Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

denne73
9. apr 2010

Oki Simi. tak to radšej skusime na wuncschi. dakujem že sa zo mnou tolko snažilkuješ 😉
Drž mi palce o 9.h píšem písomku z pedagogiky viacnásobne postihnutých a o 13.h z geometrie. uff to bude den.

veronikaprostenika
9. apr 2010

dobre rano,tak 3dny pred ocek.MS jen /. Ze si nedam pokoj

altalia
9. apr 2010

amelie: haha, 2 teploměry rozbité, to nebude nešikovnost, vážně znamená zhůra, ať se necháš překvapit 🙂 držím palečky ! 🙂 no, já nemusím tušit, já věděla, dneska pokles velký, takže mrcha je tu dnes nebo zítra, klasika...... já prostě vím, že kdyby to přišlo, věděla bych to, vnitřně, člověk něco cítí, vím to .. a nemyslím tím jen příznaky...

sim: nemusela jsem testnout, teplota řekla vše ☹ njn, prostě umělé to řeší, tuším to, chjo ☹
takhle vypadá zklamaná naděje.. ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/29a2fb

altalia
9. apr 2010

amelie: fuj, vypadávají mi písmenka 🙂 chtěla jsem napsat, že to je znamení tam někde nahoře, aby ses nechala překvapit 🙂 a věřím, že ti překvapení bude stát za to ! 🙂

ela19
9. apr 2010

Ahojte dievcata, to robenie deti je fakt namahavé niekedy, mimochodom bolia a svrbia ma prsia uz 3 dni, mam ich ako balony 🙂

larmimi
9. apr 2010

ahojte,
ELA ...no hadam to vyslo !! buduci tyzden ocakavam dobre spravy..
PEACH, konecne nie som sama kto ma taky dlhy cyklus...

zabka1003
9. apr 2010

Ahojte..
denne držíme palce na skúšku..bude to ok, uvidíš 😉

Altalia ☹ ale ešte to nie je stratené, možno zajtra vystúpi zase hore 🙂

Inak ani ja nemôžem spať v noci..ked nebuntoší malá, tak sa zobudím a nemôžem spať aj hodinu som hore v noci.. 😕

zabka1003
9. apr 2010

Ozaj baby, akým teplomerom meriate BT? ortuťovým, či digitálnym?
Lebo ja meriam ortuťovým, a dnes ráno som si "dala" teplomer a musela som zdriemnuť a prebrala som sa akurát už pri prevracaní na bok, a som sa normálne zľakla, že by sa mohol vo mne zlomiť, alebo prasknúť 😕
Na budúci mesiac radšej budem merať digitálnym...

nela00
9. apr 2010

ahojky
ja meriam digitálom, skúšala som aj ortutovým, na nom som mala cca o 0,5st. viac, ale nebavilo ma cakat 😝
eli prečo máš v grafe tolko pozitívnych ovutestov?

larmimi
9. apr 2010

ja tento mesiac sice nemeriam, ale ked ano tak digitalnym v ustach 😉

josie3331
9. apr 2010

no neviem, zas ta teplota moja neposlucha...chlap vravi, ze mu je nejako zle, budem rada, ked sa aspon dnes posnazime....no nic, tak ten december asi nebude tutovka 😖

ela19
9. apr 2010

nela, lebo som si spravila prvy ovulacny test 20 den cyklu a bola trosicku slabsia ciarka ale inak obe rovnaké, a kedze som si myslela, ze ovu mala byt predtym, tak som to brala ako este také poovulacne. Lenze potom o den neskor som sa citila tak divne, a mala som tusaka, ze predsa len som ovulku nemala na dovolenke, lebo tam som sa vobec netestovala, ale sa mi nejako posunula - inak este sa mi to nestalo 🙂 tak 22 den cyklu som si urobila znova test a vysla mi tučná ovulacná kolajnica. Takze som mala plodne obdobie od 20 DC do 23 DC. Ten posledný test som nefotila ale mam to aj v albume.
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/ela19/album/...

josie3331
9. apr 2010

inac teraz kukame s frajerom na Priatelov...9 seria a Monika sa tam teraz snazi otehotniet...... a vzdy sa smejem, jak vybehne nanho, ze ma prave ovulaciu nech sa pohne 😀 😀 snad nie som aj ja taka 😅 😢 a teraz bolo, ako si pre istotu spravila ovulacny test a zistila, ze si ich robi aj Chandler, ci aj on nema nahodou ovulaciu....no pobavila som sa 😀 tak keby vam miznu testy, tak toto moze byt vysvetlenie 🙂

inac som sa zamyslela nad svojim grafom, keby zajtra este stupne teplota, tak ovulacia moze byt aj dnes, nie?ci....ja sa tomu nerozumiem

altalia drzim palce, nech teplota este stupne, taky pokles mala aj simasla a vidis jaku tam ma teraz zelenu ciarku

zabka1003
9. apr 2010

Josie, ja myslím, že ti zajtra pozajtra stúpne a bude ovulka..a dovtedy sa aj tvoj drahý dá trošku dokopy 😉 a môžete ísť na to 😎

ela19
9. apr 2010

neli, nedalo mi a urobila som fotku 🙂 Inak v skutočnosti, je to este tmavsie
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/ela19/album/...

josie3331
9. apr 2010

uvidim, snad ho zajtra znasilnim🙂) dakujem, idem este zopar nausnic a naramkov spravit, ale budem si robit velmi caste prestavky a pridem vas kuk co ste pekne napisali

zabka1003
9. apr 2010

josie a aké náramky a náušnice robíš hm?
Eli no asi tá ovulkka nebola na tej dovolenke, asi je fakt teraz..tak rýchlo do "práce" 😀

josie3331
9. apr 2010

zabka napisem ti odkazy, snad si stihnes kuknut dokym to nesmazu 😢 www.sashe.sk/josie alebo www.josie.blbne.cz
zajtra idem predavat na jednu akciu, tak robim vela toho noveho, co nemam nafotene, to az neskor, ked sa nepreda

zabka1003
9. apr 2010

Sihla som, ideme kuknúť..díky 🙂

ela19
9. apr 2010

Baby, neviete niektorá, co znamenajú také pozdĺžne ryhy na nechtoch, chyba mi nejaky vitamin? Inak sa stravujem velmi zdravo a papam aj acidofolan - pred otehotnenim. Viem len, ze take biele fliaciky v nechtoch znamena, ze chyba vápnik.

zabka1003
9. apr 2010

Jee Josie, fakt krásne..si šikovná.. 🙂

ela19
9. apr 2010

josie, super bizu, inak to si fotila ty? ten nápad zavesit nausnice na haluz je bomba 🙂

zabka1003
9. apr 2010
zabka1003
9. apr 2010

alebo si to hod do vyhľadávača a nájdeš o tom dosť článkov 🙂

ela19
9. apr 2010

zabka dakujem. Inak Pozdĺžne ryhy v nechtoch svedčia o ochabnutí čreva a nečistotách v krvi, - tak to sa mi ako mohlo stat, zemám nečistú krv ? 😝

zabka1003
9. apr 2010

možno to súvisí aj so stresom nejako..že je nejaká nerovnováha v tele..fakt neviem 😕

ela19
9. apr 2010

ja ani nemam stres, ale mala by som asi zajst k obvodnej lekarke, nech mi zoberie krv

zabka1003
9. apr 2010

no skús..máš to fakt moc zlé? tie biele sa robili aj mne niekedy, ale toto nepoznám..

ela19
9. apr 2010

nie ani to nieje take zle na rukach, len vcera som si vsimla, ze take ryhy mam na nechtoch na nohach a to ma stve, lebo som ich mala vzdycke take hladke no a teraz nejako nechapem. Ale ja si myslim, ze to bude z tej dlhej zimy, ja priserne trpim cez zimu, ked nieje slnko a tak si myslim, ze treba asi nejaku ocistnu kuru nech sa tie necistoty dostanu z tela. Ale aj tak skocim k tej lekarke pre istotu, keby mi mal chybat nejaky vitamin a to by mala byt pricina, ze neviem otehotniet, tak to by ma nastvalo.

zabka1003
9. apr 2010

inak na palcoch na nohách mám aj ja ryhu na obidvoch 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre