Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

catrin1
15. feb 2010

kitu prave to ze ja mam nepravidelne 40 az 48 dni...a nemohla byt ta hodnota nizka len preto ze ta ovulka este len bude...??
amelie no je mi z toho na prt aj ten moj graf sa mi zdal pekny nebol rozhadzany tak som myslela ze ovulka bude... ☹ ..hej teraz prvy raz mi to merali 22 dc...

kitu
15. feb 2010

no tak to nadej na ovu ešte je, ked maš cykly dlhšie... a viem ako sa asi citiš, bo ja som toto iste pociťovala pred mesiacom...som zvedava že čo teraz dorobí ten clostil so mnou....

simasla
15. feb 2010

Ahoj holky 🙂
Vadelka - krásné čárky, krásný grafík - moc ti to přeju a těším se až tě budeme následovat 🙂
Amelie - no třebas to vyšlo, kdo ví? v každém případě bych ti přála spíš těhu, než bacily v bříšku
catrin - no myslím, že ovulka nebyla - na FF to sice vypadá, že možná ano, ale pokud Dr. zjistil nízký progesteron, tak ovulace nebyla - mohla by ještě dorazit.. viděla jsem spoustu grafů dlouhých a nakonec ovulačních a třeba i také těhu.. nicméně podle MS nepoznáš zda byla ovulace, či nebyla - někdo totiž MS nedostane - jako třeba já a někdo jí dostane (a stejně se tomu říká anovulační krvácení)
No letím domů... držím palce všem, co čekají na // a ozvu se až dorazím
Zatím pa S.

catrin1
15. feb 2010

kitu a neznamena ked som mala nizky ten progesteron ze ovu uz nebude tento mesiac?

kitu
15. feb 2010

nie to nemusi byť ono čo je mne zname tak progesteron je hormon ktorý je produkovaný v druhej faze cyklu- teda po ovulácii, a to že ho maš malo može znamenať aj že ovulka ešte nebola ale aj že ani nebude a preto je hormon nizky...no ja ti neviem, nie som odborník, ale o tom progesterone mi dačo taketo motal moj doky...

catrin1
15. feb 2010

jaaaj no to je celom dobra sprava premna...dufam ze to je tak ze ovulka este bude..:o))

catrin1
15. feb 2010

simasla...tak myslis ze ovulka bi este mohla prist??? 🙂 ..som myslela ze uz neni nadej.. 😔

lussynka
15. feb 2010

Baby, tak ja som sa išla odreagovať na aerobik...ale moc som sa veru neodreagovala...bolo zle ako koňovi, akože nechápem, ešte mi tak naprd nebolo, no fuj 😝 išlo mi kríže rozdrapiť...

kitu
15. feb 2010

lussy že by tehu? hm?

už by sa tu mohla zasa objaviť nejaka tehulečka pre povzbudenie...nas zatial netehu...

lussynka
15. feb 2010

No Kitu, je možné, že sa ozýva zajtrajšia mrcha...

dalila23
15. feb 2010

ahojte aj my sa snažime uz osem mesiacov je mi strasne smutno s toho nikto ma nechape z mojho okolia ako nemam prepadnut depresii??ja tak tuzim po babetku...

kitu
15. feb 2010

treba veriť nie? ved to mame aj v názve 😉 ...

josie3331
15. feb 2010

ahojte baby...
som bola v DM a kupila som si pepino testy, do zasoby 😀 nech nemusim v lekarni vypytovat...a vedla bol teplomer, tak ze dokelu, asi aj ja zacnem merat... sa mi zapacil ten chvilkovy pocit, ze asi som tehotna..... to, ze nie som je uz vedlajsie no 😔 chcela som sa opytat, ze ktoru stranku mi viac odporucate...FF alebo tu nemecku? lebo tu nemecku by som brala viac, lebo nemcinu viem ovela lepsie ako anglictinu, tak by sa mi tam lepsie orientovalo...

vadelka super super, zavidim...ale v dobrom samozrejme

dalila a kolko mas rokov? mozno ak mas ako ja, tak to iste ocakavam aj ja.....myslim reakcie a preco taka mlada chces babo a tak...ale co..... a bola si uz u doktora preco sa nedari?

inac dakujem, ze mozem s vami o takych veciach kecat, ludia v okoli by asi nechapali moje reci o ovulacii a dnoch cyklu a taaak...uprimne, ani ja som nemyslela, ze budem taka, ze to budem riesit a nieto este merat teplotu.... ale ako vidiet, zmenila som sa

dalila23
15. feb 2010

mam23

dalila23
15. feb 2010

ja ja som sa zmenila je mi do placu ked si urobim test a je tam jedna ciarka boli sme u doktora ze vraj som v poriadku ale teras nas poslala na daku specializovanu kliniku ja mam strasny strach ze sa to nepodari ja tak tuzim mat babetko...

josie3331
15. feb 2010

ja mam 21 .... neboj sa, urcite ti doktori pomozu a mozno ani nebudu musiet, drz sa

inac tak ma napadlo, o kolkej hodine meriavate? a vzdy presne, alebo mate nejake odchylky? lebo neviem, aky si mam stanovit cas...
a mam zacat s meranim az ked mi skonci menzes, ze?

mirip
15. feb 2010

josi ja by som už pepino nekúpila, som kúpila dva a posledný som robila naposledy a ukázal // a o dva dni taký menzes jak hrom 😀

vadelka gratulujem 😉
dalila nebud smutná určite aj ty raz nájdeš // a prečo vás posielajú na vyšetrenia? to sa posiela až po roku-roku a pol ak sa nepodarí...........

dalila23
15. feb 2010

ies co ked ja si nemeriam....som zufala co hovoria doktori???staci na to normalny teplomer??ci je specialny??

mirip
15. feb 2010

josi, malo by to byť po najmenej 6hodinovom oddychu a skor ako rá no vstaneš z postele a je jedno či o 5,6,7,8,9tej len to musí byť po 6hodinovom oddychu na ložku a malo by to byť každý deň v rovnakom čase

dalila23
15. feb 2010

ahaa a moze to byt normalny teplomer??,

josie3331
15. feb 2010

mhm tak ja chodim spavat aj o 1 tak si to stanovim asi na 7.... ale jeden den budem musiet vstavat o 5, cestujem do BA na vystrenie, tak aj tak si to mam zmerat?

mirip
15. feb 2010

aj ked zmeriaš nič sa nedeje ale ak budeš zapisovať ako baby do grafov ti to može skresliť ovulku a ukázoať ju inak alebo nevyznačí vobec preto je to na tých grafoch blbé lebo ak je trochu výkyv čo sa týka merania v inom čase tak može ukázať alebo označiť´iné.ja to mám najjednoduchšie nemeriam vobec a aj keby som velmi chcela nedá sa 😀 😀 😀 a inak recept, ozaj to zaberá stačí pozrieť moj album bez nmerania každý druhý deň od cca 9-10DC do takého 19DC

josie3331
15. feb 2010

ani ja som nechcela merat, ale som si povedala, ze mozno by som teraz videla, ze mi klesla teplota a by som sa tak neradovala ako som sa radovala teraz...no uvidim, ci sa mi to osveci alebo sa na to vyprdnem

mirip
15. feb 2010

ja ani keby som ako chcela nemožem, lebo niekedy musíme v noci vstávať na papanie a niekedy prespí celú noc a potom by mi to skreslilo ale určite budeš aj ked nie celý cyklus vedieť že si tehula ako? ja som nemerala celý cyklus ale 27DC som mala // a od cca 28DC som merala a ak sa držala hore tak bolo dobre a to som merala do termínu kedy mal prísť menzes

dalila23
15. feb 2010

moj ma prist 20 februara..

kitu
15. feb 2010

hm no meranie, teda mne vdaka nemu zistil doky anovuláky... takže ja meriam poctivo.... digi teplomerom, budik mam na 6:30- to ani oci nerozlepim čahnem po teplomery a pichnem ho tam 😀 😀 😀 a potom spim kym nezazvoni o 6.35 dalši budik že treba ho vybrať- potom už aj jedno oko rozlepim a juknem že aka hodnota...jasna divočina 😀 😀

baby žiadne zufanie, nam sa to podari...určite....!!!!!! ja inak ako tu o našom snaženi nehovorim, okolie by to nepochopilo...že meriam bt, snažime sa a tak.... povedali by že sak mame ešte čas...tak som vdačna že sa možem tu vykecať...

mirip
15. feb 2010

konečne niekto na zúfastvo a ak neveríte že sa to aj vám podarí tak kuk moj album po 4rokoch a 3mesiacoch po všeličom možnom, a aj jednom potrate a sme predsa tu.............tak depky preč a hor sa na snaženie 😀

dalila23
15. feb 2010

no keby somtu mala hovorit vsetko tak sa na me sai dobre pobavite 😀 😀 😀

ameliejulliette
15. feb 2010

Dalilo, vítej mezi námi a nezoufej si, jsme snažilky a ne zoufalky 😉 A věříme, že 2010 to vyjde, to Tě sem přece přivedlo... 😉

Já měřím normálním rtuťovým zatím a nevidím důvod to měnit, měřím v půl sedmé, pět minut (což dnes se protáhlo, že... 😀), když měřím jindy tak ve FF se dá zadat jiný čas a to kolečko to nevybarví, ve Wunschkinderu to nakreslí normálně, ale nahoře jsou vypsané časy, tak když nějaká hodnota je divná, kouknu nahoru a vidím, aha, měřila jsem jindy...

Josie, ten německý program má nějaké jiné detekování plodných dní, je to malinko posunuté oproti FF, ale je to fajn, dělá to "plodné okénko" o něco delší 😉 😉 Kuk na můj grafík na Wunschkinder pro srovnání, jestli chceš. http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

dalila23
15. feb 2010

ked ja tym vyrazom nerozumiem co je FF???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre