Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

duratlicka__2
8. jan 2010

Babulky, kolko by ste chceli deti? Ja rozmyslam, ze by nebolo zle mat neprerusovane matersku 6 rokov. Najprv s prvym babom, potom s druhym. To by medzi nimi bol aj taky akuratny vekovy rozdiel, hm? Ci radsej zostanete pri jednom?

catrin1
8. jan 2010

skippy dakujem.. 🙂 no uz som mala cyklus aj 50 dnovy takze stale cakam...Uz ma pred tyzdnom aj podbrusko bolelo som myslela ze uz uz dostanem a nic zatial..aj test som si vteedy robila ale negativny.. ☹

catrin1
8. jan 2010

josie dakujem.. 🙂 test som si robila ale pred tyzdnom a bol negativny... ☹

janka13ke
8. jan 2010

catrin1
jasne......poď k nám, už máme dve tehuľky 🙂

catrin1
8. jan 2010

janka vdaka...super tak tehulkam gratulujem... 🙂 ..len tak dalej... 😉
duratlicka ja chcem urcite dve deti a tiez by som chcela neprerusovanu matersku,uvidim ci sa tak aj podari.. 🙂
baby tie co si merate Bt aka teplota zvykne byt po ovulacii?

skippy7
8. jan 2010

Catrin, teplota začne stupat PO ovulacii, takže vieš ,že bola...my si sledujeme cyklus,aby sme vedeli,že kedy ju mame asi čakat....pozri si nejake grafy, aby si zhruba vedela ako to vyzera

catrin1
8. jan 2010

skippy vdaka idem pozret nieco.. 🙂 ja som si len tak pred dvoma dnami zacala merat...ja viem ze sa to ma od zaciatku cyklu merat ale len som skusala...jeden den som mala 36.7 druhy den 36.8...

cucuska
8. jan 2010

dr%ziiiiiim Vám moc moc moc palce 😀

skippy7
8. jan 2010

Diky cucuska 😵 😵 😵

duratlicka__2
8. jan 2010

Catrin teplota sa meria vzdy rano hned po zobudeni (ziadny pohyb, jedlo) vzdy v rovnakom case bud v ustach alebo posve (nestriedat😀DD). Mozes si to zapisovat do tlacenej tabulky:http://www.zdravie.sk/sz/content/737-37495/Bazalna-tep... alebo do takej, co Ti aj vselico vypocita : www.fertilityfriend.com, horsie je, ze je v anglictine.
Merat treba hned po menzese az do dalsieho. Na zaciatku je teplota nizsia, ked klesne a prudko stupne, je ovulacia. Po nej teplota zostava vyssia az do menzesu, ked trosku klesne. A ked neklesne, tak si tehu🙂

catrin1
8. jan 2010

duratlicka dakujem za info... 🙂 ..na fertility som uz zaregistrovana len cakam na novy cyklus..ale dufam ze mcha nepride...

duratlicka__2
8. jan 2010

To asi vsetky🙂 Ale moja asi pride, len by mohla co najskor.

catrin1
8. jan 2010

duratlicka aj ja mam zleho tusaka ze pride..horsie je ze pri mojom nepravidelnom cykle neviem kedy ju cakat...ale ked ma prist nech pride cim skor uz...

elise
8. jan 2010

ahojte babulky🙂ja sa liečim už som si zrážala horúčku pijem čajíky a potím sa dufam že budem čoskoro fit.
vitaj catrin1 😉 my by sme chceli ešte 2 detičky 😉 jedno máme (po 6 rokoch snaženia) a veríme že príde ešte jedno a tretie by tiež potešilo🙂

fomarik
8. jan 2010

Ahojte! takže ja som včera prvýkrát v živote dostala MS bez hormonov a injekcií. Tá operácia asi nebola zbytočná Je to pre mna veľký krok vpred! A dalo mi to neskutočnu nádej!!!!!!!!!! Takže ešte možem ten január v pohodičke stihnuť...ved ak sa nepodarilo za 4 roky tak teraz už motyka určite vystrelí! HURÁÁÁ...mám konečne MS sama od seba!!!

janka13ke
8. jan 2010

fomarik
Blahoželám, my ostatné si to neceníme, že ju máme prirodzene.
Teraz už však čoskoro ju nebudeš mať, lebo budeš //
Uvidíš 🙂

fomarik
8. jan 2010

Janka, dakujem veľmi pekne. Ved ja viem, že si ju tak neceníte, ale aspon viete, že fungujete ako ženy 😉 😉 . Takže ruku na to, že to v januári...a pri najhoršom ešet aj v marci...dokážeme a spoločne všetky vycikáme vytúžené // 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

josie3331
8. jan 2010

formarik taktiez gratulujem a pripajam sa k janke.....

a janka, chod nejaku fotku, nech vieme ako vyzeras... 😀

janka13ke
8. jan 2010

fomarik
budem ťa sledovať, hahaha
😎 😀
kedy sa pri Tvojom mene objavia //
dúfam, že čoskoro u nás všetkých, ktoré sme tu

simasla
8. jan 2010

fomarik: také velká gratulace a věř mi, že já bych si jí cenila 😀 i když jsem jí půl roku dostávala přirozeně, tak teď už po druhé zlobí a nechce přijít.. zase budu muset na vyvolávačku 😒 Takže kdybych jí teď dostala normálně, asi vím, jak by mi bylo... byla bych happy 😀

fomarik
8. jan 2010

josie..taktiež vdaka.
O 10dní idem na sledovanie vyjíčok, či sa vobec tvoria, ak nie, dopomozeme im 3-násobnou dávku clostilu (aspon tak povedal DR.čo ma operoval)...a budeme mať dvojičkovo, trojičkovo....až si budem hlavu buchať o stenu. Ale nevadí, hlavne že budeme mať bábiky.
Booože, s akou istotu tu vypisujem...ale mám dobrú náladu, lebo mám moju prvú MS!!!! a to znamená že snád budú aj vajíčka...KONECNE!

Áno, Janka hod nejakú foto, Ako dlho sa snažíte?

josie3331
8. jan 2010

janka dobru fotku si hodila...ako ja....ze ta vobec nie je vidiet 😎

janka13ke
8. jan 2010

josie
to som akože rýchlo, idem ešte pozrieť nejakú lepšiu, hahaha
😅

janka13ke
8. jan 2010

dala som druhú. lepšia?

janka13ke
8. jan 2010

fomarik
so mnou to je take zlozite....
Mala som dva potraty (druhy bol 16.2.2009)
tekže bude smutné výročie.
Potom sme mali prirodzene pauzu a bola som na liečení v Lúčkach, môžem každej odporúčať.....totalny relax.
A snazit sme sa zacali znova v auguste 2009...

kitu
8. jan 2010

Ahojte kočky,

tak našim tehulkám gratulujem...

u nas to vyzerá tak- že už už už čakame mrchu- ani by mi nevadilo keby došla o par dni skor to by sme sa o par dni mohli tešít na ovulku- teda dufam že po clostile dorazí...a že to v januári ešte stihneme... a potom začiatkom februara si vycikám // ako nič 😀

u mna to vyzerá takto s grafom :
http://www.fertilityfriend.com/home/2b8b2e

kitu
8. jan 2010

jani v lučkach bola aj moja maminka- ked so mnou nemohla otehotnieť a tiež vravela že to je parada- a jej to pomohlo - po 3 rokoch snaženiaa naslednom pobyte v lučkach som sa o necelý rok narodila ja-
ja len dufam že ja tak dlho čakať nebudem...

elise
8. jan 2010

moja bývalá kolegyna bola tiež na liečení a hovorila mi zážitok že tam prišla jedna pani so 4 detmi aby jej to zastavili že sa liečila na neplodnosť a ono sa im to dosť rozbehlo🙂

ja očakávam ms do stredy budúceho týždna dufam že nedorazí 😀

janka13ke
8. jan 2010

kitu
mne to sice uz tak skoro nevyjde, ale verim, ze raz ano....
Obdivujem vas vsetky, co si dokazete merat BT kazde rano, vzdy o tom istom case.
Ja ked dostanem MS, tak si kupim ovul. testy po prvy krat a vyskusam 🙂

janka13ke
8. jan 2010

elise,
dufam s Tebou, ja mozno buduci stvrtok urobim test, mohol by to byt tak 11 DPO

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre