Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

josie3331
8. jan 2010

janka preplatim ti to 😀

a som casnicka...a nevysavam pred hostami, iba ked tam nikoho nemam....takze preto som ani nevysavala...no co, hlavne ze som doma, spravila som si toasty, tak som konecne napapana....

a rano si spravim test, moc sa tesim

simasla
8. jan 2010

josie - držím co můžu, aby tam byly 2 čárky... jak se vzbudím, půjdu se hned podívat, jak to s tebou dopadlo 😵

josie3331
8. jan 2010

uvidim, ci budem hned na nete, ale akonahle budem moct, tak napisem...dakujem moc moc

emily327
8. jan 2010

josie3331: drzim palce aby boli // 🙂

janka13ke: aj ja velmi 😉 tak uz nech to niektora z nas zacne a hadam sa to uz potom robehne 🙂

ameliejulliette
8. jan 2010

Tak snad napotřetí 🙂
Ahoj holky, moooc jste toho napsaly, až nestíhám 🙂 Ale většinou samé dobré zprávy, tak mám radost.

Josie: Moc Ti fandím a držím pěsti.
Emily: Díky, přežila jsem, včas jsem to podchytila a lehla jsem si hned a prospala půl dne a celou noc, takže ok.
Fomarik: Mám radost, že jsi to své původní "do konce roku" zkrouhla na optimističtější "do dubna" 🙂) A já pořád ještě trvvám na lednu 😀

Chtěla jsem se podělit taky o grafík, můj první na FF, a jaký optimistický! 🙂 (teda zatím to pořád vidím optimisticky, ... už jsem jich sice pár otpimistických měla, naposled teplota po ovu byla nahoře o dva dny déle a já měla milion příznaků 😀 😀 ... ale je teď je přece ten LEDEN 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/2be7f8

skippy7
8. jan 2010

Amelie - a ovulka už bola?...teplota ti stupa...

ameliejulliette
9. jan 2010

skippy: po dnešním měření... 😒 Tak já zas nevím. Jinak než z hlenu a teploty ovu nedetekuju (ze slin fakt nějak nefunguje...), ale někdy mám ten plodný hlen docela dlouho, tak je možné, že se to s teplotou ještě znovu zhoupne... a nebo už byla a ten dnešek je úlet 😎

josie3331
9. jan 2010

ahojte, tak je to negativne, tak tie vsetky bolesti a blbosti okolo toho boli moje klasicke vsedne pocity, mna proste stale vsade boli.... takze dalsi cyklus budem pouzivat ovulacne testy a budem snazit a snazit a snazit...no a to by bolo aby to nevyslo 😀

skippy7
9. jan 2010

Amelie - tak tento polkes teploty by mohol byt ovulka 😉 , tak šup šup 😀 ....zajtra by ti mala teplota stupat,ak by to tak bolo....však potom ti to asi vyznači tu červenu čiaru=ovulku hm?

emily327
9. jan 2010

josie3331: nestracaj nadej, raz sa to urcite podari, drzime palce 😉

elise
9. jan 2010

josie // prídu uvidíš veríme tomu 😉 ja skúsim testovať cez týžden lebo som bola chorá vyhodil sa mi opar na perách a pod perou z teploty.

catrin1
9. jan 2010

ahojte tak MS stale neprisla,horsie je ze ani neviem kedy by som s test mala spravit...
josie na buduci mesiac to urcite vyjde..dzim palce

skippy7
9. jan 2010

Catrin a vieš kedy si mala zhruba ovulaciu? keby si bola aspon 10dni po, tak test by ti už mohol niečo ukazat,skus Mamatest-tie su vraj dobre...držim palce 😉

catrin1
9. jan 2010

skippy vdaka...ale vobec netusim,dnes som 47 dc a pocity na ovulaciu som mala 6.januara,utorok boleli ma krize a podbrusko ale netusim ci to mohla byt ovulacia... 😒

kitu
9. jan 2010

Ahojte,

no ja už mam dnes náznak mrchy- len mi teraz baby poraďte- mam už aj toto špinenie ratať aj ako mrchu alebo ešte nie? lebo na piaty den si mam dať ten clostil a neviem kedy to mam začať ratať... inak teraz som kuk do grafu a som z neho trošku mimo - teda z toho datumu - ja mam dnes 26 dc a nie ako mi ukazuje graf že 25, hm... no neviem kde sa stala chyba...

inak aj ja by som už rada testovala... škoda že by to teraz bolo zbytočné ☹ ale potom bude ovulku testovať a hadam budu // a potom aj na tehu testíku...

simasla
9. jan 2010

Snažilky:

simasla:................................38DC.................10.měsíc snažení...........kontryhel, kys.listová
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
diapozitiv:..............................21DC.................2.mesiac......................femi kapky, pupavka, kyselina listova, laska
http://www.fertilityfriend.com/home/diapozitiv
fomarik:................................34DC..................4roky................ ..........Duphaston, clostyl,od februára nejaké iné gonadotropíny
skippy7:.................................9DC..................2.mesiac po potrate v 27.tt ......................kys.listová
kitu:.......................................22DC...............2.mesiac......................kys.listova,E-čko, duphaston-clostil,
http://www.fertilityfriend.com/home/2b8b2e
josie3331.............................22DC ........... 2.mesiac..........................Nahrin Narosan cucoriedkovy
elise.....................................25DC............2.mesiac..........................kyselinu listovu, viera
ameliejulliette........................12DC............5. měsíc...........................Calibrum Babyplan, kontryhel, fenykl
janka13ke.............................18 DC..........6. mesiac po druhom potrate........Duphaston, (Fraxiparin - injekcie - 3 mesiace), kys. listová, vit. E
nela00................................22dc/10dpo/........1rok a 7mes.................femi kvapky, tento mesiac bez clostilu
http://www.fertilityfriend.com/home/n
anaxamon.............................6DC...................1 rok a 6 mes..............bez
http://www.fertilityfriend.com/home/anaxamon
duratlicka..............................21DC.................1 mesiac......................kyselina listova
http://www.fertilityfriend.com/home/2c02b6

Těhulky:

hhalina:.........16 DPO- dnes zřetelné //.........2roky a 3 měsíce snažení.......5 měsíců kys.listová + 6 měsíců ovu testy (manžel vitamíny E, selen, zinek, PROFERTIL).
mscat........ ....54DC........................Rok bez ovulace.......2měsíce snažení.....13DPO..//na testu......nic jsem nebrala.
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

simasla
9. jan 2010

ahoj holky 🙂 zkopčila jsem to sem, jen, pro přehled
jossie - to je mi líto, ale dokud nepřijde mrška tak ještě není nic ztraceno
kitu - já bych počítala až, když se ti rozjede jako první den cyklu
catrin - jestli si myslíš, žes měla ovulku 6.1. - tak to je ještě velmi brzo na nějaké testování - zkus ještě počkat, ale už teď doufám, že to vyšlo... nebo si můžeš zajít k Dr. 😉 z krve je to mnohem přesnější

skippy7
9. jan 2010

Ahoj Kitu,
no ja mam tiež vždy problem,že čo je špinenie ačo už je mrcha...prvy den som mala taky tmavohnedy vytok(?)či čo to bolo,či krv,neviem,už som to ale ratala ako 1.DC.....ked je to take slabohnede,asi by som to ešte neratala ako mrchu...
a už maš dostat mrchu?...však uvidiš,čo bude zajtra,či sa to spusti,či nie....
ja som teraz mala na ovu testoch 3x za sebou //...tak neviem,či ovulka je a či len ešte pride....

skippy7
9. jan 2010

Ahoj Sim,
dobre si spravila, lebo ja tu tabulku furt hladam 🙂

simasla
9. jan 2010

Ahoj skippy - no to já právě také.. tak abychom to měli někde nadohled a ne 3 strany zpátky.. no moc toho nakecáme, no 😀
Jinak po pozitivním ovu testu by měla ovulka dorazit do 24-48 hodin... jen ten test je pozitivní jen když je testovací stejná jako kontrolní, nebo dokonce ještě silnější - já mám v albíčku několik testů a nechápu to - měla jsem pozitivní ovulační test 2x v tomto ošklivém cyklu.

skippy7
9. jan 2010

Sim, ja som mala teraz take citlivejšie ovu testy, a ta testovacia čiarka bola vždy viditelne silnejšia ako ta kontrolna,čo ma dost potešilo, lebo predtym to tak nikdy nebolo-u tych levnejšich testov...
a tebe mrška kedy ma dorazit?

elise
9. jan 2010

ja som čítala že ak neotehotneniem do 6 mesiacoch snaženia tak mám vyhladať pomoc k bábetku, už budem mať 35 rokov manžel 47 a to by som chcela ešte raz rodiť do 40 😀 ja dufam že to tento mesiac výjde 😉

skippy7
9. jan 2010

Elise, ale však už jedno dieťa mate a snažite sa len 2.mesiac,tak myslim, že nemusiš panikariť 🙂 a vek maš v pohode, su ženy,ktore v takom veku ešte nemaju žiadne deti....do 40 možeš rodiť aj 3x 😵 😵 😵

ameliejulliette
9. jan 2010

Skippy: No to doufám, že od zítřka poroste a pak už NEKLESNE 🙂 Přijeli jsme z běžek, jsme vyřízený, ale jdeme na to 😀

Josie: Test je negativní? (Podle mě to nemusí být úplně směrodatné, třeba se to ještě vystříbří... vyrůžoví 🙂 ) Držím pěsti.

Kitu: Taky bych asi počkala, až to bude jednoznačné.

Holkyyyyyyy, hezký víkend, venku je nádherně! 😉

josie3331
9. jan 2010

radsej si uz nebudem robit nadeje, musim sa zameriat na dalsi mesiac, ovulacne testy kupene, takze snad sa uz trafime.....

no som zvedava, ako sa ta nasa situacia vyvrbi, snad coskoro sa vsetky presunieme do inej temy🙂)
no vonku je pekne, ale musim sa ucit, asi by som mala aj upratat, nevladzem to, stale len do roboty chodit a ked mas volno, tak nevies co skor a hlavne si potrebujes oddychnut a clovek nevie, ci neoddychuje moc, ci nema radsej robit nieco ine.....ach jaj.....len nech tie dve skusky utorok dam aj na E, nech sa nemusim stresovat opravnymi 😒 no ale musim sa premoct k tomu uceniu, lebo ako casnicka nechcem zostat 🙄

a vy co mate dnes na plane resp. co ste dnes porabali?

skippy7
9. jan 2010

Amelie - mne tiež stupla teplota a tiež dufam,že neklesne.. 😅
u nas teda nadherne neni, prši a prši 😖

skippy7
9. jan 2010

Josie - sa som total zlenivela, mala som 3 tyždne volno a medzitym sme boli chori,tal sme len ležali a čumeli na TV...
robim palacinky a idem veru upratovat, musim, už je to naozaj nutne...

fomarik
9. jan 2010

Tá naša tabuľka je naozaj pestrá. veľmi sa teším našim novým tehuľkám. Držím vám palce, aby tehulkovanie prebiehalo v úpnom poriadku A snažilkám želám, aby sme nestrácali nádej...veď tá umiera posledná. Nám sa to podarí 😉

skippy7
9. jan 2010

Formarik - ty načo bereš Duphaston? na upravu cyklu?

fomarik
9. jan 2010

Už ho mesiac neužívam. doky mi ho po roku vysadil. Brala som ho na podporu otehotnenia, čo sa mi prvýkrát aj podarilo..už po dvoch baelniach otehotnieť. potom na udržanie plodu...čo sa nepodarilo. A potom na to, aby som dostávala MS. MS síce bola pravidelná ako hodinky, ale Duphaston mi blokoval ovuláciu. Takžže som bola na tej laparke pred mesiacom,a Duphaston mám vysadený. Predvčerom som dostala MS aj bez Duphastonu, čomu sa veľmi teším. 😅

Musím to v tej tabuľke upraviť, že ho už neužívam.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre