Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

vecernice
9. mar 2010

jak dlouhy mivas cykly?

ela19
9. mar 2010

Larmimi, aktivne sa snazime 8.mesiac, ale tento cyklus som zacala poctivo sledovat a zistila som, ze v predoslych mesiacoch som urobila chybu, ked som ovulaciu identifikovala podla hlienu a vyzera to tak, ze sme ovulku vzdy akurat presvihli. Tentokrat sme si to poistili kazdodennym snazilkovanim pred aj pocas ovulacie.

Ale blbě mi je aj teraz, ozaj ako na hojdačke. Normalne som mavala teplotu 35,5 - 35,8, pri ovulke vyskocila na 37 teraz mam uz 2 dni 36,2. Citim navaly tepla vcera v robote som sa normalne spotila.

catrin1
9. mar 2010

vecernice dakujem,aj ty sa pekne drzis len nech sa to udrzi to bi bolo super... 🙂

larmimi
9. mar 2010

vecernice : mavala som 31 dnove a aby mi nebolo malo posledne dva mesiac az 34 a 35..to je najhorsie taketo dlhe cakania
Ela aj ja som mala vcera vecer 36,2 som si merala len tak zo srandy..

ela19
9. mar 2010

Larmimi, vcera vecer som si zo srandy merala aj ja 🙂 mala som 36,3. Zistila som, ze mne teplota moc neskace, mavam rano ale aj vecer rovnaku.

vecernice
9. mar 2010

elo - 36,3? to je pekny propad oprati ovu 😉

larmi - ovu byva 10-16 dni pred ms. tedy od delky cyklu odecist, takze 35-16 jako pocatek ocekavaní ovu a 35-12 =23 coz je mozny konec plodneho obdobi,. pokud jsem se do toho nezamotala, tak ovu teprve bude. pak by ti teplotka povyskocila.

ela19
9. mar 2010

Ja si myslim, ze pre Larmimi by bolo jednoduchsie pocakt na menzes, co ma vlastne prvy den cyklu, a pre istotu sa testovat od 13 dna. Mame s Larmimi rovnaky cyklus a ja som sa testovala od 13-19 den a krasne bolo vidiet ako sa ciarka zosilnuje. Teda to je moj nazor. Larmimi ved buduci tyzden by ti mala prist mrcha, takze ides pekne od zaciatku a poctivo. 🙂

larmimi
9. mar 2010

vecernice coze ?? este len ovu pride?? tak to som zvedava ako to tento mesiac dopadne 😝
ela tak si ma uz zaradila 😀 😀 😀 ja este stale dufam ze mrcha nepride...

larmimi
9. mar 2010

my skusame druhy mesiac, pri prvej dcere som nevedela co je plodny den a hned sa podarilo

vecernice
9. mar 2010

larmi - to je jen muj hruby odhad. podle toho, ze teplota ti nepovyskocila a podle delky cylku. ale muze to byt jinak 😉 tak jen radsi se pekne venujte i ted jeden druhemu, a preju pokoj od mrchy na par mesicu nam vsem!

larmimi
9. mar 2010

ale aj tak mam taky pocit ze ovu uz bola...na 10DC ma strasne pichalo v podbrusku, cely tyzden som mala ovu hlien a jeden den aj teplotu rano 37.1..len vecer predtym som bola chora..tak neviem..
ale snazime pre istotu aj teraz 🤐

larmimi
9. mar 2010

no napr. moja kamaratka otehotnela cez mrchu...a to nechceli dieta tak vynechavali plodne dni a co sa nestalo

vecernice
9. mar 2010

larmi - 10DC cyklu bud byl ovu vyjimecne, nebo nebyla. protoze lutealni faze, tedy faze po ovu nebyva delsi nez 16-17 dni. zato ta pred ovu se ruzne meni. a u kamaradky - no zalezi, zda vedela, kdy ma plodne dny. zda to nebyla mrcha, ale treba spineni ...... ono i z toho duvodu, ze behm ms odchazi delozni sliznice, tak by se pak oplodnene vajicko nemelo kde usadit 😲 no ale priroda je mocna carodejka 😉

vecernice
9. mar 2010

a pokud by to nahodou nevyslo, tak bych se priklonila k ele - bud zacni zkouset ovu testy, nebo merit poctive teplotu, pak budes vedet, kdy a zda ovu je 🙂

larmimi
9. mar 2010

asi skusim tie ovu testy..

ameliejulliette
9. mar 2010

Ahojte, no moje favoritky pořád pěkně jedou 😉 Tak to má být 🙂 A to už jste 8-9 DPO, držím pěsti a těším se na vaše testíky - někdy na konci týdne? 🙂
Larmimi, je to tak, dokud není mrcha, není jisté, že přijde 😉

skippy7
9. mar 2010

čauky,
Catrin super,len tak dalej....aj Vecernice.......kedy sa chystate testovať?? tak v nedelu by ste mohli 😉
Amelie....tvoja mrška by mala kedy dojsť resp. nedojsť?? 🙂

kitu
9. mar 2010

Ahojte,

tak tak baby len tak dalej šplhajte v teplotkach nech tu mame dalšie tehulky...

u mna nič nove mrcha stale nedorazila, teplotka stale dole... ech teda oničom, už by to chcelo nejaký pozitivny impulz...

ameliejulliette
9. mar 2010

Skippy, minulý cyklus jsem měla LF 11 dní, ale takhle krátký cyklus (ovulka byla teď 13 DC) jsem ještě asi nikdy neměla :-O Takže spíš to čekám/nečekám 😉 tak za týden, týden a kousek.
Tvůj graf vypadá rozhodně super 😉 To chci co nejdřív i já na týden na hory 😀 Ty už jsi tak 11 DPO, odhadem? 🙂

skippy7
9. mar 2010

Amelie...no moj graf nevypada jako graf 🙂 ...tu teplotu cez mrchu som si vymyslela, aby tam bol akože nejaky vzostup 😀 ....myslim skor, že som tak 9DPO....odhadem 😉

Kitu neboj, všetko bude...raz to predsa musi prisť 😎 , mrcha vie byt niekedy hrozna mrcha 😠

denne73
9. mar 2010

Ahojte dievčatá. Dievky určite si pozrite film, no skôr dokument Tajemství a onedlho budeme všeeeeetky uspešne tehu. Stačí pozitívne myslieť a uveriť tomu že sa to čoskoro udeje. tak si držme palčeky 😉 😉 😉

denne73
9. mar 2010

Larmini , nič si z toho nerob ani ja netuším kedy mám ovulku. 😉

ameliejulliette
9. mar 2010

Denne, co je to za film a kde se dá sehnat?

maricom
9. mar 2010

ahojte babenky, tak prišiel deň D (návštevy u nového gyn) ale teraz naozaj neviem či sa mám smiať alebo plakať, ale asi určite si to večer riadne odrevem

1. "povedal vám niekto, že máte otočenú maternicu dozadu?" 😲 😲 😲
2. dr čo mi diagnostikoval cystu nevidel cystu ale močový mechúr 😅
3. sliznicu mám v stave buď začne MS alebo gravidita - a mám si testnúť 16.3. (tj 9-10 DPO)
4. mám ešte nejaké baktérijky na ktoré treba terapiu ale až keď sa vyvráti tehu
5. ak nepríde ms dostanem agolutín či ako sa tomu nadáva a pojdem aj na edokrinológiu na profil

to asi v skratke... fakt neviem čo mám ďalej napísať, som bez slov
🤐

denne73
9. mar 2010

Amelie je to dokument, výborne sa pozerá. ja som si ho stiahla z torentu to je stránka na ktoru sa musíš zaregistrovať. To by som ti musela zistiť od manželíka ako sa tam dostaneš a potom by som ti napísala. Každý si z toho odnesie to svoje. Podstatou toho všetkého je že najprv si musíš niečo zaželať a to si všetky želáme to isté, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 potom tomu musíš uveriť, no a nakoniec si predstaviť že si ozaj tehu. No znie to bláznivo, ale ja to skúsim. zaručene po istom čase a nemusí to trvať dlho to príde, len si to musíš veľmi želať. nesmeiš mysliť na to že sa ti nedarí lebo to len priťahuješ k sebe ako magnet. ak budeme mysliť že ano už to čoskoro vyjde tak to vyjde. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

skippy7
9. mar 2010

ahoj Maricom...

1. to nevadi...maju to niektore ženy a oteh. v pohode 🙂
2. fajn, že nemaš cystu,ale močovy mechur 😀
3. 16.3. sa uvidi a možno to budu aj // 🙂
4. bakterijky sa preliečia a bude to ok 😎
5. ak nepride ms, si tehu !! 😵 a daju ti to čo treba,a začne sa nova etapa 😉

...nevidim to tak zle...hm??

denne73
9. mar 2010

Maricom povedz si, že všeeetko bude vporiadku a žiadna maternica nie je otočená a bude to v pohode 🙂

ameliejulliette
9. mar 2010

Mari, to je velmi mnoho zpráv najednou, ale jedno je jasné: Je moc dobře, že změnila doktora! Tak nevěš hlavu, určitě to teď všechno půjde šupem, kdyby ještě nebylo zaděláno teď.

ameliejulliette
9. mar 2010

Denne, díky, tak to nepotřebuju, o tomhle vím své a už to skoro i umím si ty věci přát (říká se někdy "objednávat", protože tak to funguje...) Akorát s tím těhotenstvím už vím, že nestačí si přát, že chci otěhotnět, páč to se mi už teda jakože splnilo, že.. 😝 No tak jsem to trochu změnila na to, že chci mít zdravé spokojené dítě 🙂 Taky jsem si "objednala" už i (pro mě) poměrně větší obnos peněz (přes polovinu výplaty) a světe div se, dostaly se ke mně (do 3 měsíců). Takže tajemství už pro mě není žádným tajemstvím, jen se učím, jak s ním zacházet 😉 Ostatním doporučuji 😉

denne73
9. mar 2010

Super, super ja som v tom nováčik hehe, ale veľmi ma to nadchlo. 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre