Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

fomarik
11. apr 2010

Ja som si vytvorila takú knihu, do ktorej si píšem všetko, ohľadom našho vytúženého babatka. Volá sa to : Cesta za šťastím. Sú tam aj fotky z Heliosu - domček, kde sa dejú zázraky. No a samozrejme veľmi sa teším, ked si tam nalepím prvý koľajnicový test!!!! Prvé foto zo sona. Sú tam zápisky z celého obdobia nášho snaženia. prispieva tam aj mnažel... že . " Dnes som ti kúpil kryty do zástrčky, aby ťa nepotriasla elektrika, ked si tam budeš pchať pršteky:"... no som skoro odpadla, ked som to tam prečítala.

K tým prsiam.... ja mám veeeľmi citlivé bradavky, vadí mi aj utieranie uterákom...ale to bude asi z tých liekov 😉

ela19
11. apr 2010

simi, joj ved aj bola to som zabudla napisat.

formarik to je uzasne, mne sa paci ked manzelia sa neboja ukazat co citia a ze chcu bábo rovnako ako my.

Mne po dovolenke povedal manzel, ze sa mu snival sen o nasom babatku, a take sa mu este teda nesnivalo 🙂

Verim ze je to znamenie. Mne pred pár tyzdnami zomrela babicka, ktorú som zboznovala, tak ju prosim aby nam poslala toho nasho anjelika. Ktorý má u nas nachystanu aj krásnu výbavicku.

zabka1003
11. apr 2010

Dobré ránko..
tak u nás to už je rozhodnuté..teplota klesla riadne..takže tento mesiac zase nič..
Som to už poriadne oplakala ráno... ☹
Budúci mesiac už nebudem merať, kašlem na to..čo má prísť príde 😒

Ale vám všetkým veľmi držím palce, nech máte vysoké teplotky a dve čiarky na testoch

govinda
11. apr 2010

amelie, práveže to v grafe chýba - keby som mala v grafe značený krčok, hlien a pod. tak by ovulku vyznačil hrubou čiarou. No aspoň myslím, istá si nie som 😀 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

algi
11. apr 2010

ahojte babeny, mna caka vyvolavacka nkolko mrcha nie a nie dostavit, testiky negativne ☹ , snad to nepojde takto kazdy mesiac 😒

govinda
11. apr 2010

algi, a ktorý DC si? Ja mám s vyvoláčkami už dosť skúseností 😒

algi
11. apr 2010

quvinda - narychlo uz to bude aj 60. mrcha mi mala dojst uz druhy krat. bola som u dr. pred sviatkami, ta mi povedala je mnrcha je na spadnutie podla ultrazvuku, ze pockame po sviatkoch, no a nic zatial takze tento tyzden jej volam.

lussynka
11. apr 2010

Baby zistila som, že mi to už hrabe na tu hlavu 😀 - poobede som išla na poval nájsť starú lupu, aby som sa uistila, či na tom teste tá druhá čiarka nie je 😀 😀 😀 no hrabe mi to...a nič som tam aj tak nevidela...

algi
11. apr 2010

lussynka - 🙂 mala by si to pozret este pod roznym uv ziarenim 😎

simasla
11. apr 2010

a co jsi zjistila - že skutečně není? protože jestli se ti zdá nějaký náznak .... tak to by vypadalo dobře - a jak citlivý to je test... já když jsem takhle brzy testovala, tak jsem měla ten víc citlivý v kazetě a byla jsem schopná kazetu rozebrat a vytáhnout jen ten proužek, abych se mohla pořádně podívat :D

elise
11. apr 2010

ahojte ja mám zase zlé obdobie v práci manžel chce zmeniť prácu na lepšie ide a nechcu ho pustiť a mne sa vyhrážajú vyhadzovom... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
mrchujem o 106 ale padaju zo mna také chuchvalce a jasnočervená krv sa vali vo väčšej intenzite. dufame že to vyjde nasledovný mesiac a vianoce by som rada mala bruškaté a už na materskej. 😉

maricom
11. apr 2010

ajojte, cítim ovulku vo vzduchu 😵 , dokonca sa aj test umúdril a druhá čiarka je výraznejšia....tákže, preseed nachystaný pri postieľke aaaaaaaaaaa dopuče ak to už teraz nevypáli tak fakt neviem....... 😉 😅 😅

fomarik držím ti palce, zameriam svoju pozitívnu energiu, ale ako popisuješ príznaky mne sa vidí, že by to bolo aj na tehu... kedy budeš testovať?

lussynka
11. apr 2010

Simi, test bol s citlivosťou 25 Woman Secret, takže nič moc 😝 a nevidela som tam nič ani pod lupou 😀 , ale keď som sa vrátila domov z návštevy asi po 5 hodinách, tak som si "vsugerovala" že je tam po otáčaniach z rôznych uhlov náznak čiarky, ale v skutočnosti tam fakt nič nie je...asi je ešte fakt skoro...

maricom
11. apr 2010

och elise, no to je trápenie, nie je čo závidieť a ťažko sa je aj od toho odpútať a myslieť pozitívne. Nedajte sa!

denne73
11. apr 2010

Ahoj Elise. Neboj moja všetko bude dobré len sito hovor každý den. Posielam ti trošku mojej energie heheh. Chytaaaaaj. 😉 😉

ameliejulliette
11. apr 2010

Denne, to klidně může být ono - když to je těžké říct, není u Tebe s čím srovnávat. Ale: jestli byla ovu a keksík, tak je to možné vždycky 😉 😉 😉
Elise, to jsou takový období, ale zas to bude lepší. Vyřeší se to určitě tak, že si nakonec polepšíte, i když to tak teď nemusí vypadat. Drž se.
Lussy, naprosto Tě chápu. Já právě vyrážím doplnit zásobu testů, zkusím dát šanci i Rapiclearu (ale ne kazetě, tomu do proudu moči, Sim na něm měla hezkou čárečku, chci takyyy 😀), odpoledne testnu Mammatest 25 znovu.
Maricom, hodně zdaru s Preseedem 😉 Jestli já jsem těhu, tak na tom má tak 50% podíl si myslím 😉

ameliejulliette
11. apr 2010

Zabkoooo, držím pěsti do třetice ať to vyjde !
Fomarik - to je krásné, s tou knihou, jak jsi tu psala 😵

govinda
11. apr 2010

algi, tak 60DC je už dosť. Ja mávam tiež dlhé cykly 😒 , ale taký 60DC už tiež vzdávam boj a idem na vyvolávačku aj ja 😠

sante
11. apr 2010

Ahojte 🙂
fomarik, tú knihu čo si vediete sa tiež páči a manžel tam krásnu veetu napísal 🙂 ako Ela píše, je to super že aj manželia sa vedia podeliť o svoje túžby 😉 my sme včera boli u svokrovcov a bola tam sesterka mojho mm a ona má 4 mesačnú Zoju a mm mi ju ani do rúk nechcel dať, stále si ju mojkal a spýtal sa kedy aj my budeme mať 🙂 ☹
babulky držte sa, maricom super že ovulka v dohlade, govinda nezúfaj, amelie rýchlo krásnu fotečku nech sa možme zasa tešiť, žabka neboj, nabudúce to isto vyjde ... 😉

maricom
11. apr 2010

sante ty ako s ovulkou, už je na ceste, či sa jej ešte neráči, je to s nimi hrozné, človek aby sa im doprosoval 😠

sante
11. apr 2010

ja nič zatial ☹ bud mi mikroskop neukázal, alebo nič... budem musieť nakúpiť testy

govinda
11. apr 2010

sante, tak ak ma teplota neklame, tak u mňa ovulka bola

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

neskoro, ale predsa - teda ak ozaj bola 😀

sante
11. apr 2010

tak som to zle celé pochopila, čiže super 😉

altalia
11. apr 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/29a2fb
no tak jak se dalo čekat, tak mě hezky šoupněte kam patřím ☹ graf super, konec blbej.. ☹ tak tomu dám ještě ty dva pokusy, kdy s doktorem budu přesně vědět, kdy bude ovu a pak na to peču a pomalu budu chystat IVF, myslím, že i IUI pominu, protože už mě to stálo dost nervů a asi chci už najistotu, čas běží, léta běží a nic... ☹ ☹

no tak všem ostatním držím pěsti, aby teploty nepadaly !!!!

govinda
11. apr 2010

sante, no ono si to pochopila aj správne. Často mávam katastrofálne dlhé cykly, len keď beriem clostil a duphik, tak je to ok. Tento cyklus ma tá ovulka prekvapila - teda v prípade, že to ovulka je a že teplotky sa podržia hore aj naďalej 😀

kavaapalma
11. apr 2010

drzim vam vsetkym palce

simasla
11. apr 2010

uff altalia - to je mi líto... ale určitě se zadaří a dva cykly jsou ještě celkem dlouhá doba - tedy myslím dlouhá doba na to, aby se to mohlo povést 🙂
govi - držím palce, aby se ti teplotky udržely a ovulka se potvrdila

ameliejulliette
11. apr 2010

Altalia, škoda... ale jak píše Sim, než dojde na IVF, možná bude stačit to, že budeš vědět, že už se k té "jistotě" schyluje, a povede se vám to jen tak 😉

fomarik
11. apr 2010

Altalia... veru, ked sa upokojíš a budeš v tom, že IVF už vyjde, možno sa to podarí i bez nej..veľmi ti to prajem.. teda všetkým snažilkám.

ja dnes poriadne stresujem. Včera som sa trochu kopla, pretože som 26 DC a nie 22 Dc ako som písala. Takže depkujem, aby mrcha neprišla, ved to vyzerá tak nádejne. Skutočne, takto som sa nikdy necítila...myslím s tými mojimi bolesťami podbruška a citlivé bradavky( tie ma nikdy neboleli ani pri mrche). No, ostáva mi len čakať a pevne dúfať, že po 4 rokoch sa to už podarí 😔

kitu
11. apr 2010

Ahojte kočky,

tak sa nam to tu rozbieha a vyzerá to nadejne s tým tehulkovaním u viacerých... u mna to vyzera skor beznadejne... ziadna ovu=žiadne tehu 😠 ☹

hm... a ta teplota- stale rovnaka... už 5 dni vkuse...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre