Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

camelco
4. jún 2010

jaaaaaaaaaj moja ............... to je na dlhe vysvetlovanie 😀 ............. robota 😠 v ktorej si miesto nevyberas 😖

lilusiatko
4. jún 2010

ahojte baby 🙂 tak s tymi zaplavami je to strasne...u nas sa nastastie uz vycasilo a dnes aj svietilo slnko....posielam ho k vam na vychod 😵

camelco
4. jún 2010

ja posielam tiez pekne pocasie domov na vychod 🙂 ........... nech to uz konecne prejde

zabka1003
4. jún 2010

Ahojte baby,
aj ja držím palce, nech už tie dažde skončia a ukľudní sa aj táto hrozná povodňová situácia 😔

Tak to ste sa pekne našli z východu 😉

camelco
4. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀 ja viem, a som veeeeeeeeeeelmi spokojna 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lilusiatko
4. jún 2010

No ja nie som vychodniarka 😀 ale chodime na vychod, moj drahy tam ma sestru 🙂

camelco
4. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀

betina1984
6. jún 2010

Ahojky. Tak dnes sme si robili testík, škoda, bola tam len jedna čiarka. Ešte skúsim spraviť o týždeň, možno sa objaví aj druhá. Asi bol skoro robený (5-6 deň po styku). Budúci týždeň mám narodeniny, tak by to bol najkrajší narodeninový darček...

camelco
6. jún 2010

ahoj @betina1984 🙂 ............. tak to by bol skutocne nadherny darcek k narodeninam, drzim palceky nech to vyjde 😉

zabka1003
7. jún 2010

Ahojte baby,
nejako je to "ticho"...ako ste víkendovali?
My sme boli na svadbe, super sme sa zabavili, včera som bola úplne odrovnaná...už som si odvykla od nočných akcií 😀 😝

majkal
7. jún 2010

@zabka1003 ahoj, no veru, dnes je tu "mrtvo". Super, ze ste boli na svadbe .... my sme uz davno neboli, a zrejme ani nepojdeme - nikto nie je vo vyhlade 😀 Ale zatancovat by som si isla 😉 Ja uz sice tiez dlho do noci nevydrzim a o jedenastej na mna prichadza utlm, ale ked to clovek prekona, tak potom vydrzi aj do rana 😀
My sme vikendovali tak vselijak, v sobotu som umyvala okna 😖, chlapci si vysli na vidiek, no a v nedelu sme boli trosku vonku, organizoval sa u nas na sidl. den deti, tak sa bol synak trosku vyblaznit 😀

camelco
7. jún 2010

ahojte 🙂 ........... dufam, ze zajtra ked mam volno vas tu bude viac 🙂

ivusiatko
7. jún 2010

ahoj camelco🙂 v praci?

camelco
7. jún 2010

uz nie ........... konecne 😠 bola som tam od vcera 14,30 a prisla som asi pred 15 minutami domov

ivusiatko
7. jún 2010

to celkom v pohode prac. doba🙂 ci ako kedy hej😀
ja dnes mam volno tak oddychujem a uzivam pekny den

camelco
7. jún 2010

keby to bolo tak pred 5,6 rokmi tak by mi to tak nevadilo tahat 27 + nejakych 10 hodin, ale toto je aj na kona vela 🙂 ......... no hodim sprsku, trosku pospim, pockam kym dojde svagrina a ozvem sa zajtra 🙂 tak zatial 😀 😀 😀 😀 😀

kamilkka
7. jún 2010

Baby, myslím na vás všetky!
aké máte novotky?
ja som si dnes kupila gynex - a musim vam povedať chutí to ako riadny blivajs!
fuuuuuuuj

majkal
8. jún 2010

caute baby 🙂 co vsetky dovolenkujete .... alebo zeby snazilkujete? 😀

Mne konci ms, zacinam balit synatora do skoly v prirode a potom mozeme spokojne a nerusene doma snazilkovat 😀 😀 😀

Akurat mi dnes mm vravel, ze mu nabehli herpesy ako hrom, tak sa budem citit ako s nejakym "havajskym" milovnikom 😀 ale to nic, hlavne ze bude snazilkovanie, teda dufam.

@kamilkka a kde si zohnala ten gynex?

ivusiatko
8. jún 2010

camelco..jaaaj od vcera...som si to zle precitala ja ze v ten isty den... tak to je silaa...tak to by mna pozerailo byt v robote 27h

majkal..tak to budes mat fajne, a casu a casu🙂) tak drzim prsty nech sa podari

lenocka80
8. jún 2010

Ahoooj babulky. Ja som uz nejako mimo, vy ste toho popiiiiiiiiiisali 🙂
@kamilkka hej hnusne to chuti, ja som si to kvapkam rovno do vody 😉
Inak ja mam prave po ovulke, tak som zvedava, ci to uz teraz konecne vyjde 😀 Vcera som bola u gyndosa, tak vraj folik praskol, tak by malo byt vsetko ok....no uvidime. Inak vyzera to tak, ze ja tu ovulkujem asi prva, co? 🙂

majkal
8. jún 2010

@lenocka80 tak tento mesiac to vyzera ze ano 😉 tak nech si to vajko rychlo najde nejaky "romantik" 😵 a potom nech sa to pekne zahryzne tam kde ma .... 😀

lenocka80
8. jún 2010

@majkal no ja pevne verim, ze ano...lebo tie prefuky vajecnikov, co mam slubene mi moc nevonaju... ☹

majkal
8. jún 2010

no to ti verim 😒 vraj je to dost bolestive ..... hmmmm..... tak drzim palce o to viac 😵

lenocka80
8. jún 2010

@majkal no ved prave...tiez som nieco pocitala o tom...V Anglilcku pri tom uspavaju, slovenky si musia vytrpiet ☹ Alebo si zaziadam uspat 😀 😀 😀

majkal
8. jún 2010

@lenocka80 😀 neboj ..... verim, ze nebude treba 😉

camelco
8. jún 2010

ahojte babulky 🙂 ............... je tu este niektora z vas? 😀 😀 😀

camelco
8. jún 2010

@majkal ........... dufam, ze snazilkovanie bude uspesne 😉 ked uz budete tu chvilku sami 😀

zabka1003
8. jún 2010

No majkal užite si týždeň bez malého, a nech sa to fakt oplatí 🙂

a lenocka držím palčeky, nech ťa tie prefuky obídu, a zachráni ťa tehotenstvo 😉

Aj mne dnes končí MS tak sa pomaly môžeme pustiť do snaženia....

majkal
9. jún 2010

caute .... no baby, nejako nam to tu viazne 😕 😕 😕

dnes idem behat .... bola som aj v pondelok (asi po 15-ich rokoch 😀 ) a dodnes mam svalovicu, ale kedze mam doma osobneho trenera, tak ho musim posluchat .... nejako som zacala nezadrzatelne priberat, tak to musim stopnut kym je cas ... o to viac, ze o dva tyzdne potrebujem vojst do plaviek 😝 😀

kamilkka
9. jún 2010

ahoj majka,
takže behať?
a kto je tvoj osobny trener?
vy sa chystate o 2 týždne na dovolenku?
waaaaaw

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre