Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

majkal
20. júl 2010

@lenocka80 😵 😵 😵 krasota .... tie tt v profile ti velmi pristanu 😉
@mika165 vitaj a neboj, nie si sama, kto ma problem s tym "nemysliet na to", tak to skusme premenovat a snazme sa "neupinat na to" 😉
vsetko co sa deje v zivote cloveka ma svoj vyznam, ktory casto pochopime az neskor .... tak mozno aj to nase cakanie ma svoj velky vyznam, aby to babo potom malo o to vacsiu cenu 😉

articocka
20. júl 2010

Ahojte kocky rada by som sa k vam pridala, ako vidim, niektorym sa tu uz podarilo mile prekvapenie a uz su potvrdene buduce mamicky, tak trosku zavidim. Ja sa tiez teraz s manzelom snazime, ale dnes alebo zajtra oocakavam vysledok, ci ma prekvapi alebo nie menzes.Tak drzte palce. Mam uz jedneho synceka, ktory ma 3 roky a 2 mesiace a rada by som mu splnila sen na surodenca.

wikira
20. júl 2010

ahoj @articocka, tak dúfam, že sa zadarí, držím palčeky, nech sa má s kým malý hrať 🙂

wikira
21. júl 2010

Ahoj @lenocka80 super správa, nech Ti to tam v brušku pekne rastie 🙂

denne73
21. júl 2010

Ahojte snažilky . Dlho som tu nepísala. je tu vela nových tvári. Ako sa máte?? Ja spokojne tehulkujem. Chcem vám povedať že ste v super téme pretože onedlho všeeetky budete tehu. trošku vám pomôžem 🙂). Chytajte poriadne. TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT, takto toto su tehu virusiky. TFUJ,TFUJ, TFUJ.

betina1984
21. júl 2010

lenocka80, gratulujem k bábätku. Ak sa smiem opýtať, bola to náhoda, alebo ste išli na to s tým, že... Len chcem vedieť, či si dokázala pri tom na to nemyslieť, že chcete bábätko? A robila si si aj ovu test, alebo ste to všetko nechali na náhodu?

lenocka80
21. júl 2010

@betina1984 dakujem krasne. No nahoda ako nahoda...My sme sa snazili od januara. Ale toto bol treti pokus po folikulometrii, ja som mala nepravidelny cyklus, takze som chodila na tu folikulometriu a dr. mi povedal kedy mam plodne dni. A vyslo nam to na 3 krat. A nemysliet na to sa skutocne neda....Ja som tu uz aj pisala, ze budem na to tak ci tak mysliet, aby som si to privolala 😀 😀 😀 Ale zasa nie az tak prehnane. Inak som nic nemenila, len som zacala behavat kazdy druhy den a to mi troska vycistilo hlavu 😉

lenocka80
21. júl 2010

A este som nahanala bociany a vyhladavala tehotne 😀 😀 😀 😀 😀

betina1984
21. júl 2010

V mojom okolí je ich dosť...🙂. Už som si kúpila aj ovu testy. Ešte to skúsim s tým, aj keď sa tam zjavia dve čiaročky, kde mám istotu, že to vyjde...☹

betina1984
21. júl 2010

lenocka80, malý je kedy narodený? Tuším sú rovnako starí s mojou...

lenocka80
21. júl 2010

@betina1984 vies co, mne to ale vyslo takto: Ovu som mala 29.6. podla folikulometrie, a dr. nam kazal sexikovat den pred /ale museli byt 2 dnove spermijky/ a den po 😉 A ostala som rovno uz spinkat a....vyslo to 😀 😀 😀
Maly je 8.4.2008 Veru to su rovnako stari 😀 😀 😀

lubica69
21. júl 2010

Ahojte @lenocka80 super super Veľmi sa teším s tebou Veľmi veľmi Vítam aj nové snazilky Ahojte Ja som dnes dostala mršku takže pôjdem v pondelok na to plánované sono a ak bude všetko Ok idem chytať tehotenské vírusíky

betina1984
21. júl 2010

lenocka80, možno sa spýtam hlúpo. Keď som chcela malú, doktor nám povedal, že by som mala mať orgazmus, aby lepšie nasalo spermie. Je to tak, alebo stačí sa proste len milovať. A mala si aj nohy hore alebo si len nevstala z postele? Ja už si to moc nepamätám, ako to bolo pri malej, sú to už tri roky, vôbec neviem, či som mala vtedy orgazmus, alebo nohy vyložené hore a nepamätám si ani deň, ani nič, len to, že som bola asi v 6.tt. keď som si robila test.

silvi2
21. júl 2010

Ahojte baby,vydata som styri roky a s manzelom sa pokusame o babo rok.najskor sme si budovali spolocny byt,neskor karieru a uzivali sme si.potom sme zistili,ze nam nieco chyba a ked sme sa zacali snazit o babo,tak to neslo 😒 nikdy som si nemyslela,ze to moze byt tak tazke 😖

mirip
21. júl 2010

@silvi2 nevešaj hlavu nie si jedná je nás tu takých vela čo sme boli a niektoré aj sú snažilkami straaaaaaaašne dlho raz príde rad aj na teba uvidíš 😉

kamilkka
21. júl 2010

@mirip ahoj
a možem sa spytat?
ako dlho to trvalo tebe?

inak všetky vas tu vitam v tejto teme 🙂
teším sa že sa to zasa rozrasta o novych ludí, čo nas vzajomne podporia 🙂

maricom
21. júl 2010

cafko babenky, tak ja som tiež ešte jedna z pôvodných netehuliek, verím, že sa mi to ešte podarí do konca roka a verte tomu tiež tfuj tfuj tfuj 😉

mirip
21. júl 2010

@kamilkka prvé 3 roky a 9mesiacov po všeličom mož nom čím sme si prešli a potom som ho potratila a malá potom po pol roku, a teraz po 7.mesiacoch, tak nezúfaj aj na vás príde rad a dočkáte sa 😉

mirip
21. júl 2010

@kamilkka my sme tu boli ked pozrieš prvé strany my sme tu tie čo sme toto založili a teraz sme v súkromnej téme

kamilkka
21. júl 2010

@mirip ahaaaaa
tak vam fajne 🙂)))
no mne sa nechce čítať 200 stran dozadu tak sa ospravedlnujem 🙂
ale ajtak som povzbudená, že mam ešte šancu !

lubica69
21. júl 2010

Ahojte Vítam nové snazilky Tak sa nám to tu pekne rozrastá Aspoň sa navzájom podporíme Nebojte Nezúfajte Určite sa nám to tento rok podarí

mirip
21. júl 2010

@kamilkka no neviem či fajne tie 4roky boli otrasné a hlavne ked som potom hned potratila a presne na narodky bola na kyrete

kamilkka
22. júl 2010

@mirip nemyslela som to tak, že fajne za to že to tak dlho trvalo
prepač ak to tak vyznelo
myslela som že fajne, že ste baby v svojej teme a fajne, že mate deti 😉

lenocka80
22. júl 2010

@betina1984 no ja osobne sex bez orgazmu s mojim muzikom nepoznam 🙂 , takze orgazmus je jasny 😀 😀 😀 A nohy hore som nedavala, len som uz nevstavala a rovno ostala tak spat az do rana 😀 😀 😀
@mirip tak si sa nacakala na babatko....dufam, ze teraz to bude vsetko v poriadku, drzim vam palce. Inak rodime rovnaky mesiac 😉 teda klop,klop,klop...nech vsetko dobre ide.

lubica69
22. júl 2010

Ahojte mirip lenocka to je pekné Tak sa ešte stretnete v téme v spoločný termín Veľmi vám držím palčeky Kamikka neboj prilepí sa aj nám

mirip
22. júl 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

tak toto som už dávno neposielala 😀

lubica69
22. júl 2010

@mirip chytááám Ďakujemeee

kitu
22. júl 2010

@mirip
@denne73
@maricom no a vy čo tu, ja sem len tak kuk že však to už nie naša temá, že už sú tu iné babenky a vy tu herečky...

baby no nás čo sme to tu zakladali zostalo už len zopár netehuliek... aj ja patrím medzi ne... ale už dlho nebudeme... len treba sa držať hesla témy... aj keď niekedy je to ťažké a prídu krízové obdobia- hlavne vtedy ked testy nechcú ukazovať // ale ono to zas prejde a zas sa budeme tešiť na novú nádej a raz to príde... určite...

lubica69
22. júl 2010

kitu tak si ich tu vymákla To oni len vírusíky prišli roztrúsiť nech sa aj na nás nalepí Držím ti palce

articocka
22. júl 2010

Ahoj Wikira dakujem si zlata, ale bohuzial nam to ani tentoraz nevyslo. Je to sice len druhy pokuusny mesiac, ale idem nato predovsetkym cez plodne dni a nic. A maly by uz velmi chcel bratceka, aj ked mu ho velmi vynahradza jeho bratranec o 1 rok a mesiac mladci ako je moj synator🙂, su ako zive striiebra, ale male babo je male babo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre