Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
22. jún 2010

camelco ďalej sa chodilo potom už len na ten platený kurz čo vstal asi týždeň a muž chcel byť viac s nami na pláži ako niekde mimo mrnous s tým skúsenosť nemám takže neporadím bejbitko ďakujeme krásne Tiež verím,že sa nám to po pár nezdaroch tento rok podarí dotiahnuť do úspešného konca Tebe samozrejme veľmi držím palčeky Ja som mala termín november ale verím,že príde ďalší termín ktorý sa už naplní

camelco
23. jún 2010

dobre ranko 🙂
@lubica69 ......... je jasne ze je lepsie byt na dovolenke spolu 🙂
@bejbitko .......... dakujeme 🙂

bejbitko
23. jún 2010

tento rok mate k dispozicii este 6 krasnych mesiacov..treba vyuzit kazdy jeden 🙂
nam dnes sestricka oznamila, ze geneticke testy na vrodene vady su v poriadku..spadol mi kamen zo srdca..lebo po prvom nezdare sa bojim uz snad uplne vsetkeho.. :( ale neustale sa priam nutim do optimizmu, tak snad to je ten spravny liek...
inak ja som brala calibrum baby plus este pred otehotnenim, a po prvom nezdare som ho vlastne ani neprestala brat..a otehotneli sme hned na druhy pokus..

lubica69
23. jún 2010

Ahojte Jej bejbitko tak to je super spravíčka No áno treba len pozitívne myslieť Niekedy nám ani nič iné neostáva Dnes už kus vyliezlo slniečko tak sa z toho vytešujem Aj keď fúka ale aspoň neprší Prajem vám pekný deň

bejbitko
23. jún 2010

@lubica69 tak to je pre mna ako balzam na dusu..my v Martine mame festival dotyky a spojenia - takze kultura na kazdom kroku....tak asi skocim na namestie na nejake predstavenie 🙂

lubica69
23. jún 2010

@bejbitko tak pekné festivalovanie

lenocka80
24. jún 2010

Moje dieta mi dnes popolievalo kvety čajom... 😠

lubica69
24. jún 2010

@lenocka Tak šikovne Juj keby tak vodičkou chcelo hi hi

majkal
24. jún 2010

caute babenky,

tak ja sa s Vami na dva tyzdne lucim a dufam, ze ked sa vratim, tak tu bude zasa minimalne o jednu tehulku viac 😉

Papaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

lubica69
24. jún 2010

@majkal šťastnú cestu A užite si to

camelco
25. jún 2010

@majkal ......... krasnu dovolenku 🙂 ........... hlavne si to poriadne uzite a oddychnite 😀 😀 😀

lubica69
25. jún 2010

Ahoj camelco Ako?

camelco
25. jún 2010

@lubica69 ahoooooj 🙂 ........ celkom fajn, aj ked som v robote ....... konecne piatooooooooook ......... uz len keby sa to pocasie umudrilo, by som mohla konecne korcule vytiahnut 😀

lubica69
25. jún 2010

Juj tak to hej Už by sa mohlo umúdriť My sme stále ako sme sa vrátili z dovči chorý To z toho počka Sa nevieme nejak aklimatizovať A na korčuliach som teda dlho nebola Naposledy keď bol Sebastián v kočíku tak s ním som chodila @camelco A kde pracuješ?Ak nie je tajomstvo

camelco
25. jún 2010

@lubica69 uz som to v tejto teme pisala 🙂 ale to neva 😀 😀 😀 😀

.......... som statny zamestnanec 😀 ............ resp. som prof. vojacka

lubica69
25. jún 2010

Jej camelco prepáč Asi mi to ušlo 😢
Aj môj mm je prof.vojak 😀

camelco
25. jún 2010

@lubica69 .......... to neva 😉 😉 😉 .............. aspon sa nenudis ......... 🙂 🙂 🙂 .......... my sme obaja 😀

lubica69
26. jún 2010

@camelco tak ani vy sa nenudite Aspoň ste spolu stále

lenocka80
28. jún 2010

Ahoj babulky, ako sa dnes mate? Ja som dnes taaaak leniva, ze sa nepoznavam...nic sa mi nechce... 🙂

lubica69
28. jún 2010

Ahojte Camelco ja som bola lenivá včera Zajtra ráno idem na tú hematológiu tak držte palce Aj keď výsledky budú až o 2 mesiace

lenocka80
29. jún 2010

M

lenocka80
29. jún 2010

joj uz aj pisat som zabudla 😀 Moj mm sa zasa chysta na spermiogram do Martina...tak som tiez zvedava, co z toho bude 😀 Keby som otehotnela tento mesiac, mala by som narodene deturence rovnako v aprili, to by bolo super 😀 A konecne svieti slnkoooo, huraaaaa 🙂

kamilkka
29. jún 2010

@lenocka80 ahoj
ja som tu! 🙂
tvoj mm ide na spermio?
tato info ma prekvapila - asi nepozorne čítam...

lubica69
29. jún 2010

Ahojte kočenky Lenocka tak držíme palčeky nech sú výsledky Ok Aj môj by mal ísť Teda kázali nám z tej genetiky čo by som mala ísť koncom septembra ale uvidíme či vôbec pôjdeme Zajtra idem na sono tak bude dúfam všetko Ok aby sme mohli snažilkovať

lenocka80
29. jún 2010

@kamilkka dobre citas, na spermiogram ide 🙂
@lubica69 a na sone ti idu co zistovat?

lubica69
29. jún 2010

@lenocka80 na sono mám ísť 4-6deň cyklu Zajtra mám len 3tí tak neviem neviem Ale potom majú dovču Nezdali sa mu nejaké folikuly či čo na sliznici maternice tak uvidíme

lubica69
29. jún 2010

Či polipy na sliznici...?Neviem presne

kamilkka
29. jún 2010

@lenocka80 a prečo?
ved už jedno dieťa mate?
to sa može až tak zmenit situacia?
ako potom splodil svoje deti Got?

lenocka80
29. jún 2010

@lubica69 tak drzim palce, nech to dobre dopadne. Potom daj vediet 😉
@kamilkka no odporucil mi to moj gynekolog....napriek tomu, ze uz jedno dieta mame, ale moja laicky nazor-myslim, ze aj spermie sa mozu menit po prekonani nejakych chorob, mozno aj takych o ktorych nevie...ak nahodou nieco prekonal a nevsimol si to...neviem. Ale tak hadam vie, co robi? Ci na spermiogram chodia len pary, ktore nemozu vobec otehotniet? To asi nie...ci? Lebo vlastne, on mi povedal, ze sa ide od jednoduchych testou, k tym narocnejsim, takze toto asi patri do standardu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre