Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

ela19
8. apr 2010

Baby je normalne, ze ked som si merala rano teplotu, tak v ustach 35,50 a dolu 36,20 ? Normalne si meriam po zobudení v ustach, a tie vase 37 stupnove teploty som vobec nechapala 🙂 Tak som to skusila na porovnanie dneska aj-aj. A je to teda dobry rozdiel podla mna 😒

marikac
8. apr 2010

josie3331, prepac, nechcela som, nevedela som...vela zdravia a zdaru pri plodeni zelam...beries aj nejake doplnky vyzivy ? (ja som si kupila calibrum babyplan 😝 ) a myslim,ze kupim aj ovu testy... na to meranie teploty ja nebudem mat disciplinu, 🙄

simasla
8. apr 2010

taky jsem papala calibrum babyplan a papám ho pořád :D
ela - musíš měřit celý měsíc buď v ústech a nebo celý měsíc vaginálně - jinak to nemá žádnou vypovídací hodnotu a v ústech je to hodně nepřesné...

josie3331
8. apr 2010

marikac ale vobec sa neospravedlnuj, pre mna to nie je nejaka zakazana tema, proste je to sucast zivota a budem s tym zit do konca zivota, velmi mi to dalo, ale samozrejme aj vzalo.... ovu testy vramci setrenia nemam tento mesiac, aj ked som nad tym uz rozmyslala, ale vravim si, sak ked budeme snazit min obden, tak sa musime trafit....a obcas si dam kyselinu listovu, ale dost to flakam ☹

ela19
8. apr 2010

simi, ano ja viem, ze sa ma merat stale na tom istom mieste, ale doslo mi ze v ustach je to teda hoodne nepresne 🙂
Podla teploty by som teda nevedela kedy mam ovulku, to preto ma vytacalo, ze mam pozitivne ovu testy a teploty nikde, od buduceho cyklu zmenim miesto merania.

ela19
8. apr 2010

viete co ma stve najviac? ze ja mam ovulku kazdy mesiac a manzel ma spermijky v poriadku a snazime sa naozaj poctivo, a este nic, je to zahada pre mna.

zabka1003
8. apr 2010

Ela teplota je normálne v ústach o cca 0,5 vyššia ako v pošve / konečníku..
A ako píše Sim, najlepšie merať každý deň celý mesiac, lebo u teba sa môžu pohybovať celý cyklus nízke a u niekoho sú bežné okolo 37 😉
A toto je fakt blbé, že ste obaja ok, a nejde to...ale určite sa to podarí, ver tomu 😵

Nela aj ty máš graf po ovulke taký že približne rovnaké hodnoty každý deň, až na pár výkyvov...ja som si už myslela, že som exemplár 😀

nela00
8. apr 2010

zabka dúfam, že zajtra už vyletí 🙂 ja mám tú ovu danú aj podľa utz

zabka1003
8. apr 2010

Neli držím palce 😉

sante
8. apr 2010

Nela, snád ti to to vyjde a tešíme sa na // 🙂 taktiež amelie 🙂
Ela to aj mne je záhada že takto ste ok a aj tak problém ☹ psychika je sviňa ☹ musíš sa zamestnať niečim vo volnom čase aby si na to stále nemyslela...

marikac
8. apr 2010

prave zistujem,ze som si to zle naplanovala vsetko ☹
kedze som po zime dost bleda a biela 😅 chcela by som byt do svadby pekne opalena (solarium), nad cim som premyslala doteraz? asi som sa velmi chcela vyhnut menstr. na svadbe...
momentalne mam taky pocit, ze by som bola radsej ak by sa to podarilo predsa az po svadbe, musime to babo oddialit ☹ teda ak uz sa nepodarilo nahodou 😲

sante
8. apr 2010

no lepšie mať menzes na svdbe, ako byť tehotná a grcať na všetko 😀

marikac
8. apr 2010

😀

sante
8. apr 2010

neboj bude to super tak či tak a bude ti úplne aj tak jedno v ten deň, čis si opálená, alebo nie 😉

vecernice
8. apr 2010

no ja na svatbu do bulych satu chtela byt taky opalena ..... tak jsem chodila pravidelne na solarko. a den pred svatbou zasla na jine, tam meli nove trubice, tak jsem se spalila 😀 jojo clovek si vse tak krasne maluje a osud si s nim obcas zahraje 😉

sante
8. apr 2010

ojoj 😀
no preto je asi všetko najlepšie nechať plavať tak ako má a žiadne extra zmeny a dopomáhania... to je ako s otehotnením, všetko ok, snažíš sa a just nie 🙂

vecernice
8. apr 2010

no nastesti jsem si prichytla jen zadni cast stehen a lytka, to nebylo videt, a do druheho dne to i prestalo bolet na dotek 😀

veronikaprostenika
8. apr 2010

ahoj holky, tak jsem vas pracne docetla 🙂 , jak ted nemame doma net, tak musim do knihovny(vzpominka na studebtska leta 😀 )
amel:ja si rikam-az tam objevi // amel, tak ja taky 😀 , jak sme mely ovulku ve stejny den, tak si rikam, ze abysme tak neutracely za testy, tak se muzeme ob den s testovanim stridat 😀 😀 😀 . U mě taky ROSTOU, jenže u mě rostou před MS vždycky 🙄 , takže z toho nemůžu nic soudit...přeji krásnej den, venku je faakt krásně 😵

ameliejulliette
8. apr 2010

Večernice 😀 No já jsem přemýšlela nad solárkem taky, ale hlavně kvůli tomu, že můj otec bude na svatbě po měsíci stráveném pěkně na dovče na sluníčku, tak aby bylo poznat, že jsem jeho dcera 😀 (My jsme oba takoví dost snědí, když se tomu trochu pomůže 😀 ) Ale uvidím ... No stress.
Ms na svatbě neřeším, ani blitíčko, protože budu těhotná + bude mi dobře.
S těma prsama jsem už zblblá, v jednu chvíli mi přijdou jakože fakt gigantický a pak zas nic... No v neděli se uvidí... ( ty // )

Sim, kdepak jsi? Jaké je to číslo? celý den na Tebe myslím a chci si přečíst co nejvyšší cifru 😉

marikac
8. apr 2010

amelie, tak teda mas rovnaky "problem" ak sa to da nazvat problemom....sucasne chcem byt aj hneda aj tehotna... 😀 ale jedno vylucuje druhe...vies ze do solarka nesmies tehotna...ako to poriesis ty? ja by som chcela byt sneda, nadherne foto z toho budu a zuby sa potom tak beleju,ze by som mohla tocit reklamu na zubnu pastu 😀
no ved si pockam do terminu MS a dalej budem riesit co a ako 😒

vecernice
8. apr 2010

holky a co samoopalovaci krem? to by slo ne? jen poradne rovnomerne roztirat 😉

coccinelle77
8. apr 2010

Ak samoopalovaci, tak len ten kvalitnejsi z lekarne. ja som si na svoju svadbu dala na cele telo nastriekat cukrovy roztok, treba si to najst na internete, v ktorych salonoch to robia, a vydrzalo mi to asi 10 dni, a vyzeralo to uplne prirodzene, nie umelo ani oranzovo,ziadne flaky, prosto 100% spokojnost. 😀

veronikaprostenika
8. apr 2010

já jsem chodila na solárko hodně 😕 .. ale jakmile jsme začali se snažením, tak mě tam nikdo nedostane ani parem volu 😀 , pokud to(samozrejme ciste teoreticky) v pondeli dostanu, tak na solarko zajdu, pokud nedostanu, tak cekam, ze behem par tydnu na me bude pritel zase volat "bleda tvari" 😀

ameliejulliette
8. apr 2010

No tak já nejsem žádná bledule ani tak, takže to víte, že to těhotenství kvůli solárku neobrečím, i kdybych měla být průsvitná, tak bych tomu dala přednost 😀 Cukrový roztok je dobrý nápad, díky 🙂

lussynka
8. apr 2010

Simi, Simi no kde si???? Všetky sme zvedavé a Ty nič 😕

ela19
8. apr 2010

veronika, to si ma potesila, ze mas v albume aj ty vecicky, ktore nakupujes dopredu, aspon tu niesom jediná šibnutá 🙂

simasla
8. apr 2010

Holky hlásím se s hodnotou HCG - hodnota je 164 - mám přijít na kontrolní odběr příští týden a pak se domluvíme, kdy na ultrazvuk. 😵 😵 😵
Prý to odpovídá tomu - že jsem tak 4+3 tt - tedy mezi 4tt a 5tt.
Jsem strašně šťastná a už teď doufám, že příští týden to bude rozhodně vyšší. Jdu se juknout na nějakou tabulku - jaké jsou hodnoty HCG v jakém týdnu...

ameliejulliette
8. apr 2010

Tak supeeer 🙂 Koukala jsem do tabulky, když ale ono to fakt hodně nastartuje až teď někdy. Příští týden bude mnohonásobně vyšší 🙂

simasla
8. apr 2010

no doufám, že to není moc málo... zas nějaké závratné číslo to není 😒

lussynka
8. apr 2010

Neboj Simi, bude to čoraz viac 😉 mne by kľudne stačilo aj 160 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre