaca povodný mohol vyradiť jupííí aj sa teším aj stresujem ehmm 😒

kitu
19. feb 2010

Ahojte baby,

ja mam dnes nejaky ble den... zas,
mamina ma zvozila lebo som dačo utrusila o buducom potomkovi...že nech o tom nehovorim tak vela lebo že sa mi to nepodari, taka som nejaka z toho smutna,
do kelu ja sa o tom nemam ani s kým porozpravať- okrem vas, aj tak ma zrejme nepochopi nikto lepšie ako vy, tiež snažilky...a to ma zdžub... ☹

vecernice
19. feb 2010

kitu - neves hlavu, na kazdou z nas to obcas padne. a ja si o tom povidam taky tak akorat tady, nebot kdyz mi kamaradka, co zatim decko radi, ze se na to moc soustredim, tak to je fakt o nicem. jsem zvedava pak na ni 😀
tak bud tady hezky u nas, a nezapomen na nazev tematu. nam to proste letos vsem vyjde!!!!!

kitu
19. feb 2010

hm ale aj na konika chodim len tak že o tom vie len moj manžel, mamina to nechape, a včera ma tu vymakol bracho a hned sa pytal maminy že či nie som tehotna... a vraj na čo sem chodim...jednoducho ma nechapu... a človeku to ťažko padne ked ti niekto povie nemysli na to, nehovor o tom, ked na to sa neda nemyslieť...praveže by som sa o tom potrebovala porozpravať, ale nie je s kým...

ja tomu verim že otehotniem, len keby som mala podporu aj od rodiny nie len od manžela...

vecernice
19. feb 2010

kitu - ja si vzdy rikam, ze manzel je moje nova rodina, a casem ji rozsirime.
nam obcas pripominaj tchanovci, ze uz bychom meli na case (asi vzhledem k nasemu veku 😀), nechce se mi jim vysvetlovat, ze my bychom radi, ale priroda nam zatim nepreje. moje mamka vi, ze jsem na hormonalni lecbe, ale vic to nerozvadime.
a ted uz jsem to omezila resit i s manzelem, nechci, aby mel pocit, ze milovani je na povel. ani mu nerikam, ktery den je vhodny, vsak ono to vyjde 🙂

mrzi me, ze doma podporu nemas, ale mas zas sveho manzilka, a ten ti to vynahradi. a za chvili se vam to podari, a pak se vse zmeni 🙂

maricom
19. feb 2010

no to je škoda, že to tak berú, a hlavne mamina ☹ ... jasne, že sa to nedá nemyslieť, myslíme na to stále, každé pichnutie, každý tik v brušku človek skúma, či je to ono, alebo stále nič. Ja mám zas také "šťastie" že všade okolo mňa su stále nové a nové tehulky a keby len v okolí ale pustím telku, pozerám obľúbený seriál a tehotná, prepnem na film tehotná, už som to minule povedala mužovi, ten sa zasmial a potom som mu to pripomínala keď sme spolu pozerali - vidíš aj tu je už tehotná aj tu aj tu... a nemysli na to. 😖

Moj tatko, je zas taký, že stále podpichoval on chce vnuka, kedy bude mať laurika bračeka - ale keď mi našli cystu, tak mu to asi mamka povedala lebo od vtedy je ticho, aspoň zatiaľ 😝

Ja som rada, že je tu takéto fórum, máme tu krásny spoločný cieľ, vidíme aj iné osudy viac alebo menej veselé, vidíš, že nie si v tom sama. A tiež keď sa stane, že párik, ktorému nedávali šancu po mnohých rokoch otehotnie tak to je úplne úžasné. Vždy mi to tak zdvihne náladu, nadýchnem sa načerpám novú chuť a idem ďalej.

Kitu ver tomu, že tu vždy nájdeš podporu. No a tú najdôležitejšiu máš - manželovu a to je to naj! Drž sa!

josie3331
19. feb 2010

o tom ze sem chodi vie priatel a aj ked viem, ze nema rad moc fora, nechape, preco hovorim svoje osobne veci cudzim osobam, tak mu to moc nevadi...len sa smeje na tom nazve ze modry konik 😀 😀
inac do albumu som si dala moju fotku, mozte kuk...este na table som mala

ameliejulliette
19. feb 2010

Ahojte holky, dočtu vás večer, přišla na mě migréna, opět, typická před ms 😒 No ale co, tak prostě to bude to vánoční miiimo 😉

kitu
19. feb 2010

no ten moj je zlatý, podporuje ma ako sa len da, dokonca sa každe rano pyta že aka bola teplota... a ked mu poviem aka, tak sa opyta a to čo znamena...
vobec to nie je lahke... zavidím tým ženam ktorým sa to podarilo na prvý šup...

inak mate pravdu aj ja mam pocit že s tehotnými ženami sa roztrhlo asi vrece, su všade...a vždy ked ich vidim tak si pomyslim že kedy už aj my budeme...a potom som zas len smutná...
mamina ma dnes vysmiala že som prehnane opatrna, že prvý rok som nemala ani bt merat ani nič, a nie to ešte ovu testy kupovať, (to som bohužial neutajila, lebo mi prišli poštou a mam bola pri tom ked došli) a sledovať sa...

strašne ma to štve, pritom určite vie ako mi je, pretože so mnou nemohla otehotnieť 3 roky... takže musi vedieť čím prechadzam...

vecernice
19. feb 2010

kitu - zkus se na to povznest, asi sve rady mysli dobre, ale netusi, jak to na tebe pusobi.
dle meho nazoru je dobre merit bt a mozna i ty ovu testy, aspon clovek vi, zda telo funguje a nestrili naprazdno 😉 rok to zkouset, a pak treba zjistit, ze clovek nema ovulaci, nebo jiny problem by podle me bylo horsi. takze toto te aspon uklidni, ze telo funguje, jak ma, a vse ostatni je otazka casu.
tezko se na to da nemyslet, to znam. ale ted uz jsem nejak vic trpeliva. proste absolutne verim, ze to letos vyjde, jen je to otazka casu. necham to osudu, a uvidim, co nam nadeli.
a kdyz vidim tu spoustu deticek, tak si rikam, ze az my budeme mit, aspon ten nejvetsi boom utichne a uz nebude problem se skolkama a tak vubec 😉
takze hlavu vzhuru, mamce kdyztak vysvetli, jak na tebe ty jeji dobre rady pusobi a treba ji pripomen, at si vzpomene, jak se citila ona, kdyz se snazili o tebe.

kitu
19. feb 2010

baby keby som dnes mala ovulku, to by znamenalo že ovu test už bude negatívny, lebo pred včerom som mala celkom viditelne 2 čiarky a dnes ked som testla tak snehobiely bol...

simasla
19. feb 2010

kitu já si myslím, že ano - ovulační peek tedy nejvyšší hodina LH je přeci 24-48h před ovulací a poté začíná klesat - takže je možné, že ovulka byla dneska - tak šup.. hezky snažilkovat 🙂

kitu
19. feb 2010

jo no sa chystame, večer... 😀 a šetrili sme spermošky aby bolo dievča 😀 ale kiež by bolo hocičo.. to je jedno...

ameliejulliette
19. feb 2010

Kitu, já bych to asi tak taky viděla, že to spíš mamka nemyslí zle, že by Tě asi chtěla ubránit před trápením, ale neumí to jinak vyřešit, než že Ti řekne něco, co Ty si zas vyložíš jinak... :-/ Hlavně že máš podporu v tom svém muži 😉
U mě na čípku už je červená, takže do rána se zřejmě spustí. Ale tím líp, pak by další ovulka vycházela hezky zas na víkend, když tu milý bude 😉 Hurá, bude vánoční potomek 😵 😵 😵 Taky jsem zvědavá, jaká bude první ms s Femigardem, to já můžu, takovéhle zkoušení 😉

kitu
19. feb 2010

no vsak hadam hej, len ono by mi niekedy dobre padlo keby sa so mnou o tom porozpravala ako žena so ženou, aby som sa mala komu aj tak trochu vyžalovať... ale no čo už...

no ideme s manželikom plodiť... ked už je ten spravny čas... teda ja si myslim....

tak bru noc baby a pekný víkend 😀

lucka222
19. feb 2010

ahoj babule 😝
No tak tento krát to nevyšlo. 😒 Prišla mrcha a to Riadna 😠 Najhoršie je to že musím byť v práci teraz do nedele akurát keď to je najhoršie 😖

Ale v pondelok musím ísť zas ženskej ide mi nasadiť liečbu. Tak som zvedavá. Asi ešte nemám dobré tie vaječníky. Mi vraj nedozrievajú ☹

To nič ale ja to ZVLÁDNEM 😉 A tento tok chcem a budem mať aspoň bruško ( a v nom mimi 😝 ) 😎

ameliejulliette
20. feb 2010

Lucko, to zvládneš 😉 Bříško bude. S prací je to blbý ☹ Držím palce.
Já jedu opravdu na to vánoční, ms přišla. Takže levý vaječník mi dělá ty kratší cykly (podle ovu) a pravý ty delší, je to možné? Budu sledovat dál (ještě minimálně jednou teda... 🙂 )
Hezký plodný víkend všem 😉

simasla
20. feb 2010

Krásné víkendové ráno holky - koukám, že únor nic moc, co? Všichni jste se rozmrškovali. Já už chci taky :D. To je divné.. chtít takhle MS.
Držím všem palečky, aby to vyšlo co nejdřív a hlavně s novou náladou do nového cyklu.
No a co kitu - ta má zrovna plodné období - jak dopadla dnešní teplotka?

ika0307
20. feb 2010

ahoj ahoj co si myslite o tom ak z manzelom nemate sex mozno i mesiac mozu stoho sa obiavit nieake konflikacie

kitu
20. feb 2010

Ahojky,

no teda akože nič moc len 36,6 som myslela že vyskočí vyššie... hm som zvedava aka bude zajtra...
ale inak tento cyklus mam cca o 2 stupienky vyššie teploty celkovo, v minulom som teplotku 36,6 mala až po ovu... a teraz som ju mala už pred ovu... tak som zvedava ako to nakoniec dopadne... ale čipok je stale vzadu...

sim no som zvedava kedy dorazí u teba mrcha, mne doky povedal že do 10 dni by mala od vyvolávačky... ale pravda je že ked som mala 2 mesiace pauzu v mrche tak mi zabrala až druhá... dufam že to nebude tvoj pripad...

inak tento mesiac je nič moc, nejako sa to nechce rozbehnuť s tými našimi tehulkami...

ika to neviem či by mohli byť nejake problemy...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre