Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

articocka
29. júl 2010

@lubica69 no ja som tu najmladsia asi z vas ja budem bat 22 novembra 26 rokov ale ja som skorpion ale druhy den je uz strelec takze polopate streleny skorpion🙂)). Niekedy by som brala neskor rodit ale ked si to tak zosumarizujem som stastna ze som stihla popri skole aj mimi lebo skor dospeje a budem mlada mamina.

lubica69
29. júl 2010

@articocka tak to si šilulka Ja by som do 30 chcela byť už aspoň tehu Takže do decembra mám čas

articocka
29. júl 2010

@lenocka80 krasna fazulka uz by som aj ja brala mat obrazok. dufam, ze ste ok a pekne rastiete.

articocka
29. júl 2010

@lubica69 to nebola sikovonost alebo asi hej sikovna neopatrnost ale vyplatila sa. ty si tu pisala, ze maly Sebastian je zive striebro nieco ako moj Alex, ten by teraz siel von sa prejst. ma energie tolko ze by kludne ustval 5 ludi, ale je zlaty ale dnes tak trosku nepokojny lebo sa zle vyspal, bo vcera s nami zuroval do pol 2 lebo bezomna nechcel ist spat. takze dnes dospaval.No do decembra by si mala stihnut mimi snad jezisko nebude skupi na taky mily darcek🙂)

anjelicek26
29. júl 2010

@articocka 😵 😵 😵 😵 koho tu nevidiiim

articocka
29. júl 2010

@lubica69 ale preco myslis, ze druhe je tazsie splodit? ja sa nevyznam tak sup sem s infoskou ak vies nieco viac🙂)). vy uz to odkedy skusate?

articocka
29. júl 2010

@anjelicek26 cau Marti. vidis tak dlho uz cakam na spravu o tebe a nic. ako sa mas, uz si dvojnasobna mamina? a ao si ma tu nasla nebodaj skusate mimi?

anjelicek26
29. júl 2010

@articocka - Max ma 7 tyzdnov a teda o nic dalsie sa zatial nepokusame 😅

anjelicek26
29. júl 2010

Jaj a ako som ta nasla - vidim posledna sprava od articocky, to je mi povedomeee 😎 A podla foto 🙂 Alex je uz velikyyyy 😵 😵 😵 Boze vsak my sme sa nevideli venost, sa mozem hanbit 🤐

articocka
29. júl 2010

Gratulujem.no ale dost dlho ste na nom potom robili? ty si chcela hned po bakalari v septembri a vtedy sa to zjavne nezadarilo. aky bol porod . napis podrobne vsetko o vas co a ako sa mate atak dalej

articocka
29. júl 2010

@anjelicek26 budeme sa hambit spolu🙂)). ale preco si v snazilkach 2010?

lubica69
29. júl 2010

@articocka no skúšali sme skoro rok a keď som nakoniec otehu skončilo to MA v 10tt Takže namiesto max 3ročného rozdielu čo som chcela bude určite 4 a viac Takže tak

articocka
29. júl 2010

@lubica69 pockaj ty si potratila ci tomu zle rozumiem trosku som zmetena , co je to MA?prepac ja si este zvykam na skratky

anjelicek26
29. júl 2010

No pracovali sme na nom tak vedome nieco vyse pol roka, predtym som nemerala bazalku, ani nic... skoncili sme na clostyle, co ti budem hovorit, no ale zadarilo sa. Este som rok a nieco chodila medzi tym do prace...

Mame sa super, uz sme dva mesiace v Anglicku, sme tu na tri roky... teda uz len na dva... drahy odisiel v oktobri uz, takze ja som bola v nemecku cele tehu sama... si to vies predstavit... v zime a snehu, sama na Sasku s brusiskom, no nic moc... ale zvladli sme to... teraz si uzivame pohodu... Max sa narodil v anglicku... tri tyzdne pred terminom... 2550g a 45 cm... porod bol UZASNY a KRASNY, nikdy by som neverila... o tretej zacali kontrakcie, o hodinu som zobudila draheho, ze to nejako neprechadza, sprcha, odviedli sme Sasku k susedke, o 04:45 vyjazd do porodnice, o piatej v porodnici na prijme a 05:34 Max na svete. Na tri zatlacenia, nehovorim, ze bezbolestne, ale taaak rychlo, bez nastrihu, bez natrhnutia, hned sa mi prisal drobatko malinke...

Tolko o nas v kocke 🙂 Dnes ma 7 tyzdnov a 55 cm pri 5120 g... ´je 2x taky tazky, ako ked sa narodil...strasna buchta 🙂

anjelicek26
29. júl 2010

@articocka - len smirujem, zahliadla som tvoj nick a tak som nakukla 😝 A si to ty... uz sem neleziem, napisem ti sukromnu spravu, ak dojdem na to, ako sa to da 😎

articocka
29. júl 2010

@anjelicek26 no krasa a co je clostyle lebo nejak sa zacinam v niektorych spravach stracat🙂)). posli foto a maily si vymnime pripadne telefony. alexandramejova@gmail.com (mail je bez bodky)

articocka
29. júl 2010

@anjelicek26 moc sa tesim ze sme sa stretli, to asi preto ze na teba tolko myslim. tvoj mail plati? a vydala si sa ci ste este na volnej nohe?

anjelicek26
29. júl 2010

@articocka - pan sa rozhybal a september/oktober (spojime to s krstinami) bude rychlovka svadba.. na silvestra ma poziadal o ruku, az mi sanka spadla, ci to mysli vazne 😝

fotky si kukni, vsak ked kliknes na ten moj obrazok, sa ti to otvori, je tam fotalbum a kopa fotiek 😵

anjelicek26
29. júl 2010

@articocka - moj mailik je ako predtym 🙂 Zajtra ti skusim poslat cislo, musim potom kuk, este nemam sajnu, ake je, sme tu len dva mesiace...

Moje zlaticka - Max tam ma 4 dni 😀

lubica69
30. júl 2010

@articocka áno Takže v roku 2010 sa mi už podarilo otehotnieť ale o bábo aj prísť v apríli O týždeň idem ešte na jednu opku Bola som aj na hematológii a pôjdem aj na genetiku keďže to už bol druhé neúspešné tehu Ale doki vravel,že september október môžme zas skúšať ak bude všetko Ok

articocka
30. júl 2010

@lubica69 to mi je luto, ale uvidis vsetko dobre dopadne, len sa treba riadit radami lekara a malo by byt vsetko v poriadku. vela stastia. vcera som si robila tehu test, ale negativny a zatial sa mi zda, ze je vsetko marne tak drzte palce nech sa uz konecne zadari. aj byt riesime tak som zvedava co skor vyjde.

lubica69
30. júl 2010

@articocka ďakujem krásne Áno bude všetko Ok a snáď sa aj v septembri alebo neskôr zadarí A keď nie tento tak budúci rok Tebe držím veľmi palčeky Hlavne to chce kľud Nestresujte sa s manželom a podarí sa Neboj Treba pozitívne myslieť

silvi2
30. júl 2010

@articocka tak lenze vtedy si to clovek ani tak neuvedomuje,zemu nieco chyba,je stastny ze ma toho druheho 🙂 tak blahozelam ku krasnemu synovi,verim,ze bude mat coskoro surodenca 😵 😵

lubica69
30. júl 2010

@silvi2 @articocka nebojte podarí sa tento rok aj nám

silvi2
30. júl 2010

@lubica69 bodaj by si mala pravdu 😉

silvi2
30. júl 2010

@anjelicek26 krasne deticky,blahozelam 😵 😵

betina1984
31. júl 2010

Ahojky. Toto je môj ovulačný test na 12 DC, je možné, že bude/bola ovulácia, alebo musí byť tmavšia

mirip
31. júl 2010

testovacia musí byť tmavšia ako kontrolná test nie je pozitívny

betina1984
31. júl 2010

A podľa toho testu, za ako dlho by mohli byť rovnako tmavé, prípadne testovacia tmavšia. Dá sa to podľa toho určiť, či do ovulácie chýbajú ešte napr. 3 dni, alebo 5 dní. Máte s tým niekto skúsenosti?

anjelicek26
31. júl 2010

@silvi2 - dakujeeem 😵

@bettina1984 - pozitivny ten test je bud den pred alebo den po takomto silnom vysledku, alebo si nevystihla najvyssiu hladinu LH hormonu, okolo ovulacie je najlepsie testovat aj 2x raz rano, raz vecer, pre istotu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre