Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

diapozitiv01
14. nov 2009

AHoj Majcik, ja sa tiez chystam a verim 😀 .

toja
14. nov 2009

ahojte, my sme mali naplanovany november,ale som ochorela,ako naschval,,,tak sa nam to posuva, ale ja dufam,ze uz v decembri🙂 🙂

zuzanockamt
14. nov 2009

tak ja tomu verim uz 14 mesiacov a stale nic 🙄 ... takze mozete planovat kolko chcete, zivot si to aj tak zariadi ako chce 🙄

toja
14. nov 2009

ale ved to vieme, my sa snazime napriklad 2 roky...o to nejde.proste verime 😎

zuzanockamt
14. nov 2009

tak verim aj ja, ale uz by som rada vidiet aj // na teste, lebo roky idu a mladsi uz nebudeme

diapozitiv01
14. nov 2009

verime a presuvame mesiace 😀 . Veru kedy to pride, moc nezalezi na nas ale na nejakej inej ´moci´. My to ale startujeme opat od januara...

toja
14. nov 2009

ved to ma na tom stve, keby som mala takych 5 rokov dole, asi citim aj vacsiu nadej..

amadora
14. nov 2009

ahojte kočky, môžem sa ku vám pridať? 🙂 my by sme tiež chceli čo najskôr v novom roku otehotnieť a už počítam mesiace a neviem sa dočkať 🙂

zuzanockamt
14. nov 2009

ved to, ja by som si tiez priala aspon o 5 rokov menej a pre MM aj 10 menej

toja
14. nov 2009

zuzanockamt: presne, mojmu priatelovu aj o 10 menej 😀

zuzanockamt
14. nov 2009

toja ... a ako ste na tom vekovo s priatelom?... ja mam 27 a MM ma 34

toja
14. nov 2009

ja mam 29 a on 39, takze vy ste na tom lepsie, neboj 🙂

zuzanockamt
14. nov 2009

no tak o nieco lepsie hej ... a boli ste uz aj na nejakych vysetreniach, ze preco sa nedari ... ja chcem zacat od noveho roka zistovat pricinu, aj ked jedna z nich je uz znama ... mam otocenu maternicu dozadu, co sa niekedy udava ako dovod ... ale su zeny, ktore ju maju tiez otocenu a otehotneju ani nevedia ako a niektore skusaju roky ... bola som teraz v piatok u lekarky a povedala mi, ze ked sa nam nebude darit 2 roky, tak potom to bude riesit 🙄

kojzarik
14. nov 2009

ahojte mozem sa ku vam pridat? 😕

toja
14. nov 2009

ja som anatomicky v poriadku a viac lekarka zistovat nechcela. inak,kamaratka mala nejak inak polozenu maternicu a otehotnela na prvy sup. ale moc nechcela 🙂...
ja si myslim,ze je to cele komplikovane a raz sa to podari a basta.

toja
14. nov 2009

kojazarik: ahoj 🙂

zuzanockamt
14. nov 2009

tak ja chcem absolvovat urcite nejake vysetrenia ... aspon HP alebo folikulometriu a chcela by som, aby MM spravili spg

zuzanockamt
14. nov 2009

kojzarik ... ahoj 🙂

kojzarik
14. nov 2009

my sme museli snazenie odlozit az na januar / februar koli tomu ze vo stvrtok ma budu operovat , nasli mi zlcove kamene .tak snad sa nam coskoro podari

zuzanockamt
14. nov 2009

kojzarik ... no ved tych par mesiacov vydrzite ... ved hlavna vec, ze uz mas aspon jedno dietatko 😉

toja
14. nov 2009

kojazarik,ty uz tusim mas jedno dietatko🙂. super🙂
moj p. sa chysta na sg, tak som zvedava,ako to dopadne 😎

kojzarik
14. nov 2009

zuzanockamt mam ale aj na neho sme museli cakat 2,5 roka kym sa nam podaril

zuzanockamt
14. nov 2009

toja ... ja mojho manzela este musim presvedcit, aby sa odhodlal, lebo stale mi len tvrdi, ze robim paniku ... ale snad ho presvedcim 😕

zuzanockamt
14. nov 2009

kojzarik ... ale podstatne je, ze sa podaril 😉 ... snad sa aj my coskoro dockame, lebo to cakanie je dost zle niekedy

amadora
14. nov 2009

tak môžem sa teda pridať aj ja? 😕 😅

zuzanockamt
14. nov 2009

amadora ... ved sa kludne pridaj 😉 🙂

kojzarik
14. nov 2009

veru je a je asi az za 5 deti 😀 aj moj bol na spg , a to mne sa netvorilo zlte teliesko na vajicku , ale vraj by to malo byt uz ok , tak sa necham v blizkej buducnosti prekvapit , ze ci je to ozaj pravda

toja mam

toja
14. nov 2009

zuzanockamt: ved presne to hovori aj moj...ja ho nahovaram,ze ake je to prijemne vysetrenie, ze si moze obrazky doniest pekne, ze ake uuuzasne vysetrenie 🙂,ale snad ked si najde cas, tak ho tam metlou uz pozeniem 😀

zuzanockamt
14. nov 2009

toja ... podla mna je lepsie, ked muz absolvuje spg, lebo je to nenarocne vysetrenie a ak je to v pohode, tak potom nech sa da vysetrit zena, lebo tam je tych vysetreni viac a su narocnejsie a v mnohych pripadoch aj bolestivejsie 😝

kojzarik
14. nov 2009

http://pokec.azet.sk/kojzarik/fotoalbumy/kevink...

ak chcete tak kuknite ( foto maleho) hesloposlem do ip na vyziadanie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre