Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

catrin1
4. mar 2010

vecernice..super ze v tom niesom sama... 🙂 ...dufam ze nas naozaj na konci cakaju tie //.... 😵 ...

ela19
4. mar 2010

Co myslite, blizi sa to k ovulacii?
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

larmimi
4. mar 2010

Ela fuuha, tak ja ti urcite nepoviem, lebo som nikdy ovu testy nemala..ale , to sa kupuje po jednom alebo ich je viac v tom baleni? a zrovna som dnes isla okolo lekarne a rozmyslala nad nimi...lebo fakt neviem kedy bude ci bola ovu u mna...na 100% vzdy je ta 37 teplota zvysena u kazdeho?

vecernice
4. mar 2010

ahoj eli - no tezko rict. vypada to, ze silni, ale uvidis zitra. nevim, kdy si mivala ovu driv 😉 ja mela tento mesic spoustu duchu, silnejsich slabsich, ale pozitivni byly az pozdeji (pozitivni mam u sebe v albu).

larmi - ja si kupuju baleni 5ks za 150KC, coz jeste jakztakz jde 😉
jinak teplota nemusi byt nad 37, ale krivka musi byt bifazicky prubeh, tzn. ve folikularni fazi celkove nizsi nez v lutealni fazi 🙂

simasla
4. mar 2010

čau holky - tak Vám musím popsat jak u doktora
ultrazvuk - sliznice 7mm vysoká - na pravém vaječníku jeden dominantní folikul velikosti 14 mm
(nevím jestli je to dobré a nebo ne), ale dle vyjádření Dr. ty tři dny co bylo to špinění nejspíš opravdu byl začátek nového cyklu - soudí tak dle ultrazvuku a právě dle velikosti folikulu - takže mám brát první den cyklu jako první den špinění. No vzal mi ještě krev na HCG - co kdyby náhodou a řekl, ať si zavolám odpoledne na výsledky - a pokud tam žádné HCG není tak mám začít brát ten Clostil - sice to bude až od 10 dne - ale podpoří to růst vajíček.
Takže jsem dle jeho pokynů trošku upravila grafík - vždycky to jde vrátit zpět. Nicméně z toho mám zas smíšené pocity :(, asi už mě z toho všeho celkem hrabe.

vecernice
4. mar 2010

simi - je dobre, ze sliznice roste, a ze je tam folik. holt si mela minulou ms asi extremne slabou. a clostik zabere, neboj. ja po nem mam ovu vzdy 🙂 tak neves hlavu, pokud tedy nebude hcg, tak to hned podporis a brzy to vyjde 🙂

larmimi
4. mar 2010

simasla...uz len cakat na vysledky dnes poobede🙂

simasla
4. mar 2010

díky holky - no já vím, že HCG tam nebude.. na to ty teploty nevypadají.. spíš teda věřím, že až zavolám - tak si hned vemu clostík a začne se něco dít 🙂.

larmimi
4. mar 2010

aha...asi by som si tiez mala spravit ten graf lebo ked to zapisujem len na papier tak to tak nevidno..

josie3331
4. mar 2010

tak dnesna teplota ma zabila 😀 sak uvidime za par dni..

vecernice
4. mar 2010

larmi - pekne koukej nahazet teploty do nejakeho z tech progamu, a hned uvidis, jak to vypada 🙂

vecernice
4. mar 2010

teda josie - ta teplota si skace jak chce, vid? 😲

larmimi
4. mar 2010

idem sa potrapit s tym grafom..

vecernice
4. mar 2010

tak a pak sup sem s nim 😉

larmimi
4. mar 2010

tak graf mam, len teploty mam doma, zapisala akurat tu dnesnu🙂
ale ako ho dostanem sem do albumu na MK?

vecernice
4. mar 2010

bud muzes pres Sharing - Home page zkopirovat link.
nebo je tam nekde ulozit, a pak to vlozis jako obrazek. ale ten link je lepsi, on se automaticky aktualizuje.
tedy oboji psano pro ff 😉

ameliejulliette
4. mar 2010

No holky, to teda koukám, co se děje, tenhle měsíc si ty grafy nedají pokoj a budou si s náma hrát, co?

No aspoň u Catrin že se to umoudřilo 🙂

Sim, to je dobře, aspoň víš, že rostou folíky, a brzo se bude dít i něco víc, určitě 🙂

Já jsem dneska neměřila, můj teploměr měl toho cestování včera dost a zůstal radšo v Praze... Tak zítra uvidím, snad už budem pomalu šplhat vzhůru někam k 37.3 😉

larmimi
4. mar 2010

ved to..iden este pozriet nikde som share nevidela

larmimi
4. mar 2010

sharing som nasla..a co dalej ☹

vecernice
4. mar 2010

Sharing - Home page - a tam je nahore link, ten nam sem zkopiruj 😉

larmimi
4. mar 2010

no som asi blba ale nevidim ten link, kde zadam...a co? modrykonik.sk?

larmimi
4. mar 2010

ja na to nemam nervy..budem si to zapisovat 😀

vecernice
4. mar 2010

larmi - pokud si na fertility friendu, das my graph, sharing-home page - tak tam nahore je link na tvuj grafik (aspon by byt mel) a tedn nam sem do diskuze muzes zkopirovat. anebo jsem se do toho uz i zamotala 😀

larmimi
4. mar 2010

neda sa mi to kopirovat...ALE
www.fertilityfriend.com/home/2D5eeO

larmimi
4. mar 2010

ale podla toho ako som na to klikla sa tam neukazal moj graf...kaslem na to

vecernice
4. mar 2010

no ja graf vidim, dnesek 1DC, teplota 36,4, sedi to?

larmimi
4. mar 2010

ano? tak super, to staci dat len heslo potom🙂)
no ano sedi, mam to doma tie zapisi....zajtra to podoplnam

bajoch
4. mar 2010

Ahoj holky, můžu se k vám přidat?

snažíme se od září/října 09 dnes 49 DC ale těhu se nekoná, potřebuju si s někým pokecat... ☹

mirip
4. mar 2010

ahoj bajoch vital v klube, mne možete dať že sa snažíme 4.mesiac, ešte síce neprišiel MS ale už sa rozbieha 😠

ameliejulliette
4. mar 2010

Ahoj Bajoch, vítej 🙂 A nesmutni, tady se věří 😉
49 DC, a to máš nurmálně takhle dlouhé cykly?

Jinak já už opět magořím s prsama... A opět, nerostou 😀 😀 😀 (A to ještě nemám ani na FF vyznačenou ovulaci... Tomu se říká... Aninevím jak, prostě už mi hráblo asi... Pomooooc 🙂 )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre