Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

duratlicka
25. mar 2010

Larmimi, neviem, kolko mas rokov, ale jeden vynechany mesiac Ta nezabije, kludne si urob pauzu ako chces🙂 Uvidis, ze to dobre padne.

larmimi
25. mar 2010

Ela no nehovoooorrr !!! a kamze kam ? 😀 parada...
duratlicka presne tak, nebudeme sa sice chranit, ale nebudeme ani sledovat plodne dni, kludne ich prepasiem... 😉

larmimi
25. mar 2010

inac mala som 28 nedavno

ela19
25. mar 2010

No poviem vam od rana som hladala na nete a predstavte si ze neni mozne zohnat v marci nejake ubytko ani v taliansku ani nikde inde. Najsor mali od zaciatku mája. Vsade pisali, ze skor neprenajimaju. Neviem preco. Ale nakoniec sa mi podarilo cez jednu anglicku stranku, kde maju same hotely rezervovat pekne pri mori hotelik zrekonstruovany, je tam pozicovna bicyklov, ranajky v cene. A od nas by mala byt cesta iba nieco okolo 6 hodin autom.

larmimi
25. mar 2010

ela super, potom ak bude dobre, tak daj link ! ok?
asi maju uz na velku noc vsetko obsadene, na celom svete sa ludia na Easter odpratavaju z domu 🙂

larmimi
25. mar 2010

baby inac , co robite, aku pracu mate? ja som na sekretariate, preto som tu len v prac.tyzden, a do poobedia, doma nemame net..

ela19
25. mar 2010

larmi, nie obsadene oni tam tie apartmany maju proste zavrete a otvaraju az cez sezonu. A pritom my sme uz boli napriklad vo Francuzku v Nice krásne pri pori pred 2 rokmi vo februari a bolo tam super, taky relax, zmena prostredia, vypnes mobily. A neni to ani take drahe.

Ja robim dlhy - kratky tyzden. A práve mam dlhy, takze volno som mala vcera a dnes. Mam u nas v meste maly obchodik.

larmimi
25. mar 2010

no, asi aj my zacneme podnikat taketo vylety, lebo okrem viedne a tatier su to len dovolenky pri mori a to je vsetko na jedno kopyto 🙂

larmimi
25. mar 2010

inac, aky je link na tie ovu testy? alebo nie je lepsi ten mikroskop na sliny?

ela19
25. mar 2010

neviem link na ovutesty ale ja ich kupujem v lekarni a mikroskop som ja nechcela.

larmimi
25. mar 2010

preco nie, nie je to jednoduchsie ? to pouzivanie 🙂

govinda
25. mar 2010

ja robím vo fabrike technologičku 😀 . V práci na net nemôžem, tak len doma popoludní a večer. Ale teraz som na PN s nohou v sadre, tak preto som tu aj počas dňa 🙂
larmimi, ja mám ten mikroskopík na sliny, ale nejako veľmi ho nepoužívam 😒 . Asi začnem 😀

ela19
25. mar 2010

ja sa v tom mikroskope totuz nevyznam a ziadne papradie by som tam nerozoznala, ja mam radsej istotu a to su pre mna
ovul. testy 🙂

dankadina
25. mar 2010

govi ten ovu testerik mam aj ja a zda sa ze funguje, pri prvom nam okrem dovolenky 😀 pomohol aj on

zabka1003
25. mar 2010

Ja sa tiež nejako bojím toho mikroskopu..ako to vlastne funguje?

larmimi
25. mar 2010

zevraj sa olize, a potom sa proti slnku donho pozriete, a podla toho aky tvar sliny ukazu sa da zistit ovu

larmimi
25. mar 2010

baby mne by vyhovovalo rodit Jun 2011

zabka1003
25. mar 2010

mne by vyhovovalo rodiť kedykoľvek 😀 😝

larmimi
25. mar 2010

ale ved ano, ale mozem zafantazirovat 😉

govinda
25. mar 2010

ten mikroskopík funguje tak, že sa "nanesie" slina, nechá sa zaschnúť a potom sa proti slnku alebo jednoducho do svetla pozrie a tak sa dá zistiť ovu. Ak je ovu, ukazuje akoby "papradie", ak ovu nie je, tam sú kadejaké guľôčky - skrátka tam nie je papradie 🙂

larmimi, mne je jedno, kedy by som rodila, najlepšie o 9 mesiacov 😀

zabka1003
25. mar 2010

Jasné, že hej 🙂

larmimi
25. mar 2010

ja mam totiz paniku, ked pojde prva dcera do skoly a vypustia ich o pol 12tej von, take male 6rocne chudence.....sa o nu budem bat, a obedy, neviem si ju taku malu predstavit s tackou a nebodaj samu !!!! 😢
tak jej doma na materskej navarim a pockam ju pred skolou

zabka1003
25. mar 2010

Môže to byť super ten mikroskop - jednoduché používanie - výsledok ihneď...
Ale asi by som mala ďalší stresujúci faktor, ktorý by som sledovala stále dokola.. 😒

larmimi
25. mar 2010

ja si to zivo pamatam na ZŠ akoby to bolo vcera...

govinda
25. mar 2010

tu je link na ten mikroskopík:

http://www.tehotenske-testy.net/ovulacny-test.html

Ja som ho kúpila v lekárni asi za cca 200 SK pred 3 rokmi, ale inú značku.

zabka1003
25. mar 2010

Larmi a "družinu" alebo také niečo nemáte?
A ked to zvládnu druhé detičky, zvládnu to aj naše, neboj..my zase pomaly pôjdeme do škôlky a tiež sa bojím..
Ale musia to nejako zvládnuť 😉

larmimi
25. mar 2010

ja sa tiez priklanam k tomu mikroskopu...

govinda
25. mar 2010

asi ho opäť oprášim a oslintám 😀

larmimi
25. mar 2010

skolka u nas prebehla bez problemov...tak ucitelky na nich davaju stale pozor, v skole su cez prestavku same a robia si zle..mame aj druzinu...no neviem neviem...
ja som zo skolky chodila vzdy sama a mala som kluc na krku a moja kamoska mala doma mamu a navareny obed, tak som jej vzdy zaaaaaavidela, teraz by som to chcela ja svojim detom dopriat 🙂
vsetko si prenasame z detstva...

zabka1003
25. mar 2010

Govinda, tak nech je pekné papradíčko 🙂

Larmi, to by bolo super, nech ti to vyjde tak ako si to praješ..a ked to bude skôr, tak sa určite nenahneváš 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre