Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

kamilkka
22. máj 2010

dobre rano všetkym 🙂
camelco, ja som to pochopila - jasnačka!
problem je jedine v tom, že on ma 17 mm na 14. dc a to už by mal vtedy praskať vo švíkoch!

zabka1003
22. máj 2010

Ahojte baby..

tak ja som mala tiež dnes depresívne ráno kvôli snažilkovaniu a pod ☹

Meriam si BT a tento cyklus vyzerá, že vôbec nemám ovuláciu..čo ma dosť zaskočilo..no dúfam, že to bude len náhoda, vraj sa to sem-tam stáva aj zdravej žene..tak uvidíme..a to bol posledný mesiac šanca na pokračovanie v materskej..
A snažili sme sa fakt o dušu 😖

Ale asi dvojnásobne platí, že človek mieni, pán Boh mení... 😔

kamilkka
22. máj 2010

zabka,
aj mne sa to stalo...
ale vraj je to uplne normalne, že niekedy k ovu nedojde...
a niektoré ženy vraj možu ovulovať iba raz za dva mesiace lebo ovuluju iba z jedneho ovaria.

betina1984
22. máj 2010

Ahojček. Tak sa pridávam aj ja. Chcem sa opýtať niektorej z vás, či máte skúsenosti s tým, že ste otehotneli hneď po vysadení HAK. Strašne sme s manželom zatúžili po druhom bábätku a boli by sme radi, ak by to bol chlapec. Ja som doteraz mávala nepravidelný cyklus, preto som zvedavá, či sa dá otehotnieť hneď. Ľahko sa mi rátajú teraz plodné dni, kedy by to mohol byť chlapec. Potom to už bude zložitejšie.

martinka78
22. máj 2010

betina: Já bych si taky teď přála chlapečka - máme holčičku - v podstatě je mi to nakonec jedno, ale maličko víc bych si přála chlapečka - aby to bylo doma 2 :2 🙂 Vím, že to nejde naplánovat, ale právě že mi podle čínské kalendáře vychází teď holčička až snad do září, ale podle čínského kalendáře se moc nedá řídit, spousta známým to vůbec nevyšlo, ale pak mám ještě podle krve - čemuž věřím víc a tam mi vychází chlapeček ještě asi na 3 roky - je mi 31 a manžílkovi 35, takže podle krve to vychází na chlapečka,ale už se tak nějak "víc" snažíme od ledna a každý měsíc jsem zklamaná a to jsem brala antikoncepci po Adélce asi jen 2 roky a pořád měřím a kupuju si ovulační testy a každý měsíc podle počítání mi přijde, že nám sexík vychází do ovulace, ale zatím nic ☹

maricom
22. máj 2010

ahojte babenky

betina ja budem brať na 3 mes HAK aby som hneď po otehotnela, "zaspali" mi vaječníky, a takto ich preberieme. Doky hovoril, že najvyššia šanca otehotnieť je práve hneď prvý mesiac po vysadení, bol nahnevaní, že kto také rozpráva, že treba počkať aspoň 3 mesiace aby sa telo "prečistilo"

martinka78
22. máj 2010

maricom: já jsem taky četla, že někdo psal, že je nejlepší otěhotnět hned první měsíc po vysazení, ale bohužel jsem se s nikým takovým snad nesetkala a o těch 3 "čekacíchc" měsících mi říkala kámoška doktorka, ale to ne v souvislosti s tím, že ty 3 měsíce se má počkat, ale že za tu dobu se tělo jaksi vyčišťuje od těch prášků, ale ne celé ty 3 měsíce si dávat pozor, to ne.

betina1984
23. máj 2010

maricom, ja som sa práve stretla s takým prípadom. Len som si chcela overiť, či to nie je ojedinelé. Mám u nás v dedine kamarátku, ktorá vysadila HAK a hneď v cykle otehotnela.
Mne je to tiež v podstate jedno, čo to bude, hlavne aby bolo. Ale u nás v rodine z tatovej strany bol on posledný chlapec a to je už vyše 51 rokov, potom boli samé baby, takže by chlapec potešil...

betina1984
23. máj 2010

A ešte som skúšala pri prvej aj tú čínsku tabuľku a vyšiel mi chlapec a mám dievča...🙂

lubica69
23. máj 2010

Ahojte kočky A čo je to HAK prosím Vás?Ak sa smiem opýtať...Prvý krát som sa stretla s takouto skratkou

lubica69
23. máj 2010

HAK=hormonálna antikoncepia Už mi došlo

lenocka80
23. máj 2010

TAk a je to tu...V maji sa nam to teda nepodarilo ☹ Takze ostaaaaavam 😀

lubica69
23. máj 2010

Lenocka neboj Nabudúce to vynde Určite

martinka78
23. máj 2010

betina1984: mě teda podle čínského horoskopu holčička taky nevyšla, měl to být chlapec a na teď mi vychází holčička a tajně bych si přála, aby to bylo zase obráceně jako poprvé, ale budu vděčná za druhé... jakékoliv.... 🙂

lenocka80
23. máj 2010

lubi dik za podporu 😉 Pekne sa nadychnem a huraaaa ide sa na to v juni 🙂 Mne vychadza chlapec az do augusta a aj prvy mi podla toho vysiel 🙂 Tak som zvedava 😀

lubica69
23. máj 2010

Dajte link na tú tabuľku ak máte a môžte Skúsim aj ja kuk

martinka78
23. máj 2010

lenocka80 : mě zase do toho augusta vychází holčička, chlapeček byl I., II., IV. a zbytek má být holčička, ale podle krve to vychází na chlapečka, tak uvidíme, švagrová má dvě holčičky, my zatím jednu, tak manžel si dělá srandu, že by nějakého pokračovatele jména 😉 Ale v jádru mi to je nakonec jedno, hlavně aby to bylo zdravé mimi, protože to je v dnešní době nejdůležitější.

lubica69
23. máj 2010

Presne tak Martinka Zdravie je najdôležitejšie A ako podľa krvi?Už si tehulka?

martinka78
23. máj 2010

lubica69: nejsem - bohužel, ale podle krve se to určit až při druhém dítěti, je to na delší popisování, tak já se pokusím najít i odkaz na to..

martinka78
23. máj 2010

tak tady to je i s diskuzí k tomuto tématu:
http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/...

martinka78
23. máj 2010

tak ještě jeden odkaz:

http://mimino.kvalitne.cz/

augustovka
23. máj 2010

ahojte mohla by som sa k vam pridat? 🙂

lenocka80
23. máj 2010

Tak aj podla tej krvi mi vychadza chlapec...Sranda, tak predsa len bude Matej 😉 😀 😀 😀

lenocka80
23. máj 2010

augustovka, jasneeeeee...vitaj 😉

lubica69
23. máj 2010

Martinka ďakujem Augustovka vitaj Pravdaže môžeš Lenocka tak Matejko

augustovka
23. máj 2010

jeeej aj ja by som chcela Mateja 🙂
kolko sa uz babulky snazite?

martinka78
23. máj 2010

augustovku taky vítám..
A mě se Matěj taky líbí 😎 ale to bylo až na třetím místě, kdyby Adélka byla kluk - první byl Honzík, pak Mareček a pak Matěj (známá má teď pár dní zase Matyáše)

lenocka80
23. máj 2010

@augustovka super, tak uvidime ako nam vyjdu ti nasi Matkovia 🙂 My od zaciatku roka skusame a vy? Lubi ty ake mena mas?

martinka78
23. máj 2010

Jo a ještě když jsem u těch výpočtů jsem našla ještě jeden a tam mi teda vychází taky chlapeček, tak uvidíme jestli čínský zvítězí s holčičkou nad tímhle a nad tím podle krve 😎
http://www.patentnimedicina.cz/kalendar.php

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre