Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lussynka
14. jan 2010

Babyyy,
neviem ako vy, ale ja som už závislá od tejto stránky...ja som tu pomaly každých 15 minút 😝 ja neviem zapnúť net bez toho, aby som najskôr pozrela, čo je tu nové 😅

kitu
14. jan 2010

hm to mi hovor, moj manžel sa len čuduje že čo tu tolko robim a stale mi hovori že furt len somarinz kukam a potom sa stresujem... lebo ja občas kuknem aj na všelijake tie problemz a potom panikarim že čo ak...?

ale snažim sa myslieť pozitívne a neblbnúť príliš...

diapozitiv01
14. jan 2010

ahojte,
tak uz sme z lyzovcacky, a tak to vyzera ze ovulka este naozaj nebola,,,

ameliejulliette
14. jan 2010

😀 😀 To jsem ráda, že na tom tak nejsem sama 🙂
Kitu, já si vybírám na prohlížení radši třeba těhotenský a nebo novorozenecký albíčka 🙂 To se pak myslí pozitivně 🙂

Holky, kdo máte graf na FF i Wunschkinderu? Jak vám to vychází, cca nastejno? (Já jsem to chtěla srovnat, ale je mi sympatičtější FF: Wunschkinder mi namaloval coverline hrozně vysoko, že bude těžké pod ni neklesnout 😀, tak se na něj asi vykašlu 😉 )

diapozitiv01
14. jan 2010

no ja som uz 29dc, dnes som ako sme prisli ocikala ovu test, ja uz sa asi na tie testy vykaslem
http://www.fertilityfriend.com/home/Diapozitiv

simasla
14. jan 2010

ahoj dia 🙂 jakpak jste si zalyžovali? no a já na ovu testy také kašlu - já zas mám moc pozitivních v jednom cyklu 😖 , ale snad už byla konečně ovulka - tedy zatím to není jisté - jak to klesně, tak je to jen výkyv, jen FF mi to vyznačil určitě špatně, myslím, že byla 9.1. - ale kdo ví.. nicméně jsem už objednaná na gyndu

diapozitiv01
14. jan 2010

simasli,
jej bola to parada aj som vecer skusala na snowboarde,,
stitna zlaza je oki,,
aj ja sa asi vykaslem na tie ovu testy,,
krcok je stale hore a brutalne otvoreny

simasla
14. jan 2010

dia uvidíš, že ovulka přijde co nejdřív - jak je nahoře a je otevřený tak to vypadá, že bude... takže šup a zas znásilnit mm :D - co hleník? ten není?
a snowboard - jej tak to jsem chtěla také zkusit, ale já lyže moc nemusím - tak proto jsem si říkala, že by to na snowboardu bylo třeba lepší - my jedeme na hory v půlce února 🙂

simasla
14. jan 2010

jo a super zpráva s tou štítkou - takže vlastní dávkování se vyplatilo - viď 🙂

lussynka
14. jan 2010

Kitu- ja to tu sledujem tajne pred manželom, aby nevedel, že som z toho snaženia sa o minino
taká nadržaná 😀 😀 nechcem mu kaziť radosť a vlastne ani prekvapenie keď raz prídu // (verím, že čo najskôr - som optimista 😉 "zatiaľ")

kitu
14. jan 2010

Ahoj dia,

tak super že si si oddýchla a zrelaxovala...
sa chcem opýtať to ako sledujete ten krčok ja som sa tam parala a nemala som šajnu že čo to tam je a ani ako to ma asi vyzerať- teda sa tak sprosto pytam, ja som to už hladala aj na nete že by som sa nejako podučila ale nič duchaplne som nenašla...to ako viete že kedy je aky ?

diapozitiv01
14. jan 2010

az sa mi nechce verit ze ten krcok drzi tak dlho hore, je stale otvoreny, a mokro mokro a este raz mokro,
a najhorsie je ze sa mi zda citlivy na dotyk, teda vcera bol aj ma pobolievalo podbrusko
ja lyze milujem ale snowboard je tazky,,, teda na mna

ameliejulliette
14. jan 2010

Ahoj Kitu,
odpověď od amatérky 🙂 Určitě jsou tam holky zkušenější 🙂
Já sleduju první měsíc a ještě ani nezapisuju - je fakt, že na netu najdeš nejlepší přirovnání typu tvrdý asi jako konec nosu a pak měkký asi jako rty...
Podle mě to chce nějakou dobu každý den sledovat, já než jsem ho vůbec našla 😀 Mě překvapilo, že je tak hluboko a vůbec ne uprostřed, to má asi každý jinak 🙂 Určitě si pak všimneš, a to by mělo být kolem ovulky, že je najednou kdesi hluboko a jde na něj hůř dosáhnout, a taky rozeznáš i jestli je tvrdší nebo měkčí (podle mě když je měkčí je tak jako trochu rozpláclejší), no a plus sleduješ, jak moc je ten otvůrek na konci otevřený (to jsem zatím teda moc nerozlišila), přijde mi to furt to samé...
Snad aspoň nějaká informace pro Tebe užitečná 🙂

mirip
14. jan 2010

dalpozitiv kašli na ovutesty ked si 29DC cikaj už len na tehotenské na také čo ukážu //

diapozitiv01
14. jan 2010

ja si sledujem krcok 2 mesiac a musim povedat ze ten krcok naozaj chodi hore dolu , otvara sa zatvara sa, chce to naozaj len cvik,,,

mirip
14. jan 2010

myslela som diapozitiv tie preklepy dofrasa 😀

diapozitiv01
14. jan 2010

mirip,, asi to tak spravim 😀

simasla
14. jan 2010

kitu - tady je článek o tom děložním čípku a zasuň prstíky nejlépe v podřepu a šmátrej - určitě našáhneš 🙂 😉 😝
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm

diapozitiv01
14. jan 2010

ja som tiez dociahla, a tiez ked som ho chytila prvy krat bola som prekvapena

mirip
14. jan 2010

ja som raz investovala ale do toho mikroskopu lady q sa tuším volá a nikdy mi neukáza ovulku zo slín škoda prachov a tie prachy čo odišli na tehotenské testy no moje nervy aj muž hovoril keby som tie prachy poslala všetky na charitu tak mi odtial pošlú už aspon desiaty dakovný list 😀 takže teh.test ked budem robiť tak len ked už bude meškať

skippy7
14. jan 2010

Ahojte!!

no ja na to šmatranie sa vo veveričke nemam 😀 ....radšej ovu testy,aj ked je to drahšie...

mna dnes prekvapila teplota, klesla z 37 na 36,8....myslela som, že sa bude držat stale hore, ale ešte nemam pred mrchou,tak neviem....strašne rada by som vam ukazala moj tepl. graf, ale nemam ako......mam si ho nakresli a nejako ho sem poslat?? to FF mi proste nejde.....

simasla
14. jan 2010

skippy a nezkoušela jsi ten wunschkinder.net? a držím palečky, aby se zadařilo 🙂

skippy7
14. jan 2010

Sim...neskušala som, tam je to jednoduchšie so zaregistrovanim sa???...

simasla
14. jan 2010

skippy máš skype - můžem to zkusit - jestli máš čas - povedu tě 🙂

simasla
14. jan 2010

jestli chceš - hoď mi skype jméno do IP 🙂

kitu
14. jan 2010

bbaby dakujem za info... no som zvedava či budem aj toto sledovať alebo sa na to vypr... ja sa chystam tento mesiac prvýkrat použiť tých mojich 5ovutestov a uvidim čo mi ukažu

skippy a prečo ti to nejde? mne to tiež nechcelo isť ja som to aj silno prekladala v translatore to čo mi to pisalo a potom mi simi poslala pozvanku či čo to bolo a už mi to ide...za čo som jej nesmierne vdačná 😉

skippy7
14. jan 2010

Kitu-aj mne poslala Sim pozvanku a mne to nejde, neviem, či som ja niečo zblbla alebo čo.....

simasla
14. jan 2010

skippy a co kdybys to zkusila založit ještě jednou 😉 úplně od začátku

skippy7
14. jan 2010

Sim, mysliš FF?....treba tam zadat moju mail.adresu? alebo tvoju?.....

josie3331
14. jan 2010

tak mne dnes bolo priserne zle, mam menzes, uz som aj zabudla ako to boli, ked neberiem antikoncepciu....fuj fuj, chcela som zomriet 🙄 minuly mesiac som take bolesti mala v praci, mozno boli mensie alebo ma pud sebazachovy donutil k tomu, aby som sa za barom nevalala od bolesti a nekricala, ze au,aaaau, aaaaaaaaaaaauuuuuu 😎
tak sa s odvahou pustam do noveho cyklu a dufam dufam...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre