Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

skippy7
20. dec 2009

Ahoj Simasla,
ja som na ovu testoch nikdy tu T čiarku nemala taku silnu ako tu kontrolnu,a pritom som podla mna mala ovulku, ale ja som mala take tie najlacnejšie testy, vidim, že ty si mala taky lepši 🙂

diapozitiv01
20. dec 2009

Simasli, ten testik vyzera byt pozit, alebo je to nas padnutie kazdym dnom,, skus este aj dnes vecer testnut a uvidis,, ale jednoznacne to treba poistit
🙂

skippy7
20. dec 2009

ja by som asi tiež ešte raz testla.....mne teplotka stupla na 37, tak som zvedava,či vydrži.....

simasla
20. dec 2009

díky holky.. já si nebyla jistá, zkusím odpoledne testnout, a nevím jestli jsou to nějaké lepší testy koupila jsem jich 5ks za 200 Kč. Jen s tím snažilkováním, to teprve uvidím 😖 , jdu dělat krém do ořechů a plnit je... tak zatím papa

dodkap
20. dec 2009

pridavam sa k teme, drzim Vam na ten januar palce, uz sa blizi a napodobne aj sebe 😉

skippy7
20. dec 2009

ano Dodkap, držime si palce navzajom 🙂 ....vitaj medzi nami

simasla
20. dec 2009

tak jsem testovala i dnes... fotku jsem hodila do albíčka.. a myslím, že pozitivní to bylo včera, takže jestli je to pravda od pozitivního testu by měla ovula dorazit do 48 hodin, tak dnes nebo zítra by měla být. Zítra má noční, takže bychom to museli dnes prosnažit
A ahoj dodkap 🙂

diapozitiv01
20. dec 2009

ovulka pride za 20-24 dni, tak sa neviem dockat 😀 😀

skippy7
20. dec 2009

Dia, a minule ked si tolko ovu testov minula, tak ste sa nesnažili?? hmm?

diapozitiv01
21. dec 2009

Dobre ranko,,
skipyy jasne ze sme sa snazili, ale nie vzdy to vyjde a vlastne bol to prvy cyklus co sme isli naozaj naostro..
Mesiac predtym som cez ovulku bola v nemocnici a predtym sme davali Pharmatex,,,

skippy7
21. dec 2009

Dia, dnes som testovala a iba jedna /.....ale dve som ani nečakala, však je to iba 5.DPO.....čo bude bude, v januari to ale zoberme velmi važne to snaženie, len dufam,že nebudeme niekde na navštevach 😀 ....

simasla
21. dec 2009

Ahoj holky, tak my jsme včera nesnažili... Ale nebylo to kvůli hádce - to jsme si stihli vyříkat a zrovna když mělo dojít na usmiřování v právém slova smyslu, tak mu volali z práce, aby zase přijel a byl tam celou noc? Dnes má také noční, takže tento měsíc z toho nic nebude. Nicméně nechápu své tělo - pozitivní ovu testík byl v sobotu, dnes je pondělí a ranní teplotka není poovulační? Buď ovula dorazí během dneška, nebo jsem divná a mám pozitivní test bez ovulace :(. http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

simasla
21. dec 2009

skippy - ještě vydržet 😉 5.dpo to se možná teprve uhnízďuje a pak teprve začne vylučovat HCG zkus tak 10.DPO a i to je brzy 😀

mscat
21. dec 2009

ahojte holky

vůbec nemám čas sem chodit..vždy kuknu do grafů něco rychle popíšu a zas běžím 😝 😅 dnes se stěhujem tak jsem budu chodit asi ještě mín než ted 😝

simasla:ovu testík ukázal ovu ale teplotka nee že? 😝
no já dnes takto..taky nechápu
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

si říkám že třeba byla ovlivněna tím že jsem šla spát kolem půl 2 ráno.ale zase tak já chodím spávat většinou tak nevím..ale až taký pokles 😅

simasla
21. dec 2009

mscat: já zatím ještě nezoufám, ovulka po ovu testu může být do 48 hodin- to znamená, že může být klidně dnes a teprve zítra vyleze teplota, no a u tebe myslím, že se ovula chystá 🙂.
A hezky stěhujte 🙂, ať to máte brzy hotové.

mscat
21. dec 2009

simasla:jasné tak snažilkujte 😉 😉

no..u mě s tou ovulkou..nechápu že mi tak klesla teplota to není zvykem...tý jo..v ovulku teda moc nevěřím no uvidím v další dny..ale odpoledne jsme prubli teda sexík.. 😅 ale teda nutit sem se musela odpoledne to nemám moc ve zvyku navíc když mám plno práce ještě . 😅 😝 a myslím že na pár dní to byl poslední. 😅 😝 tak ale pokud se ovu chystá tak si taky myslím že tak do dvou dnů by dorazila,.

simasla
21. dec 2009

holky já mám radost - myslela jsem, že z toho nic nebude - když je možné, že budu mít ovulku, ale utekla jsem z práce, už se mi za těch pár dní stýskalo, co jsme se neviděli a přijela jsem ho domů odpoledne znásilnit 😀 Takže teď jen čekat, co z toho bude 🙂

diapozitiv01
21. dec 2009

ahojte, ja cakam na vysledok tsh, kazala mi volat az 15.januara lebo sa stahuju ale asi si zajtra zavolam do labaku 😀

simasla
21. dec 2009

uff no 15.1. to je pěkně dlouho, taky bych asi nevydržela a volala rovnou do laboratoře - jestli ti to tam ovšem řeknou? toť otázka, ale za pokus nic nedáš

kitu
23. dec 2009

cavte kočky,
ja nejako nestiham sem zajsť... konečne som našla chviločku.. mam etše strašne vela prace na zajtra a to sme sa na poslednu chvilu rozhodli prerábať kuchynu tak to u nas vyzera ako po výbuchu...

všetkým vám prajem krasne vianoce aby ste ich prežili v pokoji a aby sa nam všetkým podarilo zarobiť na //
a takto o rok aby u nas všetkých bolo počuť detský plač... 🙂

skippy7
23. dec 2009

Ahoj Kitu,
my prerabame cely byt, tak viem o čom hovoriš.....žiadna vianočna atmosfera

aj ja vam prajem krasne Vianoce, a ešte krajšie tie buduce! 😵 😵 😵

monika0001
23. dec 2009

Vianoce lásky a pokoja,
nech každú tvoju bolesť zahoja.
V kruhu najbližších tešte sa spolu,
až budete sadať k štedrému stolu.
Moni a Igi

diapozitiv01
24. dec 2009

Pekne sviatky 🙂

josie3331
27. dec 2009

tak samozrejme na 10 den cyklu som mala ist doktorovi a skontrolovat to na ultrazvuku ale samozrejme vtedy musim do prace, tak som si povedala, ze nevadi, budeme kazdy den skusat a snad sa zadari, ale do toho priatel je chory, tak neviem ci bude vladat vlastne, tak je to take vsetko otazne, ach jaj 😒

simasla
28. dec 2009

Ahoj holky 🙂 tak jak je po Vánocích. Já jsem krásně vypla a jsem báječně odpočatá a co vy? Zjistila jsem, že jsem nějaká divná - mám pozitivní ovu test bez ovulace - no takže mě určitě čeká zase návštěva Dr. po Novém roce. Tu je můj graf : http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

skippy7
28. dec 2009

ahoj Sim,
inak, ja som ešte v pyžame....a prečo mysliš,že bez ovulace? ved teplota ti paradne stupla....ja čakam asi za 2 dni mrchu, tešim sa, bude super Silvester 😖

simasla
28. dec 2009

Ahoj skippy - no podívej, kdy jsem měla pozitivní ovu test :D a kdy stoupla teplota - navíc to bylo měřeno dnes až v půl deváté, tak to může být ovlivněno tím :D Ale ono se to nějak podá... nejspíš s pomocí Dr. Vím, že to miminko jednou bude a věřím tomu, že se to povede v Novém roce 🙂

skippy7
28. dec 2009

Ja tiež vstadim na ten januar,ale mam trochu obavy, lebo sa chystame ist na chatu a tam mi asi vyjde ovulka,tak nevim nevim, či sa bude dat snažilkovat 😒...nemusia o tom všetci vediet 😵,že pracujeme na mimi

mscat
28. dec 2009

ahojte holky

jsem tu dlouho nebyla 😝 😅
my jsme též neměli vůbec čas...22 jsme se stěhovali...takže taky žádná vánoční atmosféra jen jeden velký shon.23 ješte dokupování dárků létání po městě do večera.24 ..až ve tři hod odpoledne teprve dozdobený stromek.v 16 hod ještě rychle dobalování dárků takže letos 😅 celkem masakr..

ale něco zázračného to přece přineslo
😵 nečekaně.

http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

na ten den jsme se i trefili se sexíkem.. 🙂
tak se moc těším a jsem zvědavá jak to dopadne..jestli bude třeba další vánoční zázrak 😅

simasla:však ti teplotka šla nahoru ne? 😉

simasla
28. dec 2009

ahoj mscat - tak to my vánoční atmosféru celkem měli.. 🙂 stromeček jsme zdobili mezi 2 a 3 ranní 24.12 :D nechtělo se nám spát :D
A koukám, že ovulka byla 🙂 to je dobře, doufám, že vám to pěkně dopadne a bude to vánoční miminko - no a teplota mi šla dnes nahoru, ale vstávala jsem až v 8:30 a pochybuji, že se udrží - spíš to budee zase zítra sešup :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre