Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

larmimi
15. mar 2010

ela tak budem drzat palce, a potom hura do dalsieho mesiaca...ja mam dostat az 22heho... 😒

ela19
15. mar 2010

Duratlicka, neplanovane 8 mesiacov, plánovane 2 mesiace. Predtym sme sa snazili podla nalady, ale nic sa nedialo, tak som to zacala poctivo sledovat merat ale neviem co je horsie, vtedy som to nebrala tak tragicky, teraz mi ide z toho prasknut hlava, som ako posadnuta 😒

Larmimi, dakujem za podporu, uvidime ako to dopadne. Mna prekvapilo, ze som mrchu dostala tak skoro, obvykle mavam tak 30-31 dni, teraz to bolo presne 28.

maricom
15. mar 2010

eli je mi ľúto, ale hore hlavu! Držím palce naďalej! 🙂

amelie supeeeeer!

ja som dnes bola v škole, tam kde pracujem, dostala som trošku mrazivé info, ale tak hádam sme si to vydiskutovali. Chceli ma dať na iné miesto ale sa to rysovalo len na 50%, tak som povedla, že ja potrebujem 100% tak mi prislúbili, tak mám nové nervy ako keby som toho nemala dosť ☹

mirip
15. mar 2010

ela na smuto ke ešte skoro ešte sa snažíte máličko a určite sa skoro zadarí 😉

duratlicka__2
15. mar 2010

Ela, manzel sa mi smeje, ze som tehotna kazdy tyzden😀 Tak som sa o to prestala snazit a na cas sme to nechali, len teplotu meriam, aby sme zistili, ci nejaka ovulka je a mozno na jesen nejake to babo aj spiskame. Lebo teraz je prvorade byvanie a hypoteku mi s bruchom nedaju.

simasla
15. mar 2010

Ahoj holky, tak se hlásím po návštěvě Dr.
duratlička - prdlajs ovulka - jsem nachcípaná - dneska v noci jsem se pořád budila a smrkala.. takže už vím, čím jsou způsobeny ty vyšší teploty
Jinak dneska u doktora takto - ultrazvuk - folikuly - na pravém, i levém vaječníku jen 12-13 mm - to znamená, že od minule povyrostly pouze o 2-4 mm - vzhledem k tomu, že by měly růst 1-2 mm za den a tohle je 5 dnů od posledního ultrazvuku, tak jsem prostě slušně ve skluzu.
Rozhodla jsem se ale, že jim dám ještě čas - zatím bez další dávky hormonů - takže příští pondělí na UZV a uvidíme, co se bude dít. Dohodli jsme se, že pokud bych normálně odmenstruovala, tak bychom tu zvýšenou dávku clostilu nasadili až od nového cyklu. No a když to nepomůže, tak prý následuje laparoskopie a hysteroskopie a drilling ovarií - což jsem řekla, že bych nechala až po svatbě. Takže jsem zase smutná.. ty vajka ošklivá nechtějí růst ani za nic

ela19
15. mar 2010

Duratlicka, to preco ti nedaju hypoteku keby si mala brucho ?

larmimi
15. mar 2010

Baby zevraj aj na 8DPO moze vyjst slabucka druha ciarka 😵

ela19
15. mar 2010

Mojej kamoske vysla na 7 DPO 🙂

larmimi
15. mar 2010

faakt ?? no super..lebo tato vyckavacia faza je sice nadejna, ale dlhaaaa

maricom
15. mar 2010

babenky ja som testla dnes ráno 8DPO s testom, ktorý vraj zachytáva od uhniezdenia 7-10dní a nič, tento testík je citlivý tých 25neviem čoho, ale zajtra ako povedal doky testnem a ten má vyššiu citlivosť 10.....
tak neviem...
😒

ela19
15. mar 2010

Larmimi, hovor mi o tom 🙂 🙂 🙂

larmimi
15. mar 2010

maricom no 25 to je ten najmenej spolahlivy zevraj, takze dobra sprava 😉
ja mam doma v sufliku rapi clear s citliv. 10..testnem asi v piatok rano..ale davam tomu 50/50 takze nic necakam, ale mohla by som 🙂)

maricom
15. mar 2010

Ela koľký deň si DPO? Ja si teda vobec neviem ani tipnúť kedy by som mala dostať ms keďže, posledná bola 15. 1. ovu na 54DC 😠

maricom
15. mar 2010

larmimi ďakujem ti, dobrá správa, jaj no veď uvidíme Aj ja mám RC comfort ultra tak hádam, ale aj tak to je skoro testovať, dúfam, že na sone mi povie doky definitívne 🙄

ela19
15. mar 2010

maricom, som 10 DPO.

larmimi
15. mar 2010

ela aj si si robila test?

josie3331
15. mar 2010

tak moja teplota je stale rovnaka, nic sa nemeni... neviem, nejaka som pesimisticka.....nic neocakavam...

larmimi
15. mar 2010

🙂 josie3331 kolky DPO ?

josie3331
15. mar 2010

6DPO

larmimi
15. mar 2010

ja som 4 alebo 5DPO...a teplota ma este stupat? ved teraz sa ma drzat vysoka,nie?

ela19
15. mar 2010

testy som si robila, 2x, negativne, ci uz 😖

ela19
15. mar 2010

co uz - som chcela napisat 🙂

sante
15. mar 2010

Ahojte, pekne ste tu popísali a popili, mala som čo robbiť aby som si prečítala takmer všetko 😀
nádejným tehulkám držím päste a tie čo už mrchujú, nezúfajte, dojde rad aj na vás, som si istá 😉
Ja sa cítim tiež dosť nádejne, tak uvidíme, koncom týždňa mám dostať 🙂

josie3331
15. mar 2010

ela velka skoda, ved ste sa tolko snazili v to najspravnejsie obdobie t.j. ovulaciu, tak som myslela, ze je to u teba jasna vec 😒

larmimi ja veru neviem, ci ma este viac stupat .....

larmimi
15. mar 2010

baby ktory den sa rata ako plodny, ten pred zvysenou teplotou?

ela19
15. mar 2010

josie, ja viem, ja som bola prevedcená, ze tentokrat sme urobili vsetko " správne".

larmimi
15. mar 2010

lebo neviem ako si mam uz vypocitat DPO...

vecernice
15. mar 2010

larmini - ovu je posledni den nizkych teplot, takze nez vyskoci. zkus klidne mrknout do grafu 😉 takze 1. zvysena, za predpokladu ze vydrzi vysoke, je 1.DPO 😉

mam prilis prace, tak moc nestiham ani cist, netoz reagovat.
simi - drzim palce, at se vejce proberou, a zacnou poradne rust.
amelie - tobe s teplotami. at uz neklesnes 🙂

mizim na jednani 😉 krasny den vsem

ameliejulliette
15. mar 2010

Ahoj holky, bohužel se cítím naprosto předmenstruačně, na tuty to dostanu nejpozději zítra. Škoda, no, ale depku jsem si asi už prožila včera, takže tím líp a bude teda až to vánoční, nám to neva 😀 Nemáme Vánoce rádi, tak možná konečně začneme 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre