Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
4. nov 2010

čaute papuľky
@lubica69 radšej lež, jak by si mala niečo risknúť a nechaj sa pekne obskakovať 😀

@lenuska20 mňa tiež minulý mesiac tak bolelo a vyšetrenie nič neukázalo
a teraz baby mám tak nafúknuté kozy, že idem umreť pri dotyku, len neviem či to je od toho duphastonu, alebo ...... a cítim sa nafúknutá jak balón

lenuska20
4. nov 2010

@martina2001 žeby sa to podarilo? 😉 no ja idem zajtra kuk dokyho, ale tiež si myslím, že bud to bude infekcia alebo nič

martina2001
4. nov 2010

@lenuska20 neviem moja, a nechcem ani nato teraz mysliet a ty ako? pochváľ sa mimo toho podbruška 😉

lenuska20
4. nov 2010

@martina2001 tak si pekne počkaj do toho 10-teho, ked má dojsť mršina 😉 ja som dnes konečne dorobila ten projekt a musím sa znova začať učiť, čaká ma trocha náročnejší týždeň.... 😒
baby aj vám tak strašne rýchlo letí ten čas? ja mám pocit, že ked sa ráno zobudím ani sa nestihnem spamätať a deň sa končí a idem spať 😅

martina2001
4. nov 2010

@lenuska20 asi tak je aj poslednú dobu u mňa, ani sa dáko nestihnem spamatať a už je večer

lenuska20
4. nov 2010

@martina2001 presne, mám pocit, že sa len naháňam a neviem to zastaviť 😠 všetko strašne tak rýchlo letí, sa ani nenazdám a budem 30 😀 😀

lubica69
5. nov 2010

Ahojte dievčatá
ako sa máte?
Som tu dnes prvá 😀

helenka333
5. nov 2010

@jljz911 Tiež sa pridávam, veľa šťastia prajem snažilkám....hm už aby to vyšlo aj mne 😒 tak veeeelmi by som chcela.
Inak tiež som sa dočítala, že veľa dievčat majú hned po mrche ovuláciu a ani o tom nevedia, a skoro každá sa spolieha na stred cyklu. Už aj ja som nechala voľný priebeh tomu, lebo takto by som sa zbláznila,keby som nato vkuse myslela.
Píšeme sem...verím tomu, že v 2010 otehotniem....joj ale už je november....aby sa to do konca roka podarilo, bola by som taká veľmi veľmi šťastná!!!Držím palce!!!

martina2001
5. nov 2010

@lubica69 čao, dnes si sa poponáhľala trochu 🙂 už lepšie? mňa normálne chytá depka, čo ju u mňa ůkazom

martina2001
5. nov 2010

@lenuska20 šak to , že ja som s ani nezdala a už mám pekne po 30ke 😀 , ale šak to je život

lubica69
5. nov 2010

@martina2001 moja a z čoho depka???

martina2001
5. nov 2010

@lubica69 neviem asi kniha čo som čítala o jednej babe s rakovinou, alebo počasie fakt netuším 😀

lubica69
5. nov 2010

@martina2001 juj ani nevrav ja také nemôžem ani pozaerať ani čítať ani vidieť
A počasie je také depkovo hlavoboľavé 😒

martina2001
5. nov 2010

@lubica69 ja tiež nemám rada také filmy to si už fakt radšej pozriem housa, alebo chirurgov, ale chcela som skúsiť prečítať aj takú kniha, ale asi aj posledná takého druhu bola, ináč bežne čítam knihy z lekárského prostredia, ale toto bola sila úplna spoveď od začiatku choroby až po smrť sprostredkovaná očami jej mami a jej denníka

lenuska20
5. nov 2010

ahojte baby
takže my sme tento mesiac už dosnažilkovali, doky zakázal, lebo mi nasadil antibiotiká ciplox a ešte polygynax, pretože mám antiovulačné niečo ani neviem presne čo 😅 no a po mrche mu mám na nejaký 12-ty deň brnknúť a budem chodiť na sono, aby mi presne zistil kedy mám ovu...vraj sa vôbec nemám stresovať z toho, že sa nedarí, že v málo prípadoch sa to hned podarí...tak uvidíme

lubica69
5. nov 2010

@lenuska20 moja tak to ma mrzí Ale aspoň budeš pod dozorom Jednej kočke to veľmi pomohlo a otehotnele hne´d ako ju lekár začal sledovať tak hneď na tú ovulku v ten mesiac otehu

lenuska20
5. nov 2010

@lubica69 hádam sa to potom podarí, ale tak som aj rada, lebo aspoň viem, čo sa deje a preliečim sa...ja by som inak vyčkávala a nešla k dokymu keby ma tam mm nenahnal, lebo sa k ničomu neviem dokopať.
a ty ako dnes?

lubica69
5. nov 2010

@lenuska20 tak dobre ťa tm dokopal 😀 Uvidíš určite ti to pomôže 😉
Ja dnes celkom fajn 😀

lenuska20
5. nov 2010

@lubica69 ešteže ho mám 😀, ale aj tak som akási smutná dnes 😒 tak to je super, nevolnosti teda už úplne polavili?

lubica69
5. nov 2010

@lenuska20 tak tak
No nevoľnosti mám stále jem len nasilu ale nie je to až také zlé 😀

lenuska20
5. nov 2010

@lubica69 no nejak to už len vydržíš, ved čo by si pre drobca nespravila 😉

lubica69
5. nov 2010

@lenuska20 a prečo si dnes smutná???

lenuska20
5. nov 2010

@lubica69 a neviem, asi zato, že sa musí snažilkovanie odložiť...ale to prejde 🙂

lubica69
5. nov 2010

@lenuska20 ale ber to tak,že to bude lepšie keď budeš preliečená a pod dozorom neboj aj psychike to veľmi pomôže ke´d to budeš mať odobrené od dokiho po preliečení a ešte aj presne na ovulku 😀

lenuska20
5. nov 2010

@lubica69 hej hej máš pravdu 😉 , aj doky hovoril, že to je všetko hlavne v hlave. som sa ho pýtala, že kedy sa s tým, že sa nedarí počať, začne niečo robiť, tak povedal, že to že až po roku ako sa to volakedy robilo už nie je pravda, že sa uvidí ako to bude potom, ked budem už ok, odsledujeme plodníčky a že ked ani potom nič, tak mi budú robiť nejaké tie vyšetrenia...

lubica69
5. nov 2010

@lenuska20 no áno Sleduváva sa aj vajíčko na folikulometrii,že kedy presne dozrieva vajíčko a tak

lenuska20
5. nov 2010

@lubica69 hej hovoril, no uvidíme, čo z toho nakoniec bude, ale aj tak sa trocha bojím, či bude nakoniec všetko v poriadku.

meduela
5. nov 2010

ahojte baby
lenuska- áno , presne tak, nemôžem sa stresovať, veď sa snažíte zatiaľ len krátko, ono kedy to má
prísť, vtedy to príde 🙂
ja si tiež tak hovorím, robím všetko pre to, ale keď nič, tak čo už. aj tak to nasilu nezmením

michellina
5. nov 2010

@lenuska20 ...a ako dlho sa snazite? Necitala som diskusiu dozadu, takze neviem, my sa snazilkuejem tiez, zatial tri mesiace a nic :( ale tiez verim, ze to pride coskoro,ja mam ale 35-40 cyklus, cize tazko mi je urcit ovulku, dr. sa mi zatial nechce ist, este asi pockam... drzim palce

meduela
5. nov 2010

@michellina ahoj, snažilkovanie tri mesiace je ozaj krátka doba,málokomu sa hneď podarí.
A keby sa aj zdalo, že niekomu rýchlo- aj tak nevieme, ako dlho na bábätku pracovali- nejaká môže byť hneď
mesiac po svadbe tehotná, ale mohla sa snažiť o to už dlhšie, ťažko povedať...
rozhoduje o tom Boh, kedy sa tak stane

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre