Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

larmimi
9. apr 2010

josie, vlastne ano, to uz bude rok 2011 😀

sante
9. apr 2010

ja som dnes tiež 18 DC a ovulka ešte nebola...
a detí je ako smetí 😀 plné ihriská, plno kočíkov a u nás momentálne stav školok taký, že malá ma 20 mesiacov a už teraz mi povedali, že ju nezobeerú ked bude mať 3 roky, plný stav 😠 bolo to aj v správach na markíze...

larmimi
9. apr 2010

tak to som neni sama, som myslela ze som na chvoste 😉
akurat termin mrchy mam asi posledna...26.4. a minuly mesiac som mala ovu tak na 22DC

larmimi
9. apr 2010

sante ani nehovor, strasny problem so skolkami...a to nehovorim ked budes na materskej s druhym..ti ju isto nevezmu

sante
9. apr 2010

to mi je jasné že nie... no ale aspoň budem ako tak za vodou, že budem doma a nemusím do práce, lebo to by bolo horšie
Larmimi a ty máš aký cyklus? 35 dní? mne je totiž záhada že nemám ovulku, lebo vždy som mávala v strede cyklu asi. alebo mikroskop ukázal zle 😀

larmimi
9. apr 2010

no presne tak...dlhych 35 dni cakania...

sante
9. apr 2010

ja mám tiež nejakých 32 dní...

sante
9. apr 2010

mimochodom, pekná foto, konečne si viem predstaviť s kým si píšem 😉

maricom
9. apr 2010

joj malú už mám zapísanú, ale zas tu je školka ako školka... 24 detí bude dokopy.
ani ty sante, myslela som, že vy si už dávno užívate ovulkové dníčky. to fakt čakanie na ovulu je horšie ako na tehutest 🙄

kitu
9. apr 2010

Ahojte baby,

normalne že nevladzem vas prečítať, tak sme silno pacovali v zahradke u draheho... posadili sme dve vrecia zemiakov, cibulku a ešte kopu iných vecí...

inak u mna stale nič- ovulka vnedohladne... čo už... ☹

simasla
9. apr 2010

kitu neklesej na mysli - já taky neměla ovulku vůbec u tebe alespoň vždy dorazila, i když pozdě 🙂

kitu
9. apr 2010

hm sim to maš pravdu, no len oba razy sme to netrafili... teraz keksujeme každý den a už sme z toho unavený- sa nam normalne nechce... ale čo z toho ked nevieme kedy pride ovu... 😠

simasla
9. apr 2010

kitu určitě to trefíte a já věřím, že brzy 😵
a s tím snažilkováním - jen si to užívejte - já na to třeba teď nemám vůbec chuť a Jarda je z toho celý špatný.. jenže já mám strach o miminko.. a tak odmítám a odmítám... myslíte, že to je normální?

dadaga
9. apr 2010

babenky tak drzim palec.. ja nejako ovu nesledujem este mam cas... ale povecsine minule tehu bola v 11 DC tak snad aj tento rok trafime...xixi sak prijemne je snazit sa a nemusiet si davat pozor....

maricom
9. apr 2010

simi ja som práve počula, že pre mimi je to veľmi príjemné, vlastne všetko čo je tebe príjemné je príjemné aj bábatku, ono dobre vie, že keď je maminke dobre bude sa aj ono dobre v brušku cítiť. Ak sa budete stresovať tým, že mužík bude keksuálne frustrovaní to bude pre všetkých troch horšie. Ale zas keď nemáš chutičku, tak to netreba znásilňovať 😎

maricom
9. apr 2010

hamba mi kámoška mi spravila rumček s kolou a ja už píšem s hrúbkami...keksuálne frustrovaný

sante
9. apr 2010

maricom, s tým máš pravdu že na ovulku je ovela horšie čakať... dnes zasa nič ja 😒

sante
9. apr 2010

sim, tiež si myslím že netreba sa obávať, ale ked nie je chuť tak ... treba navodiť príjemnú atmosféru večer doma a aspoň sa trochu pomuckať 😉

sante
9. apr 2010

nooooo, rum s colou, to som už dávno nemala, idem si spraviť a zapiť žial 😀

zabka1003
9. apr 2010

Aj ja som si dnes dala pohárik bieleho vínka...a už mám aj výčitky, že čo ked som tehu, či som neublížila bábätku 😔

sante
9. apr 2010

žabka keby si tehu, tak vínko isto neuškodí trochu a kkedže by si bola tehu ktorá ešte ani nevie že je tehu, tak to sú ešte len bunky a krvný obeh nie je spojený s matkou ešte...

helcenka
9. apr 2010

4.1. je tak krásný termín pro miminko..... 😉 Já měla u malýho termín 4.1. - podle menzes, a pak ještě 1.1. podle ultrazvuku a ještě jeden 7.1. to bylo podle data početí. A malej si vybral 4.1., i když jsem dělala všechno možné i nemožné, aby to bylo po Štědrém dnu, protože manža byl týden doma a pak měl 2. ledna odjet pryč. Nakonec odjel a já mu druhý den volala, ať kouká zase přijet, že malej chce ven..... 😀
Až mi skončí menzes, tak se vrhneme na snažilkování, teda snad, protože na manžu leze nějaká jarní únava či co a je úplně nemožnej, tak uvidíme.

mirip
9. apr 2010

sim je to normálne, prvé týždne uvidíš neskor ako skočíš na muža 😀 😀 😀 taká chuť na sex bude 😀 😀 😀 😀

denne73
9. apr 2010

Ahojki ak tu vôbec ešte niekto je. Tak dakujem zabka ono to vyšlo. Teda matiku mám v suchu. Ešte čakám na výsledky z druhej písomky. Larmini presne tuto otázku som si dávala aj ja. Ako to , že to počas ovu nevyšlo. no verím, že sa nám čoskoro zadarí.

mirip
9. apr 2010

amelie tú tabulku som našla už dávno niekde na nete ked som ešte bola 1x snažilka a to strašne dlho

ela19
9. apr 2010

LARMI, ty más fotku !! A aká si podarená, no super, hned je to lepsie 🙂

Josie, ked budes mat babu, tak ti tu vianocnu súpravu rezervujem 🙂

josie3331
9. apr 2010

ela...super to som chcela docielit 😀 😀

ja som narobena ako kon, drzte palce zajtra, nech to dopadne co najlepsie🙂

ela19
9. apr 2010

ja som to hned vedela josie 😀
Drzim ti palce, nech to vsetko predás a potom nas vsetky pozves na kávu 🙂 🙂 🙂

josie3331
9. apr 2010

jasne a este vam aj preplatim cestu...super napad 😀 😀 diky a ako sa volas svojim menom.....ak sa smiem spytat

ameliejulliette
9. apr 2010

Hlásím se po plese 🙂 kam jsme jeli autem, abych se nemusela blbě vymlouvat, proč nepiju 😉 Ale nakonec se to mooooc hodilo, vůbec by se nám nechtělo šlapat na tramvaj a pak se vláčet přes celou Prahu domů.
Testy došly... Tak buď zítra naběhnu, ale musím někam dál do lékarny, v těch dvou, co jsou tady, už jsem byla 😀 😀 😀
No a ráno jsem normálně vybufetila ten bílý test z koše, abyste věděly. Fuj fuj jsem 😀 No takže ani moc nejásám, protože to cosi, co se tam jakože zdá, že tam je, je stejně po limitu a je to tak neviditelné, že to prostě nejde ani počítat. Odpoledne už kratší dobu po limitu opět něco neviditelného. Takže do zítřka ať to pěkně zesílí a pak vám to vyfotím 😉 Musela jsem vám to napsat, ale prosím moc si mě nevšímejte 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre