Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

skippy7
22. feb 2010

Dakujeme Vadelka, hadam som nejake odchytila 🙂 .......tak sa pekne šetri,nech sa ma mimi dobre 😵

ameliejulliette
22. feb 2010

Vadelka, super zpráva 🙂 Gratuluju ještě jednou 🙂

Skippy, je to tak, jedeme všecky na ten vánoční dárek zdarma 🙂

ameliejulliette
22. feb 2010

Já jsem teď pročítala těhotenské diskuze, rady prvorodičkám a o plenkách a o příkrmech a tak ... a už aby to kurnik bylo, jsem natěšená 😀
Vadelko, děkujeme za virus, určitě už se uchytí 😉

simasla
22. feb 2010

čaute holky - dneska zase děs.. mám sto chutí s tou prací fláknout - nechtít miminko - tak už snad křičím na šéfa, že ať s tou mojí vytížeností kouká něco udělat, nebo jdu :(
vadelko - moc gratuluji a věřím, že všechno bude v pořádku a ty si budeš pěkně těhulkovat
Jinak já čekám na mršku - myslím, že zítra by mohla přijít - nebo pozítří - teplota jde pěkně dolu, jak se vyplavuje ten progesteron z těla.. tak už jsem natěšená až dorazí
Dneska jsem stihla zamluvit na pátek 2 svatební salony - a protože jsem teď kvůli DPH v nervu a DPH měsíční musí být do 25. tedy ve čtvrtek - tak jsem se rozhodla, že v pátek si vezmu volno a ozkouším nějaké šatičky. Trošku zapaříme ve čtvrtek s kamarádkou a pak bude má podpora do těch salónu a bude fotit 🙂, abych se pak v klidu mohla případně rozhodnout.

kitu
22. feb 2010

tak taksimi treba si to riadne užiť, ja som dokonca chodila po sa salonoch aj ked som už mala šatky davno zajednane, však treba vyskušať čo sa da 😀 😀 😀 😀 😀 a len som sa stale viac a viac utvrdzovala v tom že tie čo mam reserve su tie naj....

josie3331
23. feb 2010

ahoj, tak ja uz som namerala druhu teplotu 😀 ako sa mate? no dnes sa uz zacneme snazit, nech to nepresvihneme 😝

anicka1983
23. feb 2010

ahojte, môžem sa k vám pridať?, snažíme sa o bábätko od novembra ale zatiaľ nič ☹ , veríme, že sa tento rok podarí. Poradíte mi, chcem sa zaregistrovať na fertilityfriend ale nejde mi to, za radu vám budem moc vďačná 🙂

vecernice
23. feb 2010

ahoj holky 🙂
kitu - me taky picha stridave na obou stranach, ale ovu testy zatim negativni. to cekani je vecne vid? 😉

anicko - vitej. s cim bys potrebovala poradit?

ameliejulliette
23. feb 2010

Ahojte, dneska teda je nějaký neplodný den 😉 Teda, pokud jde o příspěvky v diskusi, jinak samozřejmě přeju co nejplodnější dny kdykoli 😀
Josie, super 😉 Jen se snažte, ale ať nedopadnete jako my (když jsme to přetavili na začátku a před ovulkou už nebylo sil 😀 😀)
Já se těším, až přejde ms a budu zas sledovat svou křivku, jak se vlní, a budu jí fandit, aby se zovulovatěla ve vhodný čas a následně ztěhulovatěla, ať to na ty Vánoce klapne. Jsem strávila půl hoďky s mamkou na telefonu, řešily jsme těhotenství a porod, no tak ta už je taky natěšená, skoro každý den mi říká, jak šla kolem nějakýho obchodu s mimi věcičkama... 🙂 Bych jí ten dárek ráda dopřála, že... 😉

kitu
23. feb 2010

Ahojte dievčata,

tak ja som total k.o, celu rodinku chytila nejaka črevna vyroza, takže zachod je naš super kamoš 😢 aj v robote to bolo dnes bleee odbiehala som vrackať každú chvilu,
takže ja budem mať asi dnes alebo zajtra ovulku bo ma bolia oba vaječníky ako dive,,, čo bude so snažikovaním- hm asi nič, dnes určite nič....takže tento mesiac sa asi nezadarí...
dokonca ,a, aj teplotku 38,4 takže aj meranie bude skreslené, ale do kelu prečo prave teraz.... ☹

ameliejulliette
23. feb 2010

☹ Kitu, to je blbý... Ale lámat to přes koleno se snažilkováním nemá cenu, a stejně tak řešit, jestli se něco prošvihne nebo ne... teď je hlavní se dát co nejdřív dokupy, ať je Ti líp. Odpočívej a nestresuj se, prostě odpočívej. Uvidíš, třeba bude ovulka až později, až Ti bude líp. Já jsem měla ty největší bolesti v tomto cyklu 3 dny před ovulkou...

simasla
23. feb 2010

čaute holky - co to čtu - kitu - střevní chřipka - asi to lítá všude - dnes přišla naše sekretářka do práce na hoďku 3x se vyblinkala a šla domů, že prý to mají doma všichni - manžel i syn no a tak čekám, jestli taky nezačnu lítat... asi bych mohla ale z té práce - fuj.. ještě teď sedím v práci a mám objednaný taxík domů a čekám až dorazí.. (no taxík - spíš Jarouška - dojede si pro mě, abych se nemusela vléct metrem k autu :D a ráno mě odveze)
No a já už dneska trošku špinila - ale jen malinko - tak čekám, kdy se ta mrška jedna rozjede 🙂 už chci také do nového cyklu s vámi
A vítám novou snažilku - aničko - pak dej vědět s čím potřebuješ poradit

kitu
23. feb 2010

no je to o fige... v robote som ledva prežila a potom ma doktorka rovno napichla na infuzku... prave som testla a su tam kraasne // takže ovu bude zajtra alebo pozajtra... škoda že to nezistím podla teploty, iba ak by mi klesla... no som zvedava, ale asi další cyklus prepasieme... to ma na tom najviac stve a potom už bude iba jeden s clostilom... a potom čo? potom budem mat anovulaky...alebo čo bude to neviem... ech

sim tak aby dorazila mrška, nech už možeš začať s clostíkom...

simasla
23. feb 2010

kitu já jsem někde četla, že clostil to nastartuje a pak jsou případy, kdy ovulka už chodí i bez clostíku - takže se nestresuj a pozitivní ovu test je parád - ovulka může dojít 24-48 a třeba vám bude už zítra lépe, nebo pozítří a vlítnete na to.

diapozitiv01
23. feb 2010

ahojte babuly,,

skippy7
23. feb 2010

Ahojte dievčata,
uff Kitu, tak tu črevnu virozu ti teda nezavidim, ale neboj, to bude za chvilu preč....a neboj, telo najlepšie vie,či je na tehu pripravene.... 😉

Simasla, super,supergrafik sa konečne bliži ku koncu.... 🙂 tak nech už je za mrchou...

Amelie...tak už sa žhaviš na ovu obdobie? 😵

Ja som za mrchou...sranda je, že hned po mrche sa u mna objavuje egg, ale kedže teraz nemeriam BT,ani netestujem, je to na nahode....hehe.....cez vikend ideme na lyžovačku, na cely tyžden, tešiiiim sa 😵

kitu
23. feb 2010

no ved v to aj ja dufam, pretože mam konečne svoj prvučíčký pozitívny testík- juchu,

inak doktorka mi dala take lieky, čo možu aj tehotne... lebo som jej s určitosťou nepovedala že nie som tehu 😀 som to ale potvora...
inak už mi je trošku lepšie, aj som papala- manželik mi urobil zemiačiky v mikrovlnke- a dobre boli... a tak už nie som ani taka slaba... ocikovi to prešlo za dva dni, dnes mu už nič nebolo, tak dufam že aj u nas to tak rýchlo prejde...

maricom
23. feb 2010

kitu je mi to ľúto, že si choručká, cesnačiky, cibule, štipľavé papričky a podobné domáce špecialitky - na mňa fantasticky účinkujú, vďaka nim som z toho streptokoka nemala až také problémy
joooj a medíííík, zabudla som na medíííííík držím palčeky na skoré uzdravenie 😉

diapozitiv01
23. feb 2010

no ja davam zazvorove cajiky,,,s medikom

kitu
23. feb 2010

hm no ten zazvor može byt dobry a aj ten medík ten lubim...

skippy tak si to tam riadne užite a možno prinesiete aj suvenír... 😀

josie3331
24. feb 2010

halloooo co je s vami...ja som mala slabu ciarku na OT...uvidime aka bude zajtra

vecernice
24. feb 2010

ahoj 🙂 ja uz mam slabou druhou nekolik dni, ale nechce potvora zesilit ☹

kitu
24. feb 2010

Ahojte,

no ja som mala včera krasnu silnu aj druhu čiarku, ale čo z toho ked sme k.o. asi z toho tento mesiac nič nebude, inak ovulka určite je dnes lebo vaječniky už nebolia...takze vajka sa uvolnili...

skippy7
24. feb 2010

Ahojky,
Kitu nevadi, ono aj keby ste sa snažili a telo je "vyrizene",tak by sa to asi ani neujalo....neboj, ešte su vajka na sklade a čakaju na kamošov 😉 ....Kimi sa chysta na štart pomaly 😀

no ja mam dnes riadny egg, tak neviem, ovulka sa bliži alebo už prebieha?....ale asi len bude predpokladam....

kde ste všetky...? čo snažilkujete? 😀

kitu
24. feb 2010

hm asi maš pravdu...len mi je to vlmi luto že nemožme,a vime že by sme mali...človek mieni panboh meni... ach ach,

no dnes to tu nežije....

skippy7
24. feb 2010

tak tak Kitu....ja som tiež velice čakala na ovulku v januari a bum, manžel chory na antibiotikach, ale čo, aj ked sme zdravi,tak sa aj tak nedari, takže u nas je to jedno 😝 ...........ak to ma prist, tak to pride ,v ten spravny čas 😉

no, idem si hodiť farbu na vlasy, nech som krasna 😵

maricom
24. feb 2010

my sme po starom, ovulku radšej nezisťujem, aby mi nebolo ľúto, pocity rozne, aj ovulkové aj ms, nefiem nefiem ale nechodí nič. Dnes sme odovzdali vzorky na rozbor, tak počkáme či sa treptoš potvrdí...

len si pjekne masírujte podbrušky aby tu boli ovulky co by dup!

simasla
24. feb 2010

Ahoj holky - já už druhý den jen špiním - teplota mi klesla na 36,5 a při téhle teplotě minule mrška došla - nevím, kdy mám začít počítat nový cyklus, když mám začít brát ten clostil - nevíte, co s tím?

skippy7
24. feb 2010

Ahoj Simi,
no ja mam v poslednej dobe mrchu taku, že špinim 4 dni!!, a až potom sa rozbehne,a potom je všeho všudy 3 dni....otras, vraj sa to ma ratať, až ked je to krv a nie hnedy vytok....no je to blbe, ked maš brať lieky presne na den cyklu.....v krajnom pripade cinkni Dr.....som ti asi moc nepomohla 😅

simasla
24. feb 2010

No skippy - počkám ještě zítra - jestli se to rozjede a uvidím.. teď večer mě i trošku začalo pobolívat bříško, tak snad už to přijde :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre