Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

altalia
29. mar 2010

amelie: hmmm, já bych tedy ještě počkala tak cca 5 dní ..., ehm ..., víš jak 🙂 ono by to bylo super napoprvé, ale tex sexík zrovna dvakrát nevyšel, neb jsem počítala s ovu o víkendu a ne hned v pátek... , tak to by byla fakt hoooodně velká náhoda...., mno, uvidím... chjo..

ivveettaa
29. mar 2010

Ahojte dievčatá, ja sem len tak skočím na chvíľku medzi vás, chcem vás len trošku podporiť 😉 Ja som tiež patrila medzi snažilky a to nekonečných 10 rokov!!! Začali sme pracovať na bábätku keď som mala 23 rokov a podarilo sa to až teraz a to dokonca prodzenou cestou. 🙂 Konečne som mohla aj ja držať v ruke pozitívny testík a cítiť takú obrovskú radosť akú vám neviem ani opísať. Som v 6 tt. a termín máme stanovený na 23.novembra. Takže vianoce budeme už tráviť traja. Je to ešte stráášne ďaleko a niekedy obavy a strach prevýšia moju radosť, ale som optimistka a určite všetko dobre dobadne. Tak nezúfajte a ak po bábätku túžite, určite si k vám tú cestičku nájde. Držím palce 😉

simasla
29. mar 2010

altalia - nadějné těhulky jsou všechny co měli ovulku tak jen se přidej 🙂
jinak můj graf vypadá celkem fajn, ale co z toho bude se teprve uvidí - testovat chci ve čtvrtek nebo až v neděli.. podle teplot
ivveettaa - gratuluji, a díky za podporu - hlavně ať jste i s miminkem v pořádku 🙂 😵

ameliejulliette
29. mar 2010

Tak, tak, Altalia, prostě je to tu velmi nadějné 😉
Ivveettaa, to je skvělá zpráva, že se vám zadařilo, gratuluju a přeju hodně zdraví Tobě i miminku.
Sim, v neděli? Takhle dlouho bys nás vydržela napínat? 😉 no my si na ty // počkáme...

maricom
29. mar 2010

joooj to je napínavé simi, júúúj tak stráááášne silno držííím palčeky 😵 😵 😵

parchanti sú zregenerovaní, preseed a ovutestíky objednané, ešte počkať na ovu a a a a a a a........

Som trošku nervózna, ako sa mrne poobede vyspinkala mala 38, spapala tabletočku a všetko je ok, musela som ju nechať u našich, dúfam, že jej teplotka nevybehne a všetko bude ok. 😖

altalia
29. mar 2010

sim: v neděli ? to vydržíš ? nevydržíš... 🙂)) no taaak 🙂)) mno, já stejně počkám ještě aspoň dva dny, dyk jsem těsně po ovu, uvidím co zítra teplota, ale ona stejně půjde nahoru, mám to tak vždycky, plané naděje a nic ☹ po sérii 37.2 pak skok na 36,3 a mrcha ☹

ivvetta: tak u tebe vážně platilo, kdo si počká... 🙂 gratuluju ! tu radost si vážně umím představit 🙂 člověk se skoro vznáší nad zemí, co ? 🙂

amelie: hmhm, nadějné, chjo, kéž by jste měly pravdu ☹

altalia
29. mar 2010

sim: jéé, ty jsi okres Kolín ? Já taky 😀

ela19
29. mar 2010

Baby tak mne sa dneska stala strasne zlá vec. Moc som sa tesila a cakala som mesiac, objednala som z USA vecicky krásne znackove Disney a sportove PUMA krásne sety, mam ich v mojom prvom albume a viete co? Balik mi vykradli tu na Slovensku !!! Okrem jednej sady Puma mi ukradli vsetky ostatne, ja neviem co na to povedat, ludia na Slovensku su strasne zlí a kradnu !
Na colnej sprave manzelovi zamlcali, ze na baliku je peciatka, ze balik prisiel poskodený, lenze krabica je v poriadku a ked sme to otvorili tak vnutri bol asi 5 metrovy kusisko papieru namiesto mojich veciciek. Zajtra tam idem narobit obrovský bordel, drzte mi palce. Svine zlodejske, som taka vytocená, ze mi tečú slzy a to som sa tesila ze odchadzame na tu dovolenku, uz mam aj naladu pokazenu.

ameliejulliette
29. mar 2010

Ela, nenech si tím zkazit dovču, chápu, že je to k vzteku a jsi bezmocná a nechápeš, jak může někdo být takový ☹ Zítra jim pěkně vynadej a zkus to vyreklamovat - třeba dostaneš nějakou finanční náhradu ?? Hlavně dovču si užij, věcičky budou jiné 😉

simasla
29. mar 2010

no do neděle asi nevydržím.. koupila jsem dneska test - tak jsem měla takové nutkání testnou už dneska - ale je to 25 citlivost a dneska bych se akorát rozčílila.. že je bílo.. je ještě brzy - chci počkat alespoň 10DPO možná i víc
ela - ježiš to je síla - jak psala amelie nenech se otrávit.. je to nemilé.. ale nestojí to za to :(, aby jste měli zkaženou dovču

sante
29. mar 2010

Ela, veru smutné ba priam nechutné ☹ ale ako kočky píšu, nenechaj si pokaziť dovolenku a uži si ju naplno 😉
Sim, ešte vydrž s tým testíkom, aby si nebola sklamaná 🙂 ale ja by som to asi nevydržala 😀 no máš u mňa obdiv ak to zvládneš 😉 😀
Maricom, teraz je velmi vela chorých, malej Laurike skoré uzdravenie prajem 😉

ameliejulliette
29. mar 2010

Sim, teda, mít doma test, tak se nedočká dalšího dne 😀 😀 Bych testovala pomalu už teď, když možná ještě ani nebyla ovulka 😀

skippy7
29. mar 2010

Ahojte,
ja som sa uplne zlakla, kde sa nachadzam v tabulke....no ja som si tu ovulku vlastne vymyslela 😀 , ale snad aj bola, ale snaženie moc nebolo, takže velmi nadejna nie som, tak sa asi zase pekne presuniem....ani neviem, či ma vyznam testovať, ak,tak možno v nedelu...

dnes som bola cvičiť, v tvari som bola purpurova a tieklo zo mna jak po sprche, nuž.....ale idem na sebe zamakať,nech som do sestrinej svadby krasne a štihla 😀

maricom
29. mar 2010

sante ďakujem, aj ja sa dvakrát necítim, akurát minulý týždeň som si povedala, že sa mi zdravíčko navracia a teraz....
normálne mi drahý nalial tvrdej hrušky 🤐 aby som bacilov zničila 😀 zas budem prítulná 😀 😀 😀

sante
29. mar 2010

joj, hrušku ja móóoóžem 😀 my sme si dnes vínko naliali už mi aj vstúpilo do hlavy 😀

simasla
30. mar 2010

Dobré ráno 😒 tak teplota dnes spadla, je mi to celkem líto, ale jsem ráda, že jsme se dopracovali alespoň k té ovulaci 🙂 No ale to znamená co holky? Testovat se nebude - počkám si na mršku.

fiona771
30. mar 2010

Ahojte babenky.....ja ešte len čakám, pokým neprejdú 3 mesiace, kedže som mala potrat, takže nemožem skor otehotnieť.....doktor mi povedal, že musím čakať 4 až 5 mesiacov .....ale to je veľmi dlhá doba....neviem, či sa toho dočkám.....tak pomaly to plynie.... ☹

nela00
30. mar 2010

simasla ak ti zajtra vyškočí opäť hore, môže to byť IP 😉

enanena
30. mar 2010

prosim vas o radu....dva mesiace mi meska mrcha a doki mi dal duphaston na vyvolanie ale aj tak nic nechodi...na ultrazvuku nic nevidel tak neviem...mozem byt v tom alebo sa nemam predcasne tesit?

maznacik007
30. mar 2010

ahojte... simasla.. to fakt vyzera ako implementacny pokles... 😉

fiona771 tak nech to rychlo ubieha... aj ja teraz len tak zvolna... zacneme tak intenzivne az tak v lete... a uvidime..

nela00
30. mar 2010

ena budeš mať asi pošramotené hormóny, nedal ti vyvolávačku?

enanena
30. mar 2010

ee iba duphaston mi dal a za dva tyzdne na kontrolu ...neviem co si mam mysliet... 😒

ela19
30. mar 2010

enanena ked ti 2 mesiace meska neskusatala si tehotensky test?

enanena
30. mar 2010

v januari som si jeden robila a bola iba jedna palicka a teraz som bola u dokiho a ten mi spravil sono a nic tam nevidel a odvtedy som si nerobila tehu test.

enanena
30. mar 2010

tiez som si myslela ze mi daju vyvolavacku ale nestalo sa tak...tak sa teraz bojim ze co bude, ci nejde o nieco vaznejsie ...
neviem som bezradna 😢

larmimi
30. mar 2010

ahojte, baby co je ten pre seed gel?

zabka1003
30. mar 2010

Ahojte 😉

Larmimi : http://www.pre-seed.cz/

ela19
30. mar 2010

Baby, práve mi volal manzel, ráno bol na spermiograme, teraz bol pre výsledky a tie sú, ze má kvalitné spermie 🙂 🙂 🙂

zabka1003
30. mar 2010

Ela supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵
tak potom to bude fakt možno len v psychike...teším sa 😉

larmimi
30. mar 2010

ela dobre, aspon bude kludny..a v dobre nalade🙂 kdesi som citala, ze aj pocas ovulacie a oboch zdravych partneroch je sanca otehotniet 30%

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre