Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenocka80
28. máj 2010

ok 😉

zabka1003
29. máj 2010

Ahojte baby,
som vás trošku zanedbávala v poslednej dobe..ale malá dáva zabrať 😝
Nič nové? Žiadna tehulka na obzore?

camelco
30. máj 2010

ahojte, po dlhsom case sa znova pridavam do fora. minuly tyzden som ani nevedela kde mi hlava stoji 😀
bolo toho vela v robote, prerabka bytu a este horsia info v piatkok v CARe ☹

lenocka80
30. máj 2010

@camelco aka sprava? Teda ak to nieje tajomstvo 😉

My sme mali celkom super vikend. Spravili sme aj s malym prvu turu...a mam dost 😝 a to som isla sama, maleho niesol manzelik 🙂 No kondicka mi veru niekam odisla za tie tri roky 🙂 A vy zienky, ako ste sa mali?

camelco
30. máj 2010

moja nic pozitivne, manzelikov spg sa nedal pouzit ☹
ale ideme dalej 😀
manzelik teraz musi ist k urologovi, a este obaja ideme do NR na genetiku, zajtra tam idem volat aby nas objednali, tiez som volala na endokrinologiu a doktorka mi povedala, ze mam prist, ze budem uzivat lieky ...... takze neviem, ci je to stitna zlaza alebo hormony ☹ ..... uvidime v utorok. ale s dokym som sa dohodla, ze v stredu ked pojdem na kontrolu, ci mi stimulka pomohla a ci prebehla ovu, mi napise odporucenie pre moju obvodacku na PN. V robote nevladzem ... a este k tomu toto .... tak som sa rozhodla, ze nenahraditelnych su plne cintoriny a ja tam ist nechcem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

camelco
30. máj 2010

inac vikend super - zhanali sme obklad, doviezli nam dlazbu 😀 ............ ale poobede sme si to uzili, esteze bolo vcera krasne
dnes leje cely den ☹

lenocka80
30. máj 2010

@camelco to ma mrzi, ze to mate take komplikovane... ☹ Ale verim, ze doktorkovia vam pomozu a vsetko bude tak ako ma byt. Ja sa chystam buduci tyzden na folikulometriu, tak som zvedava, ci z nej nakoniec nieco bude... 🙂

camelco
30. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 drzim palce, ja uvidim v stredu ............ dufam, ze aspon toto bude pozitivne

kamilkka
30. máj 2010

camelco,
som ťa postradala....
drž sa

camelco
30. máj 2010

kamilkka vdaka 😀
no baby dufam, ze to fakt vsetko dobre dopadne 🙂 🙂 🙂 🙂

camelco
30. máj 2010

pa pa baby a dobru nocku prajem 🙂

zabka1003
31. máj 2010

Ahojte, dobré ránko...
už ma "poráža" z tohto počasia, už by to mohlo začať byť normálne 😔

Camelco to ma mrzí, ale netreba zúfať, vždy je nádej, a určite to dobre dopadne..ach jaj, život je taký nespravodlivý v tomto ☹

majkal
31. máj 2010

caute baby ....

@camelco no to su spravy ☹ drzim palce, aby sa to cim skor dalo do poriadku.
@lenocka80 joooj aj ja by som isla na turu ... ale vyzera to tak, ze sa mi to podari az cez dovolenku 🙂

inak, ja nemam nove nic, cez vikend sme mali same vystupenia, v piatok koncert zo zboru, v nedelu vystupenie z folklorneho suboru - tak som sa zo svojho synacka vytesovala a bola hrda mamina 😉 Juj, ako ma hrialo pri srdiecku 😵 😵 😵

krasny dnik vsetkym, napriek uprsanemu pocasiu .... vela slniecka do srdiecka 😵

lubica69
31. máj 2010

Ahojte kočky Tak tehulka zatiaľ žiadna nová?To nevadí tento rok všetky budeme Som rada,že sa cítite lepšie aj napriek nie vždy priaznivým výsledkom a tak

lenocka80
31. máj 2010

@majkal tura bola super. Minule si pisala, ze rada chodis do Jana, tak na Poludnici si uz urcite bola 🙂 boli sme tam. Ale teraz akuuuu mam svalovicu... 😝 A tvoje chlapca tancuje? To je super. Ktovie co bude toho nasho bavit 😀 Ale ked vidi v telke ludove tance, tak veru zastane a pozera na to s otvorenymi ustami 😀 Inak ho ani rozpravky nezaujimaju 😀

A pocko je fakt na nic...nechapem co sa to s nim deje. Ozi babky, este ze sme ostali v tejto teme 😀 Uz by sme museli dalsiu zakladat "Otehotniem v juni" 😀 😀 😀

majkal
31. máj 2010

@lenocka80 no moja .... tak s tou Poludnicou ..... ked som bola v LJ prvykrat, to som bola s kamoskou, ktora bola v 11tt. Aj sme sa na Poludnicu vybrali, hoci sme nevedeli ani to, ktory je to kopec 😀 ale nas "zlaty" majitel penzionu nam ju vrelo odporucal, ze tam mozeme ist aj same. Ked sme uz boli na ceste, stretli sme dve tety a pytali sme sa ci ideme dobre na tu poludnicu. Oni na vyplasene kukli, ze ci sa nebojime medvedov 😕 a ze ci ideme len my same dve ..... A to nam stacilo 😀 😀 😀 Urobili sme si turu Janskou dolinou pekne popri asfaltovej ceste 😝 😀

lenocka80
31. máj 2010

@majkal no to bolo zlateeee 😀 Som sa dobre pobavila 😀 Veru medvedov sa aj ja bojim, preto sme isli hore teraz, ked bol oficialny vystup, islo vela ludi, takze medvede sa odplasili 😀 teda aspon my sme ziadneho nestretli 😀 Ale Janska je tiez super, taka dobra prechadzka. 🙂

kamilkka
31. máj 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/2e7522

ahojte baby - tak toto je moj graf....

hovorila som v sobotu s jednou pani, ktorá sa trochA viac vyzná do BT a grafov atď,
ona zhodnotila posledne dva moje grafy BT.
a povedala, že na základe teploty je môj cyklus úplne ok a že aj LF je dosť dlha!
takže sa ohľadom toho nemusím trápiť.
a na základe dní, keď sme boli spolu tento mesiac povedala, že je veliká priam obrovská pravdepodobnosť, že
som tehu... teda ona je riadna optimistka!

a ja sa teraz idem zblázniť!
brucho ma stale bolí ako pred ms - no chápete!

majkal
31. máj 2010

@kamilkka tfuj tfuj tfuj, kiezby ta pani mala 100% pravdu 😉 😵 😵

inak, mna uz tiez skoro tyzden pobolieva brucho, az niekedy mam pocit, ze sa ms musi uz uz spustit 😒 Ale musim len pockat, tento "prvy" cyklus nepovazujem za normalny

kamilkka
31. máj 2010

@majkal
majka, myslím aj na teba!
a držíjm palce!
bola to teta, ktorá robí poradkynu pre LPP (symptotermalna metoda)
ja ked otehotniem a bude všetko ok, tak sa tym budem možno zaoberať a
potom poradím všetkym ženam, čo budu tápať a trápiť sa ako teraz ja!

majkal
31. máj 2010

@kamilkka 😵 ja som si akurat tento vikend nechala kupit od nich (LPP) dve publikacie 😵 uzitocna to vec .... aj ked sa budem chciet v buducnosti tehu chranit, tak urcite touto metodou .... uz ziadna antikoncepcia!!! .... Ale chce to naozaj sebadisciplinu a toleranciu oboch partnerov.

tak budeme na "ortiel" teraz cakat spolocne 😉

martinka78
31. máj 2010

Ahojky,
tak jsem se sem taky dřív nedostala, ty děti.... 😎
kamikka: taky držím palečky ať to vyjde, ale grafík máš pěkný, tak ať to vyjde..
Já mám dneska 36,3, takže zatím nejnižší teplotky takže ovulka je doufám tady,teda pojistili jsme si mimi už od soboty a teď si děláme srandu,že nás čeká ještě alespoň 3-denní maratonek 😉 Horší je, že máme 12.6. jednu oslavu a 19.6. druhou oslavu a samozejmě s alkoholem a já nechci nic riskovat,takže budu muset vymýšlet výmluvu proč nepít, chybět mi alkohol určitě nebude, nechutná mi ani pivo ani víno, maximálně jednou za 1/2 roku sklenička Baileys 😎 ale i kdybych těhotná nebyla,tak si ten organismus nechci nijak zničit..

kamilkka
31. máj 2010

@majkal
aky den si?
tento cyklus je prvy po umelom utlme - dobre si pamatam, že?
takže zazrak nečakaš, ale može sa stať....
kedy to ma prisť?
mne v sobotu, ale asi testnem skor - čo myslíš?

kamilkka
31. máj 2010

@martinka78 myslím, že do ms neohrozuješ dieťa alkoholom, pretože ono ešte nežije z krvi v tvojom obehu...
takže jedna sklenka neuškodí

martinka78
31. máj 2010

@kamilkka nojo, jenže tyhle dvě oslavy nejsou bohužel o jedné skleničce, nejradši bych tam ani nešla,ale bohužel musím, na té jedné se vůbec schází taková ta "alkoholová parta",která se bez alkoholu bavit neumí,ale bohužel tam jde manžílek a já musím taky,takže se asi budu muset vymlouvat , že beru prášky, nejlépe anitbiotika 😀 Tu druhou oslavu snad jakž takž zvládnu,ale nemám tyhle "akce" všeobecně ráda..

majkal
31. máj 2010

@kamilkka ja som dnes 12DPO .... a ano, je to prvy cyklus po umelom prechode, takze vsetky zmiesane pocity a bolesti pripisujem tomu a nicomu inemu 😀 Ja uvidim ako sa vyvinu teploty v priebehu tyzdna, ale ocakavam, ze do konca tyzdna ms pride. Testovat skor ako v piatok nechcem .... potom sa na to prilis namotavam .... jeden test som uz totiz robila v sobotu (aj to len preto, ze som mala doma zvysny testik), co bolo samozrejme prilis skoro 😝 a nic .... tak radsej nepokusam 😉 Do piatku ho radsej ani nekupim 😀

kamilkka
31. máj 2010

no ja som mala pokušenie testnut už dnes - 24 dc.
há - príliš skoro, čo?
ale chapem ťa.... tužba poznať vysledok je neskutočná

martinka78
31. máj 2010

@majkal s tím testováním jsem já taky hrozná, nejradši bych si dělala těhu testík už 10 DPO a vím, že mi to stejně nic neukáže,že je prostě brzo,nefungujou ani ty testy, který už // ukážou 5 DPO, ale každý měsíc si stejně těhu test koupím a vždycky si ho udělám, když mám pár dní vyšší teplotu a pak jsem akorát zklamaná,když to nic neukáže,ale prostě ten testík mi nedá spát a musím to zkusit,stejné to bude i tenhle cyklus, vím to a navíc mám 2 těhu testíky doma od minule.. ale já myslím, že nám to už snad konečně začne vycházet, první bude kamikka a pak budeš ty a pak my zbylé 😉

majkal
31. máj 2010

@martinka78 prave preto som si povedala, ze do mesta ani nejdem, aby ma nelakalo si ho kupit .... Viem, ze keby som ho mala doma, tak ho hned zajtra urobim 😀

majkal
31. máj 2010

@kamilkka to ani nehovorim ako som v sobotu na tom teste hladala druhu ciarku .... skoro s lupou 😀 vysla som s nim aj na denne svetlo, ci tam nebude aspon naznak 😝 ... ale bolo to naozaj skoro .... Ale uz som sa ukludnila .... uz ma nema co doma pokusat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre