Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

kamilkka
19. máj 2010

no ja nijako.... ja som čakateľka na zazrak 🙂

lubica69
19. máj 2010

Neboj Ono treba pozitívne myslieť a dúfať A veď aj zázraky sa stávajú

kamilkka
19. máj 2010

vieš čo - už sa asi aj vyrovnávam s bezdetnosťou....
je to ešte priskoro, priskoro, ale je to oslobudzujúce...

majkal
19. máj 2010

ahoj kamikka .... no ano, trosku sme ozivili "profil face" 😉

pridaj aj ty nejaku 😉 Moja .... a nesmies takto mysliet, nic nie je nemozne a vsetko len chce cas. Neboj, viem o com hovorim. Niekedy si skratka musime na to stastie pockat 🙂

lubica69
19. máj 2010

Presne Kamikka Ako píše Majka Nič nie je nemožné A keď sa niečo veľmi chce tak to nie je stratené Ver

majkal
19. máj 2010

no baby ..... pozeram modre z neba a zasa revem. Niektore zeny su fakt tazko skusane zivotom. Tito nemohli mat deti, ked sa im po 15 rokoch narodili trojicky, ona zostala na tri mesiace v umelom spanku, zlyhal jej organizmus a nakoniec ju muz opustil. No rozumiete tomu? Ja tym chlapom niekedy nerozumiem .... mozno to bolo pre neho tazke .... ale ako mohol nechat zenu na invalidnom doch. s troma detmi samu? bez pomoci .... bez lasky .... ☹ Obdivujem ju, fakt.

lubica69
19. máj 2010

Juj majka ja takéto relácie radšej nepozerám lebo furt pri tom revem

kamilkka
19. máj 2010

Baby, vďaka za podporu.... nebola som tu, trocha som pracovala .-)
ani ja nepozeram modre z neba - podla mna to ani zdaleka nie je zábavná relácia...

pre tých, ktorí vymeškali moje predstavenie - my nemáme diagnostikovaný žiadny problém,
len sa nebránime otehotneniu a stále nič... je tomu 8 mesiacov.

lubica69
19. máj 2010

Juj kamikka tak to 8 mesiacov je ešte nič To je v pohode moja Neboj My sme druhé vyše roka aj tak sa neujalo

mirip
19. máj 2010

kamilka 8. mesiacov naozaj nie je vela my takmer 5. rokov a predsa sa podarilo treba tomu veriť že sa podarí, to že na to nemysli je blbosť, na to sa nedá nemyslieť 😀

lubica69
19. máj 2010

Presne mirip na to sa myslieť nedá Som rada,že sa vám to takto pekne podarilo Veď nádej zomiera posledná,nie?!

majkal
20. máj 2010

caute caute 🙂 😉

camelco
20. máj 2010

ahojte 🙂 🙂 🙂
tak som tu zasa, vcera som sa v tej rychlosti zabudla aj rozlucit 😀

majkal
20. máj 2010

cau camelco, co nove? to ty zajtra ides k dr.?

camelco
20. máj 2010

ano zajtra idem, aj preto som si napisala, ze chcem aby bol piatok 😀

majkal
20. máj 2010

som si myslela 🙂 .... ach jo, aj ja uz chcem .....

zabka1003
20. máj 2010

Ahojte...
veru niektorí ľudia majú fakt "nadelené" 😖 ale tak keby bol život spravodlivý tak sme už všetky tehulky a pod..

zabka1003
20. máj 2010

A kam ideš camelco k akému dr?

camelco
20. máj 2010

zabka .... do piestan do CARu 😉

janda5
20. máj 2010

Caute baby ...som tu prvy krat...poradte mi ake vysetrenia mam podstupit po roku snazenia sa ☹

majkal
20. máj 2010

ahoj janda, vitaj 🙂

majkal
20. máj 2010

a s doktorom si sa o tom nebavila? Alebo si pripad ako ja, ze som na vsetko musela prist sama 😒 ....

ja by som si asi dala urobit hormonalny profil a spermiogram u partnera ... na zaciatok.

lenocka80
20. máj 2010

juuj konecne sa da uz aj vonku vybehut, dokonca slniecko na mna kuklo asi na 10 sec. 😎 len tak dalej 🙂

camelco
20. máj 2010

ahoj janda 🙂
fuuuuha lenocka ... a nepripiekla si sa? 😀

camelco
20. máj 2010

u nas stale pod mrakom 😒

camelco
20. máj 2010

janda .. pripajam sa k majke

majkal
20. máj 2010

lenocka .... ako ti je dobre .... a ja sedim v robote 😒 Ale poobede mame v skole vystupenie ku dnu Matiek (oneskorene ale predsa 😀 ) ... tak sa tesim na toho mojho "pampusika" 🙂

lenocka80
20. máj 2010

😀 😀 😀 camelco si trafila. Veru som hned tvar natrcala, nech ma hreje 😀

camelco
20. máj 2010

😀 😀 😀 jeeeej to by som si isla pozriet, ja tiez v robote 😝

camelco
20. máj 2010

skoda, ze tu u nas nie je slniecko, ale to robime asi hned vsetci, natrcame k nemu tvar .... taka pozitivna energy 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre