Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

majkal
10. dec 2009

katkazaba: ďakujem, trochu sa toho bojím, lebo s tými injekciami ma čakajú aj rovnaké stavy ako v menopauze .... ale snáď to vydržím ... musíííííííííííííííím 🙂
Môj malý je už na tom lepšie, od pondelka môže ísť do školy, ešte trochu kašle, ale už to doznieva. Poctivo píšeme úlohy - pomaly už aj zabudol písmenká, ktoré vedel 😝
dnes poobede som si ľahla trochu zdriemnuť a predstav si, že si ľahol ku mne a normálne sme si dve hodky schrupli .... som zvedavá čo bude robiť v noci 😀
tak teda prajem tvojej malej skoré uzdravenie, aby ste sa mohli na vianoce sánkovať 😉

pekný večer všetkým

majkal
10. dec 2009

simasla: tak to je supeeeeer 🙂 úplne ti rozumiem ... my sme to absolvovali minulý týždeň .... mužík si vybavil že vzorku donesie, tak sme ho nechali doma samého nech má kľud 🙂, podarilo sa mu to, odniesol a výsledky má tiež dobré ... síce nie je až taký plemenný býk ako ten tvoj 😀 ale stačí aj obyčajný, taký radový 😝 Ale takisto si poriadne vydýchol ... urológ mu robil aj sono semenníkov a všetko má OK takže aspoň v tomto to máme super .... tak už len ja sa musím trošku potrápiť a možno o rok sa budeme vytešovať 🙂 uvidíme ....

simasla
10. dec 2009

😀 😀 😀 majkal: řadový býk - to jsem se nasmála. Jsem ráda, že vám to také dopadlo dobře... a uvidíš, že to bude v poho a brzy se nám povede. Nicméně se mi trošku honí hlavou, co je tedy se mnou. Ale možná se tím zabývám jen moc. Ještě, že příští rok bude ta svatba, tak se mé myšlenky přesunou někam jinam.

monika0001
10. dec 2009

majkal - dakujem! Ak by sa nam to nepodarilo do konca buduceho rooka urcite si adoptujeme babatko.... 😉

katkazaba - je to kamoškin synček. nema surodencov a tak si vybrala náš za krstných. ja tomu hovorím, že sme adoptovaný krstný... 😀
a hej náš príbeh ešte neskončil.. čaká ma jedno vyšetrenie ktoré zmení našu budúcnosť...

alzbeta.hod
10. dec 2009

ahojky přidávám se k věřícím... 😉

katkazaba
11. dec 2009

ahojte dievčatá
vitaj alzbeta.hod, ty si na tom ako so snažilkovaním? Myslím,že o nás si si tu už niečo prečítala tak sme zvedavé ako je to s tebou 🙂

monika0001
11. dec 2009

alzbeta my sa tuším stretávame všade 😀
ako sa máš?

katka bre ránko 😉

majkal
11. dec 2009

aj ja zelam dobre ranko,
tak ja uz dnes zarezavam v praci 😒 Ked som zbadala tu haldu dokladov, ktore sa mi za dva dni nazbierali, tak ma hned presla chut 😝 Ale co narobim, vzdy si to na mna pocka ... nikto to za mna neurobi ... jooooj ako chcem ist na materskuuuuuu 😀

katkazaba
11. dec 2009

tak mi už sme prišli od doktora, nedali jej antibiotiká. Dala som jej spraviť ten test s prsta či treba antibiotiká a netreba, tak len sirup na kašeľ a na teplotu. Tak súfam že nás to rýchlo prejde 😒

monika0001
11. dec 2009

katkazabka super ze to ide bez antibiotik... držkám palčeky nech čo najskor zdravučký...

kitu
11. dec 2009

caute baby,
ja som dneska začala mať take špinenie ako pred mrchou- a ma to riadne prekvapilo lebo mrcha ma prisť až budúcu stredu.. može to byť tým že som si včera akosi zabudla dať dufik rano a dala som ho až poobede ked som si spomenula- čo myslíte?

skippy7
11. dec 2009

ahoj Kitu,
a kôli čomu berieš Dufik? na upravu cyklu?..možno to špinenie je aj z toho,neviem, ja ho mam tiež doma, ale ešte som si ho nenasadila-asi až ked sa začneme snažit.
ozaj, a podarilo sa ti zaregitrovat na FF? mne to tiež vypisovalo to čo tebe vtedy...

majkal
11. dec 2009

ahoj kitu,
to ti s istotou neviem povedat, ja som tiez raz zabudla zobrat dufik cely den, ale nešpinila som, mrcha prišla tak ako mala ....
Ja teraz špiním takisto a som z toho trochu zmätená, lebo mrcha má prísť až na bud.týždeň, tak neviem, či už je to teraz, alebo je to dôsledok laparoskopie ... ale po laparke som krvácala len chvíľku, včera vôbec a dnes mi vyšla krv s takými kúskami ako pri mrche .... tak neviem ... ale asi to bude súvisieť s tou laparkou ....

katkazaba
11. dec 2009

ahojte babenky
tak my sa trápime s tou chorobou, stále teplotujeme v jednom kuse až na 39,3, malá je úplne hotová iba spí v kuse ☹
inak ja som si dnes spravila test, som to nevydržala, ale neviem načo som 11 DPO tak som myslela, že by to už mohlo byť vidieť a bol tam veľký prd teda. Myslíte, že to bolo skoro?

simasla
11. dec 2009

Ahoj holky
skippy - když budeš chtít pošlu ti také pozvánku - na základě toho to kitu pak už šlo
holky - kitu a majkal - třeba je to zahnízďování - jsem optimista, takže to bude určitě ono a ježucha vám přinese vánoční dáreček 🙂
katkazaba: doufám, že už vám bude lépe a 11 DPO je někdy ještě brzy - záleží na uhnízdění - ale HCG by se mělo zvyšovat co dva dny - tak můžeš pozítří ráno zkusit znovu ;)

lulumima
11. dec 2009

som si myslela,ze otehotniet nebude az taky problem,ako to v skutocnosti je 😖 mama mi vzdy hovorila:"jaaaaaaj,moja zlata,ty sa neboj drahy na teba hodi "trenky" 😀 a ani nebudes vediet a budes tehotna".
teraz,ked som pocitila sice len dve sklamania pri testovani,priznam sa poplackala som si aj do vankusa ☹ no nevzdam(e) sa a dufam,ze tu takto v sept.,ci okt. budem moct zavesit foto mojho pokladiku 🙂 babulky myslim na vas a pevne vam drzim palceky,nech sa uz chvalime jedna druhej s dietatkami 🙂

lulumima
11. dec 2009

ehm,sorry..som tu dnes 1x a akosi som mimo aktualneho diania s tym mojim predoslym prispevkom 😅

josie3331
11. dec 2009

to mi je luto, ze sa zatial nedari, ale neboj, spolocne sa budeme podporovat a zachvilku snad budeme vypisovat, ako nam bolo rano zle, ze mozno to je zo vcerajsieho gulasu....a ono to nebude 😀 bude to z miminka 😅

majkal
12. dec 2009

bré ránko babule,

ako ste sa vyspali? ... mne predsa prišla mrcha, o 5 dní skôr, čakala som ju až v stredu na bud.týždeň, ale na druhej strane aspoň môžem čím skôr začať s liečbou ... v utorok pôjdem pichnúť prvú injekciu a na pár mesiacov sa s mrchou rozlúčim 😖 držte palce, aby som ten "prechod" zvládla 😔

no a samozrejme vám ostatných držím palce aby mrcha neprišla 😉

katkazaba: ja som tiež bola párkrát takáto nedočkavá ... no veď som sa ani nedočkala 😀 .... ale neboj .... raz sa tam tie dve čiarky objavia .... ja by som skúsila testnúť zasa o nejaké dva tri dni ... a máš nejaké príznaky na (ne)mrchu?

simasla: mne už ježiško darček doniesol - tie injekcie sú inak parádne drahé - jedna stojí vyše 100Eur, našťastie som nič nedoplácala ... ale keď budem veeeeľmi dobrá, tak mi možno ježiško donesie vytúžený darček na bud.rok 🙂

tak teda pekný víkendík všetkým snažilkám ..... 😉

katkazaba
12. dec 2009

ahojte babule
tak už je malej lepšie, má iba zvýšenú teplotku tak z nej niečo už bude teda 🙂
majkal, asi bolo zbytočné si robiť test, lebo teraz ma už všetko bolí na mrchu, inak som si preto spravila lebo už od ovulky ma bolia bradavky strašne a kríže a to ma nezvyklo, ale planý poplach. Cítim to na mrchu, hnusnú 😒

lulumima
12. dec 2009

babulky,ako som uviedla uz v predoslych prispevkoch nedari sa nam..chcem sa len poradit..skusali sme to uz viac krat len dva testy mi ukazali jednu ciarku..napriak tomu sa citim inak+sa mi akosi nalievaju prsia a mam podbrusko tvrdsie ako obvykle+divne pochody,resp.malinkate bolesticky v nom..
tu,ako vy nazyvate "mrchu"este len cakam,teda nechcem ju len by sa mal blizit jej termin..no a nevedela som,ci mam tieto moje stavy uz z psychyky a velkej tuzby alebo je to realita.. 😅 poradte mi prosiiim..viem lekar,krv je na 1000% vysledok,len sa uz neviem dockat terminu,idem k nemu teraz 17ho,len to cakanie a neustale rozmyslanie ma uz stresuje+aj priatel mi hovorieva,ze nemam az tak na dietatko mysliet a mam byt uvolnena a v pohode,no DA SA TO?
dakujem vopred za vsetky info a rady 😲 cmuuuk

majkal
12. dec 2009

lulumima: obávam sa že ťa nepoteším .... jediná rada je, že musíš skrátka vydržať. Ja ti úplne rozmiem, ja som v týchto "príznakoch" žila rok a pol, boleli ma pred menzesom prsia, nechutilo mi jesť, brucho ma pobolievalo trošilinku inak, skrátka, zakaždým som si myslela, že to už bude asi ono .... no nebolo 😒 ... tvoj priatel má pravdu, že sa nemáš na to tak sústrediť a uvoľniť sa, ale aj ty máš pravdu - že sa na to nedá nemyslieť 😅
testík ti ešte nemusí ukázať spoľahlivý výsledok, keď si ho robíš pred termínom menzes. Počkaj na termín a keď nedorazí, tak si urob testík znova. Tak držím palce, nech vám to vyjde 😉 a prajem veľa trpezlivosti 😎

katkazaba
12. dec 2009

lulimima vie o čom hovoríš. Aj ja čakám mrchu za dva dni a tiež by som nechcela aby prišla. Podľa mňa si veľa krát vsugerujeme pocity, lebo to tak veľmi chceme. Aj keď tento mesiac aj ja som sa cítila divne. urobila som si test a nič, ale dnes ráno ma už všetko bolí tak to asi nevyšlo. Čítala som tu na koníkovi baby ktoré otehotneli mali presne taký pocit že im dojde mrcha a boli tehotné tak neviem, ja sa už napamätám aké som mala pocity pri malej. Ale sľubujem, že keď raz otehotniem budem si to písať a poskytovať info presne 🙂 A to s tým myslením nato, to je žložité, chlapom sa ľahko hovorí, to sa podľa mňa nedá, vždy to máš v sebe. Kedy máš dostať mršku?

majkal
12. dec 2009

katkazaba: máš úplnú pravdu ... dokonca ani ja si nepamätám, ako to bolo pri prvom tehu .... jedno ale viem, že vtedy som si bola istá že som tehu, ale paradoxne, vtedy som to ani tak veľmi nechcela .... lepšie povedané neočakávala ... chceli sme totiž ešte rok, dva počkať ... ono je to vždy tak, že to príde keď to nečakáš a zasa keď to veľmi chceš, tak sa nie a nie podariť 😒
Mimochodom, kedy zavesíš nejaké fotočky?

katkazaba
12. dec 2009

majkal, je to presne tak že aj ja som vtedy vedela že som tehu a teraz nikdy neviem, tak to je asi preto že nie som..hihi. Však raz ten tehu vírus napadne aj nás dúfam, asi ešte neprišiel ten čas, no čo už. 😉

lulumima
12. dec 2009

micusky no mrsku mam dostat 23-24.12 presne na vianoce..nebol by to krasny darcek,keby neprisla?najkrajsi v zivote 🙂 inak aj napriek tomu,ze mam "mrchaci termin" coskoro,uz cca.2-3 tyz.mam tie spominane pocity..viem, len cakat sa oplati,viem aj to,ze vsetko je tak ako ma byt,len je to neskutocne narocne..inak sa bojim,ze ked uz budem tehu znova pride obava,ci je vsetko v poriadku a podobne problemiky..hmm asi to je udel kazdej milujucej cakatelky,matky,ktora tuzi po dietatku 🙂

majkal
12. dec 2009

tak to máš ešte času dosť .... a prosím ťa, aký dlhý máš cyklus? resp. kedy si mala ovulku?

lulumima
12. dec 2009

prehnala som to s tymi tyzdnami,teraz ma to napadlo..lebo mi to pripada ako vecnost,stale cakam.. ☹ no s partnerom sa pokusame stale,len co mrcha okamzite trochu ustupi,lubkame sa spolu az-az 🙂 cyklus normalka 28dnovy..brala som antinu,takze bol pravidelny,no teraz som ju prestala brat,tak uvidime ako bude..viem,ze chcem vsetko rychlo-rychlo a tie hormony z antiny sa musia vyplavit,resp.ustupit a ze pravdepodobne po vysadeni tabletiek by som nemala az taku sancu na mimi-to mi hovorili zname,no ja pevne veriiiiim stale..

josie3331
12. dec 2009

ini hovoria, ze sanca je praveze vacsia....a hlavne na dvojicky teda...a myslite ze ked som sa zacala snazit hned po vysadeni tabletiek, tak dieta moze byt kvoli tomu nejake chore?

majkal
12. dec 2009

lulumima: a to si sa testovala niekedy teraz, tieto dni? ... a ako dlho sa už pokúšate? .... nejak mi to celé nie je jasné z toho čo si popísala 😀 neboj, určite to príde, len sa naozaj netreba na to tak veľmi upínať 😉 ... ja som to robila tiež a časom sa z nášho snažilkovania a milkovania stal povinný sex, a to teda vôbec nie je dobré ... takže hlavne kľud a pohoda 🙂
A tá antina je antikoncepcia? kedy si ju vysadila?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre