Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

simasla
10. jan 2010

Ameliej. - to je fakt, kdo splín občas nemá... taky jsem tuhle slušně depčila ☹ a dneska jsem doma sama (tedy s Megčou) a říkám si, ještě, že tu pesinku mám..protože ona se tak báječně tulí, když cítí, že nejsem OK, ale z toho se vyspíš..., jinak taky myslím, že Nela má slušně našlápnuto. Jsem asi dneska zdrchaná z odklízení sněhu, holky měla jsem auto do půlky zapadané ve sněhu - odklízela jsem ho 2 hodiny, abych mohla zítra odjet do práce a ten sníh pořád padá.. no je to síla.

emily327
10. jan 2010

ameliej: dakujem pekne 😉 uz len aby sme sa vsetky presunuli na koniec tabulky, k tehulkam 🙂

elise
10. jan 2010

babulky ja som ovulačné testy nekupovala prosím poradte ktoré su najlepšie a ako často ich mám používať, dakujem 😉
u nás lialo a lialo dufam že zajtra bde ok idem do práce autobusom tak hádam to pôjde🙂

kitu
10. jan 2010

Aj u nas je total nafigu...prší a prši- simi u vás sneží?
zajtra po dlhom čase do prace, ale už sa tešim na tých mojich ,alých expertov... juj ale budu divoký, za 3 týždne sa uplne odnaučili všetkému čo sme do nich za tu dobu tlačili... no ved zajtra vam poviem ako bolo...

čo sa týka tej mrchy- ja som to vedela ved som mala jasne anovulačný cyklus...ale teraz to hadam ten clostil našlape a bude to...

elise no ja som si ich teraz tiež kupovala po prvýkrát a neviem či som kupila dobre (woman secret right time- take mam) ale boli o dosť drahšie ako tu spominali...teraz si narýchlo neviem spomenuť ako sa volali tie lacnejšie ale však určite to sem niekto napiše

elise
10. jan 2010

dakujem kitu🙂

mirip
10. jan 2010

ahojte tak sa pridávam aj ja s prvým sme otehotneli v januári a presne 30ho sme mali pozitívny test a teraz dúfam že január pre nás bude zase"magický" a stane sa zázrak a nájdeme // zase

mscat
11. jan 2010

ahojte holky

teda ale jste toho popsali..ani vás nemůžu teda dočíst 😅 😝

anaxamon
11. jan 2010

dnes je zas nova tabulka v albume...nejake nove tehulky nie su? 😵

duratlicka__2
11. jan 2010

Anaxamon, ty si zlata, ze nam to takto poctivo aktualizujes🙂

josie3331
11. jan 2010

anax- si super, to uz som 25? fiiiha, ani neviem 😀

inac, ja som zacala kaslat, samozrejme som to chytila od priatela....som opat v praci, zajtra dve skusky, na ktore bezpodmienecne musim ist, tak som si kupila caj proti kaslu a citam si krabicku a tam, ze nie je urceny pre tehotne....tak teraz neviem, robila som si v sobotu test, bol negativny, mam si ten caj teda dat? neverim tomu, ze by som bola tehotna, ale co ak....

simasla
11. jan 2010

ahoj holky 🙂
mscat tak konečně sílí... to je dobře, kdypak jdeš k Dr.?
Anaxamot - také děkuji

Holky co si myslíte o mém grafu, chtěla jsem jít k Dr. tento týden, ale když zadám na zítra alespoň stejnou teplotu jako dnes, tak mi to vyznačí ovulku na 30.12. - mám ještě počkat jestli nedorazí mrška nebo ne?
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

duratlicka__2
11. jan 2010

Ejha, to mas ale riadne dlhy cyklus. Normalne by mal byt medzi 21 a 35 dni. Vsetko nad normal by mal clovek riesit s lekarom.

duratlicka__2
11. jan 2010

Ale podla toho, co pises, vydrz este do zajtra.

mirip
11. jan 2010

nové tehulky nie sú ale ja som nová snažilka ak sa to tak dá nazvať.........

catrin1
11. jan 2010

ahojte..tak ani dnes mrcha neprisla...tak neviem co bude..dnes som 50 dc....najdlhsi cyklus aky som zatial mala bol 53 dni..tak uvidime..
simasla pozeram ze aj ty mas dlhe cykly aky si mala najdlhsi?

ameliejulliette
11. jan 2010

Mirip, vítej 🙂

Na tohle jsem dneska narazila, co říkáte? 🙂

http://sex.dama.cz/clanek.php?d=3093

(U nás v lednu jedině holčička 😀 😀)

duratlicka__2
11. jan 2010

Vitaj Mirip! Nie je to trosku skoro po porode?

simasla
11. jan 2010

Ahoj catrin - nejdelší byl ten minulý - nakonec mi Dr. píchnul Agolutin. Tento cyklus jsem měla poctivě měřit a následně ho vyhodnotíme. Takže už jsem chtěla jít tento týden zas k Dr. jako že je zase problém a nic se neděje a teď nevím - kdyby dorazila mrška, tak bych tam šla alespoň s novým cyklem - ve kterém jsme říkali, že bychom dělali folikulometrii a sledovali jak dozrává vajíčko.. počkám do zítra - a uvidím.

mscat
11. jan 2010

simasla:ano dnes je už krásná 😵
zítra jdu kdr.13.20 🙂

catrin1
11. jan 2010

simasla aha...mne povedal moj doktor k tym dlhym cyklom ze pokial do pol roka neotehotniem tak mam prist..ale ak to tentokrat nevyslo idem aj ja k doktorovi nech mi spravi nejake vysetrenia...take dlhe cykly su podla mna neni v poriadku..

kitu
11. jan 2010

Ahojte kočky,
tak prvy den v praci mame uspešne za sebou- babuláci boli podarení... aj toho celkom dosť vedeli... samozrejme každý sa predbiehal , že kto mi ukaže prvý domace ulohy a hlavne kolko ich vela urobili...

simi - a prečo ti doky neda nejake lieky na podporu ovulky, ved ked ju nemaš tak na čo čakať- stracate tým další mesiac- nie?či?

mirip vitaj medzi nami... teda tak malinke babenko mat doma a chystate sa na druhé- to mas moj obdiv...

simasla
11. jan 2010

catrin a jak dlouho se snažíte - to je totiž ještě na dlouho, když s tebou začne něco dělat - tak pak vyšetření, možná další měsíc podrobného sledování (v našem případě kvůli našim cyklům další 2 měsíce sledování) a pak teprve se začne něco dít. A myslím si, že s tím cyklem by měl dělat něco v každém případě - to není normální. Já ho měla do října pravidelný a pak bum a když už jsem tam šla v tom prvním nevydařeném na vyvolávačku - tak už tenkrát mi dělal HP a UZV a nyní se na příkaz Dr. sleduju a až k němu nyní půjdu, tak teprve začneme řešit - tak si to vezmi - dva měsíce anovulák, teď utekl další měsíc opět bez ovulace a teprve se začíná něco dít - takže lepší jít dřív než čekat a pak zase čekat.. 😉

skippy7
11. jan 2010

Ahojte,
tak som bola po 3 tyždnoch v praci, uff.Nechce sa mi, ale čo už 😒 .

Nove tehulky sa nejak neobjavuju, aj ked Nela by to už mohla zistit 😉

Podla tej novej tabulky som 15DC, ale ja som dnes iba 12DC 🙂 ....

Mirip, no ja by som si pri 3-mes. babätku netrufla hned na dalšie....ale ty asi nie si taka padavka ako ja 😅

Simasla, držim palce, keby ovulka nakonied dorazila,bolo by super 😉 ...

ja už len čakat a čakat, či motyka vystreli.... 😨 😨 😨

mirip
11. jan 2010

nám sa prvé podarilo po troch rokoch a 9mes. a potom sme on prišli missed v 10tt hned po trojmesačnej pauze sa ani nevieme akým zázrakom podarila malá a narodila sa presne ked sme boli týžden a pol po \"oslave\" piateho výročia čo sme spolu, tiež sa nijako nechránime a aj Dr nám dal zelenú že sám má medzi deťmi 11mesiacov a ked chceme tak prečo nie, nateraz som vporiadku a ktovie ako to bude dalej, prvé sme si dopodrobna naplánovali kedy začneme snažiť ale človek mieni a Pánboh mení a sa zadarilo až po vyše 4rokoch tak sme si povedali že teraz plánovať nebudeme nič, nechránime sa tiež a ani sa nejak extra tonu nevenujeme naplno ak sa zadarí tak nič sa nedeje akurát tak intenzívnejšie chceme popracovať až od apríla zatial len tak ak náhodou akurát sme sa ale na jednom dohodli že marec necháme tak aby sme neboli cez vianoce v porodinci tiež som si ale povedala že ak zaváham teraz ked som po gynekol. stránke vporiadku tak ktovie čo sa može stať neskor a ak by som si mala prejsť tým čím sme si prešli pred malou tak na to sa ťažko spomína a nieto ešte prežiť to zase tak chceme využiť ten čas aby sme nemuseli prejsť už žiadnymi vyšetreniami, operáciami a liečbou..............

a tiež sa tomu nebránime preto lebo sa neskor može stať že šanca už nebde žiadna

skippy7
11. jan 2010

Mirip - jasne, chapem.....ja som tiež planovala a až som doplanovala, o babo sme prišli, teraz sa po polroku pokušame a vek mam pokročily, takže tiež už toho vela nenaplanujem, a kedže tiež nechceme zostat pri jedinačikovi - tak ktovie....ja už radšej nejake velke plany sa bojim mat, lebo presne- človek mieni,P.Boh meni...
Tak držim palce... 🙂 🙂 🙂

catrin1
11. jan 2010

simasla nam sa prvy syn podaril hned na prvy sup a dokonca neplanovane...som vysadila tabletky a nejako sa posmyklo...a o druhe sa teraz snazime od oktobra odkedy nekojim ale zatial sa nezadarilo...ked do stredy nedostanem mrchu tak idem...mas pravdu je to nadlho ale co uz... 🙂 ...

anaxamon
12. jan 2010

dobre ranko tabulka je aktualizovana, ak su vsak nejake chyby v nej prosim hodte mi spravne udaje do IP..

duratlicka__2
12. jan 2010

Ahoj Anaxamon, tusim vies lepsie ako ja, ktory den cyklu som😀 Ja uz to ani nestiham sledovat. Ako sa mas? Si v robotke?

duratlicka__2
12. jan 2010

Ahojte babulky, tak som si docitala zameskane a podla vsetkeho to nie je s tym pocatim take jednoduche☹ Nemali ste to niekedy chut vzdat a vykaslat sa na to? Ci tuzba po babatku je silnejsia?

janka13ke
12. jan 2010

mirip
tiež poznaám ženy, ktoré mali dve deti s rovnykoym rokom narodenia. JUedno začiatkom roka a druhé koncom roka, takže keď si v poriadku, snažte sa. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre