Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

govinda
26. mar 2010

peta, na jednej strane ťa chápem, ale aj by som chcela vedieť, na čom som 😒 . Nechcela by som v sebe živiť zbytočné nádeje.
Ja som už tehu príznakov mala toľko že až a vždy som si hovorila, že toto som ešte nemala ... a tehu nikde 😒

josie3331
26. mar 2010

jeee kuknite sa na tento diel http://rtl-now.rtl.de/baby.php?film_id=23270&pl...
aj ja by som chcela taky porod a taku lekarku a sestricku...preco je to u nas take sci fi

simasla
26. mar 2010

josie - to bylo krásné.. jsem řvala
jinak s těma příznakama - já myslím, že je to z progesteronu.. mě totiž ty bradavky bolí pořád - takže na příznaky nevěřím.. jen na pozitivní těhu test 😀

josie3331
26. mar 2010

simasla aj ja skoro vzdy placem, ked sa narodi...to je asi znak, ze fakt to dieta chcem a nie je to len dosledok toho, ze by som mala....

ameliejulliette
26. mar 2010

Ahojte, tak Sim, Ty nás teď budeš pěkně reprezentovat, než všecky zovulujeme, a pak se pěkně přesuneš k těhulkám, grafík máš krásný, držím pěstiiiii 😉
Večer kouknu na tu vaši porodní show 😀 Teď mi přijel muž, tak jdu zas poplivat mikroskop 😀 A pak jdeme na večeři a pak na věc... Dnes, v sobotu, v neděli, ráno v pondělí než odjede, v úterý večer jsem ho přinutila přijet, ve středu ráno než odjede. To prostě klapne 😀 A pak jsou naštěstí velikonoční prázdniny a odpočinu si 😀 😀 😀
Mějte se o víkendu krááááááásně, to jaro je prostě super.

altalia
26. mar 2010

Ahoj holky, můžu prosíím mezi vás ? nebo mi asi už šíbne 🙂 stručně kdo jsem 🙂 2 roky nic, já i přítel v pořádku (přítel navíc má už dvě děti ...), jsem po laparo a hysteroskopii cca 2 měsíce, vše v pořádku, nic se nenašlo .., vše funguje jak má, takže jsem najela na hormon léčbu .., no a čekám... a doufám ..

govinda
26. mar 2010

vitaj altalia 🙂
A po hormonálnej stránke máš nejaké zlé výsledky? ČO hormonálny profil?

maznacik007
26. mar 2010

ahojte dievcata... mozem sa pridat... ?

zaciname stavat domcek.. a ako sa hovori.. do noveho domu nove babo....

uvidime ci sa nam do konca roka podari zamiesat 😝

altalia
26. mar 2010

Govinda: děkuji 🙂 simtě jsem celkově v pořádku..., fakt na palici ☹ profil taky v pořádku, jako mohl by být lepší, ale dr říká, že v podstatě jsem průměr a přesto nic ..., do toho podle teploty je u mě ovu fakt těžký stanovit pravé dny, zrovna ta teplota nějak moc nefunguje, takže jsem ráda aspoň za to, že dr dělá kvůli léčbě UZ a tak vím, že třeba teď by měla být ovu o víkendu 🙂 no, aspoň něco 🙂

govinda
26. mar 2010

vitaj maznacik 🙂
Tak držíme palčeky, aby bolo zamiesené do konca roky 🙂 . V to tu veríme všetky 🙂

govinda
26. mar 2010

altalia, a kvôli čomu sú teplotky blbé? Máš grafy?
Ešte som myslela, či niečo z endokrinologického hľadiska by to nemohlo byť, ale ak máš hormonálny profil v poriadku 😒 . A cykly máš pravidelné?

maznacik007
26. mar 2010

dakujem... no u nas to bude pravdepodobne zlozite.... ale dufam.. ze to vyjde... 😉

ja som mala tiez hormonalne profily ok, aj laparku aj hyster... ok.. muz ma SPG v dolnej hranici normy.. ale nevysvetluje to sterilitu...

akurat mi mala doniesla urobila oblozene chlebicky... 😵

simasla
26. mar 2010

ahoj amelie - no já ti neevím člověče - kdo ví co z té mé slavné ovulky bude... v tabulce mě holky zase přesunuly meezi snažilky, tak už jsem asi jasná.. a čeká nás nový cyklus.. 😀
vítám vás holky - altalia uff dva roky? mě hrabe už po skoro roce - no a teplota - tak ukaž? štítku ti už vyšetřovali?
maznacik - držím palečky aby to vyšlo co nejdřív 🙂

maznacik007
26. mar 2010

ja som minule leto ostala spontanne tehotna... ale dotiahli sme to len do 8 tt ☹ keby to vyslo tak v tomto case uz rodim...
to som otehotnela po 4 rokoch snazenia...
😉

govinda
26. mar 2010

sim, ty tiež hneď myslíš na endokrinologičku ako ja 😀 😀 😀 😀
a neboj, stále si nádejná tehulka 🙂 . Prehodím ťa 😀

maznacik a keď už máš 2 deťúrence, to bole otehotnenie bez problémov?

altalia
26. mar 2010

govinda: jj, grafy mám, tedy teď jsem 2 měsíce flákala graf, páč jsem řekla, nechám to přírodě.., no a nevydržela jsem to, takže jsem začla zas měřit, ale mám předešlé grafy 🙂 cykly pravidelné nejsou, teď s clostíkem se to asi srovná, tam bude zakopaný pes totiž.
simasla: hele, věř, že mě hrabe víc 😀 po roce jsem si říkala, to dám, to bude v poho, pak začla pomalu panikařit a dneska už panikařím velmi ..., hlavně víš co .., včera dr říká, no tak to vypadá na ovu během víkendu, tak se do toho dejte..., to zní prostě strašně..., já takhle na povel sama moc neumím fungovat, natož můj chlap ☹ teplotu mám, ale nwm, jak se to kam dává 😀

maznacik007
26. mar 2010

govinda...

ked sme sa s manzelom rozhodli ze chceme dieta tak som sla na prehliadku ku gynekologovi.. a potom o mesiac som isla uz na krv a neskor pre knizku tehotensku...

ked sme sa rozhodli pre surodenca... tak sa uz ale nedarilo... po dlhom case snazenia.. /roky / sme sa rozhodli pre dietatko z domova... a ked sme uz boli v stadiu vyberu dietatka... tak som otehotnela.. ale tesne predtym ako maly prisiel k nam som potratila...

ale chceli by sme este skusit... planujem zacat merat teplotu.. a tak...

govinda
26. mar 2010

altalia, bez clostilu ovulku nemáš? A kde si robíš grafíky?
So sexom na povel už mám svoje skúsenosti - viem, že bude ovulka a proste ak ju nechcem prešvihnúť, tak sex jednoducho musí byť a drahý zahlási, že či to len kvôli mimi chcem teraz sex ... no a už sa hádame a zo sexu nič, ja som potom zúrivá a celé je to na prd. Tiež som prestala merať tento cyklus, ale asi 20DC som len tak námatkovo zmerala, či sa náhodou neudial zázrak a nenabehla ovulka sama bez liekov a odvtedy meriam zas😀 . Som 30DC, ovulka nikde - to som 2.cyklus od vysadenia clostilu. Ja mám hormóny trochu rozhádzané a teraz som začala liečiť štítku, laparka u mňa dopadla na jednotku. Tak sa snažíme a veríme 🙂

govinda
26. mar 2010

maznacik, takže princiatko je bábo adoptované?
A v čom máte problém? Teda určite ti robili nejaké vyšetrenia, keď ste sa o mimi snažili tak dlho, nie? A manžtel?

altalia
26. mar 2010

mimochodem holky, vy tu někdo máte hormonální léčbu ?? já jsem do ní sice šla, teprve 5 dní jí beru, ale nemám z toho dobrý pocit..., jak proběhlo spoustu info že třeba Anna K má rakovinu díky hormonální léčbě a Lucka Bílá problémy se štítnou také díky léčbě atd.., no dr. řekl, že samozřejmě rizika jsou, ale není to pravidlo, což mě také moc neuklidnil . . .

govinda
26. mar 2010

altalia, máš na mysli clostil?
Jasné, že sú vedľajšie účinky pri hormonálnej liečbe, aj určité riziká. Ale to sú aj pri HAK a ktorá z nás HAK nebrala? A to aj napriek rizikám 😒

altalia
26. mar 2010

govinda: no, to nikdo neví 🙂 ale podle všeho ovulka není vždy, proto se rozhodl pro clostil a hlídat to... No, tak nějak podobně je to u nás se sexem .. a jeho plánování.., ještě když to vyjde na víkend, super, ale když je to v týdnu, kdy můj chlap má dost práce a fakt žádnou náladu, tak je to paráda.., takže už jsem se sice naučila neříkat, že zrovna je dobrá doba, ale stejně jaksi asi tuší.. ☹ mno, všechny se asi snažíme a věříme, vid ? 🙂 jen ta mrcha vždy když přijde, tak už mi je skoro do pláče ☹ ☹
grafy delám na fertilyfriend

catrin1
26. mar 2010

ahojte tak sa hlasim od doktora...zatial vsetko o.k mimi je v maternici ale dokopy nebolo nic videt.zevraj som 4 tyzden 6 den....a predpisal mi kyselinu listovu a duphaston..len neviem naco ked som o.k a nic mi neni..Neviete naco mi to dal??dalsia poradna o 4 tyzdne... 😵

govinda
26. mar 2010

altalia, no tak to aj ja tak riešim so sexom - nepoviem, že teraz je ovulka, aby sa necítil pod tlakom. Stačí, že som pod tlakom ja 😒 .
No ak robíš grafy na fertility, tak sem hoď link, väčšina kočiek robí grafy na FF. Pozrieme, skomentujeme 😀

catrin, tak super, že je všetko ok. Zmeň si údaje v pase. Duphaston sa dáva na to, aby sa mimi udržalo, nie? Aspoň myslím. A listovka pre prevenciu, nie?

altalia
26. mar 2010

govinda: hele ale jak jako link, jako takhle http://www.fertilityfriend.com/ttc/ ?? no, přesně, pod tlakem jsme asi každá fakt velkým a dr furt vtipně, nemyslete na to, ono to půjde, tak mu říkám fajn, to říkáte vy, jste chlap a sám máte 3 děti ... achjo ☹

skippy7
26. mar 2010

Ahoj Catrin....no v 4.tt je na obrazovke max. asi len bodka, lepšie v 6.tt-tam by už mohlo biť aj srdiečko.....Kys. listovu bere každa teh.žena, a Duphaston ti dal asi len pre istotu,aby sa to udržalo, neviem....

catrin1
26. mar 2010

govinda vdaka...citala som sa ze na udrzanie ale to sa dava bezne ?aj ked nema zena ziadne problemy? 😕
idem to hodit do pasu... 😉

catrin1
26. mar 2010

aha skippy...a nemoze to mat vedlajsie ucinky toho sa bojim aby to skor neublizilo ako pomohlo... 😒
podla toho ze viem kedy som otehotnela som v 6 tt....no uvidim co povie doktor pri merani v 10 tt...

altalia
26. mar 2010

catrin1: teď jsem četla poslední příspěvky a stran Duphastonu, podle mého dr žádné vedlejší příznaky nemá a opravdu se dává pro udržení těhotenství v ranné fázi

govinda
26. mar 2010

altalia, link sem hodíš takto:
vľavo v menu klikneš "Sharing" a potom "Home Page Setup" a hore v takom rámčeku sa ti zobrazí link - na koci tam budeš mať nejaké číselká asi:
Toto je môj grafík
http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre