Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

larmimi
5. mar 2010

neviem preco sa mi spravil zvlast marcovy a zvlast februarovy graf..

ameliejulliette
5. mar 2010

Hurá, dikuse žije 🙂 A spousta ovulací se tady rozjela 😉 Jen tak dál.

Když zadám ještě dvě teploty vyšší, napíše mi to, že nemůže přesně vyznačit ovu, protože to měření flákám 😉 , ale že patrně byla někde mezi 10 a 15 DC.
Sim, ještě by nebyla teď vyznačená, ale když to stouplo, no tak doufám, že už klesat nebude 😉 Dlouuuuuuho 🙂

bajoch
5. mar 2010

děkuji za přivítání

Amelie: po vysazení HA jsem měla cyklus 37...a byl pravidelenej a teď poprvé jsem teda 50 DC, proto jsem byla včera na gyndě a doufala že...a ono nic ☹ ale tak času je dost aspoň si můžu dát pivečko 😀

larmimi
5. mar 2010

moj graf nikto nevidi ??

kitu
5. mar 2010

Ahojte baby,

takže zaver od dokyho- som ok, čo sa týka fyzickej stranky, žiadne cysty, ani nijake nežiaduce zmeny na vajkach ,vaječnikoch a ani maternici, vraj ju mam narastenu dostatočne ako pred mrchou,

ale už som bez clostilu- vraj by sme to mali nechať teraz tak a netlačiť na to priliš... ved sa snažíme iba 4 mesiace... a vraj nevidí dvovod prečo by som nemala fungovať normalne aj bez liekov... že už by sa organizmus mal umudriť teda znormalizovať a malo by to isť... tak som silno zvedava...

a čo sa týka toho že tento mediac nebola ovulka- tak že to určite preto že som bola chorá... takže asi tak som ja dopadla dnes- pekne počkam na mrchu a hups do noveho cyklu a hadam ovulačneho

larmimi
5. mar 2010

ELA kedy navrhujes testovanie TT ? 😉 (ked uz mame rovnake datumy)

ameliejulliette
5. mar 2010

Larmimi, když jsem klikla na ten Tvůj poslední odkaz na grafík, máš tam zadané jen dvě teploty, to je ono?
Kitu, to jsou dobré zprávy takto při pátku 😉

larmimi
5. mar 2010

amelie...praveze nie, mam aj viac, len toto mi preskocilo ako marec..a februar zas iny graf..
vytlacila som si ho nascanovala ale nechce mi ho dat do albumu lebo neni jpg. a neda sa to len zmenit koncovku..

larmimi
5. mar 2010

alebo kuknite cez www.fertilityfriend.com login larmimi a heslo tiez larmimi 🙂

ela19
5. mar 2010

larmimi podla toho vypoctu, co som ti minule poslala, a kde sme zistili, ze mame rovnaky cyklus, tak TT by sme si v mali urobit o 12 dni. Joj, Boze daj aby bol pozitivny 🙂 🙂 🙂

larmimi
5. mar 2010

hmm...tak to ma ten tyzden moj manzel meniny..to by bol darcek !! tak sa tesim, dohodneme sa na datume aby to bolo zaujimavejsie 🙂

ela19
5. mar 2010

No vcera mal moj manzel zase narodeniny !

ela19
5. mar 2010

No som rada, ze som aspon zistila, ze fungujem normalne. Uz som si myslela, ze budem musiet ist k lekarke a absolvovat tie vysetrenia a folikulometriu, brr 🙂
Este som dnes urobila jeden ovu test a stale mi ukazuje 2 krasne ciarky, takze aj dnes sa este posnazime, no manzel sa nestazuje 😀 hoci ja som si to vcera odtrpela, jak ma vsetko bolelo.

kitu
5. mar 2010

larmimi a prečo to robiš tak komplikovane stým grafom- však sem hod link... nad tým kalendarom je napisane home page setup- a to ti da link...či ti to nejde?

a na premenovanie suboru ja používam paint.net- tam sa to da zmeniť na jpg... a program je volnedostupný na nete... teda free

a inak doky mi pochvalil tie femi kvapky že to možem... aj ženský čajik...

simasla
5. mar 2010

ela - já bych jistila i zítra 🙂 - od pozitivního ovu testu může dojít ovulka do 24-48 hodin... takže jen pěkně snažilkujte
kitu - je mi líto, že nebyla tento měsíc ovulka - no a uvidíš, jestli ti clostil nastartoval cykly a třeba zrovna jo - což se prý u clostilu stává. A bude to bez léků a přirozené otěhotnění. Mě furt straší to vyšší procento časných potratů při braní clostíku.

larmimi
5. mar 2010

ela no vidis , tak mal peknu oslavu...kedze ja neviem presne ci uz som mala ovu alebo este len mam mat..tak snazime pre istotu kazdy vecer 😀

Kitu idem to skusit..

larmimi
5. mar 2010

KITU toto: www.fertilityfriend.com/home/2d5eeO
len tam ze nevidno moj februarovy graf...skus 😒

kitu
5. mar 2010

sim no o tomto som ani nevedela... no snad hej a naštartuje sa mi to... inak som aj s mužíčkom preberala, že to asi nechame na prirode- lebo že sa o to tak silno snažíme a možno preto to nejde že to tak obaja silno chceme... inak doky vravel že sa na to nesmieme tak silno sustrediť, že vraj sme normalny par a že ono to pride, a ked už tie dve čiarky budu tak že potom tie dve čiarky vypipleme za tých 9 mesiacov na krasne babo...

aj som bola trochu smutna že už nemam clostil ale asi to tak ma byť... však uvidime ako budem fungovať...zatial si dam tie femi kvapky, a alchemilkový čajik si zadovažim... inak som sa bala že moja sliznica bude asi nizka ked mavam take slabe mrchy ale nie, to je vraj vporiadku... tak ason volačo...a ktej ovulke sa postupne dopracujeme hadam...

ameliejulliette
5. mar 2010

Larmimi ... Nechápu... teď na tom linku není vůbec žádný graf...
Já jsem se přes Tebe přihlásila teda a teď se to ukazuje takto...
http://www.fertilityfriend.com/home/2d5ee0

Ale stejně nerozumím - Tys měla takhle zvláštně ms?

larmimi
5. mar 2010

amelie ..dakujem !
no...ano, len merat som si zacala az od toho 22heho...
a ten jeden den 37 je zvlastny? to som bola pravdep. chora...alebo ja neviem, lebo to je dobre zapisane..

larmimi
5. mar 2010

no a potom som tam mala vcera a dnes 36,5 ale to mi uz dalo novy graf...neviem preco to nepokracovalo...

larmimi
5. mar 2010

aha,, uz mi to zapisalo aj dnes...len teraz sa musim pohrabat v kosi (este ze som v praci a su tam len papiere) lebo som si z domu doniesla zapisy...a vcerajsi si nepamatam-- 😀

kitu
5. mar 2010

amelie ta si sikulka si to pravila... larmimi tak sa pridaj do tabulečky...

larmimi
5. mar 2010

no KITU to zas po mne chcete moc tabulecku 😀 😀 😀
som rada ze takto vidi niekto moj graf haha

duratlicka__2
5. mar 2010

Maricom, prvy mesiac beriem Duphaston od 16. do 25. dna cyklu, mam ho brat dva cykly a potom sa uvidi. Minuly cyklus som vobec nedostala ms, museli mi ju vyvolavat aj to po vyse 50tich dnoch. Tak dufam, ze aspon ms dostanem konecne dobrovolne.
Nemienim podstupovat nejake speci vysetrenia, lebo tehotenstvo sa u nas odlozilo na neurcito. Chceme brat hypoteku, kupovat bytik a s bruchom a smiesnym prijmom nam ju nedaju, takze najprv byvanie a potom babo.
A este dalsi dovod je, ze nechcem, aby sef musel zase zaskolovat dalsiu asistentku😀 A este to, že som kazdu chvilu chora a to nie je nic moc na prve mesiace tehotenstva☹ Musim sa dat zdravotne dokopy, ale tento rok alebo dalsi, ked budeme nastahovani a trosku udomacneni urcite chceme babo🙂

simasla
5. mar 2010

larmimi - koukám tu na ten tvůj graf a jde mi hlava kolem - to není možné abys měla takhle mršku jako jeden den pak nic a pak zase a zase - zkus si kliknout na ten odkaz - a zkoukni, jak to máš zaznačené ?

larmimi
5. mar 2010

Vam sa ta teplota v grafoch drzala aspon tri dni nad 36,7 aspon...ja nic,

larmimi
5. mar 2010

Simasla ja som si zacala merat az od toho 24teho...a potom tam je vsetko ok, tak to bolo 😉

ela19
5. mar 2010

simasla ano, treba to poistit, tento tyzden mame doma sexualny maraton 😀

ela19
5. mar 2010

duratlicka s tym duphastonom nech ta lekarka nenatahuje zbytocne, skus tie 2 cykly a ked nepomoze, tak nech da nieco ine, su to hormony a mne rozhadzali cely organizmus a este mi z toho rastly chlpy!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre