Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

fomarik
11. apr 2010

Presne tak maricom, rok 2010 to istí!!!!!!! Všetkým nám - túžiacim po bábätku sa sny stanú skutočnosťou!!!!!!

ameliejulliette
11. apr 2010

Fomárik, Denne, to muselo být pro vás těžké ☹ Snad už vás čekají dobré zprávy, 2010 - rok nových začátků, tak myslím, že snad i šťastných konců 😉

fomarik
11. apr 2010

Amelie, nielen nás ale aj teba čakajú dobré správy..... úplné koľajnice cez celý test!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

denne73
11. apr 2010

Áno ja si to vravím každý deň. 2010 rok nových začiatkov. Vyjde nám to 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kitu
11. apr 2010

baby jaj keby ste mali pravdu... ja som z toho niekedy uplne nanervy... stale si hovorim že to nie je fer... ale potom si zas poviem že no čo už, raz to pride určite....

maricom
11. apr 2010

fomarik no ty si si teda tiež prežila svoje ☹

denne73
11. apr 2010

Ameli ešte raz aj ja blahoželáááám a veeeeeĺmi sa stebou teším

ameliejulliette
11. apr 2010

Denne, moc díky... já se zatím jen tak potichoučku, vlastně zítra až zítra budu mít vynechanou ms, možná už dnes, já přesně nevím den ovulace... Ale čárka mi přijde silnější než v lednu, tak snad je to všecko jak má být.

Sim, tak jsi mě inspirovala, rozmasakrovala jsem ten plastový obal Rapiclearu, abych se mohla pořádně podívat... 😀 No mám k tomu testu určité výhrady - prostě tu čárečku nechce ukázat (i když na tomto se mi něco jevilo!!! veeeelmi velmi slabě, ale i tak to beru jako dobré znamení 😀)

simasla
11. apr 2010

amelie - držím palečky, aby to vyšlo.. tfuj, tfuj, tfuj 😵

barbora87
11. apr 2010

ahojte...mozem sa pridat?tak u mna dnes treti test ukazal 2 ciarky...stale tomu neverim....

sante
11. apr 2010

Ahojte babulky snažilky a tehulky a nádejky 😉
fakt super tému ste nahodili poobede, až mi je lúto že som tu nebola, ale moje meno sa zatial netiplo správne.
Lucka je velmi pekné meno, to bol u nás víťaz pri našej drnde, ale v rodine Lucia už je, takže sme sa rozhodli pre iné meno 🙂
no a potom ste prešli z veselej témy na smutnú a máte veru niektoré ťažké osudy za sebou ☹ Luci tebe isto nepomáha to v akej škole robíš, ale sakra je to ťažké z prácou dnes ☹

sante
11. apr 2010

Júúú denne a kilečká aj ja pridám ak chceš 😀 ale už ked to zrátam kolko by si mala na sebe, nebola by si nadšená veru 😉
Fomarik a teba som si predstavovala ako vysokú štíhlu babu, no taká aká si, ti to pristane viac 😉 ste pekní párik 😉

josie3331
11. apr 2010

sante a tvoje meno sa zacina na ake pismeno?

amelie ty mozes byt sara alebo sandra....alebo silvia

inac fakt je to smutne co pisete, prajem vam len a len dobre, nech uz mate zdrave babatka v brusku a to coskoro....

josie3331
11. apr 2010

baby ked budeme uz tehotne tak ako prve kupime toto http://www.sashe.sk/lunna/detail/bodiky 😀 😀

ameliejulliette
12. apr 2010

Jose 😀 Hezké bodynko 😉
Já už jsem tu psala, jsem Stanka.
Sante - Aneta? 🙂

simasla
12. apr 2010

amelie? tak co test?
já mám dnes za sebou první ranní nevolnost... natáhlo mě to když jsem si čistila zuby - ale fest.. fuj... a to jsem si říkala, že se mi to vyhne, že je mi furt fajn... tak snad se to nebude zhoršovat

ameliejulliette
12. apr 2010

Sim pořád tak nějak stejný, mně asi sílí odpoledne 🙂 Ono se to taky blbě porovnává nezascnutý se zaschnutýma...
No s nevolnostmi to má každý jinak, tak třeba to byla jen výjimečná situace 😉 Ale určitě je to znamení, že je všechno, jak má být 🙂 Já mám pro takový případ vyhlídnuté toto http://www.sea-band.com/ , ale taky doufám, že ty nevolnosti se budou dát zvládnout.

simasla
12. apr 2010

já v to doufám také... hold si když tak budu čistit zuby, až se trošku rozkoukám a nééé hned naběhnout do koupelny a vrhnout se na to...
no amelinko - držím palečky - zítra či večer bude určitě silnější a frčím do práce.... zatím papa

larmimi
12. apr 2010

DIevcata, co nove? kto je tehotny ?? 😉
Potrebujem radu !! tento mesiac som si kupila ovu testy... je zrovna cas ovulacie..dva dni tam mam trosku slabsiu ciarku od druhej..cize negativne..aj vcera..ale dnes rano bola uz zvysena teplota...tak jsem z toho vul 😒
PROSÍM O RADU

ameliejulliette
12. apr 2010

Špiním 😔 😔 😔 Jestli se to rozjede, tak tentokrát to fakt nedávám...

denne73
12. apr 2010

Ameli nie to nesmie! Bude to ok. ver tomu

larmimi
12. apr 2010

fakt nikto nevie???

denne73
12. apr 2010

Larmini ja sa v tom vôbec nevyznám. Snaď Simi ked je tu ti poradí. 🙂

larmimi
12. apr 2010

aj tak dakujem denne 😉 spytam sa teda neskor

simasla
12. apr 2010

larmimi a kdy jsi začala testovat - četla jsem, že ovulační peek - tedy kdy máš nejvyšší hladinu LH hormonu a detekují ho ovulační testy je 48-24 hodin před ovulací - takže jestli už nebylo pozdě, když bylo těsně před ovulkou
amelie - tak na to ani nemysli... jenom se zavrtává.. žádné jiné myšlenky, ať tě nenapadají - možná bych být tebou zavolala na gyndu - aby ti předepsala MUDra nějaký progesteron čili např. Utrogestan - něco co podpoří miminko.. tedy jeho uhnízdění
držím co můžu

larmimi
12. apr 2010

ahoj Sim, zacala som v sobotu, a dnes rano bola zvysena teplota...teda myslim ze keby som mala po ovu tak ta zvysena teplota by tam bola uz skor...
ved este dnes spravim test....
ale zvysena teplota znamena ze ovulacia prebehla, ci nie??

josie3331
12. apr 2010

tak teplota klesla, ovulaciu mi dalo o dva dni neskor....vzdy na den, ked sme to nerobili, to mame fakt stastie ☹

amelie co citavam, tak pri tehotenstve moze byt namiesto menzesu take spinenie, neboj uz to bude dobre,....

govinda
12. apr 2010

amelie, a čo teplota? Skús odmerať, prípadne skús test 😉 . Strašne držím palčeky 🙂

larmimi
12. apr 2010

ok presunem sa do inej temy

josie3331
12. apr 2010

larmimi kam ides? nechapem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre