Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

diapozitiv01
18. dec 2009

tak daj pozor na vevericku nech sa neotravi, ja mam teraz digitalny teplomer a raz sa mi podarilo tiez zaspat ale chvalabohu som sa nepohla a lahko nasla 😀 😀 . ja ked sa meram tak som naboku a mam spolu nohy, takze v pohode,, 😉

kitu
18. dec 2009

no inak aj ja niekedy zadriemem... hlavne cez vikend bo to nestavam vtedy, ale ked idem do prace tak je to pohoda bo to meriam tak 5 minut pred vstávaním, ale kedže sa to musi v tu istu hodinu tak cez vik sa len matne zobudim a vopcham ho tam a vtedy nastava ta kritická chvila kedy zaspávam...ale väčšinou sa sa po par minutách zobudím...inak aj ja mam digitalny a len čo ho tam vopchám jačí že už naperal... ale nechávam ho tam tak 2 - 4 min...

majkal
18. dec 2009

ahojte 🙂

tak ja len prispejem svojimi skúsenosťami s meraním BT .... ja som merala dig. teplomerom v ústach a nemala som s tým problém, ani skreslené výsledky ... vždy mi graf vyšiel pekne čitateľný ... aj keď ja som si musela rozšíriť mierku na dve desatinné miesta, lebo som mala malé rozhranie teplôt .... kedysi dávnejšie, ešte pred tým než sa nám narodil synátor som merala ortuťovým vo "veveričke" 🙂 .... a nebolo to také jednoznačné - veď preto sme ho aj splodili 😀 ... vtedy som totiž meranie BT používala ako prirodzenú antikoncepciu 🙂 ... no skrátka, každá to máme trochu inak 😉 ... preto je asi najlepšie vyskúšať obidve metody a vybrat si tú ktorá je spoľahlivejšia ....
teraz samozrejme nemeriam - nemám čo 😀 resp. prečo ... ale po liečbe by som chcela začať ... sama som zvedavá, kedy sa mi telo spamätá a ako dlho potom budem čakať na menzes ....

miriamka
18. dec 2009

Baby,ja som aj pri malom merala BT,digi teplomerom to bola sekunda...a cez vikend som si sala budicka a spala som dalej.Graf mi vzdy pekne ukazal ovu,aj kedy pride mrcha...takze mne meranie viac nez vyhovuje 😉
Baby,takze kedze vsetky chceme novy rok zacat pekne,asi budeme vsetky cele sviatky snazilkovat
😅

skippy7
18. dec 2009

inak viete čo? som si porovnavala klasicky ortuťak a digitalny, a digitalny mi ukazuke o 0,3 menej ako ortuťak.....to je dost velky rozdiel nie? nechapem prečo....

kitu
18. dec 2009

hm no to je celkom dosť rozdiel ale pokial meriaš tým istým teplomerom stále tak by to malo byť jedno- nie? teplotu ti ukaže zvýšenú vždy, len je o niečo nižšía alebo vyššia- závisí s ktorým teplomerom meriaš- či?

skippy7
18. dec 2009

ano ano kitu, ja viem že je to jedno ked meriam stale tym istym, len ma to zarazilo,že prečo ten digi meria inak....akože blbost, nejdem sa s tym zaoberať... 😝

skippy7
18. dec 2009

Kitu, ty ako profíčka, pekárka 😉 , nemaš nejaky dobry recept na cookies?

kitu
19. dec 2009

hm cookis som ešte nerobila... teda priznavam, neviem ako by sa to mohlo robiť, ale vieš čo kuk na mimi bazar tam by si možnodačo našla...

moj manželik akurat robí vianočné oblátky- to je jeho zabavka, ja robievam trubičky, keby ste videli aky je chutný, som mu dala aj šatku a zasterku taku bielu... no 🙂

duratlicka__2
19. dec 2009

Ahojte! Potvora mrsula predsalen prisla. Ale od januara sa budeme viac snazit😀

kitu
19. dec 2009

hm , no tento mesiac tomu ešte neverime- až v januári 🙂 ale nie, no ja som zas tento mesiac mala divnu mrchu tak že se vším všudy 3 dni a aj to slabučke... tak som zvedava čo bude dalej... a či v januári dorazí...

diapozitiv01
19. dec 2009

Ja uz sa 3-den kamaratim s mrsulou, zacala som brat tie femi kvapky a ked zaberu tak by sa mi mohla ovulka posunut,, 😉

skippy7
19. dec 2009

ja sa chystam bud. tyžden testovat,čo ak naaaaaahodou, ale nerobim si iluzie....

diapozitiv01
19. dec 2009

skippy aby si nebola prekvapena 😀

skippy7
19. dec 2009

to by bol zaaazrak, lebo predtym sme sa rok a pol nevedeli trafit....

diapozitiv01
19. dec 2009

no vzdy sa to stane ked najmenej cakas 😀 takze ak uz sa to raz podarilo, druhy krat sa moze hocikedy,,

skippy7
19. dec 2009

človek to velmi chce a potom je akokeby zaskočeny 😅 .........no uvidime, kupila som si taky test,že sa da po 5.den testovat,tak som zvedava
mne tiež hovorila doktorka, že potom to uz ide lahšie...no kiežby

rebeca_1
19. dec 2009

Síce po KET ale otehotniem v januári 2010 - verím tomu!

Ahojte baby,
tak v tejto téme som prvý krát, veľmi sa mi tu páči.
Rada budem prispievať, no zatiaľ nemám čím. Som po IVF a na KET idem až v januári 2010. Tak ak otehotniem, hneď Vám dám vedieť.

A Vám všetkým držím palce!

skippy7
19. dec 2009

Ahoj Rebeca....sme radi, že sa ti tu pači 🙂 🙂 🙂
tak ti držime palce, nech to vyjde 😉 😉 😉

rebeca_1
19. dec 2009

Dakujem skippy7,
pozeram na tvoj profil, aj ja tebe drzim palce!
Ako dlho sa snazite?
My 7 rokov.

skippy7
19. dec 2009

nuz, u mna je to tak...snažili sme sa asi rok a pol,otehotnela som, ale babätko mi na zač.7.mesiaca zomrelo 😔 ...teraz som musela mat prestavku, tento mesiac sme sa už nebranili, tak uvidime....

simasla
20. dec 2009

Ahoj holky krásné ráno, tak se hlásím, že jsem po tom našem vánočním večírku živá... Tak trošku jseem odplavovala stres, takže to dopadlo 😅 no dopadlo to zajímavě. Včera jsem skoro celý den spala. Ovula nebyla... zkoušela jsem i ovulační testík a stěží se tam objevila ta kontrolní čárka... u testovací je úplně bílo... že já si kupuju vždy jednočárkové testy, ať jde o ovu, nebo o těhu. Teplota pořád nuda, tak jsem zvědavá, jestli vůbec dojde, nebo to bude zase taková hrůza jak minulý měsíc, http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9. Je mi z toho smutno, jsem podrážděná. Včera jsem vyjížděla i na Járu, kvůli hloupostem. Takže dnes si dám odpočinek, budu relaxovat a zítra teprve budu řešit chybějící dárky k vánocům. Pár mi jich ještě chybí.. vím, jsem ostuda, co to nechává na poslední chvíli.A co vy? Jak se máte?

duratlicka__2
20. dec 2009

Ahojte! Chcem sa opytat, trosku som tu pozerala tie grafy a nechapem, ako je mozne, ze niektore to mate ako sinusoidu. Ved od menzesu ma byt ta teplota trochu nizsia, potom poklesne a potom stupne a uz sa drzi az do dalsieho menzesu, nie? Ci to je prave ten problem, preco sa nedari otehotniet?

simasla
20. dec 2009

ahoj duratlicka - no ten předchozí můj graf je měřen v ústej - je možné, že to to rozhodilo a samozřejmě, je anovulační - to znamená, že v něm nemohlo dojít k otěhotnění a samo, že to řeším s Dr. Tento měsíc měřím vaginálně a až budu mít naměřeno, když mrcha dojde, nebo kdyby zase dlouho nešla, jsme domluvení s lékařem, že k němu zajdu a probereme spolu graf a nasadíme nějakou léčbu, či případně budeme sledovat růst folikulu. 😉

josie3331
20. dec 2009

ahojte, tak ja som dostala spinenie na 26-ty den a normalnu menstruaciu na 28, takze sa tesim, ze aj bez pomoci tabletiek mam cyklus normalny, teda ak to beriem cisto len ked beriem ohlad na menzes....a buduci mesiac sa poriadne posnazime, okolo Silvestra budeme mat rusno 😀

simasla
20. dec 2009

holky jukněte ke mě do alba ? nechápu, ovu test jsem dělala v pátek, to tam nic nebylo, včera jsem dělala další, jen proto, že nebudu moct měřit, ráno jsem domů dorazila až v poledne, tak jsem si pak večer udělala ovu test, abych nic neprošvihla a co myslíte, je to pozitivní ovu testík nebo ne?

josie3331
20. dec 2009

ja som si to este nerobila ale jednoznacne vidim dve ciarky..

simasla
20. dec 2009

to já také, ale četla jsem tam, že by měla testovací být silnější...jak kontrolní.. jdu si to ještě prostudovat... a uvidíme zítra teplotu, ale jsme na seebe s miláčkem maličko nazlobení, takže, nevím jak to dopadne se snažilkováním ☹ . Leda jako usmíření.. 🙂 , dorazí někdy večer, tak uvidím.

josie3331
20. dec 2009

urcite to skuste, myslim, ze zopar sexi pohybov a milacek rychlo zabudne na to, ze sa pre nieco hneval 😀

simasla
20. dec 2009

no spíš se nazlobil, když já se nazlobila, takže musím kousnout nejdřív to kvůli čemu jsem se nazlobila.. Je pořád v práci, třeba dnes.. zase nějaká nenadálá událost v práci a musel jet.. když mi to včera řekl, tak trošku jsem vybouchla a chovala see fakt ošklivě, tak že nakonec řekl, že neví v kolik dnes přijede.. uff už se těším na vánoce, to budeme spolu má totiž volníčko. Ale ted mi z toho trošku hrabalo ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre