Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

simasla
24. jan 2010

Ahoj kitu - tééda to jsou dortíky - krásný ten 3.poschoďák svatební. Ovšem u vrabčeka jsem se zasmála :D
Tak mi zbývá ještě kousek a pak to doladit a dokontrolovat - tak myslím, že tak v devět bych to mohla mít.. ☹
Amelie - taky myslím, že je ta čárečka trošku silnější 🙂 držím co můžu aby to sílilo

kitu
24. jan 2010

dakujem baby 🙂

josie3331
24. jan 2010

kitu najviac sa mi paci darcek a vrabceka som cakala pri tortach pre deti, tak som sa pobavila, ked som to zbadala tam, kde to je 😀 😀

kitu
24. jan 2010

hm no baby to nie ja si vymýšlam tie tvary, to pridu za mnou a toto vieš, to chcem...

josiee no a mala som to nazvať nejako inak? 😀 😀 😀 😀 😀 podla našej temy a toho po čom tužime tak by som to pomenovala- nastroj na výrobu detičiek 😀 😀 😀 😀 😀

idem už hajať tak bru noc všetkým a dovi zajtra

catrin1
24. jan 2010

ahojte...
amelie dufam ze zajtra bude ciarka silnejsia a budes to mat iste..:o))
baby kedy mam zacat merat zajtra som 4 den mrchy..

josie3331
24. jan 2010

catrin a aky mas obvykle cyklus?

kitu tak podla velkosti by som to nazvala vrabec a nie vrabcek 😀 😀 😅

josie3331
24. jan 2010

ozaj, vo vela albumoch som videla fotky, kde pocitac zhotovil vyzor vasho dietata, proste spojil tvoje a priatelove fotky a bolo z toho vase dieta...neviete co to je zac?

mscat
24. jan 2010

ahojte
nevím či to víte..píšu jen na rychlo..už půjdu spát jsem unavená,.
dnes jsem se vrátila z nemocnice..přišli jsme o miminko. 😢

tak se mějte hezky papa a dobrou noc

josie3331
24. jan 2010

ahoj mscat, citala som to uz v susednej teme, bala som sa o teba ako tvoje kamosky, dufala som, ze to bude ok a budem ti drzat palce, nech to vyjde opat a proste.... naozaj na teba myslim a verim, ze bude uz dobre...dobru noc

ameliejulliette
24. jan 2010

Mscat, držím pěsti, ať jsi co nejdřív v pořádku, odpočívej.

ameliejulliette
24. jan 2010

Josie, zkus www.makemebabies.com, ale mně se teda moc nelíbily 😀 a ve skutečnosti budou určitě hezčí 🙂

Já nějak nemůžu spát, jsem zrovna vytiskla grafík z FF pro Dr., ať se mám čím ohánět 🙂 No jsem blbá, že jsem to ještě milému neřekla, by mě nějak uklidnil a možná bych i spala, ale když to ještě není jisté...

Kitu, vrabčeka jsem si prohlídla až teď a to je teda něco... 😲 😀

Jdu si pustit nějaký komediální seriál na uklidnění, dobrou noc všem.

ameliejulliette
25. jan 2010

A zase dobré ráno 😀 Teda, já jsem tak nervózní, že posledních pár nocí vážně moc nespím 🙂 Nové foto v albu... V reálu je to první nepopiratelná čárka. Část uvnitř mě křičí "Juchů!" (možná je to ta fazolka 🙂 ), ale jako celek pořád tak nějak nevěřící Tomáš 🙂 Jdu se oblíct, vyvenčit hafáky a vyrážím na krev.

vadelka
25. jan 2010

Dobré ránko 🙂
Gratulujem Amelie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Konečne ako hovoríš regulérna čiarka.
Kitu,fakt krááásne torty 😉 Pobavili ma.
Mscat,je mi to veľmi ľúto ☹ Viem,ako sa cítiš.....Drž sa

diapozitiv01
25. jan 2010

Dobre ranko babusky
amelie, no je vidiet ze to silnie co je super znamenie, ake maju tie testy citlivost?? su to 10 alebo 25??

tin_ka
25. jan 2010

amelie gratulujem. vela stastia na krvicke.. dobre ranko vsetkym..

catrin1
25. jan 2010

amelie ved je to tam..mozes sa tesit..gratulujem ti... 🙂

josie3331
25. jan 2010

tak tie fotky dietata na zaklade dvoch fotiek je riadna blbost, hodia tam barsaku...

inac ja som v noci preplakala a preplakala....ziadne snazenie nebolo kvoli malichernej hadke a este k tomu na mna dolahli vsetky problemy, ktore mam, tak mozno sme tym prepasli tento mesiac sancu o mimi....je mi strasne a strasne 😢

amelie ale tebe gratulujem a naozaj uprimne

catrin1
25. jan 2010

josie mavam od 38-48 dni..ako kedy.Len teraz som mala 61 dni a to asi zato ze som brala antibiotika moze to byt tym?

ameliejulliette
25. jan 2010

Holky, moc vám děkuju.
Diapozitiv, jsou to 25 Mammatest.

U Dr. takhle: Zpražila mě, že jdu hroooozně brzo (jaká to je hrůza, že jí tam ty ženské lezou hned jak najdou ducha na testu a že to může jestě během pár dní odejít a kdyby netestovaly, tak by to ani nevěděly a nebyly z toho špatný...). Na graf FF mi řekla, že si s tím dáváme (asi opět my moderní ženy 🙂 ) takovou práci a kdybychom to radši nechaly na přírodě... Každopádně podle zvýšených teplot (říkala 9 teplot nad 37, tak jsem jí ani neříkala, že mívám nad 37 i normálně, ale pak to sleze... je fakt, že takhle dlouho to ještě nebylo... ale dnešní 36.9 jsem nevytahovala - spala jsem asi dvě hoďky a za tu doby se pěkně propotila... ), že jsem zřejmě těhotná, i podle toho špinění. No ale že nejde říct, jestli to je nitroděložní nebo mimoděložní a jestli je vůbec životaschopné atd... A že mě, pokud hcg v krvi bude aspoň 1000 (???), bude chtít vidět nejdřív za 14 dní. Prostě čočku jsem dostala 😀 Jsem z toho trošku špatná, ale chápu ji. Je to fajn doktorka, zkušená, a má své názory, je rázná a trochu přísná. Ale dneska mi to nesedlo a jsem otrávená ☹ Zítra odpoledne si budu volat o výsledek, ale nevím, těch 1000, ať už myslela čehokoli 🙂, mi přijde moc, to asi nedáváme ☹

Josie, to je mi líto, že jste se včera chytli, doufám, že Ti dneska bude líp a zkus si nelámat hlavu prošvihnutím snažení, přece je hodně důležitý, abyste byli oba v pohodě... jakože nejdřív Ty a vy dva spolu a pak až mimi. Myslím na Tebe.

Já to jdu zalomit a mám předsevzetí opět se soustředit na "normální" život... Nevíte některá, jak se to dělá? 😀

mscat
25. jan 2010

děkuji vám holky

amelie:čárečku tam vidím 😉 držím pěsti.

simasla
25. jan 2010

Ahoj holky 🙂
Amelie -teda ta Dr. tě celkem sundala, co? Ale možná je to dobře... jako, že tě hodí zase zpátky na zem, co ? Nicméně čárka sílí, takže bych si zatím nelámala hlavu. Co nějaké nevolnosti? Né nic takového prostě si to užívej holka 🙂
Mscat - je mi to strašně moc líto :( nevím, co bych řekla, snad jen, že čas to všechno spraví... ale ještě to bude trvat.. drž se
josie - tak to znám - zrovna když si myslíš, že je ten pravý čas, tak se něco stane a nic z toho není.. ale to nevadí, dneska se usmiřte - to je hlavní
Já teploty už neřeším - za chvilku asi zamrznu a mrška nikde 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

mscat
25. jan 2010

simasla:děkuji...v pohodě..jdem dál... 😅
bolí to to je jasné... 😔 ...ale jsem mladá...jednou se zadaří určitě! 😅 🙂 poplaču sem tam a pak zase bude dobře.

josie3331
25. jan 2010

najviac ma stve, ze my dvaja si fakt dobre rozumieme a takto sa nam to pokasle....snad mi taka smutna a zla nalada nevydrzi dlho...
zaujimave je, ze cim horsiu naladu mam, tym som milsia k zakaznikom 🙂

simasla
25. jan 2010

Ahoj holky - tak jsem volala na výsledky na tu gyndu.
A představte si - mám infekci, o které nevím 😲 . Jsem v šoku - žádné obtíže nemám a stěr čípku mi vyšel pozitivní na ureaplasmu??? Ostatní infekce jsou negativní. Zítra si mám dojít pro antibiotika ☹ .
Holky víte některá, co je to za potvoru? a může to souviset nějak s cykly, či s problémem s otěhotněním a myslíte, že se bude muset antibiotiky přeléčit i Jára? No fuj.. co to je za xindla a kde jsem k tomu mohla přijít :(.

diapozitiv01
25. jan 2010

simi vitaj v klube aj ja som mala ureoplazmu

diapozitiv01
25. jan 2010

Mne ju zistili nahodne v 30t tehu, bola som 2 tyzdne na infuzkach s antibiotikami.
Tato hnusoba sposobuje potraty, predcasne porody, sposobuje problemy s otehotnenim...
Niekedy sa ani nemusi prejavit ani ja som nemala problem.

Po sestonedeli som mala ster negat, zaujimave je ze muzik bol negativny. chudak u neho mu to zistovali z ejakulatu. takze preliecena som bola iba ja.. aj tak mi to neslo do hlavy ako je to mozne ze ja som bola pozitivna on negativny,,,

diapozitiv01
25. jan 2010

este som chcela dopisat ze som brala Klacid. teda neviem ci to bolo antibiotikum, ale Klacid sa pouziva na liecbu proti ureaplazmam a mykoplazmam,,,,

ameliejulliette
25. jan 2010

Děkuju vám za podporu. Dopadají na mě mezitím pracovní dexxxní (a není to denní 😀) problémy a stresy, takže tolik k normálnímu životu 🙂

Jejda, Sim, tak to je nic moc zpráva a otrava, že musíš brát antibiotika, ale je dobře, že na to přišli a bude se to řešit. Nevím, jak dlouho se to léčí, asi rychle, když se berou AB, ale šup šup, ať už je to pryč. (Až dobereš ty antibiotika, určitě si pořiď něco na rychlejší obnovu mikroflóry, doporučuju Helicid.)

Josie, doufám, že po obědě je líp, a až přijdeš domů, bude ještě líp.

kitu
25. jan 2010

Ahojte kočky,

mscat- je mi to velice luto a prajem aby bolo čo najskor lepšie,

amelie- tak teda pani d. nebola moc mila, no ale podstatne je že tam ta čiarka je...anechsilnie a silnie....
simi to je nafigu že tam taketo niečo vyskočilo ale hadam atk to rychlo vyriešia

babyno ja som na tom stale rovnako... som zvedava že čo mi povie doky ked tam buduci pondelok nabehnem...

simasla
25. jan 2010

ahoj kitu - no obávám se, že to třeba nebudee zas taková sranda - to vyléčit - prý je to xindl, co se jen tak nedá... ale já see ho zbavím... i kdybych se neměla 2 měsíce milovat - prý je u léčby sexuální abstinence, nebo max. pak s kondomem a Jarda má alergii na latex 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre