Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

susan65
13. jan 2010

Ahojte baby,

môžem sa pridať? My sa tiež snažíme od októbra 09 a zatiaľ nič. HAK som vysadila ešte v novembri 08. Ale nezúfam a verím, že január bude "plodný". Dnes 10 DC a tiež beriem kyselinu listovú. Držte palce...

janka13ke
13. jan 2010

včera som si urobila test a / ☹

lussynka
13. jan 2010

Ahojte,
aj ja by som sa k vám rada pridala ak môžem...
My sa zatiaľ snažíme druhý mesiac...dnes 22DC...

janka13ke
13. jan 2010

lussynka
vitaj a otehotni cim skor 🙂 teda v januari 2010 😉

simasla
13. jan 2010

Ahoj holky, dnes už je mi lépe, ráda vidím nově příchozí 🙂 – věřím, že se Vám brzy zadaří a budeme mít vytoužená miminka v bříšku.
Tak během oběda si skočím koupit ten test - sice vím, že tam bude jen jedna - ale budu mít jistotu - dnešní teplota mi stoupla o 0,1 - tak snad ta ovulace byla - jestli tedy nebyla teď někdy 😀 No a proč tak stresuju – no možná kvůli tomu minulému grafu a protože bych chtěla dostat mršku normálně, když už nic jiného… prostě toho moc chci a nic není tak jak chci

Janka – je mi líto, že jen jedna – ale dokud není mrška není nic ztraceno, tak nesmutni – já depčila včera a vím, že to nestojí za to.

catrin1
13. jan 2010

ahojte tak ja dnes teplota 37. Kupila som si aj testiky dneska len neviem este kedy ich pouzijem...

duratlicka__2
13. jan 2010

U mna je dnes ovulka, tak uvidime, co z toho bude, je to na manzelovi😀

mirip
13. jan 2010

úspešnejšie to je ked den pred ovulkou a nie v den ovulky duri 😉

duratlicka__2
13. jan 2010

Do kelu, to bude zase mm rad, ten chcel aj tak az vo februari😀

janka13ke
13. jan 2010

simasla
uz dnes je dobra....bola som troska choa koncom roka, tak mozno aj dobre, ze nemam //
Počkáme a dočkáme sa...

janka13ke
13. jan 2010

duratlicka
držíme palce 🙂

duratlicka__2
13. jan 2010

Dakujem🙂 A Ty ako Jani?

janka13ke
13. jan 2010

ja /
včera som robila test. Ale som v pohode, našla som si svetlý bod, za ktorým pôjdem a viem, že mi pomôže...

duratlicka__2
13. jan 2010

Aky svetly bod? Som zvedava🙂

vadelka
13. jan 2010

Ahojte,tiež by som sa k vám znova chcela pridať 😉 .Som 5 mesiacofv po potrate a verím,že nám január prinesie šťastie 😝 Dnes som 5DC,tak uvidíme,či sa zadarí...Beriem tiež kyselinu listovú už od potratu,tak uvidíme,či tentokrát pomôže...
Ahoj Skippy,tak som tu 🙂 🙂 🙂 Ako sa máš?Dúfam,že ste sa veeeľmi,veeeeľmi snažili 🙂 🙂 🙂 🙂

janka13ke
13. jan 2010

duratlicka
chcem ist za Ankou Kopacovou (je to o nej diskusia, vcera som ju precitala a nadchla ma)

skippy7
13. jan 2010

Ahojte!

Ahoj Vadelka, tak vitaj opat medzi nami 😵 😵 😵

Inak,ked ovu testy ukažu //, tak sa piše, že ovulka ešte len pride, zhruba za 24h.... ten LH hormon je najvyšši tesne pred ovulkou...
a ešte niečo....lutealna faza trva 14dni(plus minus), a ked sa to odpočita od dlžky cyklu, tak vyjde den ovulacie...čiže ak ma niekto cyklus 35dnovy-14=ovulka zhruba 21.DC.....mne to presne sedi.....skuste si to vypočitat,či aj vam, bola by som zvedava....

janka13ke
13. jan 2010

skippy7
ja si podla tej lutealnej fazy vypocitavam OVU a chcem si to potvrdit najblizsi meaiac aj ovu testami

skippy7
13. jan 2010

mne to potvrdila BT, aj ovu testy...podla mojej skusenosti je najlepšie testovat tak okolo 12h + ešte večer okolo 19h

skippy7
13. jan 2010

Inak mam dobru knihu o tom : Nejrychleši cesta k prirozenemu početi - tam je všetko dobre rozpisane,od A po Z

janka13ke
13. jan 2010

BT okolo obeda? a okolo 19?
Ja to vyskusane?
To by som mozno zvladla 🙂
Ja si nemeriam preto, lebo rano nevstavam kazdy den v rovnakom case, nemam rovnaku pracovnu dobu kazdy den.

skippy7
13. jan 2010

Jani, nie BT, ale ovu testy 🙂
BT sa musi rano 😒 ....ale ani mne sa to nedari uplne rovnako, mam aj hodinu rozdiel niekedy,neviem, či to vadi alebo nie, ale tiež to nezvladam uplne presne,niekedy pri tom aj zaspim 😅

janka13ke
13. jan 2010

a robis si aj grafy? Ja by som si mozno iba v exceli, lebo tie cudzojazycne mi niesu po vôli ☹

janka13ke
13. jan 2010

aha, ovu testy ☹

skippy7
13. jan 2010

robim si sama grafy, na FertilityF. sa neviem dostat, neda sa mi tam zaregistrovat 😠 ...kreslim si to na papier-asi som tu jedina takato amaterka 😝 , ale čo už....ale aspon zhruba viem, či bola ovulka a kedy....

ameliejulliette
13. jan 2010

Susan, Lusyynko, Vadelko, vítejte! Jste tu dobře, pokud věříte, že leden bude úžasně plodný! 🙂

Duratlicka - gratuluju k ovulce 🙂
Pokud jde o můj raketový vzestup, to jsou u mě normální teploty po ovulaci, no ale kdyby se tentokrát udržely poněkud delší dobu, budu potěšena 😉 Jinak nic nevypadá nijak, 3 DPO... Ale koukám pořád na FF na grafy s podobným rozložením snažilkování, samozřejmě na ty TĚHOTENSKÉ 😀 a dodávám si optimismus 🙂

Simasla: Tak jak to dopadlo? Ten graf se mi nezdá vůbec nijak tragický...
(Holky, stala jsem se závislou na FF grafech 😀 😀)

skippy7
13. jan 2010

Amelie....sme na tom zhruba rovnako, ja som asi 4DPO....budeš aj testovat?

martina_79
13. jan 2010

Ahoj holky, taky jsem na FertilitFriend, podle me jsou to genialni stranky. Aktualizuju si graf i primo z mobilu, hned jak se probudim.
Ovulaci jsem mela z nedele na pondeli. Byla jsem v pondeli shodou okolnosti rano u doktora, a ten mi potvrdil, ze mam ovulaci. Na UZV byl jasne videt praskly folikul. Jsem 2.DPO, mam hroznou zizen a divnou, horkou chut v puse, a trochu prujem (normalne na ne netrpim), ale pry je blbost citit to takhle brzy. Ach jo, musim cekat dal.

janka13ke
13. jan 2010

skippy7
a ovu si si potvrdzovala BT, Ovu testami a aj odpocitanim lue.fazy? A sedi?

skippy7
13. jan 2010

Jani...sedi ,ale nemusi byt ovulka každy mesiac v ten isty den...1-2 dni hore dole, u mna je to zhruba ten 10DC

Martina_79...to je ešte VELMI skoro,aby si niečo citila, je to psychika, lebo vajičko sa zahniezduje až taky 6.DPO...a najskor taky 10.DPO vidiet niečo aj na tehu teste....takže- trpezlivost ruže prinaša 😵 , aj ja čakam, ten čas ale pomaly beži čo? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre