Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

eva1611
9. júl 2010

ahojky ja som otehotnela hned po vysadeni antikoncepcie
🙂

lubica69
10. júl 2010

Ahojte @eva1611 ja tiež pri Sebastiánkovi😉 @majkal aj tebe😀

lenocka80
11. júl 2010

Ahojte babulky 😉 Ale mame hic, co? 😎 Ja sa utapam v smutku, zasa ta mrcha jedna prisla... ☹ protiva jedna 😅 Ale do decembra to hadam zvladneme 😀 😀 😀

kamilkka
11. júl 2010

ahoj @lenocka80
nebud smutna - zatial sa to nikomu nepodarilo....
ale musime sa podržať a dať hlavu hore!
mne už bolo dosť lepšie a dnes na mna zasa doľahla depka - tak čo mam urobiť?
nič, len sa sebazaprieť a povedať si hlavu hore, že?
najde niekto nejake pozitívum? 🙂

majkal
11. júl 2010

caute babky,
@lenocka80 no nic moc, no .... 😖 ale aj ja si hovorim, ze do decembra to snad vyjde .... ved rok 2010 este nekonci 😉 Uzivajme si leto, teplo .... a depky si nechajme na studene a chladne obdobie .... ale dovtedy verim ze uz nebudeme mat dovod depkovat 😵

majkal
11. júl 2010

a prajem dobru nocku vsetkym ..... ja sa zajtra az bojim do prace ... po tej dovolenke sa nevieme nejako "aklimatizovat" .... najradsej by som lezala na plazi a citala knihu 😀

lubica69
11. júl 2010

Ahojte kočenky @lenocka80 to ma mrzí Ale treba fakt myslieť len pozitívne Všetko má čas a keď to má prísť tak príde Aspoň ja sa tým utešujem a verím v to A pomáha Takže depky preč a do decembra to určite všetky zvládneme Určite!

lenocka80
12. júl 2010

Caute babulky, dik za povzbudenie 😉 Ste zlate 🤐 Ved to...december je daleko, urcite to zvladneme spolu 😉 A
@majkal mas pravdu, depky nechajme na uprsane pocko...aj ked to zasa urcite nejako zazenieme, ked bude treba 😀 Ja teraz doma aj celkom vegetim, bo mamina ma dovolenku a travi ju u nas a taaaaak dobre sa stara o maleho 😀 Juuuj vegetim...ako je dobre mat staru mamu 😀 😀 😀

lubica69
12. júl 2010

Ahojte Lenocka ja mám zas na návšteve môjho ocina tak tiež vegetím Juj ako je to fajn

janulienka89
12. júl 2010

Ahojte snazilky, ja som mala v januari missed abort a od maja sme sa zacali snazit a zatial sa nedari ale ja verim ze do decembra vsetky otehotnieme 😀

lubica69
12. júl 2010

Ahoj Janulienka Vitaj medzi nami 🙂

zuzi2
12. júl 2010

Ahojte, ak by ste niektora chceli, mam na predaj ovu a tehu testy (aj citlivost 10). Mam aj vseliake vitaminy, kvapky a caje pre muzov a aj pre zeny - vacsinou nerozbalene a taktiez gel pre seed a conception (tiez nerozbalene). V pripade zaujmu napiste IP

kamilkka
12. júl 2010

@zuzi2 to si akože neminula?
alebo akože distribuuješ?
aku značku tych vyrobkov mas?
možeš napísať konkretne?

zuzi2
13. júl 2010

Ano, to som neminula. Su to este moje zasoby.
Su to take pruzky - nie su to nase znacky. Ja som ich vzdy objednavala z ebay, ale mozem potvrdit, ze funguju na 100% 🙂

lenocka80
14. júl 2010

TAK BABY!!! Kramy-nekramy...ja som tehotnaaaaaaaaaaaa!!! 😀 😀 😀 Juhuuuuuuu...Buduci tyzden idem ku gyndosovi, tak dufam, ze bude vsetko ok. 😉

kamilkka
14. júl 2010

waaaaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwww
super!
ale ajtak tomu nerozumiem, prosime o vysvetlenie 🙂

lenocka80
14. júl 2010

@kamilkka no proste som slabo krvacala v case mrchy...Sice mi prisla 22 DC, co som nechapala, ale ja som mala nepravidelnu, takze som to neriesila...Ja som proste mala mrchu taku, ze najskor len troska krvi, nejake 2-3 dni a potom som lialaaaaaaaa asi 2 dni a potom zasa 2 pohoda...Lenze teraz som len po troske a ked mi neprislo silne krvacanie a dalsie dva dni uplne nic, tak mi to zacalo vrtat v hlave a vcera som bezala do mesta po tehu testy a na moje velke prekvapenie som nasla 2 ciarky 😀 Volala som gyndosovi a ten povedal,ze este by tam ale nic nevidel, ze pockame tyzden...No tak som zvedava...
Inak ja som aj pri prvom tehu krvacala troska vzdy v case mrchy asi az do 5 mesiaca...Vtedy som sa strasne bala ze odide, asi aj toto bude rovnake...Brala som aj Duphaston, to je na posilnenie maternice...No nastastie sa narodil, takze budem verit, ze aj toto bude ok 🙂

majkal
14. júl 2010

@lenocka80 no toto!!!!!! 😅 😅 😅 senzacneeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 blahozelaaaaaaaam!!!!!!!!

no vidite .... aj takto sa to da 😀

lenocka80
14. júl 2010

@majkal dakujeeeem. Dufam, ze ma idete nasledovat 🙂 Ved tehotenstvo je "nakazlive" 😀

majkal
14. júl 2010

@lenocka80 oj, radi by sme, vsak kamikka? 🙂 Ale mne teraz plodasy vysli akurat pocas liecby antibiotikami (vaginalne) 😖 takze neviem neviem .... ale neriesim to .... mozno fakt "motyka vystreli" tak ako u Vas 😀
ale super, velmi sa tesim .... normalne mam krajsi den 😎

lubica69
14. júl 2010

Lenocka supeeeeeeeer Aj ja sa chcem nakaziťVeľmi ti držím palčeky Z celého srdiečka ti to prajem A my ostatné ťa budeme dúfam nasledovať
@majkal

lubica69
14. júl 2010

To nakonci mi neviem prečo hodilo Samozrejme aj kamikka aj majka Podarí sa aj nám

lenocka80
15. júl 2010

Babky dakujem, ze sa tesite so mnou 😉 Veeeeeeeelmi vam prajem, aby ste raz dva otehotneli...Ja sa este inak nikde nevychvalujem, len tu 🙂 bo sa este troska bojim, ci je vsetko ok. Ale verim, ze bude...Inak babky, navod na pouzitie 😀 : sex vecer pred ovulkou a nasledujuci den po nej 😉 Je to divne, ale vyslo to 😉

lubica69
15. júl 2010

@lenocka80 veľmi ti to všetky prajeme A díky za návod hi hi Len sa držkaj aby bolo všetko Ok

wikira
15. júl 2010

Ahojte babule, dúfam, že sa môžem pridať.
Práve tento mesiac sa začíname snažiť o prvé bábo, tak som zvedavá za akú dobu sa podarí 🙂
Ako dlho sa snažíte? Ja som tu síce nová, ale trošku som len tak prebehla niektoré fóra a zdá sa, že to nie je také jednoduché ako som si predstavovala. No som zvedavá, či sa na poprvé pošťastí... ale ja si na ten správny okamih počkám 🙂

lenocka80 - blahoželám k // . Nech Ti ten malý život rastie v brušku to krásy a plného zdravíčka 🙂

wikira
15. júl 2010

u nás sa to v práci s baby-boomom teraz rozbehlo, tak dúfam, že čoskoro aj ja budem chodiť s krásnym guľatým bruškom 😀

lenocka80
15. júl 2010

@wikira vitaj a dakujem 🙂 Nam sa prve tehu podarilo hned prvy mesiac, k tymto druhym dvom ciarkam nam to trvalo pol roka 🙂 Tak nech vam to vyjde co najskor ti zelam, je to naozaj super pocit 😉 Takze snazilkovat a snazilkovat 😀 😀 😀

majkal
15. júl 2010

@wikira aj ja ta vitam medzi nami a prajem ti aby si cim skor nasledovala nase tehulky 😵

My sme tu taky mix snaziliek, poniektore uz jedno dieta mame .... My konkretne sa snazime cca 2 roky - ale za ten cas sme presli viacerymi diagnozami, pre ktore nebolo mozne otehotniet ... dufam, ze teraz sme uz z toho vsetkeho vonku a coskoro sa aj nam postasti.

Vsetkym prajem krasny dnik 😵

lubica69
15. júl 2010

@wikira vitaj medzi nami Neboj určite sa vám čo najskôr podarí otehotnieť Len treba pozitívne myslieť a príde to Držím veľmi palčeky

betina1984
15. júl 2010

lenocka80, gratulujem. Ani nevieš, ako ti závidím. Ja som bola v utorok na vyvolávačku menzesu. Tak teraz čakám, kým príde. Som si kúpila aj ovulačný test. Ešte vyskúšame, či bude ovulácia alebo nie a potom to už nechám na náhodu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre