Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
10. nov 2010

@lubica69 tak šup oddychovať a bruu noc

lenuska20
10. nov 2010

ahojte dievčatá
@lubica69 juuj v nemocnici? vydržíš, hlavne, že maličké je v poriadku. aj si mala nejaké bolesti? boože ako to letí, že už v 10 tt sa ani nenazdáš a budeš rodiť 😀 nemocničná večera chutila? 😅
@martina2001 tak snad sa to už konečne podarilo 😉
@raza vitaj, ja ovu testy nepoužívaj a po mrche tiež začnem chodiť na vnútorný ultrazvuk
teda dnes bol fakt otrasný deň, zmokla som ako kura,hádam neprechladnem. mám otázku, myslíte, že ked dnes beriem posledné vajíčko aj tabletku, tak má ešte zmysel snažilkovať, či radšej počkať po mrche? 😕
nejaká som z celého dňa zmorená tak idem ja do hajan, prajem vám dobruuu noc 😉

martina2001
11. nov 2010

@lenuska20 šak bolo čudné, že si sa celý deň neukázala, a skúšať môžeš kľudne 😉

lubica69
11. nov 2010

Ahojte dievčatá Ako sa dnes máte?@lenuska20 moja tak si včera zlý deň mala?Snáď neprechladnes A snazilkovat jasné,že hej @martina2001 moja A ty ako?

martina2001
11. nov 2010

@lubica69 dobré ránko pacientka, ja celkom ok až na tie kozy 😉

iknella
11. nov 2010

bola som na sone a je to tam!!!! 🙂 som tehu.

lenuska20
11. nov 2010

ahojteee
@iknella gratulujem, takže dalšie tehulka, pekne sa nám to tu rozrastá 🙂
@martina2001 noo výnimočne som tu nebola skoro celý deň 😀 😀
@lubica69 noo skúsime ešte, snad to do mrchy ešte stihneme 🙂 a ako sa máš? všetko v poriadku?

martina2001
11. nov 2010

@iknella blahoželám 🙂

iknella
11. nov 2010

dakujem!!!! 🙂
🙂
🙂
Prajem aj ostat. babenkam aby nezufali a riadne sa snazilkovali!!!!
Caka ma dlha cesta!

martina2001
11. nov 2010

@iknella prejdeš ju neboj, a na konci ťa počká bábo 😉

lubica69
11. nov 2010

@iknella jej moja gratulujem Super

raza
11. nov 2010

@iknella - gratulujem

@lenuska20 - no, ale to by som asi musela chodiť na ten ultrazvuk každý deň, nie? a čo potom sprácou? ☹

lenuska20
11. nov 2010

@raza no ja neviem, môj doky robí iba poobede, takže ja s týmto problém mať nebudem a tiež neviem ako často tam budem musieť chodiť, kedže som tam ešte nebola

raza
11. nov 2010

No, už nech sú tie plodné dni.... 🙂

martina2001
11. nov 2010

@lenuska20 často nie v termíne predpokladanej ovulky, ja som bola 13-14den

lenuska20
11. nov 2010

@martina2001 ja som si tiež myslela, že to len tak, ved načo by sa chodilo častejšie 🙂

martina2001
11. nov 2010

@lenuska20 nie, to by už musel sledovať podrobne veľmi, max 2x podľa toho kedy príde ovulka

lenuska20
11. nov 2010

@martina2001 on mi to aj tak hovoril, že to prídem tak 3x asi

mariro
12. nov 2010

@iknella jeeeej gratulujem,konecne som sem nakukla a aka dobra sprava 😉 ,super

aj ostatne baby zdravim,ja sa mam stale po starom , som na PN, stale mi byva zle ale vydrziiiim 😉

lubica69
12. nov 2010

Ahojte dievčatá Ako sa máte?@lenuska20 moja tak ti u dokiho držím palce Kolkeho ideš?@martina2001 moja a ty ako?Mrsku dúfam už neočakávaš @mariro ahoj si sa dlho neukázala Nás dnes zobudili o 5:30 Dali mi dnes ešte tabletku na zastavenie krvácania tak už to bude snáď fajn a hematom dúfam zmizne Nechcem ho a basta

peony
12. nov 2010

@iknella blahozelaaam

lenuska20
12. nov 2010

ahojte babulky
@mariro všetko zlé je na niečo dobré a teba to dobé čaká v podobe bába, ale držím palce, aby ti už dlho nebývalo zle 😉
@lubica69 a ešte stále krvácaš? či už je lepšie? no dnes by som mala dokymu volať a predpokladám, že tam pôjdem tak o 2-3 týždne, po mrche a tá by mala dojsť v strede budúceho týždna, aj ked by som sa nehnevala keby nedorazila 😀

martina2001
12. nov 2010

čaute papuľky, dnes zázrak deň hodinu som zháňala po pošte kolky
@lubica69 nedorazila zatiaľ, žeby sa podarilo?
@mariro tak len oddychuj a nechaj sa rozmaznávať 😉
@lenuska20 uvidíš čo ti povie, tam ide o to kedy sa trafí presne do ovulky, mne naposledy povedala, aby to neboli nakoniec trojičky lebo také vajíčka tam videla dominantné, taraz keď som brala lieky som aj vedela kedy ju mám presne

lenuska20
12. nov 2010

@martina2001 no vidíš, tak nakoniec sa vám možno zadarilo 😉

lubica69
12. nov 2010

Ahojte dievčatá @lenuska20 no od stredy som nekrvacala Dnes som zas začala tak neviem Nikto to tu nerieši Normálne som nahnevaná Neobávam sice veľa ale aj tak To som mohla aj doma byť Inak Sebastianko je zas chorý od dnes ATB a muž tiež stále na PN @martina2001 jej moja to by bolo super @lenuska20 a tebe držím palce nech tiež nedorazi

lenuska20
12. nov 2010

@lubica69 dakujem 🙂 , síce tento mesiac to určite nebude a myslím, že ani do konca roka to nestihneme. to sú tam takí ignoranti? tak oboch chlapov máš chorých? aspoň to poriadne preliečia, ale aj tak prajem skoré uzdravenie a tebe tiež, aby si bola čo najskôr v poriadku a mohla si naplno užívať tehu 😉 inak sa cítiš dobre?

martina2001
12. nov 2010

@lubica69 a prečo sa neopýtaš čo vlastne je? ja osobne by som to urobila, hoc je tam len lekár v službe. Muž si aspoň oddýchne, šak platovo o nič nepríde 🙂
@lenuska20 nikdy nevieš kedy sa to podarí

lenuska20
12. nov 2010

@martina2001 no ved hej, ale tak už to radšej nebudem čakať

lubica69
13. nov 2010

Ahojte dievčatá Ako sa máte?Mne to včera nedalo tak som sa všade a všetkých pýtala a že je to ok tak som rada že ked som kúsok krvacala tak sa pravdepodobne ten hematom zmenšuje Dnes už nekrvacam a všetko ok Aj ked je mi tu hrozne Kočky a jedna baba je tu s hematomom už vyše 3 týždne Chuda Dúfam,že to nebude aj môj prípad

lenuska20
13. nov 2010

@lubica69 nebooj nebude, ved to vyzerá, že je to na dobrej ceste 🙂 a ešte ti nehovorili, že kedy ťa asi pustia?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre