Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

duratlicka__2
18. jan 2010

Ahojte🙂 Prisla som sa rozlucit. Prilis som kvoli otehotneniu stresovala a manzel by bol rad, keby sme sa milovali, ked sa nam chce a nie preto, ze mam ovulaciu alebo podobne. Nechcem na babo stale mysliet a stale si o tom pisat, lebo ma pravdu, ze sa potom fakt ako na just nebude darit. Skusime teda jeho metodu🙂
Zelam Vam teda vela // testov, krasnych zdravych babatiek a vsetko naj🙂

ameliejulliette
18. jan 2010

Duratlicka: Tak hodně zdaru a přijď se určitě pochlubit, až se zadaří 🙂
Janka, přeju Ti hodně zdaru a pohody do nového cyklu.
Josie, hodně síly, ať ten náročný týden zvládneš, určitě ho zvládneš bezvadně.

Skippy - jak se cítíš? Cítíš se nějak? 🙂 Hypnotizuju spolu s mým i Tvůj spřátelený grafík 🙂 Díky, moc jsi mě pobavila tou poznámkou o měření BT u naší početné menšiny 🙂
A Simasla?

Mně je od rána děsně zle, jen čekám, kdy se půjdu pomodlit k záchodové míse, motá se mi hlava a mám průjem. Asi jsem včera něco špatného snědla (byli jsme v reštyce a znáte ty tatarky... 😝 ) Tak to jdu zalomit, naštěstí nemusím dnes do práce. (To neznamená, že nemusím pracovat :-/)

Přeju vám všem hezké pondělí.

simasla
18. jan 2010

emily327: ............................................ 1. mesiac.............. kyselina listova
simasla:.................................................10.měsíc snažení...........kontryhel, kys.listová
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
diapozitiv:...............................................2.mesiac......................femi kapky, pupavka, kyselina listova, laska
http://www.fertilityfriend.com/home/diapozitiv
fomarik:..................................................4roky................ .......... momentálne len Babyplane
skippy7:..................................................2.mesiac po potrate v 27.tt ......................kys.listová
http://www.fertilityfriend.com/home/2c425b
kitu:.......................................................2.mesiac......................kys.listova,E-čko, duphaston-clostil,
http://www.fertilityfriend.com/home/2b8b2e
josie3331............................. ................ 2.mesiac..........................Nahrin Narosan cucoriedkovy
elise......................................................2.mesiac..........................kyselinu listovu, viera
ameliejulliette.........................................5. měsíc...........................Calibrum Babyplan, kontryhel, fenykl
http://www.fertilityfriend.com/home/2be7f8
janka13ke..............................................6. mesiac po druhom potrate........Duphaston, (Fraxiparin - injekcie - 3 mesiace), kys. listová, vit. E
nela00..................................................1rok a 7mes.................femi kvapky, tento mesiac bez clostilu
http://www.fertilityfriend.com/home/n
anaxamon.............................................1 rok a 6 mes..............bez
http://www.fertilityfriend.com/home/anaxamon
duratlicka..............................................1 mesiac......................kyselina listova
http://www.fertilityfriend.com/home/2c02b6

Těhulky:

hhalina:.......................zřetelné //.........2roky a 3 měsíce snažení.......5 měsíců kys.listová + 6 měsíců ovu testy (manžel vitamíny E, selen, zinek, PROFERTIL).
mscat................................Rok bez ovulace.......2měsíce snažení.....//na testu......nic jsem nebrala.
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

simasla
18. jan 2010

Ahoj holky,
zkoukla jsem grafíky a skippy a ameliej. - máte krásné, ale opravdu krásné poovulační teplotky 🙂
Tak čáry máry, ať z toho je miminko.  No jinak já se mám normálně, až na nějakou strašnou únavu… Nejradši bych se hodila marod – loni jsem nebyla ani jeden den nemocná, tak bych si to nejradši teď alespoň na týden vynahradila a odpočinula si. Něco se ve mně pere, teprve se mi ztrácí opar, co se mi před pár dni udělal a k tomu mi vyskočili pupínky na čele, takže vypadám jak idiot. Ráno jsem se nemohla vykopat z postele, nejradši bych se otočila a spala dál. Zítra jdu na tu gyndu, tak jsem zvědavá, co mi pan Dr. řekne.. na ten můj hrůzný cyklus a doufám, že mi nasadí nějakou horm. Léčbu jako kitu.
Jinak Duratlicka – doufám, že se přijdeš pak pochlubit s miminkem, ale možná bych si být tebou ještě chvilku dělala grafík – u tebe to vypadá, že ovulka vůbec nebyla. Je možné, že se cykly srovnají, ale přeci jen je lepší mít přehled.

catrin1
18. jan 2010

ahojte..tak ja som nevydrzala a dnes rano som spravila testik...najprv bol uplne biely a teraz tam vidim naznak druhej ciarky...ale nic si od toho neslubujem...dneska som 12 den od styku ked som mohla otehotnet...vydrzim este nejake 3 dni a ked nic objednam sa k doktorovi...nemate nahodou skusenosti s hcg testom?lebo ten som si robila dakujem...o)

ameliejulliette
18. jan 2010

Catrin, MS jsi měla dostat kdy? A od ovulace je to kolik dní? Za jak dlouho se objevila ta druhá čárka?
Promiň, samé otázky a žádná odpověď pro Tebe... 🙂

catrin1
18. jan 2010

amelie nemam pravidelnu Ms... ☹ ..ale dnes som 58 dc.od ovulacie to je 12 dni vtedy sme aj snazilkovali..tu druhu ciarku som ja objavila asi po hodinke..

ameliejulliette
18. jan 2010

Já bych určitě zkusila zítra ráno ještě jeden - jestli tam ta druhá čárka bude dřív než za hodinu, jinak si myslím, že klidně ještě může být dost brzo i 12 DPO. Hcg testy myslím, že by měly být spolehlivé, ale nevím, jak je to s tím "dodatečným" zobrazením //. Ale když jste to tak hezky trefili 🙂, snad to vyjde 🙂 Dej vědět, jsem na Tebe zvědavá, držím pěsti, aby měl Nicolas brzo sourozence 🙂

catrin1
18. jan 2010

amelie vdaka si ma potesila..pri nicolasovi mi vysla takmer neviditelna ciarka az 14 den po styku...aj tato ciarka je tam uplne slabulinka musim sa zapozerat aby som ju tam vobec videla...ale tak dufam ze to vyslo... 🙂
aj ja drzim palce vsetkkym nam aby to vyslo este tento mesiac. 🙂

diapozitiv01
18. jan 2010

catrin, 12 den je niekedy este skoro a tak isto nie je 100% ze ovulka bola v den styku, mozno bola den ci dva potom,, takze treba len cakat, drzime samozrejme palceky 🙂

simasla
18. jan 2010

téda, co to tu čtu 🙂 catrin.. pěkné.. tak jen ať to sílí, zkus za dva dny udělat další testík a můžeš zkusit i nějaký citlivý - jsou v lekárně testy HCG už s citlivostí 10

catrin1
18. jan 2010

dakujem ste zlate..ale bojim sa ze to zase nevyslo...skusim kupit pepino z tesca ten ma tusim citlivost 10..tento hcg co som si robila bol citlivost 20....a ked tam nic nebude tak je to jasne..

kitu
18. jan 2010

caute kočky,

no prvý den v praci uspešne za sebou- babulaci boli takí zlatý, asi mi chceli dať darček k menina posluchali, všetko robili- no proste takýchto dni by som brala vickrat za týžden...

no ja som dnes 9dc a zajtra sa chystam urobiť moj prvučký ovu test- kedy si ho ma kočky urobiť rano alebo večer alebo je to jedno...

simi no som zvedava že čo ti povie doky, možno aj ty nabehneš na clostil... inak ja som zatial nemala žiadne vedlajšie učinky- ako ich pisali baby v teme o clostile... takže pohoda, som zvedava či ta ovulka dorazi- snad hej a potom budeme silno snažilkovať...

baby a stačí raz za den alebo treba viackrat, lebo to neviem či by sme zvladli, teda manžel asi ano ale mna rano ledva z postele vykope tak neviem ako by ma donutil ku keksiku... 😀

lussynka
18. jan 2010

Čaute baby,
ja som taká trúbka 😒 som nevydržala a včera som si urobila tehotenský test, pričom som dobre vedela, že je ešte len 26DC (a mrcha chodí medzi 28 a 34DC) takže jasné, že bol negatívny... No mňa tak strašne boleli prsia a som mala dosť silnú bolesť v podbruší, že som to proste nevydržala a teraz som samozrejme sklamaná (ako vždy, lebo nikdy nevydržím počkať, kým príde mrcha, ale rýchlo, rýchlo robím test popredu)...ach jaj ja som taký nedočkavec... ☹

ameliejulliette
18. jan 2010

Lussynka - tak vidíš, že to víš, že to nemusí být směrodatný výsledek. Chápu, že to je těžké vydržet, a že ta nedočkavost teď ještě nezmizela, protože bys chtěla co nejdřív ten negativní výsledek "přebít" pozitivním.
Vydrž, vydrž. A kolik dní jsi po ovu?

ameliejulliette
18. jan 2010

Já mezitím přecházím ke klasickým PMS příznakům, jsem 24 DC, ale ms mívám někdy i po 26 dnech, někdy až po 30. Takže teď se jen upnu na teplotku, aby neklesala... achjo, bojím (spíš se bojím své reakce na případný neúspěch, no... znáte to.)

lussynka
18. jan 2010

amelie- podľa ovu testov som dnes asi 11 dni po ovu...ale teplotu nemeriam...keď som sa aj rozhodla ju merať, tak mi to väčšinou vydržalo dosť krátko a často som na to zabúdala, teda spomenula som si až keď som vstala z postele a raňajkovala...ale ak sa nám tento mesiac "nezadarilo" a príde mrcha, tak asi s tým meraním začnem...

catrin1
18. jan 2010

baby este sa chcem opytat neviete co znamena taky priesvitno biely vytok?neni toho vela len trosku se tam..vdaka.

janka13ke
18. jan 2010

catrin1
daj vedieť zajtra...

catrin1
18. jan 2010

janka budem testovat asi az pozajtra lebo nemam kupeny test az zajtra kupim ale kazdopadne dam vediet... 🙂

simasla
18. jan 2010

Hezký večer holky 🙂
lussynka - 11 den po pozitivním ovu testíku je ještě brzy - nezapomeň, že ovu test je pozitivní 24 až 48 hodin před ovulací .- to znamená, že jsi teprve 9-10 DPO - a i ty nejcitlivější testy bývají vidět tak 12 DPO a jen slaboulinká čárka, takže počkej tak 4 dny a zkus to znova... a nezoufej, vážně je ještě brzy
catrin - bílý výtok 🙂 to vypadá báječně, protože co jsem slyšela tak je to jeden z příznaků těhu 🙂 a jak jinak se cítíš?
amellie - jen vydržet viď - teplotky jsou krásné.. tak teď čekat, ale už ne dlouho... 🙂
kitu - také jsem zvědavá, co mi poví Dr. už jsem si nachystala graf a Jardovo spermiogram a těším se na to, co mi řekne... přemýšlím, jestli mám požádat rovnou o vyvolávačku, ale stále ještě doufám ve svou teorii 🙂 že třeba ovulka byla a zítra stoupne výrazně teplota a jsem jasná 😀 jo naděje umírá poslední

catrin1
18. jan 2010

simasla...citim sa inak celkom fajn,len ma trosku pobolieva podbrusko..to je vsetko... 🙂

catrin1
18. jan 2010

simasla a s tym vytokom pri malom som ho mala ale trosku neskor...asi az od 5 tt..myslis ze by to mohol byt priznak?:o))

catrin1
18. jan 2010

simasla a ty si preco myslis ze by si nemohla byt tehotna...??

simasla
18. jan 2010

no catrin - nechci ti dělat nějaké naděje, ale není to fajn myslet si, že možná ano 🙂
Vážně jsem četla, že bílý výtok se objevuje jako jeden možný příznak těhotenství... nezkoušela jsi krček - děložní kde je? jestli dole a tvrdý, nebo daleko nahoře a měkký?
Viz - toto je z jednoho článku:
Na závěr ještě jedna poznámka: Po oplodnění vajíčka během celého těhotenství zůstává čípek uzavřen a zároveň produkuje hustý lepkavý hlen, který jako zátka brání spermiím proniknout do dělohy, takže se vlastní zárodek může nerušeně vyvíjet.

simasla
18. jan 2010

no protože mám celkem nízké teploty, tak nevím, zda ovulka vůbec byla - byl by to zázrak kdyby byla 39 Den cyklu ovulace a pak také v době ovulky jsme se nemilovali - naposledy 2 dny před ovulkou :( - tedy možnou ovulkou... takže to by byl zázrak, kdyby tam vydrželi 😀

catrin1
18. jan 2010

simasal dakujem ..:o))...neviem ako sa ten krcok pozera...ale skusim si to nastudovat..
No jasne je to fajn myslet si ze to mozno vyslo ale radsej si hovorim ze to asi nevyslo aby som potom nebola moc sklamana... 🙂 ale verit mozme... 🙂 drzim aj tebe palce aby to vyslo...ak to nahodou mne vyslo tak ovulka bola 46 dc...aj pri malom som otehotnela v 48 dc.a viem to na 100 %. 🙂

catrin1
18. jan 2010

skusala som ten krcok,nasla som si jeden obrazok a podla toho...tak krcok som nahmatala ale ledva ledva som nanho dociahla co to znamena?

simasla
18. jan 2010

catrin - zkus toto - ale když nevíš, jak vypadá normálně, tak délka asi moc nepomůže.. spíš jestli je tvrdý a ne jako rozplizlý měkký..
http://www.rodina.cz/clanek5211.htm

simasla
18. jan 2010

já ho třeba mám také vzadu.. daleko.. ale zdá se mi, že je zavřený, ale moc tvrdý není - takže je možné.. že se připravuje mrška... i když do mršký mám ještě pár dní, takže kdo ví... jak bude vypadat za 2-3 dny.. i když i dle toho usuzuji, že těhu nejsem, ale kdo ví 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre