Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

duratlicka__2
31. dec 2009

Ahojte!
No, mne sa to meranie BT uplne zosypalo, posledne dni sa budem 2-4 hod pred meranim a nemozem zaspat, tak musim vstat a potom to uz nema vyznam. Takze tak. Este k tomu som dostala hrozne bolesti chrbtice, 37,6 teplota, tak je to vesele. Asi fakt nam to vyjde az v januari☹

kitu
1. jan 2010

Ahojte baby
tak všetkým prajem šťastný nový rok a // pre všetky a velký happy usmev

čosa týka teplotky tak u mna to vyzera takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2b8b2e

simasla
1. jan 2010

Ahoj Kitu,
také krásný nový rok 🙂 a ty teplotky jsou nízke, co? Ale já mám co říkat, u mě ovulka ještě ani nebyla, nebo možná nyní, ale to se teprve uvidí... teploty jsou stále nízké. Jaká byla oslava včera? Já se snad poprvé za x let na Silvestra neopila. Ten můj J. na mě má ale pozitivní vliv. :D
můj graf vypadá takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

mscat
1. jan 2010

ahojte

Přeji též všem krásný a úspěšný Nový rok 2010!! 😉 😉

simasla:tak taky čekáš dlouho na ovu co? 🙄 😝 😝 na prd teda.

já pro změnu čekám co se z toho vyvrbí teda..dnešní teplotku moc teda nechápu 😝
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

kitu:zajímavé...o moc výš ti ty teploty nevyletěly 😝 😅

elise
1. jan 2010

ahojte môžem sa pridať?

mscat
1. jan 2010

elise: 😉 jasné...
jakpak jsi na tom? 🙂

josie3331
1. jan 2010

jasne, budeme len rady

simasla
1. jan 2010

elise: klidně se přidej, třeba o sobě něco napiš 🙂 jak dlouho se snažíš a tak?
mscat: no ta teplota dnes je nízko, ale není zas tak nízko.. co kdyby to byl IP 🙂 Přála bych ti to... a ano čekám na ovulku a nějak ne a ne se dočkat :(

elise
1. jan 2010

mscat zatial len na začiatku ale včera ponad náš dom preletel bocian tak uvidíme. vieš mna v práci chce šéf vyhodiť na vykonštruované veci ktoré som neurobila a luky by mal mať aj súrodenca a druhé bábenko by sme chceli velmi mám už 35 rokov manžel 47 tak by sme ešte 2 chceli stihnuť.

elise
1. jan 2010

snažíme sa už druhý mesiac ale teraz uplne veríme že to vyjde 🙂

elise
1. jan 2010

luky nám vyšiel po 6 rokoch tak dúfame že teraz sa zadarí skôr 😉

simasla
1. jan 2010

ty jo elise 6 let? a já zoufám už skoro po roce

elise
1. jan 2010

simasla ja som už potom všetko vzdala už nás ani nebavilo milovať sa až sme si povedali dosť kašleme na to a ono to vyšlo 😉 a mali sme krásny vianočný darček 😵

skippy7
1. jan 2010

Ahojte,
aj ja prajem všetkym snažilkam šťastny rok 2010! nech sa vam splnia vaše sny a tužby 😵

ja som začala pekne s mrškou,a ešte k tomu sme aj s manželom chori 😢 , tak neviem neviem, či vobec dorazi teda ovulka....no, uvidime, človek sa tak sustredi na ten januar a potom toto, ja som to tak trochu tušila 😖

zdravim Elise 🙂

mscat
1. jan 2010

elise:jej...tak držím moc pěsti,aby se vám miminko teda zadařilo co nejdříve 😉 😉
koukám že malý je chvíli před vánocema narozen 😉 můj malý bude mít 3 roky v dubnu 🙂 taky máš takové šidlo doma.? 🙂 nebo to jen ten můj tak krásně odmlouvá a ví zřejmě všechno líp jak já..protože ted má takové hlášky že jen žasnu.. 😀 😝
jo a dnes mi začal zpívat tak mi trnou uši celý den..nevím co ho to popadlo..že lalalalalala a krásně falešně😀

simasla:děkuji...no nevím ...sice mě to taky napadlo.ale neklesne náhodou při IP tak teplota naráz..víš jako prudce že by klesla.nebo takto postupně...ještě to může být tím že jsem k ránu už špatně spala no snad zítra pujde zase nahoru 😅

a doufám že se brzy dočkáš té ovulky..lebo je to zdlouhavé co? 😝 🙄

elise
1. jan 2010

mscat ani nehovor aj môj je šidlo a najnovšie nás poučuje čo máme robiť, pusinka sa mu nezastaví 😀 hlavne ja sám ja sám 😀

mscat
1. jan 2010

elise: 😀 tak super
jojo přesně tak..to stejné i u nás. 😀 já sám já sám naprosto souhlasím a co mám dělat..noo tak to taky,tam se nemám koukat,tam nemám sedět,to nemám jest to je bakané...no a takto jako pořád 😝

a taky nejnovější hláška že jsem jeden hajzlík 😕 😀 mi najednou řekl.
a to teda má ode mě no..protože já mu říkám když ho chcu celého sněst 😀 že je jeden muj velkej malej hajzlík 😀

majcika
autor
1. jan 2010

Dievcata prajem velmi tlste // a ideme..... 🙂 😀

elise
1. jan 2010

😀 tie deti sa niekde spolu naučili ako nám skomplikovať život hlavne ked sa ponáhlame niekam preč na poslednu chvílu cikáme, kakáme, čítame...len obliekať sa nechce 😉 😀 ale všetko stojí za to preto sme rodičmi a aj ked niekedy som rada že ide k mojim rodičom tak mi za hodinu chýba 😉 o poriadnom spánku ani nehovorím ale fungujeme super a chceme ešte bábenko (aj ked sa nevyspím) deti sú to najkrajšie čo v živote máme. 😵 😵 😵

elise
1. jan 2010

takže // budú o mesiac určite 😉 a stretneme sa v septembrovom termíne? bolo by to super 😵 😵

majcika
autor
1. jan 2010

myslim, ze u mna to bude zaciatok oktobra aj ked mojim vysnivanym terminom porodu je januar 😎 ale i jesen bude fajn

elise
1. jan 2010

dôležité bude že bábenko príde a budeme sa nanho tešiť 😵

josie3331
1. jan 2010

ja od buduceho cyklu asi zacnem merat, chcem mat taku vacsiu istotu, ze tak tak teraz sa mozno zadarilo...

vlastne kolko je zena plodna? iba ten jeden den alebo ako?

majcika
autor
1. jan 2010

zena je plodna nieze den ona je plodna len niekolko hodin tak najsamviac inak je to o tom ako dlho vydrzia bojovnici v zene... 😝

elise ja sa tesim uz par tyzdnov snad to vyjde Silvester bol specateny aj ked teda po tej oslave snad to chlapci preziju

mscat
1. jan 2010

elise: 😀 jejda..kukala jsem do albumu..to je sranda...my máme taky tu sekačku mika 🙂 a gumové hopsadlo koníka taky ale žlutého 😉
malý taky pěknej modrookej 🙂

jj no přesně...my máme ted zrovna před spaním papat,a ještě napít,jo a ještě čůrat,kakat..dát tomu pusinku,a tam pusinku..a ještě dobrou noc říct a ještě pápá a kolikrát když už je po desáté večer tak to už mě míní trefit 😅 🙂
a když někam spěcháme no to stejné naháním po celém baráku a zaleze mi vždy někde za postel a nikam prý prostě nepude 😀 😝 takže taky sranda a většinou to tedkom končí brekem..byl nemocný nedávno a po té nemoci nechce vubec chodit ven a když už jsem usmyslí si že chce do kočárku což už dávno tam nechtěl být.tak je jakési mimino ted 😅
a taky..když ho mám chvíli pryč jak říkáš,ža chvilku zase chybí.. 🙂

malý se ti budí v noci?
no určitě budeme mít brzké // všechny tady 🙂 a v září je to jasné 😀

skippy7
1. jan 2010

josie, vajičko je schopne oplodnenia 12-24 hodin 😨 ....tak sa musime trafit 😉

majcika
autor
1. jan 2010

skip hlavne mierit je treba 😎

mscat
1. jan 2010

je pět plodných dní v měsíci...ale ovulace je vlastně jen několik hodin..záleží přesně tak,jak jsou šikovné spermije..a jaký dobrý hlen má žena.jestli má dobrý plodný hlen a tak dopomůžou spermijím k vajíčkku 😉
pokud má třeba špatný hlel lepkavý tak tam spermijky uvíznou a je to na nic,. 😝 😅

elise
1. jan 2010

poslednu ms som mala 14.12. tak hádam teraz už nepríde

zuzanockamt
1. jan 2010

Ahojte 🙂

aj ja dufam, ze MS uz v januari nedorazi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre