Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

skippy7
12. jan 2010

Ahojte!

ano, ovu testy Woman secret- bledofialovy obal,5 ks, do 4 Eur určite su,niekedy je k tomu pribalena aj taka plast.nadobka na moč. No ale tieto testy mi nikdy až tak super pozitivne nevyšli,teda ta druha T čiarka bola vždy bledšia. Moj gyn. mi predal take lepšie,5 ks,sice za 10 Eu 😒 r, ale super mi ukazali //,a T čiarka bola silnejšia ako kontrolna...

skippy7
12. jan 2010

jejda ,ja reagujem na tehu testy a medzi tym si tu popišete.... 😀

Simi, testni, a potom chod ked tak k Mudr., nech ti vyvola mršku, lebo taketo cykly 😕 ....neboj, všetko bude! aj babo bude 😉

toja
12. jan 2010

simasla= tie cervene oznacenia,to robi system sam alebo si si to sama oznacila?
ja som si na ten stranke prvykrat zacala merat BT, ale ked chcem, aby mi to vyhodnocovalo,tak musim nieco zaplatit tusim...alebo som sa spletla? 🙂
mam pocit,ze keby som si kupovala ovulacne testy,tak asi za chvilu skrachujem....

simasla
12. jan 2010

mirip a kitu - těhu nejspíš nejsem ☹ - nemám žádný příznak, vlastně ani jako na mrchu se necítím - než se půjdu koupat zkouknu ještě děložní krček, kde je... a test bohužel doma nemám - takže testnout ráno nemůžu, myslíte, že si ho mám koupit? Ale já už mám strach, že budu zase zklamaná, nevím, jestli pro mě není lepší si radši počkat.. zítra se rozhodnu, zda ho koupit nebo čekat. Nicméně zadepkovat si občas asi musíme každá z nás a mě to chytlo hold dnes, můj přítel tu se mnou sedí a koukal na mě jako na blázna, proč mám slzy v očích, tak jsem to na něj vybafla a jak se mě snažil utěšovat, tak mě to ještě víc rozlítostnilo
A skippy - já asi měla women secret - a vyšli mi pozitivně hned dvakrát v cyklu - což už vůbec nechápu - jsou vyfocené v albíčku - tak elise kdyžtak kukni, ať víš, jak vypadají 😉 a ano byla tam taková plastová pipeta na moč - načůráš normálně do skleničky tímto to nabereš a nakapeš na určené místo 😉

mscat
12. jan 2010

ahojte

simasla:no mě se ten tvuj grafík nezdá moc ovulační 😅 😝 😒 ale nevím no... 😅 držím ale pěsti 😉

já byla dnes u dr.jsem teprve 3tt podle data oplodnění.jdu až zase za dva týdny.ještě nebylo nic vidět jen sliznice vysoká 😉 a testík už krásně pozitivní..ale dnešní tam nemám daný . 🙂

emily327
12. jan 2010

simasla: ahoj ja by som testik skusila, za to nic nedas 😉

skippy7
12. jan 2010

Simasla, ale Woman secret nekvapkaš s pipetou, ale namačaš pasik do moču.....nie su v tej plastovej kazetke ako maš ty na fotkach....tie tvoje podla mna boli drahšie

emily327
12. jan 2010

mscat: gratulujem 🙂

mscat
12. jan 2010

emily:moc děkuji..ale ještě není vyhráno 😅 ještě potřebujem vidět v děloze gestační váček 😅 🙂

kitu
12. jan 2010

simi no ja by som testla, lebo keby som čakala dlhšie a dlhšie tak by som v sebe živila nadej že čo ak... a potom by to u mna bolo asi ešte horšie... teda ťažšie sa stým zmieriť keby to nahodou nebolo tehu... ale však je to na tebe... no ja by som určite testla... 😉

emily327
12. jan 2010

ahojte, tak ja len, ze snazilkujeme a tajne dufame 🙂 Kedze neviem kedy mam ovulaciu, lebo vytok, skoro ziaden len taky "divny" mam pocit, ze zvysky snazilkovania. Kedze som len pred 9 dnami vysadila HAK ,tak kto vie, ci vobec nejaku ovulaciu budem mat tento mesiac, ale jeden nikdy nevie. Tak uvidime za 2 tyzdne.
Dufam a drzim palce vam vsetkym, aby sa vam to podarilo tento mesiac. Ja v to pevne verim, ale az koniec mesiaca ukaze, ci pride MS alebo test ukaze // 🙂

emily327
12. jan 2010

mscat: ja viem, ze teraz dalsie 3 mesiace budu velmi dolezite, drzim palce. Opatruj vas a davaj na seba pozor, neboj vsetko bude ok, len sa zbytocne nestresuj a bud v pohodicke a mysliet pozitivne 🙂 To psychike velmi velmi pomaha cmuk Tesim sa s tebou 😉

mirip
12. jan 2010

simalsa ja som ani pri prvom ani pri druhom tehotenstve necítila nič ani prsia ma vobec neboleli až okolo 8tt mi pri druhom začalo byť zle ale grcala som cca hádam 5x za celé tehotenstvo, ono nikde nie je pra vidlo že ti niečo musí byť

catrin1
12. jan 2010

mirip vdaka si ma potesila.. 🙂
kitu meriam si poslednych 5 dni a teplote sa drzi od 36.7 do 36.9.. 🙂 ..ked som mala tie bolesti mala som aj hlien taky priesvitny...

simasla
12. jan 2010

tak holky tak to zítra zkusím - máte pravdu za zkoušku nic nedám - zkusím to hold odpoledne - vím, že by se mělo ráno, ale test nemám koupený...
No a mscat - tak zatím potichoučku gratuluju, hlavně ať je vše vpořádku 😉 a také si myslím, že je anovulační - nevím, co se FF zbláznil - ale stejně tak se zbláznil i wunsch - tak nevím, nevím - prostě jsem divná

skippy7
12. jan 2010

Simasla...tak kup si taky citlivejši, čo sa može kedykolvek počas dna.... 😉

simasla
12. jan 2010

OK - dám vám pak vědět - ale pochybuju - spíš čekejte, že přijdu s tím, že je bílý jako sníh ☹ dneska hold vidím vše černě

mscat
12. jan 2010

emily:moc moc děkuji 🙂 hezky si to napsala..pokusím se být v pohodě 😅 😵 :-*:-* 😵

simasla:děkuji 😵
a doufám že třeba ovulka byla vidím tam i pozitivní ovu testík 😉

simasla:jinak mě není nic do ted takže bud v poho 😉 jen trošku bradavky bolely 🙂 sem tam podbřišek na ms a jinak vůbec nic.akorát ted už mám víc hlad hlavně po ránu tak mi to začlo i u malého.ale to jsem u něj i pořád jen čůrala 😅 ted ještě tak moc nelétám na zácho 🙂

simasla
12. jan 2010

mscat - no pozitivní ovu test byl - je v albu - ale to byl pozitivní i 19.12. a ovulka stejně nebyla - nemám tak pěkné teploty - prostě nejsem rekalama na těhotenství jako tys byla - no bude to jedno - alespoň budu mít jistotu a zavolám si rovnou na gyndu - ať si se mnou dělají - co můžou 😅
a mscat hlavně ať jste zdraví ty i miminko.. ty se nestresuj - ať tě doma nerozčilují, aby sis to těhulkování užila - prostě žádné starosti 😵

mscat
12. jan 2010

simasla:jaká reklama na těhotenství? 🙂 😅 já? 😕 😅

neboj dočkáš se..jak dlouho se snažíte?hele já přece taky měla plno hrůzostrašných grafů...cyklů anovulačních,...bohužel to sem neumím dát..hned bych ti to ukázala to by si něco teprve viděla 😝 😒 ..jsem to procházela děs a běs teda.
jen si zajdi na gyndu 😉

a děkuji moc...už se rozčilovat nebudu..ale doma mě rozčilují furt víš 🙄 ..hlavně vidět ten matky zakaboněný obličej-he ksicht..ted furt hrůza. 🙄 ..ale vážně nesmím se rozčilovat...

simasla
12. jan 2010

mscat - delám si srandu - já vím, že jsi měla šílené cykly - je to prostě o náhodě a o štěstí .... za čas sedne i na mě určitě 😀 a koukala jsem na grafík a máš pravdu - začalo se to ten tvůj graf ukazovat na těhu teprve dva dny před testíkem, viď 🙂 Tak přeji krásnou dobrou noc.. a v klidu a jestli tě rozčiluje obličej mamky - tak se na ní nekoukej 😀 😝

bjoucik.15
12. jan 2010

Ahojky holky,
nevím jestli píšu do téhle diskuze správně (zjevně asi ne),ale co jsem hledala téma který by mi přišlo nejvhodnější tak bylo třeba 3roky starý.

Mám takovou otázečku. Jsem už 36 dc a pořád se mens. nedostavila. Dělala jsem si pár testíků a všechny byly jasně negativní. Jen se cítím taková jiná (mám velkou chuť k jídlu, potom je mi večer na zvracení, bolí mě v podbřišku) HA jsem vysadila minulý rok v září. Myslíte si že můžu být těhu ikdyž mám testy negativní? Prosím o radu. Děkuju

mirip
13. jan 2010

😉 tehotná byť možeš aj kamakátka čo rodila so mnou mala test snehobiely a malá bola v brušku 😉

mirip
13. jan 2010

a rada? počkať ešte bo piatku a urobiť tak štvrtok test a v piatok na gyndu ak bude čistý ak s // tak na gyndu tak koncom budúceho týždňa 😉

duratlicka__2
13. jan 2010

Simasla, ved Ti to pekne stupa, nedepkuj, to bude dobre. Ked nie teraz, tak dalsi cyklus sa uz urcite podari🙂

bjoucik.15
13. jan 2010

Děkuju, takhle to taky plánuju. No uvidíme a když náhodou budou //, tak půjdu k doktorovi na potvrzení těhu nebo vyvrácení. Moje mamka mě čekala a ani laboratorní vyšetření jí neukázalo pozitivní výsledek.

No necháme se podat 😒

anaxamon
13. jan 2010

ak mate nejake novinky do tabulky resp. v tej z dnesneho dna som nedopatrenim dala zle dni cyklu prosim do IP..dakujem 😉

duratlicka__2
13. jan 2010

Anaxamon, ma to len 1 nevyhodu takto, ze sa nedaju pozriet grafy. Ked sme to mali takto v texte, tak sa to dalo.

duratlicka__2
13. jan 2010

emily327: ............................................ 1. mesiac.............. kyselina listova
simasla:.................................................10.měsíc snažení...........kontryhel, kys.listová
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
diapozitiv:...............................................2.mesiac......................femi kapky, pupavka, kyselina listova, laska
http://www.fertilityfriend.com/home/diapozitiv
fomarik:..................................................4roky................ .......... momentálne len Babyplane
skippy7:..................................................2.mesiac po potrate v 27.tt ......................kys.listová
kitu:.......................................................2.mesiac......................kys.listova,E-čko, duphaston-clostil,
http://www.fertilityfriend.com/home/2b8b2e
josie3331............................. ................ 2.mesiac..........................Nahrin Narosan cucoriedkovy
elise......................................................2.mesiac..........................kyselinu listovu, viera
ameliejulliette.........................................5. měsíc...........................Calibrum Babyplan, kontryhel, fenykl
http://www.fertilityfriend.com/home/2be7f8
janka13ke..............................................6. mesiac po druhom potrate........Duphaston, (Fraxiparin - injekcie - 3 mesiace), kys. listová, vit. E
nela00..................................................1rok a 7mes.................femi kvapky, tento mesiac bez clostilu
http://www.fertilityfriend.com/home/n
anaxamon.............................................1 rok a 6 mes..............bez
http://www.fertilityfriend.com/home/anaxamon
duratlicka..............................................1 mesiac......................kyselina listova
http://www.fertilityfriend.com/home/2c02b6

Těhulky:

hhalina:.......................zřetelné //.........2roky a 3 měsíce snažení.......5 měsíců kys.listová + 6 měsíců ovu testy (manžel vitamíny E, selen, zinek, PROFERTIL).
mscat................................Rok bez ovulace.......2měsíce snažení.....//na testu......nic jsem nebrala.
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

duratlicka__2
13. jan 2010

Mozno mame dalsiu tehulku. Ameliejulliete, ako to vidis?😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre