Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
20. sep 2010

@martina2001 syoss som neskúšala Už roky mávam len melír tak neviem poradiť 😅

martina2001
20. sep 2010

@mariro super by to bolo, ja si to nacvičím s požičaným 😀

martina2001
20. sep 2010

@lubica69 káva je ľadová a cesto pekne vykysnuté 😀 ja ich tiež robím 1x. ja už tiež svokru nemám, minulý rok zomrela, ale vychádzala som s ňou dobre a svokor je ďaleko a tiež s ním nemám problém a mm mal svadobný dar to čo tvoj 😀 a s mojimi rodičmi je to ok výhoda sú mladý mama má teraz len 50ku a mm má s nimi super vzťah

martina2001
20. sep 2010

@lubica69 ja som blondína špinavá, ale maskujem to čiernou, sem tam už šediny mám a nad melírom som neuvažovala

lubica69
20. sep 2010

@martina2001 tak už len prísť 😀 😝
Ja svokru mám ale maminu moju už nie 15 rokov 😢
Tak ty máš aspoň od svokra kľud keď je daleko
Tak ty si špinavoblond farbíš na čierno?

lubica69
20. sep 2010

ja mám také hnedé Nosievala som rišavé aj červené Čierne nokdy A teraz do mojich len melírik

mariro
20. sep 2010

@martina2001 - ja si tiez farbim vlasy,teraz mam hnede gastanove,ale predtym som mala cierne a cervene,striedam to na aku farbu mam naladu 😀

lubica69
20. sep 2010

@mariro 😀 Ja som tiež na zimu rozmýšlala nad hnedou 😉 tak uvidím 🙂

lubica69
20. sep 2010

a to čo som napísala NOKDY???to malo byť nikdy O je vedľa I hihi 😀

martina2001
20. sep 2010

@lubica69 to mi je ľúto s mamou. poznám to zo svojej skúsenosti, že na nezaplatenie keď mi trebalo pomôcť a áno maskovacia čierna už pár rokov.

martina2001
20. sep 2010

@mariro ja som tiež skúšala, po porode som mala len melír, potom hnedú, neskôr červenú, potom čiernočervenú a teraz len čiernu

mariro
20. sep 2010

@lubica69 - to som pochopila ze to malo byt NIKDY 😀 , mne sa tiez ta hneda teraz paci..a nechavam si dlhsie,a uz nemozem vydrzat...sakra...na kratko som nosila vystrihane a vygelovane nasuchorene ako vrabec 😉 ..teraz uz je to nemozne,ten prechod je najhorsi...no som zvedava sama ci vydrzim.Pacia sa mi dlhe rovne vlasy,take by som chcela ,no uvidiiiim 🙂

haninkat
20. sep 2010

@martina2001 no tak dobre ze si odisla, ja to v praci mam ok az na to ked ma sefka svoje dni, to by som ju aj zabila a najradsej dala vypoved hned 😀 , v jednej dobe to bola hroza, fakt som chcela odist ale teraz sa to uz ukludnilo + ja si nemozem odist len tak kedze musime setrit prachy ked babatko sa pritrafi (3krat zaklopane na drevo 😀 ) lebo moj manzel nema extremne dobry plat 😒

mariro
20. sep 2010

@martina2001 - no presne hentake experimenty som aj ja robila 😀

martina2001
20. sep 2010

@haninkat ja som tiež kvôli prachom do práce chodila, ale potom mal môj šéf krámy denne doliaté alkoholom a to už sa nedalo. a my už nemáme výdavky dáke extrémne, máme všetko len bábo nám chýba a aj manželovi sa už firma dobre zabehla. my sme si to šetrenie furt na niečo užili dosť

lubica69
20. sep 2010

@martina2001 😢 presne tak Tak si šla pekne postupne s farbami 😀
@mariro ja už mám vlásky po pás 😀 pošlem ti??? 🙂
@haninkat a nerozmýšlala si na DNP pre zvýšenie MD do budúcna?

martina2001
20. sep 2010

@mariro šak sranda, furt niečo nové, mm sa smial že furt nová manželka 😀

martina2001
20. sep 2010

@lubica69 s tých vlasom si poprosím aj ja 10cm 😀 a budem mať problém potom zosvetliť čiernu a samozrejme zničím riadne čo som už dopestovala vlasy

lubica69
20. sep 2010

no my sme od januára bez môjho prími 😒 😒 skončil mi RP 😖 ale zatiaľ vyžijeme z mm platu naštastie 😉

martina2001
20. sep 2010

@lubica69 ono to sa dá v pohode vyžiť

mariro
20. sep 2010

@martina2001 - presne tak,stale nejaka zmena,nie je to fadne 😀 ,zakazdym inaksia hlava v posteli

lubica69
20. sep 2010

@martina2001 😀 Ja som si po pôrode povedala,žeby som aj dlhé chcela Len to nejak rýchlo ubehlo a šup ho po pás Ale už sa mi to nejaké dlhé vidí 😅

mariro
20. sep 2010

@lubica69 - jeeej posli veru kusok vlasov dolepim to 🙂

lubica69
20. sep 2010

@martina2001 jasné,že sa dá 😀 Nikdy nie je tak zle aby nemohlo byť ešte horšie 🙂

haninkat
20. sep 2010

@lubica69 no ja zijem v Skotsku, moj manzel je skot tak ja som si neni ista ci tu take nieco je, ale dobre pripomenute, asi si to zistim co sa s tym da spravit tu 🙂

mariro
20. sep 2010

@martina2001 -sak veru chodime kvoli prachom do prace 🙂 ,ale nejako bolo, nejako bude.Tiez si platim DNP a teda nejako to bude osetrene. 🙂

martina2001
20. sep 2010

@mariro len raz to nevyšlo a bolo som oranžová, fuuu vtedy to maskovala parochňa aspoň vonku, nechcela som risknúť že zostanem bez vlasov tak dva týždne som trpela 😀

martina2001
20. sep 2010

@lubica69 aj ja zhruba 3roky čo nechávam dlhé, ale furt konce nechám strihať tak neviem kedy budú ako tvoje

martina2001
20. sep 2010

@lubica69 presne to, furt dačo vymyslíme šak sme šikovné

martina2001
20. sep 2010

@mariro akurát dnes som čítala tu baby a že ich na socialke upozornili, že ak sa zákon nezmení ... tak verím tomu že sa nezmení

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre