Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

majkal
19. máj 2010

mojich chlapov som na tobogan nedostala

ja tiez Tatry milujem ... ale my sme si posledu dobu zamilovali nizke tatry a liptov .... aj ta fotka je vlastne z Lipt. Jana. Je tam nadherne 😵

majkal
19. máj 2010

lenocka - plavky mi v tej chvili boli totalne ukradnute 😀 kym som jacala, aspon som vedela ze zijem 😀

camelco
19. máj 2010

baby ja uz som sa tak dlho od srdca v robote nezasmiala, ja sa stavim, ze by som tiez jacala ako najata ... 😵

my sme boli aj so znamym zo Sturova vo Visehrade a bola som na bobovej drahe, alebo neviem ako sa to vola ... taka letna.... jacala som celu cestu a vsetci na mna kukali, lebo medzi jacanim som sa este aj smiala 😀
.... viete si ma zivo predstavit ? ...

camelco
19. máj 2010

teraz som skoro spadla zo stolicky, ako dobre za som kancli sama 😀

camelco
19. máj 2010

majka ako sa vola ten tobogan ? cierna diera? to musim vyskusat 😀

zabka1003
19. máj 2010

Na čiernej diere si odral tú ruku môj drahý 😎

vypadol odtiaľ a za ním krv, no zaujímavé to bolo 😀 😝

camelco
19. máj 2010

no baby neviem neviem .... asi to nevyskusam ...

lenocka80
19. máj 2010

ano Liptov schvalujem, tot moje rodisko a stale bydlisko 😎 😎 😎

zabka1003
19. máj 2010

camelco určite to vyskúšaj, mne sa to zdaloo v pohode, neviem čo tam môj drahý stváral ked tak dopadol 😀

majkal
19. máj 2010

jooooj zabka .... tak to my by sme si s tvojim mm rozumeli 😀 😀 😀

lubica69
19. máj 2010

Juj Kočenky ja ani tobogany ani kolotoče nemusím Lenocka nemáš muzika vojaka ako ja?Aj môjho posielajú skoro každý rok do Tatier Naposledy sme boli v decembri keď prišiel po pol roku z Afganistanu Na jeseň sme chceli pre zmenu asi Piešťany

lenocka80
19. máj 2010

nie nie Lubica, ja mam IT admina 😀, ale tiez je malo doma a ked je, tak sedi za pc 😀 😀 😀

camelco
19. máj 2010

zabka ... mozno ked budeme niekde v okoli tatralandie tak to vyskusam, ale ked ja vsetky adrenalinove sporty musim skusat sama

lubica69
19. máj 2010

Camelko tak to si odvážna Závidím Ja sa bojím

lubica69
19. máj 2010

Lenocka tak to asi nemáš veľkú šancu sa dostať na pc keď je muzik doma Tak aspoň keď je v robote

camelco
19. máj 2010

lubi ja si kazdu dovolenku uzivam, aj som chcela niekolkokrat uz vyskusat potapanie s kyslikom, ale v tom uz mam trosku strach, ist len s instruktorom, apon niekto znamy keby tam bol, bolo by to lepsie a urcite by som sa odvazila 🙂 vzdy to ostava iba pri snorchlovaní a skakani do vody napr z lode 😀

camelco
19. máj 2010

leni ale aspon nemate doma problem s PC a ked je tak mm to urcite vyriesi 🙂

lubica69
19. máj 2010

camelco tak takúto odvahu ti fakt závidím

camelco
19. máj 2010

😀

camelco
19. máj 2010

vyrastala som medzi chalanmi 😀
od mala som sportovala, az do 2 rocnika na vyske 😀 ............ tak to bude asi tym

lubica69
19. máj 2010

Tak to hej
Ja som lyžovala od 5tich rokov ale takú odvahu nemám 😅

lenocka80
19. máj 2010

lubi, no s tymi pc je to tak, ze kazdy mame svoj 😀 Ako inak pri pc profikovi 😀 Ved sa uz niekedy smejeme, ze my sme taki skypovi manzelia, lebo vlastne ked je v praci je na skype a ja zasa tu, ked maly spi...tak si piseme, co ma kupit a tak 😀
Inak s tym adrenalinom...ja som ho mala rada, kym som troska "nezostarla" 😀 😀 😀 A teraz sa uz o seba bojim 🙂 Asi to je tym, ze som sa stala mamou 😉 Nieze by som sa toboganu bala, ale mam problem s uchom a nemozem sa uz od detstva potapat..tak mam asi taky komplex...Aj ked plavam strasne rada a casto 🙂

kamilkka
19. máj 2010

camelco, maš peknu fotku 🙂

kamilkka
19. máj 2010

majkal aj ty 🙂
baby, ste sa nejak vynovili 🙂

lubica69
19. máj 2010

Áno dnes sa tu tie fotky nejak menia

kamilkka
19. máj 2010

ja som mala taku peknu kamilku a mi napísala admin, že nemožem mať taku fotku ☹

kamilkka
19. máj 2010

ale lubica Teba nejak nepoznam ... hmmmmmm....
aj ty sa snažíš?
či nas iba povzbudzuješ?

lubica69
19. máj 2010

Snažím ako snažím 12.4 som zas potratila ale koncom leta by som zas chcela byť tehu Takže povzbudzujem aj vás aj seba samú

kamilkka
19. máj 2010

ou, tak to mi je luto ☹

lubica69
19. máj 2010

Aj mne ale príroda to tak zariadila Ale nezúfam Podarí sa tento rok znova Dúfam A ty si ako na tom?Ak sa smiem pýtať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre