Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

maricom
17. feb 2010

ja som od včera bez gynexu po prvej 21 dňovej várke, tak som zvedavá čo to robí, či pomáha, ale verím mu veríííííím, aj to že mi ovulku donesie a z ovulky bábatenko 😉 😀

catrin1
17. feb 2010

ahojte..tak mna dnes pobolieva podbrusko divne....ak bi to bola nahodou ovulka a sexik sme mali vcera a predvcerom moze byt z toho nieco??
maricom pocula som na ten gynex chvali je aj na upravu cyklu?

susan65
17. feb 2010

maricom, catrin tak ptfuj ptfuj ptfuj, nech sa to tento mesiac podarí...

josie3331
17. feb 2010

pisem z prace trosku sa to tu ukludnilo ale inac hotovy blaaaaaaazinec....uz sa mi menzes spustil naplno, no konecne 🙄

kitu
17. feb 2010

Ahojte baby,

no ja mam dnes asi den blbec, stale sa mi hlava mota- dokonca som sa na schodoch v robote 2x ztrepala ako vrece zemiakov.... ešte ma k tomu pobolieva zub, ktorý by ma boleť nemal...zabudla som pokupiť kopu veci domov a ešte som bez vysvetlenia kričala na manželika...hotová katastrofa dnes....

ameliejulliette
17. feb 2010

Josie ☹
Catrin, jestli to je ovu, tak včera a předevčírem je dobré načasování 😉
Josie, s elánem do nového cyklu 😔

Já jsem si ráno zabouchla a zůstala venku se dvěma psama a bez mobilu, bez klíčů, no to bylo něco, do práce jsem dorazila po děsné anabázi (boty jsem doslova dodělala na té megaprocházce ke švagrové pro klíče...) krásně s úderem poledne... Takže velká legrace. Jdu si koupit nové boty a pak to zaspím 😀

Kitu ☹ Pozor na sebe dávej, a odpočívej, pokud můžeš, zítra už snad bude líp, takové dny se občas vyskytnou.

ameliejulliette
17. feb 2010

PS: Nerostou... 😀

skippy7
17. feb 2010

Ahojte dievčata,
taaakže,u mna už je asi pravidlo,urobim s nadejou test,je samozrejme negativny,a aby mi naaaahodou nezostalo ani 1% nadeje,tak hned na druhy den začinam špiniť 😒 .....a ako minule, sa mi mrcha rozbieha 4 dni 😝
moje rozhodnutie teraz je: nemeriam BT,nepočitam plodne dni...lebo mam pocit,že čim viacej to chcem, tym menej to ide,resp.nejde to ☹ ......vždy mam plnu hlavu teplot a neviem sa dočkať aka bude rano...atd. atd., a tiež sa idem zbavit nejakych veci, čo som mala pripravene pre maleho,kočik,sedačka......lebo mi je z toho smutno, ked sa na to pozeram 😔 ....proste sa potrebujem od toho trochu odputať,lebo mi už z toho trochu hrabe 🙄

aaale, to neznamena, že sem nebudem chodiť! 😵, to ano, len to moje snaženičko bude take uvolnenejšie 😉

tak sa držte všetky 🙂

ameliejulliette
17. feb 2010

Skippy, to je jasný, když Ti to tak bude víc vyhovovat, tak hurá na to 🙂 A už to tu psalo spousta lidí, že když na to míň myslíš, jde to líp 😉
A jsem moc ráda, že nás neopustíš 😉

josie3331
17. feb 2010

aj ja som velmi rada, ze sem budes chodit..... to co vravis ti velice schvalujem....aj ked teda popravde ja skusim merat teplotu, chcem to aspon vyskusat, nech aspon zistim ako fungujem...mozno teda....

skippy7
17. feb 2010

Amelie, to sa ešte uvidi,že ako sa mi to bude dariť....jedna vec je si to tak povedať a druha vec ako to bude fungovať v praxi... 😨 ......a v podstate to necham na mm, že či ho "osvieti" v ten spravny čas,.... 😀

a tiež rozmyšlam, či nezmeniť pracu....alebo si dam aspon poriadne volno 😉

josie3331
17. feb 2010

skippy zabudla som....aku mas pracu a aku by si hladala?

skippy7
17. feb 2010

josie...kde ja končim,ini začinaju 😀 .....myslim BT......ano,je to dobre,že zistiš,kedy je ovu.... 😉

skippy7
17. feb 2010

josie...ja som zub.laborantka,robim zubky 😀 ....blbe,lebo nič ine robiť neviem 😒

kitu
17. feb 2010

no baby, teda tak takto, skippy dobre rozhodnutie že na nas nezabudneš 🙂

ja som včera urobila krasnu tortu z plienok, chystame sa isť pozrieť 1x naše krsniatko... tak som sa činila... no baby nas čaka snažilkový víkend. teda ak bude ovu... v čo dufam že sa to posunie o tých par dni ked mam dvojitu davku clostilu....a že to nebude zas až 19dc...

dalila23
17. feb 2010

skippy7 ja neviem nic okrem floristyky....a archytektury...

josie3331
17. feb 2010

ja neviem ine robit ako latte a capuccino 😀 ale nieee.snad aj daco ine, najlepsie keby viem prekladat, ze? no a este nejake nausnice...ale to uz je uplne ina kategoria ako liecit zubky....

kitu ako sa robi taka torta?

dalila23
17. feb 2010

no ja som tiez zaripla do zlata robila som v zalozni na to ze mam 22 vystriedala som4 roboty...a neviem ci mam ostat v tejto som s nej trocha na nervi a viem ze to neprospieva mojmu telu a ani pre splodenie mimi

lucka222
17. feb 2010

Ahoj kočky 🙂 Tak dnes som bola u lekárky. 😉
Povedala že to či som tehotná alebo nie mi nevie ani potvrdiť a ani vylúčiť 😎 Hneď mi aj brala krvičku.
Tak definitívne všetko bude až v pondelok ked prídu výsledky.

catrin1
17. feb 2010

amelie no to si ma potesila..:o))...uvidim ci to je ovulka podla zajtrajsej teplotky..to su take bolesti ako na mrchu tak neviem...

dalila23
17. feb 2010

lucka222 ja by som to do pondelka asi nevydrzala test si si robila??

lucka222
17. feb 2010

dalila23
Poznám ten pocit že práca mi neprospieva a ani pri splodení mimi.
Dokonca si myslím že aj partnerovi neprospieva ten stres v práci.
Ja som čašníčka/barmanka a pracujem 16 a 12 h smeny. A poväčšine práce som na nohách a musím si poradiť aj z 50kg sudmi a prepravkami. 😀

V najbližšej dobe ak sa podarí tiež mám v pláne zmeniť prácu. 😝

lucka222
17. feb 2010

dalila23 🙂
Práveže robila jeden pozitívny a jeden negatívni

dalila23
17. feb 2010

kokso tak to ja dviham max vazy s kvetmy ale o strese v priatelovej robote no moj robi v base tak si to vies predstavit oci aj na chrbte.no ja mam na ruke novu ale nikto mi v rozhodnuti moc neporadil ani frajo hozaaa 😲

lucka222
17. feb 2010

dalila23 😝
Kvetinárka? To som chcela byť keď som bola na ZŠ 😝

dalila23
17. feb 2010

no aj ja som chcela byt tanecica aj sa mi to splnilo ake potom prisly problemy... a musela som ist do TZV dochodku...xi xi xi teraz si idem max zarancovat alebo do fitka...sa mi to odrazilo aj na vahe...

josie3331
17. feb 2010

ja by som si sla zatancovat na diskoteku veru, dlho som nebola....a co ak otehotniem, myslite, ze aj tehotne mozu ist tancovat na disku? este som totiz nevidela 😎

lucka222
17. feb 2010

dalila23 🙂
Mne sa podarilo schudnúť od októbra 10 kg 😀

lucka222
17. feb 2010

josie3331 🙂
Tanec v tehotenstve len prospieva no ale neviem či by som išla rovno na disco 😀

josie3331
17. feb 2010

preco nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre